Hledat

Ubytování

Nejnovější ubytování v Česku

Neustále přidáváme nové hotely, penziony, apartmány a další nová ubytování po celé české republice
Rodinný penzion Kohoutek

10

Rodinný penzion Kohoutek

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Kohoutek. Located in Hovorany, Rodinný penzion Kohoutek features free WiFi. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Rodinný penzion Kohoutek se nachází ve českém městě Hovorany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek Polzov

10

Statek Polzov

Ubytování (Venkovský dům) Statek Polzov. Statek Polžov se nachází ve vesnici Polžov, 39 km od Guglwaldu. Nabízí společný lounge, zahradu, zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Polzov se nachází ve českém městě Polžov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Grasel

10

Apartmány Grasel

Ubytování (Apartmány) Apartmány Grasel. Apartmány Grasel se nachází v Nových Syrovicích na Vysočině a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Grasel se nachází ve českém městě Nové Syrovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PokojCzech

10

PokojCzech

Ubytování (Luxusní stan) PokojCzech. PokojCzech se nachází 42 km od katedrály sv. Víta a Pražského hradu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování PokojCzech se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační dům U skřítků

10

Rekreační dům U skřítků

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům U skřítků. Rekreační dům U skřítků se nachází v Mladých Bucích, 34 km od Sklářské Poruby. Nabízí restauraci, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační dům U skřítků se nachází ve českém městě Mladé Buky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U studny

10

Apartmány U studny

Ubytování (Apartmány) Apartmány U studny. Apartmány U studny se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí terasu a ubytování s kuchyní. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 38 km od Brna. Ubytování Apartmány U studny se nachází ve českém městě Dolní Dunajovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Čepičků

9,9

U Čepičků

Ubytování (Apartmány) U Čepičků. Prázdninový dům U Čepičků se nachází v obci Nymburk, 9 km od Poděbrad. Ubytování U Čepičků se nachází ve českém městě Nymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Šance

9,9

Chalupa U Šance

Ubytování (Chata) Chalupa U Šance. Chalupa U Šance se nachází v Ostravici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování a výhledem na hory. Ubytování Chalupa U Šance se nachází ve českém městě Ostravice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Mikuláše

9,8

Apartmán U Mikuláše

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mikuláše. Apartmán U Mikuláše se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice a cyklistice. Ubytování Apartmán U Mikuláše se nachází ve českém městě Znojmo, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Duškovi

9,8

Ubytování Duškovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Duškovi. Ubytování Duškovi najdete na klidném místě v pěší vzdálenosti od vodní nádrže Lipno, 400 metrů od lyžařského areálu Lipno a aquaparku Aquaworld Lipno. Ubytování Ubytování Duškovi se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in downtown

9,8

Apartment in downtown

Ubytování (Apartmán) Apartment in downtown. Apartment in downtown se nachází v Olomouci, pouhých 500 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice, necelý 1 km od olomouckého hradu, 2,2 km od hlavního... Ubytování Apartment in downtown se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mencl

9,8

Pension Mencl

Ubytování (Penzion) Pension Mencl. Pension Mencl se nachází v klidné části Horní Chřibské v krásné krajině Českého Švýcarska a provozuje restauraci s typickou českou kuchyní. Ubytování Pension Mencl se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Věží

9,7

Pod Věží

Ubytování (Apartmán) Pod Věží. Pod věži is located in Mikulov. The accommodation is 43 km from Znojmo. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Pod Věží se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Dubu

9,7

U Dubu

Ubytování (Prázdninový dům) U Dubu. Ubytování U Dubu se nachází v Táboře a nabízí zahradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou 2 koupelny. Dům stojí 49 km od Třeboně. Ubytování U Dubu se nachází ve českém městě Tábor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harrachovská Perla

9,7

Harrachovská Perla

Ubytování (Apartmány) Harrachovská Perla. Apartmány Harrachovská Perla se nacházejí v Harrachově, 1,4 km od tamních skokanských můstků, a nabízejí možnost lyžování až k ubytování, gril i sdílenou... Ubytování Harrachovská Perla se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Skalníků

9,6

U Skalníků

Ubytování (Prázdninový dům) U Skalníků. Prázdninový dům U Skalníků se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 44 km od Nových Hradů, a hosté zde mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Skalníků se nachází ve českém městě Stráž nad Nežárkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Novotných

9,6

U Novotných

Ubytování (Penzion) U Novotných. Penzion U Novotných se nachází na klidném místě ve Špindlerově Mlýně, přímo u sjezdovky a vleku. Ubytování U Novotných se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány KVĚTNÁ

9,6

Apartmány KVĚTNÁ

Ubytování (Apartmán) Apartmány KVĚTNÁ. Apartmány Květná 759/41 se nachází v Plzni, 10 minut chůze od ČEZ Areny. Nabízí ubytování s výhledem na město, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Apartmány KVĚTNÁ se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annemarie

9,6

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve českém městě Vodňany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Pamferka

9,6

Pension Pamferka

Ubytování (Penzion) Pension Pamferka. Pension Pamferka stojí uprostřed kopců a borovicových lesů. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné parkování. Ubytování Pension Pamferka se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Vinařství Simenon

9,6

Penzion Vinařství Simenon

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Simenon. Penzion Vinařství Simenon se nachází ve Chvalovicích, 5 km od nákupního a zábavního centra Excalibur City. Ubytování Penzion Vinařství Simenon se nachází ve českém městě Chvalovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Koza

9,6

Penzion Koza

Ubytování (Penzion) Penzion Koza. Tento penzion sídlí v budově bývalého statku z 19. století, který se nachází na okraji Vranova, 3 km od vlakového nádraží Staňkov. Ubytování Penzion Koza se nachází ve českém městě Staňkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Pod borovicí

9,5

Apartmán Pod borovicí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod borovicí. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Součástí je i kuchyň. Ubytování Apartmán Pod borovicí se nachází ve českém městě Kovalovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Pod Studánkou

9,5

Chalupa Pod Studánkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pod Studánkou. Chalupa Pod Studánkou se nachází v Petříkovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chalupa Pod Studánkou se nachází ve českém městě Petříkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Jana

9,5

Apartmany Jana

Ubytování (Apartmány) Apartmany Jana. Apartmány Jana se nachází v Janských Lázních, 42 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Jana se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Danuše

9,4

Penzion Danuše

Ubytování (Penzion) Penzion Danuše. Penzion Danuše se nachází v centru Telče, 7 km od lyžařského rezortu Mrákotín, a nabízí apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, posezením, TV i... Ubytování Penzion Danuše se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Element Lakeside Apartments

9,4

Element Lakeside Apartments

Ubytování (Apartmán) Element Lakeside Apartments. Element Lakeside Apartments se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Přehrada Lipno je vzdálená necelý 1... Ubytování Element Lakeside Apartments se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Lednice

9,4

Ubytování Lednice

Ubytování (Apartmány) Ubytování Lednice. Ubytování Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, necelý 1 km od lednického zámku. Ubytování Ubytování Lednice se nachází ve českém městě Lednice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila v Podkrušnohoří

9,3

Vila v Podkrušnohoří

Ubytování (Prázdninový dům) Vila v Podkrušnohoří. Vila v Podkrušnohoří se nachází v Jirkově 48 km od Karlových Varů. Nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům má kuchyni. Ubytování Vila v Podkrušnohoří se nachází ve českém městě Jirkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel SLUNEČNÁ LOUKA

9,3

Hotel SLUNEČNÁ LOUKA

Ubytování (Hotel) Hotel SLUNEČNÁ LOUKA. Tříhvězdičkový hotel SLUNEČNÁ LOUKA se nachází v Lipně nad Vltavou, jen pár kroků od přehrady. Ubytování Hotel SLUNEČNÁ LOUKA se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Konirna Lhota

9,3

Chalupa Konirna Lhota

Ubytování (Penzion) Chalupa Konirna Lhota. Chalupa Konírna Lhota se nachází v Dyníně. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ve všech pokojích je kuchyň a koupelna. Hosté zde mohou využívat zahradu. Ubytování Chalupa Konirna Lhota se nachází ve českém městě Dynín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kozel - Herlíkovice Krkonoše

9,3

Penzion Kozel - Herlíkovice Krkonoše

Ubytování (Penzion) Penzion Kozel - Herlíkovice Krkonoše. Penzion Kozel - Herlíkovice Krkonoš se nachází 1 km od lyžařského střediska Strážné. Sídlí ve 2 sousedních budovách a nabízí skibusy a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kozel - Herlíkovice Krkonoše se nachází ve českém městě Vrchlabí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Veritas

9,3

Apartmány Veritas

Ubytování (Apartmány) Apartmány Veritas. Apartmány Veritas se nachází v Mikulově a nabízí zahradu. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Veritas se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Votápků

9,3

U Votápků

Ubytování (Privát) U Votápků. U Votápků se nachází na kraji národního parku Šumava v obci Nové Hutě, pouhých 400 metrů od skiareálu U Lesa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Votápků se nachází ve českém městě Nové Hutě, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Černého kocoura a zeleného stromu

9,3

U Černého kocoura a zeleného stromu

Ubytování (Privát) U Černého kocoura a zeleného stromu. U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází ve českém městě Tábor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ostrovní

9,3

Apartments Ostrovní

Ubytování (Apartmán) Apartments Ostrovní. Apartmán Ostrovní se nachází v Praze, 1,5 km od Staroměstského náměstí s orlojem. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Apartments Ostrovní se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Barrandov apartment

9,2

Charming Barrandov apartment

Ubytování (Apartmán) Charming Barrandov apartment. Set in Prague, 8 km from Vysehrad Castle and 10 km from Prague Castle, Charming Barrandov apartment offers accommodation with free WiFi and restaurant. Ubytování Charming Barrandov apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány na Mikulášském náměstí

9,2

Apartmány na Mikulášském náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány na Mikulášském náměstí. Apartmány u Mikuláše se nachází ve Znojmě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány na Mikulášském náměstí se nachází ve českém městě Znojmo, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vita Sana Apartments&SPA

9,2

Vita Sana Apartments&SPA

Ubytování (Apartmán) Vita Sana Apartments&SPA. Vita Sana Apartments&SPA is situated in Zlín and offers a fitness centre and a spa and wellness centre. Ubytování Vita Sana Apartments&SPA se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani Na Mestecku 7

9,1

Ubytovani Na Mestecku 7

Ubytování (Apartmány) Ubytovani Na Mestecku 7. Ubytování Na Městečku 7 se nachází v Novém Veselí v kraji Vysočina. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovani Na Mestecku 7 se nachází ve českém městě Nové Veselí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisabeth Pension

9,1

Elisabeth Pension

Ubytování (Penzion) Elisabeth Pension. Rodinný Penzion Elisabeth se nachází na poklidném místě pouhých 50 metrů od centra Špindlerova Mlýna, 700 metrů od lyžařského vleku skiareálu Svatý Petr, a... Ubytování Elisabeth Pension se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion v Infocentru

9,1

Penzion v Infocentru

Ubytování (Apartmán) Penzion v Infocentru. Penzion v Infocentru se nachází v Srbské Kamenici a nabízí restauraci a terasu. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion v Infocentru se nachází ve českém městě Srbská Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Excellent

9,1

Hotel Excellent

Ubytování (Hotel) Hotel Excellent. Hotel Excellent se nachází 5 minut pěšky od stanice metra Kobylisy, odkud se za 10 minut dostanete do historické části Prahy. Ubytování Hotel Excellent se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bílá Labuť

9,1

Pension Bílá Labuť

Ubytování (Penzion) Pension Bílá Labuť. Penzion Bílá Labuť se nachází v Peci pod Sněžkou, v bezprostřední blízkosti sjezdovky Javor umožňující i noční lyžování, a nabízí vlastní lyžárnu, možnost... Ubytování Pension Bílá Labuť se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Kameňák

9

Penzion Kameňák

Ubytování (Penzion) Penzion Kameňák. Penzion Kameňák se nachází v obci Kamenný Újezd, 9 km od Českých Budějovic. Zahrada zahrnuje dětské hřiště, basketbalové hřiště, posezení a gril. Ubytování Penzion Kameňák se nachází ve českém městě Kamenný Újezd, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resort Na Horské

9

Resort Na Horské

Ubytování (Apartmány) Resort Na Horské. Resort Na Horské se nachází v Malé Morávce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Na Horské se nachází ve českém městě Malá Morávka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Pelíšek

9

Apartmány Pelíšek

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pelíšek. Apartmány Pelíšek se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, 1,4 km od skokanských můstků. Ubytování Apartmány Pelíšek se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt 3+kk blizko UAN Florenc

9

Byt 3+kk blizko UAN Florenc

Ubytování (Apartmán) Byt 3+kk blizko UAN Florenc. Byt 3+kk blízko UAN Florenc se nachází v Praze a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený necelý 1 km od Obecního domu. Ubytování Byt 3+kk blizko UAN Florenc se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata "U Lanovky"

9

Horská chata "U Lanovky"

Ubytování (Chata) Horská chata "U Lanovky". Horská chata "U Lanovky" se nachází v Zadově, 50 km od Železné Rudy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horská chata "U Lanovky" se nachází ve českém městě Zadov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani Klara

9

Ubytovani Klara

Ubytování (Privát) Ubytovani Klara. Ubytování Klára se nachází v Bulharech. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma, gril a neplacené soukromé parkoviště. Majitelé bydlí v přízemí. Ubytování Ubytovani Klara se nachází ve českém městě Bulhary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tichý mlýn

9

Tichý mlýn

Ubytování (Farma) Tichý mlýn. Tichý mlýn je 300 let starý, zrenovovaný mlýn, ležící na venkově 2 km od Pelhřimova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a snack bar. Ubytování Tichý mlýn se nachází ve českém městě Pelhřimov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)