Hledat

Ubytování

Ubytování město Harrachov

V českém městě Harrachov máme celkem 208 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Harrachov

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Harrachov

Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží

10

Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží. Luxusní Apartmán u s garáží nabízí ubytování s výhledem na hory a rychlovarnou konvicí v Harrachově, 700 metrů od skokanských můstků. Ubytování Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHALEYOTT Mountain Apartements

10

CHALEYOTT Mountain Apartements

Ubytování (Apartmány) CHALEYOTT Mountain Apartements. Penzion Harrachov se nachází v Harrachově v Libereckém kraji a nabízí skokanské můstky Harrachov a Sklářské muzeum. Ubytování CHALEYOTT Mountain Apartements se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Harrachov 571

9,9

Harrachov 571

Ubytování (Chata) Harrachov 571. Harrachov 571 se nachází v Harrachově, 600 metrů od bobové dráhy, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Harrachov 571 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ŠulcBurg

9,8

ŠulcBurg

Ubytování (Apartmán) ŠulcBurg. ŠulcBurg se nachází v Cetenově a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Žitava je vzdálená 28 km. Ubytování ŠulcBurg se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Linda

9,7

Pension Linda

Ubytování (Penzion) Pension Linda. Pension Linda stojí pouhých 300 metrů od malé sjezdovky a 700 metrů od ski areálu Harrachov. Ubytování Pension Linda se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Tonda

9,7

Chata Tonda

Ubytování (Privát) Chata Tonda. Chata Tonda nabízí možnost lyžování přímo od budovy, dětskou lyžařskou školu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště po celý rok. Ubytování Chata Tonda se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Harrachovská Perla

9,7

Harrachovská Perla

Ubytování (Apartmány) Harrachovská Perla. Apartmány Harrachovská Perla se nacházejí v Harrachově, 1,4 km od tamních skokanských můstků, a nabízejí možnost lyžování až k ubytování, gril i sdílenou... Ubytování Harrachovská Perla se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Eliška

9,7

Pension Eliška

Ubytování (Penzion) Pension Eliška. Pension Eliška is offering accommodation in Harrachov. The property features a garden, as well as a terrace. Free WiFi is provided. Ubytování Pension Eliška se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalet Harrachov

9,7

Chalet Harrachov

Ubytování (Chata) Chalet Harrachov. Chata Harrachov se nachází pouhé 2 km od skokanského můstku. Ubytování Chalet Harrachov se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Adélky

9,7

U Adélky

Ubytování (Aparthotel) U Adélky. U Adélky se nachází v Kravařích, 50 km od Mladé Boleslavi. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Adélky se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotýlek pod smrkem

9,6

Hotýlek pod smrkem

Ubytování (Hotel) Hotýlek pod smrkem. Penzion Hotýlek pod smrkem se nachází v lyžařském středisku Harrachov, 200 metrů od lanovky Rýžoviště - Čertova hora. Nabízí bezplatné parkování. Ubytování Hotýlek pod smrkem se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Sekvoj

9,6

Vila Sekvoj

Ubytování (Apartmány) Vila Sekvoj. Vila Sekvoj v Harrachově nabízí zahradu se zázemím pro grilování a ubytování v apartmánech s Wi-Fi zdarma. K dispozici je i sdílená kuchyň a sauna. Ubytování Vila Sekvoj se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány ALLISS Harrachov

9,6

Apartmány ALLISS Harrachov

Ubytování (Apartmán) Apartmány ALLISS Harrachov. Apartmány ALLISS Harrachov se nacházejí v Harrachově, v blízkosti skokanských můstků Harrachov, a nabízejí půjčovnu lyžařského vybavení, lyžárnu, zahradu a... Ubytování Apartmány ALLISS Harrachov se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Slunce

9,6

Apartmány Slunce

Ubytování (Apartmány) Apartmány Slunce. Apartmány Slunce se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, poblíž skokanských můstků a Mumlavského vodopádu. Ubytování Apartmány Slunce se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chajda Harrachov

9,6

Chajda Harrachov

Ubytování (Apartmány) Chajda Harrachov. Nachází se v Harrachově v Libereckém kraji. Chajda Harrachov se nachází 500 metrů od skokanských můstků v Harrachově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Chajda Harrachov se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

HT Chalets Harrachov

9,6

HT Chalets Harrachov

Ubytování (Chata) HT Chalets Harrachov. HT Chalets Harrachov jsou prázdninové domy s Wi-Fi zdarma, možností ubytování s domácími mazlíčky a vlastním bezplatným parkovištěm situované v Harrachově,... Ubytování HT Chalets Harrachov se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Vinkl

9,5

Pension Vinkl

Ubytování (Penzion) Pension Vinkl. Pension Vinkl se nachází vedle sjezdovky Zákoutí, pouhých 300 metrů od centra Harrachova, je obklopený zahradou a nabízí světle zařízené pokoje i lyžárnu. Ubytování Pension Vinkl se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Stará Škola

9,5

Apartmány Stará Škola

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stará Škola. Apartmány Stará Škola nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hrad Trosky a zahradu v Krčkovicích. Na místě funguje Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stará Škola se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Mumlava falls

9,5

Apartment Mumlava falls

Ubytování (Apartmán) Apartment Mumlava falls. Apartment Mumlava Falls se nachází asi 70 metrů od Mumlavského vodopádu a 2,1 km od skokanských můstků Harrachov a nabízí ubytování s výhledem na řeku,... Ubytování Apartment Mumlava falls se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Útulný apartmán v blízkosti Mumlavských vodopádů

9,5

Útulný apartmán v blízkosti Mumlavských vodopádů

Ubytování (Apartmán) Útulný apartmán v blízkosti Mumlavských vodopádů. Útulný apartmán v blízkosti Mumlavských vodopádů se nachází v Harrachově, 2,1 km od skokanských můstků, 200 metrů od vodopádu Mumlava a 3,3 km od Muzea... Ubytování Útulný apartmán v blízkosti Mumlavských vodopádů se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u sklárny

9,5

Apartmán u sklárny

Ubytování (Apartmán) Apartmán u sklárny. Apartmán u sklárny se nachází v Harrachově, jen 1,5 km od skokanských můstků. Ubytování Apartmán u sklárny se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Bílá voda

9,5

Penzion Bílá voda

Ubytování (Penzion) Penzion Bílá voda. Penzion Bílá voda se nachází v Harrachově, 1 km od skokanských můstků, 1,1 km od Bobové dráhy Harrachov a 1,6 km od Mumlavského vodopádu. Ubytování Penzion Bílá voda se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Aspen Harrachov

9,5

Pension Aspen Harrachov

Ubytování (Penzion) Pension Aspen Harrachov. Pension Aspen Harrachov se nachází v Harrachově, 1,5 km od skokanských můstků Harrachov a 1,1 km od vodopádu Mumlava. Ubytování Pension Aspen Harrachov se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Prokopka

9,5

Prokopka

Ubytování (Apartmán) Prokopka. Prokopka se nachází v Harrachově. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prokopka se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxusní horský apartmán v centru Harrachova

9,5

Luxusní horský apartmán v centru Harrachova

Ubytování (Apartmán) Luxusní horský apartmán v centru Harrachova. Luxusní horský apartmán v centru Harrachova se nachází v Harrachově, jen 1 km od skokanských můstků. Ubytování Luxusní horský apartmán v centru Harrachova se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8

9,5

Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8. Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8 se nachází v Harrachově, 200 metrů od Muzea skla a 400 metrů od bobové dráhy. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Harrachov Resident Apartments with Terrace

9,5

Harrachov Resident Apartments with Terrace

Ubytování (Apartmány) Harrachov Resident Apartments with Terrace. Harrachov Resident Apartments with Terrace se nachází 1,8 km od skokanských můstků v Harrachově. Ubytování Harrachov Resident Apartments with Terrace se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Hollmann

9,5

Pension Hollmann

Ubytování (Penzion) Pension Hollmann. Pension Hollmann se nachází v Harrachově, vedle lanovky na Čertovu horu, a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory. Ubytování Pension Hollmann se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horská chata Harrachov

9,5

Horská chata Harrachov

Ubytování (Chata) Horská chata Harrachov. Horská chata Harrachov z roku 2014 se nachází 13 minut chůze od skokanských můstků. Nabízí ubytování s kuchyní a možnost sportovního vyžití v okolí. Ubytování Horská chata Harrachov se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Rieger

9,5

Pension Rieger

Ubytování (Penzion) Pension Rieger. Pension Rieger se nachází 600 metrů od lyžařského střediska Harrachov a nabízí vesele zařízené pokoje, Wi-Fi zdarma a slevy na nejrůznější atrakce. Ubytování Pension Rieger se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Pretty

9,5

Pension Pretty

Ubytování (Penzion) Pension Pretty. Pension Restaurace Pretty nabízí venkovní bazén, saunu, lehátka, zahradu s grilem a pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Pension Pretty se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension & Chalet Schäfer

9,5

Pension & Chalet Schäfer

Ubytování (Penzion) Pension & Chalet Schäfer. Pension Schäfer se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, 24 km od Karpacze. Nabízí terasu a vytápěný sezónní venkovní bazén se slanou vodou. Ubytování Pension & Chalet Schäfer se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalet6harrachov se saunou

9,5

Chalet6harrachov se saunou

Ubytování (Chata) Chalet6harrachov se saunou. Chalet6harrachov se saunou se nachází v Harrachově, 2 km od skokanských můstků a sklářského muzea. Ubytování Chalet6harrachov se saunou se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension 170

9,5

Pension 170

Ubytování (Apartmány) Pension 170. Penzion 170 se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, kousek od skokanských můstků Harrachov a bobové dráhy. Ubytování Pension 170 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Ploc

9,4

Pension Ploc

Ubytování (Penzion) Pension Ploc. Pension Ploc se nachází v centru Harrachova 200 metrů od lyžařského areálu a má svoji restauraci. Ubytování Pension Ploc se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Puskarčíková

9,4

Apartmány Puskarčíková

Ubytování (Apartmány) Apartmány Puskarčíková. Apartmány Puskarčíková se nacházejí 500 metrů od skiareálu Čertova Hora v Harrachově a nabízejí zahradu s grilem, který mohou hosté využívat zdarma,... Ubytování Apartmány Puskarčíková se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování na sýpce

9,4

Ubytování na sýpce

Ubytování (Apartmán) Ubytování na sýpce. Ubytování na sýpce se nachází v Bělé a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro vodní sporty a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do... Ubytování Ubytování na sýpce se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

PRIVAT 611

9,4

PRIVAT 611

Ubytování (Apartmány) PRIVAT 611. PRIVÁT 611 se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, nedaleko skokanských můstků v Harrachově a Muzea skla. Ubytování PRIVAT 611 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Friuli

9,4

Hotel Friuli

Ubytování (Hotel) Hotel Friuli. Hotel Friuli se nachází v Harrachově, 600 metrů od skokanských můstků. Na místě je k dispozici bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Friuli se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Natura Chalet

9,4

Natura Chalet

Ubytování (Chata) Natura Chalet. Chata Natura se nachází v Harrachově, 1,9 km od skokanských můstků i od Muzea skla, a nabízí dětské hřiště, sdílenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi, restauraci a... Ubytování Natura Chalet se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Ivana

9,4

Penzion Ivana

Ubytování (Penzion) Penzion Ivana. Penzion Ivana se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, 400 metrů od lyžařských skokánků Harrachov a nabízí výhled na hory. Ubytování Penzion Ivana se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Resident A001

9,4

Apartmán Resident A001

Ubytování (Apartmán) Apartmán Resident A001. Apartmán Resident A001 se nachází v Harrachově, nedaleko skokanských můstků, a nabízí půjčovnu lyžařského vybavení, přímý přístup na sjezdovku, zahradu a... Ubytování Apartmán Resident A001 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension U Háčků

9,4

Pension U Háčků

Ubytování (Penzion) Pension U Háčků. Pension U Háčků se zahradou a venkovním bazénem se nachází 500 metrů od centra Harrachova a jeho skokanských můstků a 800 metrů od lyžařského areálu... Ubytování Pension U Háčků se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Violeta

9,4

Apartmán Violeta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Violeta. Apartmán Violeta se nachází v Harrachově, jen 1,3 km od skokanských můstků. Ubytování Apartmán Violeta se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ferienanlage Harrachov 160S

9,4

Ferienanlage Harrachov 160S

Ubytování (Apartmán) Ferienanlage Harrachov 160S. Ferienanlage Harrachov 160S is set in Harrachov, 2 km from Ski Jumps Harrachov, 500 metres from Bobsleight Harrachov, as well as 1.2 km from Glass Museum. Ubytování Ferienanlage Harrachov 160S se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Maruška

9,4

Chata Maruška

Ubytování (Apartmány) Chata Maruška. Chata Maruška se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, 1,4 km od skokanských můstků Harrachov. Ubytování Chata Maruška se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rodinný Apartmán Harrachov 606

9,4

Rodinný Apartmán Harrachov 606

Ubytování (Apartmán) Rodinný Apartmán Harrachov 606. Rodinný Apartmán Harrachov 606 se nachází v Harrachově, nedaleko tamních skokanských můstků a 800 metrů od lyžařského vleku Čertova Hora, a nabízí balkon s... Ubytování Rodinný Apartmán Harrachov 606 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Útulné studio s balkónem a možností wellness

9,4

Útulné studio s balkónem a možností wellness

Ubytování (Apartmán) Útulné studio s balkónem a možností wellness. Ubytování s balkónem a možností se nachází v Harrachově. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Útulné studio s balkónem a možností wellness se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Harrachov

Momentálně pro vás evidujeme celkem 208 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Harrachov. Město Harrachov je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.