Hledat

Ubytování

Olomoucký kraj

V českém regionu Olomoucký kraj máme celkem 702 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Olomouc (134), Loučná nad Desnou (65), Jeseník (57), Lipová-lázně (44), Velké Losiny (35), Ostružná (32), Staré Město (18), Bělá pod Pradědem (18), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Olomoucký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Olomoucký kraj

Apartman IN

10

Apartman IN

Ubytování (Apartmán) Apartman IN. Apartman IN se může pochlubit výhledem na hory a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1 km od Kaste Střední. Ubytování Apartman IN se nachází ve českém městě Ostružná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rychlebská Pohoda

10

Rychlebská Pohoda

Ubytování (Apartmán) Rychlebská Pohoda. Rychlebská Pohoda se nachází v Černé Vodě a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Rychlebská Pohoda se nachází ve českém městě Černá Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Esty

10

Chata Esty

Ubytování (Horské chaty) Chata Esty. Chata Esty se nachází v Bělé pod Pradědem, 29 km od města Ladek-Zdrój a 36 km od města Nysa, a nabízí sezonní venkovní bazén i možnost lyžování až k... Ubytování Chata Esty se nachází ve českém městě Bělá pod Pradědem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Wolkerovka Olomouc

10

Wolkerovka Olomouc

Ubytování (Apartmán) Wolkerovka Olomouc. Wolkerovka Olomouc se nachází v Olomouci, necelý 1 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 1,9 km od Olomouckého hradu a 1 km od Horního náměstí. Ubytování Wolkerovka Olomouc se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Yes Dream apartment

10

Yes Dream apartment

Ubytování (Apartmán) Yes Dream apartment. Yes Dream apartment se nachází v Jeseníku a nabízí sdílený lounge. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Yes Dream apartment se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

aPARTment chLEEW (1844)

10

aPARTment chLEEW (1844)

Ubytování (Apartmán) aPARTment chLEEW (1844). APARTment chLEEW (1844) se nachází v Bělé pod Pradědem a nabízí zahradu a gril. 48 km od Kladska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování aPARTment chLEEW (1844) se nachází ve českém městě Bělá pod Pradědem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Rejvíz

10

Ubytování Rejvíz

Ubytování (Penzion) Ubytování Rejvíz. Ubytování Rejvíz se nachází ve Zlatých Horách. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a zahrada. Ubytování Ubytování Rejvíz se nachází ve českém městě Zlaté Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

9,9

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Zvonička Rejvíz. Horský apartmán Zvonička Rejvíz se nachází ve Zlatých Horách v Olomouckém kraji, 12 km od obce Jarnołtówek, a nabízí terasu, výhled na hory, bezplatné... Ubytování Horský apartmán Zvonička Rejvíz se nachází ve českém městě Zlaté Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHALUPA NA VYHLÍDCE

9,9

CHALUPA NA VYHLÍDCE

Ubytování (Prázdninový dům) CHALUPA NA VYHLÍDCE. CHALUPA NA VYHLÍDCE se nachází v Jeseníku v Olomouckém kraji, 50 km od Dolní Moravy, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování CHALUPA NA VYHLÍDCE se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmánový domek Pod Ucháčem

9,9

Apartmánový domek Pod Ucháčem

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmánový domek Pod Ucháčem. Apartmánový domek Pod Ucháčem se nachází ve Velkých Losinách. Nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na řeku a soukromé neplacené... Ubytování Apartmánový domek Pod Ucháčem se nachází ve českém městě Velké Losiny, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata pod Rejvízem

9,9

Chata pod Rejvízem

Ubytování (Chata) Chata pod Rejvízem. Chata pod Rejvízem nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady v Jeseníku, 49 km od Dolní Moravy. Ubytování Chata pod Rejvízem se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Satoshiho

9,9

Apartmán U Satoshiho

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Satoshiho. Apartmán U Satoshiho se nachází v Olomouci, jen 1,1 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Satoshiho se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U rybníčku

9,9

U rybníčku

Ubytování (Chata) U rybníčku. Chata U rybníčku se nachází ve Staré Červené Vodě, 22 km od Jeseníku, a hosté se sem mohou těšit na sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U rybníčku se nachází ve českém městě Stará Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka-Mila

9,9

Roubenka-Mila

Ubytování (Apartmány) Roubenka-Mila. Roubenka-Mila se nachází v Ostružné, 50 km od Kłodzka, a nabízí společenskou místnost a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka-Mila se nachází ve českém městě Ostružná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Fajna farma

9,9

Fajna farma

Ubytování (Farma) Fajna farma. Fajna farma se nachází v Javorníku a nabízí zahradu, vybavení pro grilování, terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fajna farma se nachází ve českém městě Javorník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Litovelská

9,8

Apartmány Litovelská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Litovelská. Tento apartmán se nachází v Olomouci, 800 metrů od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartmány Litovelská se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Panorama Loučná

9,8

Panorama Loučná

Ubytování (Apartmán) Panorama Loučná. Apartmán Panorama Loučná se nachází v obci Loučná nad Desnou, 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně a 5 km od lyžařského areálu Kouty. Ubytování Panorama Loučná se nachází ve českém městě Loučná nad Desnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Šumperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmán v centru se nachází ve českém městě Šumperk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Neubauer

9,8

Penzion Neubauer

Ubytování (Penzion) Penzion Neubauer. Penzion Neubauer se nachází v Ostružné a nabízí bar, společný lounge, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné... Ubytování Penzion Neubauer se nachází ve českém městě Ostružná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment in downtown

9,8

Apartment in downtown

Ubytování (Apartmán) Apartment in downtown. Apartment in downtown se nachází v Olomouci, pouhých 500 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice, necelý 1 km od olomouckého hradu, 2,2 km od hlavního... Ubytování Apartment in downtown se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zahradní dům

9,8

Zahradní dům

Ubytování (Apartmán) Zahradní dům. Zahradní dům se nachází v Bělkovicích v Olomouckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Do Olomouce je to 10 km. Ubytování Zahradní dům se nachází ve českém městě Bělkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán ve školce

9,8

Apartmán ve školce

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve školce. Apartmán ve školce se nachází asi 6 km od Olomouckého hradu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán ve školce se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování NAPOLI

9,8

Ubytování NAPOLI

Ubytování (Apartmány) Ubytování NAPOLI. Ubytování NAPOLI se nachází ve Staré Červené Vodě, 20 km od Jeseníku. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování NAPOLI se nachází ve českém městě Stará Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horský apartmán Vyhlídka

9,8

Horský apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Vyhlídka. Horský apartmán Vyhlídka se nachází v klidné části osady Rejvíz. Má výhled na vrcholky hor Orlík, Vozka a Keprník. Ubytování Horský apartmán Vyhlídka se nachází ve českém městě Zlaté Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Eliška

9,7

Penzion Eliška

Ubytování (Penzion) Penzion Eliška. Penzion Eliška se nachází v Petříkově a nabízí zahradu i možnost lyžování až k budově. Ubytování Penzion Eliška se nachází ve českém městě Petříkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupy Vichrovky

9,7

Chalupy Vichrovky

Ubytování (Chata) Chalupy Vichrovky. Chalupy Vichrovky se nachází v Bělé pod Pradědem, 36 km od polského Jarnołtóweku, a nabízí venkovní bazén, přímý přístup na sjezdovku, vybavení pro... Ubytování Chalupy Vichrovky se nachází ve českém městě Bělá pod Pradědem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Wintermill

9,7

Wintermill

Ubytování (Apartmán) Wintermill. Apartmán Wintermill se nachází v obci Lazníčky, 23 km od Olomouce. K dispozici je soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wintermill se nachází ve českém městě Lazníčky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na Jamajce

9,7

Na Jamajce

Ubytování (Prázdninový dům) Na Jamajce. Prázdninový dům Na Jamajce se nachází ve Šternberku a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. V tomto prázdninovém domě je 1 koupelna. Ubytování Na Jamajce se nachází ve českém městě Šternberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Bludov u lázní

9,7

Ubytování Bludov u lázní

Ubytování (Privát) Ubytování Bludov u lázní. Ubytování Bludov u lázní se nachází 300 metrů od lázní Bludov a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytování Bludov u lázní se nachází ve českém městě Bludov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Home Brníčko

9,7

Holiday Home Brníčko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Brníčko. Holiday Home Brníčko se nachází v Brníčku v Olomouckém kraji a nabízí terasu. Ubytování Holiday Home Brníčko se nachází ve českém městě Olomoucký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Frikulin

9,7

Frikulin

Ubytování (Penzion) Frikulin. Frikulin se nachází v Prostějově a nabízí ubytování s barem, zahradou a terasou. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Frikulin se nachází ve českém městě Prostějov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Jasmín

9,7

Apartmán Jasmín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jasmín. Apartmán Jasmín se nachází v Olomouci, 2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2,7 km od Olomouckého hradu a 2,5 km od Arcibiskupského paláce. Ubytování Apartmán Jasmín se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata HANA

9,7

Chata HANA

Ubytování (Chata) Chata HANA. Chata HANA se nachází v Jeseníku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Chata HANA se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Sedlo

9,7

Apartmán Sedlo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sedlo. Apartmán Sedlo se nachází v Loučné nad Desnou, 21 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a turistické informace. Ubytování Apartmán Sedlo se nachází ve českém městě Loučná nad Desnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Tobiho

9,7

U Tobiho

Ubytování (Apartmány) U Tobiho. U Tobiho se nachází v Písařově v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování U Tobiho se nachází ve českém městě Olomoucký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kunčice ubytování

9,7

Kunčice ubytování

Ubytování (Penzion) Kunčice ubytování. Kunčice ubytování se nachází ve Starém Městě. Nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, gril, rodinné pokoje,... Ubytování Kunčice ubytování se nachází ve českém městě Staré Město, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Na Lontě

9,7

Apartmány Na Lontě

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Lontě. Tento dům se nachází u rybníka v podhůří Orlických hor a Jeseníků a nabízí rybník a ubytování v apartmánech. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Na Lontě se nachází ve českém městě Hotely v Cotkytli, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Zaka ubytování Litovel

9,7

Apartmány Zaka ubytování Litovel

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zaka ubytování Litovel. Apartmány Zaka ubytování Litovel se nachází v obci Červenka, 23 km od Olomouce, a nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartmány Zaka ubytování Litovel se nachází ve českém městě Červenka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 4U Olomouc

9,7

Apartmán 4U Olomouc

Ubytování (Apartmány) Apartmán 4U Olomouc. Apartmán 4U Olomouc se nachází v Olomouci, 3 km od olomouckého aquaparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatným... Ubytování Apartmán 4U Olomouc se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Jakubka

9,7

Apartmán Jakubka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jakubka. Apartmán Jakubka nabízí ubytování s terasou a výhledem na město v Teplicích nad Bečvou v Olomouckém kraji, 39 km od Rožnova pod Radhoštěm. Ubytování Apartmán Jakubka se nachází ve českém městě Teplice nad Bečvou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Na Palubě

9,7

Penzion Na Palubě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Palubě. Penzion Na Palubě se nachází v Mikulovicích. Nabízí gril, saunu, restauraci, bar, bowlingovou dráhu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a... Ubytování Penzion Na Palubě se nachází ve českém městě Mikulovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Kartouzky

9,7

Apartmán u Kartouzky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kartouzky. Apartmán u Kartouzky se nachází v Dolanech v Olomouckém kraji a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmán u Kartouzky se nachází ve českém městě Dolany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Olomoucký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Olomoucký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Olomoucký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 702 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Olomoucký kraj.

Pro český region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Olomouc (134), Loučná nad Desnou (65), Jeseník (57), Lipová-lázně (44), Velké Losiny (35), Ostružná (32), Staré Město (18), Bělá pod Pradědem (18), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Olomoucký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartman IN (10*), Rychlebská Pohoda (10*), Chata Esty (10*), Horský apartmán Zvonička Rejvíz (9,9*), CHALUPA NA VYHLÍDCE (9,9*), Chata pod Rejvízem (9,9*), Apartmánový domek Pod Ucháčem (9,9*), U rybníčku (9,9*), Roubenka-Mila (9,9*), Fajna farma (9,9*).

Region Olomoucký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.