Hledat

Ubytování

Olomoucký kraj

V českém regionu Olomoucký kraj máme celkem 702 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Olomouc (134), Loučná nad Desnou (65), Jeseník (57), Lipová-lázně (44), Velké Losiny (35), Ostružná (32), Staré Město (18), Bělá pod Pradědem (18), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Olomoucký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Olomoucký kraj

Apartman IN

10

Apartman IN

Ubytování (Apartmán) Apartman IN. Apartman IN se může pochlubit výhledem na hory a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1 km od Kaste Střední. Ubytování Apartman IN se nachází ve českém městě Ostružná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rychlebská Pohoda

10

Rychlebská Pohoda

Ubytování (Apartmán) Rychlebská Pohoda. Rychlebská Pohoda se nachází v Černé Vodě a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Rychlebská Pohoda se nachází ve českém městě Černá Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Esty

10

Chata Esty

Ubytování (Horské chaty) Chata Esty. Chata Esty se nachází v Bělé pod Pradědem, 29 km od města Ladek-Zdrój a 36 km od města Nysa, a nabízí sezonní venkovní bazén i možnost lyžování až k... Ubytování Chata Esty se nachází ve českém městě Bělá pod Pradědem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

9,9

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Zvonička Rejvíz. Horský apartmán Zvonička Rejvíz se nachází ve Zlatých Horách v Olomouckém kraji, 12 km od obce Jarnołtówek, a nabízí terasu, výhled na hory, bezplatné... Ubytování Horský apartmán Zvonička Rejvíz se nachází ve českém městě Zlaté Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHALUPA NA VYHLÍDCE

9,9

CHALUPA NA VYHLÍDCE

Ubytování (Prázdninový dům) CHALUPA NA VYHLÍDCE. CHALUPA NA VYHLÍDCE se nachází v Jeseníku v Olomouckém kraji, 50 km od Dolní Moravy, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování CHALUPA NA VYHLÍDCE se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod Rejvízem

9,9

Chata pod Rejvízem

Ubytování (Chata) Chata pod Rejvízem. Chata pod Rejvízem nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady v Jeseníku, 49 km od Dolní Moravy. Ubytování Chata pod Rejvízem se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánový domek Pod Ucháčem

9,9

Apartmánový domek Pod Ucháčem

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmánový domek Pod Ucháčem. Apartmánový domek Pod Ucháčem se nachází ve Velkých Losinách. Nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na řeku a soukromé neplacené... Ubytování Apartmánový domek Pod Ucháčem se nachází ve českém městě Velké Losiny, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U rybníčku

9,9

U rybníčku

Ubytování (Chata) U rybníčku. Chata U rybníčku se nachází ve Staré Červené Vodě, 22 km od Jeseníku, a hosté se sem mohou těšit na sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U rybníčku se nachází ve českém městě Stará Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka-Mila

9,9

Roubenka-Mila

Ubytování (Apartmány) Roubenka-Mila. Roubenka-Mila se nachází v Ostružné, 50 km od Kłodzka, a nabízí společenskou místnost a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka-Mila se nachází ve českém městě Ostružná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Ema

9,9

Penzion Ema

Ubytování (Apartmán) Penzion Ema. Penzion Ema se nachází v Loučné nad Desnou, nedaleko lyžařského areálu Kouty a 6 km od lyžařského vleku Jelení. Ubytování Penzion Ema se nachází ve českém městě Loučná nad Desnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Fajna farma

9,9

Fajna farma

Ubytování (Farma) Fajna farma. Fajna farma se nachází v Javorníku a nabízí zahradu, vybavení pro grilování, terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fajna farma se nachází ve českém městě Javorník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kvapil Horní Lipová

9,8

Apartmán Kvapil Horní Lipová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kvapil Horní Lipová. Apartmán Kvapil Horní Lipová se nachází v Horní Lipové v Olomouckém kraji, 9 km od Jeseníku. Ubytování Apartmán Kvapil Horní Lipová se nachází ve českém městě Horní Lipová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Litovelská

9,8

Apartmány Litovelská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Litovelská. Tento apartmán se nachází v Olomouci, 800 metrů od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartmány Litovelská se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mlýnská

9,8

Apartment Mlýnská

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlýnská. Apartment Mlýnská se nachází v Jeseníku, 27 km od města Lądek-Zdrój. Ubytování Apartment Mlýnská se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Neubauer

9,8

Penzion Neubauer

Ubytování (Penzion) Penzion Neubauer. Penzion Neubauer se nachází v Ostružné a nabízí bar, společný lounge, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné... Ubytování Penzion Neubauer se nachází ve českém městě Ostružná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Loučná

9,8

Panorama Loučná

Ubytování (Apartmán) Panorama Loučná. Apartmán Panorama Loučná se nachází v obci Loučná nad Desnou, 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně a 5 km od lyžařského areálu Kouty. Ubytování Panorama Loučná se nachází ve českém městě Loučná nad Desnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Šumperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmán v centru se nachází ve českém městě Šumperk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in downtown

9,8

Apartment in downtown

Ubytování (Apartmán) Apartment in downtown. Apartment in downtown se nachází v Olomouci, pouhých 500 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice, necelý 1 km od olomouckého hradu, 2,2 km od hlavního... Ubytování Apartment in downtown se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování NAPOLI

9,8

Ubytování NAPOLI

Ubytování (Apartmány) Ubytování NAPOLI. Ubytování NAPOLI se nachází ve Staré Červené Vodě, 20 km od Jeseníku. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování NAPOLI se nachází ve českém městě Stará Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský apartmán Vyhlídka

9,8

Horský apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Vyhlídka. Horský apartmán Vyhlídka se nachází v klidné části osady Rejvíz. Má výhled na vrcholky hor Orlík, Vozka a Keprník. Ubytování Horský apartmán Vyhlídka se nachází ve českém městě Zlaté Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupy Vichrovky

9,7

Chalupy Vichrovky

Ubytování (Chata) Chalupy Vichrovky. Chalupy Vichrovky se nachází v Bělé pod Pradědem, 36 km od polského Jarnołtóweku, a nabízí venkovní bazén, přímý přístup na sjezdovku, vybavení pro... Ubytování Chalupy Vichrovky se nachází ve českém městě Bělá pod Pradědem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Eliška

9,7

Penzion Eliška

Ubytování (Penzion) Penzion Eliška. Penzion Eliška se nachází v Petříkově a nabízí zahradu i možnost lyžování až k budově. Ubytování Penzion Eliška se nachází ve českém městě Petříkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wintermill

9,7

Wintermill

Ubytování (Apartmán) Wintermill. Apartmán Wintermill se nachází v obci Lazníčky, 23 km od Olomouce. K dispozici je soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wintermill se nachází ve českém městě Lazníčky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Vršku

9,7

Penzion Na Vršku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vršku. Penzion Na Vršku se nachází v Branné a poskytuje výhled na hory. Nabízí sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a slunnou terasu. Ubytování Penzion Na Vršku se nachází ve českém městě Branná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na Jamajce

9,7

Na Jamajce

Ubytování (Prázdninový dům) Na Jamajce. Prázdninový dům Na Jamajce se nachází ve Šternberku a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. V tomto prázdninovém domě je 1 koupelna. Ubytování Na Jamajce se nachází ve českém městě Šternberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jasmín

9,7

Apartmán Jasmín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jasmín. Apartmán Jasmín se nachází v Olomouci, 2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2,7 km od Olomouckého hradu a 2,5 km od Arcibiskupského paláce. Ubytování Apartmán Jasmín se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata HANA

9,7

Chata HANA

Ubytování (Chata) Chata HANA. Chata HANA se nachází v Jeseníku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Chata HANA se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Tobiho

9,7

U Tobiho

Ubytování (Apartmány) U Tobiho. U Tobiho se nachází v Písařově v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování U Tobiho se nachází ve českém městě Olomoucký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Sedlo

9,7

Apartmán Sedlo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sedlo. Apartmán Sedlo se nachází v Loučné nad Desnou, 21 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a turistické informace. Ubytování Apartmán Sedlo se nachází ve českém městě Loučná nad Desnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Tomášů

9,7

Penzion U Tomášů

Ubytování (Penzion) Penzion U Tomášů. Penzion U Tomášů se nachází ve Všechovicích a nabízí zahradu, gril, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, sdílenou kuchyň, společný lounge, neplacené soukromé... Ubytování Penzion U Tomášů se nachází ve českém městě Wschechowitz, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Na Palubě

9,7

Penzion Na Palubě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Palubě. Penzion Na Palubě se nachází v Mikulovicích. Nabízí gril, saunu, restauraci, bar, bowlingovou dráhu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a... Ubytování Penzion Na Palubě se nachází ve českém městě Mikulovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kunčice ubytování

9,7

Kunčice ubytování

Ubytování (Penzion) Kunčice ubytování. Kunčice ubytování se nachází ve Starém Městě. Nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, gril, rodinné pokoje,... Ubytování Kunčice ubytování se nachází ve českém městě Staré Město, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Na Lontě

9,7

Apartmány Na Lontě

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Lontě. Tento dům se nachází u rybníka v podhůří Orlických hor a Jeseníků a nabízí rybník a ubytování v apartmánech. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Na Lontě se nachází ve českém městě Hotely v Cotkytli, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dům v Olomouci

9,7

Dům v Olomouci

Ubytování (Vila) Dům v Olomouci. Vila Dům v Olomouci se nachází přibližně 3,9 km od Olomouckého hradu a nabízí ubytování s rychlovarnou konvicí, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Dům v Olomouci se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Horní Lán

9,7

Apartmán Horní Lán

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Lán. Apartmán Horní Lán se nachází v Olomouci, 2,3 km od Horního náměstí se sloupem Nejsvětější Trojice, 4,1 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartmán Horní Lán se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Jakubka

9,7

Apartmán Jakubka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jakubka. Apartmán Jakubka nabízí ubytování s terasou a výhledem na město v Teplicích nad Bečvou v Olomouckém kraji, 39 km od Rožnova pod Radhoštěm. Ubytování Apartmán Jakubka se nachází ve českém městě Teplice nad Bečvou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Zaka ubytování Litovel

9,7

Apartmány Zaka ubytování Litovel

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zaka ubytování Litovel. Apartmány Zaka ubytování Litovel se nachází v obci Červenka, 23 km od Olomouce, a nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartmány Zaka ubytování Litovel se nachází ve českém městě Červenka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 4U Olomouc

9,7

Apartmán 4U Olomouc

Ubytování (Apartmány) Apartmán 4U Olomouc. Apartmán 4U Olomouc se nachází v Olomouci, 3 km od olomouckého aquaparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatným... Ubytování Apartmán 4U Olomouc se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Kartouzky

9,7

Apartmán u Kartouzky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kartouzky. Apartmán u Kartouzky se nachází v Dolanech v Olomouckém kraji a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmán u Kartouzky se nachází ve českém městě Dolany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány na hájovně

9,7

Apartmány na hájovně

Ubytování (Apartmán) Apartmány na hájovně. Apartmány na hájovně nabízí ubytování v Jeseníku, 800 metrů od wellness centra. Apartmán poskytuje výhled na hory. Ubytování Apartmány na hájovně se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pavla

9,7

Apartman Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartman Pavla. Apartmán Pavla se nachází v Jeseníku, 48 km od Dolní Moravy. Ubytování Apartman Pavla se nachází ve českém městě Jeseník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve dvoře

9,7

Ubytování ve dvoře

Ubytování (Apartmán) Ubytování ve dvoře. Ubytování ve dvoře se nachází v Charvátech v Olomouckém kraji, 10 km od Popradu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování ve dvoře se nachází ve českém městě Charváty, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány na náměstí

9,7

Apartmány na náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí se nachází v Šumperku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 46 km od Olomouce. Ubytování Apartmány na náměstí se nachází ve českém městě Šumperk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Vasol

9,6

Apartmán Vasol

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vasol. Apartmán Vasol se nachází v Dolních Studénkách, 40 km od Ramzové. Ubytování Apartmán Vasol se nachází ve českém městě Dolní Studénky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Edelštejn

9,6

Penzion Edelštejn

Ubytování (Penzion) Penzion Edelštejn. Penzion Edelštejn nabízí ubytování s domácími mazlíčky v Petrovicích, 42 km od města Lądek-Zdrój. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Penzion Edelštejn se nachází ve českém městě Petrovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LivinginCZ

9,6

LivinginCZ

Ubytování (Apartmán) LivinginCZ. Apartmán LivinginCZ se nachází přibližně 5 km od Olomouckého hradu. Výhled směřuje do zahrady a k dispozici je terasa a rychlovarná konvice. Ubytování LivinginCZ se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 4U center + free parking

9,6

Apartments 4U center + free parking

Ubytování (Apartmány) Apartments 4U center + free parking. Apartments 4U center + free parking se nachází v Olomouci v Olomouckém kraji, nedaleko sloupu Nejsvětější Trojice a radnice. Ubytování Apartments 4U center + free parking se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Nové Losiny

9,6

Chalupa Nové Losiny

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nové Losiny. Chalupa Nové Losiny se nachází v Nových Losinách v Olomouckém kraji, 34 km od Dolní Moravy. Ubytování Chalupa Nové Losiny se nachází ve českém městě Hanušovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 4U Centrum + free parking

9,6

Apartmán 4U Centrum + free parking

Ubytování (Apartmán) Apartmán 4U Centrum + free parking. Apartmán 4U Centrum + free parking se nachází v Olomouci, pouhých 1,3 km od Sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartmán 4U Centrum + free parking se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Domasov

9,6

Apartment Domasov

Ubytování (Apartmán) Apartment Domasov. Apartmán Domašov se nachází v Bělé pod Pradědem, 6 km od centra Jeseníku a 4 km od lyžařského střediska Filipovice. Ubytování Apartment Domasov se nachází ve českém městě Bělá pod Pradědem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Grande - Apartmány

9,6

Villa Grande - Apartmány

Ubytování (Apartmány) Villa Grande - Apartmány. Villa Grande - Apartmány se nachází v Olomouci, 5 km od Olomouckého hradu a sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Grande - Apartmány se nachází ve českém městě Olomouc, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Olomoucký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Olomoucký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Olomoucký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 702 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Olomoucký kraj.

Pro český region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Olomouc (134), Loučná nad Desnou (65), Jeseník (57), Lipová-lázně (44), Velké Losiny (35), Ostružná (32), Staré Město (18), Bělá pod Pradědem (18), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Olomoucký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartman IN (10*), Rychlebská Pohoda (10*), Chata Esty (10*), Horský apartmán Zvonička Rejvíz (9,9*), CHALUPA NA VYHLÍDCE (9,9*), Chata pod Rejvízem (9,9*), Apartmánový domek Pod Ucháčem (9,9*), U rybníčku (9,9*), Roubenka-Mila (9,9*), Fajna farma (9,9*).

Region Olomoucký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.