Hledat

Ubytování

Jihočeský kraj

V českém regionu Jihočeský kraj máme celkem 2069 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Jihočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Český Krumlov (266), Lipno nad Vltavou (199), Třeboň (143), Frymburk (117), České Budějovice (114), Horní Planá (64), Jindřichův Hradec (59), Tábor (50), Písek (38), Černá v Pošumaví (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Jihočeský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Jihočeský kraj

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

10

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821. Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve Frydavě v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán Lipno

10

apartmán Lipno

Ubytování (Apartmán) apartmán Lipno. Apartmán Lipno se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Na místě je i restaurace. Ubytování apartmán Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata na Kobylnici

10

Chata na Kobylnici

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Kobylnici. Chata na Kobylnici se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,6 km od lipenské přehrady a 4 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Chata na Kobylnici se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy tiny house

10

Cosy tiny house

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy tiny house. Cosy tiny house se nachází v Písku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cosy tiny house se nachází ve českém městě Písek, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Caba

10

Vila Caba

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Caba. Vila Caba se nachází v Kremži, 200 metrů od rybníku, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a trampolínou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Caba se nachází ve českém městě Křemže, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek Polzov

10

Statek Polzov

Ubytování (Venkovský dům) Statek Polzov. Statek Polžov se nachází ve vesnici Polžov, 39 km od Guglwaldu. Nabízí společný lounge, zahradu, zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Polzov se nachází ve českém městě Polžov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spejchar Kaclehy

10

Spejchar Kaclehy

Ubytování (Apartmán) Spejchar Kaclehy. Spejchar Kaclehy se nachází v obci Kačlehy a nabízí restauraci, bar a gril. Ubytování Spejchar Kaclehy se nachází ve českém městě Kačlehy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POHODA NA LIPNĚ

10

POHODA NA LIPNĚ

Ubytování (Prázdninový dům) POHODA NA LIPNĚ. POHODA NA LIPNĚ se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, jen 2,6 km od Lipenské přehrady. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování POHODA NA LIPNĚ se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipánek

10

Lipánek

Ubytování (Apartmán) Lipánek. Lipánek se nachází u pláže ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí terasu, výhled na přehradu, balkon, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipánek se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Pod Lesem II

10

Apartmány Pod Lesem II

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pod Lesem II. Apartmány Pod Lesem II se nacházejí v Rodvínově, 35 km od Třeboně. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Pod Lesem II se nachází ve českém městě Rodvínov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány HÁJOVNA Lipno

10

Apartmány HÁJOVNA Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmány HÁJOVNA Lipno. Apartmány HÁJOVNA Lipno se nachází v Loučovicích, 18 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány HÁJOVNA Lipno se nachází ve českém městě Loučovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Turkovna

10

Apartmán Turkovna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Turkovna. Apartmán na Turkovně se nachází v Týně nad Vltavou v Jihočeském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Turkovna se nachází ve českém městě Týn nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Madona

10

Madona

Ubytování (Apartmán) Madona. Apartmán Madona se nachází v Prachaticích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Madona se nachází ve českém městě Prachatice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Kadlečků

10

Apartmán u Kadlečků

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kadlečků. Apartmán U Kadlečků se nachází v Nových Hradech, 17 km od Gmündu. Nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, na který je z apartmánu výhled. Ubytování Apartmán u Kadlečků se nachází ve českém městě Nové Hrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brusna Farmhouse

10

Brusna Farmhouse

Ubytování (Venkovský dům) Brusna Farmhouse. Statek Brusná se nachází v obci Lhenice v Jihočeském kraji, 25 km od Českého Krumlova a 22 km od Českých Budějovic. Ubytování Brusna Farmhouse se nachází ve českém městě Lhenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ořechový dvůr

10

Ořechový dvůr

Ubytování (Aparthotel) Ořechový dvůr. Ořechový dvůr se nachází ve Velkých Nepodřicích, 49 km od Tábora, a nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. K zázemí patří i sauna. Ubytování Ořechový dvůr se nachází ve českém městě Jihočeský kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHATA STRÁŽ

10

CHATA STRÁŽ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA STRÁŽ. CHATA STRÁŽ se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 43 km od Nových Hradů, a nabízí soukromý bazén a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování CHATA STRÁŽ se nachází ve českém městě Stráž nad Nežárkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartment Frymburk

10

Sunshine Apartment Frymburk

Ubytování (Apartmán) Sunshine Apartment Frymburk. Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a má terasu s výhledem do zahrady. Poskytuje Wi-Fi i soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Erika Lipno

9,9

Apartman Erika Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika Lipno. Apartmán Erika Lipno se nachází ve Frymburku, 29 km od lázeňského města Bad Leonfelden. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u jezera - Lenicka

9,9

Chata u jezera - Lenicka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u jezera - Lenicka. Chata u jezera - Lenička se nachází ve Frymburku , 24 km od města Bad Leonfelden. Nabízí soukromou pláž, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata u jezera - Lenicka se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Radikov42

9,9

Apartment Radikov42

Ubytování (Apartmán) Apartment Radikov42. Apartmán Radikov42 se nachází v Českém Rudolci, 40 km od rakouského Gmündu. Ubytování Apartment Radikov42 se nachází ve českém městě Český Rudolec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Chlum Jiřík

9,9

Chalupa Chlum Jiřík

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Jiřík. Chalupa Chlum se nachází v odlehlé oblasti u lesa, 13 minut autem od Lipenské přehrady, a nabízí plně vybavenou chatu s výhledem do přírody. Ubytování Chalupa Chlum Jiřík se nachází ve českém městě Chlum u Třeboně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek Topělec

9,9

Statek Topělec

Ubytování (Apartmán) Statek Topělec. Statek Topělec se nachází v Písku, 49 km od Tábora. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na jezero a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Topělec se nachází ve českém městě Písek, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Harmony

9,9

Villa Harmony

Ubytování (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony se nachází v Českém Krumlově, 1,7 km od zámku Český Krumlov a hlavního náměstí, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Harmony se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jonášův Mlýn

9,9

Jonášův Mlýn

Ubytování (Venkovský dům) Jonášův Mlýn. Venkovský dům Jonášův Mlýn se nachází v jihočeské obci Zhoř u Mladé Vožice, 25 km od lyžařského areálu Moninec, a nabízí gril, dětské hřiště, terasu i ve... Ubytování Jonášův Mlýn se nachází ve českém městě Zhoř u Mladé Vožice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

9,9

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Gabreta Premium. Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází ve českém městě Stožec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

9,9

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

Ubytování (Apartmán) Apartment 53 Zvíkovské Podhradí. Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 10 km od hradu Zvíkov. Ubytování Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve českém městě Zvíkovské Podhradí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u lesa - Nova Ves

9,9

Chalupa u lesa - Nova Ves

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u lesa - Nova Ves. Chalupa u lesa - Nová Ves se nachází v Českém Rudolci a nabízí gril. Ubytování Chalupa u lesa - Nova Ves se nachází ve českém městě Český Rudolec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LipnoHome

9,9

LipnoHome

Ubytování (Apartmány) LipnoHome. Apartmány LipnoHome se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, v blízkosti vodní nádrže Lipno a Stezky korunami stromů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování LipnoHome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán V Podskalí

9,9

Apartmán V Podskalí

Ubytování (Apartmán) Apartmán V Podskalí. Apartmán V Podskalí se nachází v Hluboké nad Vltavou, pouhých 100 metrů od zámku Hluboká, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, restauraci, společný... Ubytování Apartmán V Podskalí se nachází ve českém městě Hluboká nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Chlum Misa podkrovi

9,9

Chalupa Chlum Misa podkrovi

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Misa podkrovi. Chalupa Chlum Misa podkrovi se nachází ve Volarech, 49 km od města Hohenau. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Chlum Misa podkrovi se nachází ve českém městě Volary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytování (Apartmán) Villa Maria. Villa Maria se nachází v Prachaticích v Jihočeském kraji, 48 km od Guglwaldu. Ubytování Villa Maria se nachází ve českém městě Prachatice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vesnická usedlost

9,9

Vesnická usedlost

Ubytování (Apartmán) Vesnická usedlost. Vesnická usedlost se nachází u pláže v Českém Rudolci v Jihočeském kraji. Ubytování Vesnická usedlost se nachází ve českém městě Český Rudolec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U sv. Antonína Pístina

9,9

Penzion U sv. Antonína Pístina

Ubytování (Apartmány) Penzion U sv. Antonína Pístina. Penzion U sv. Antonína Pístina se nachází v obci Pístina, 44 km od Nových Hradů. Nabízí posilovnu, saunu, bezplatné Wi-Fi a výhled na rybník. Ubytování Penzion U sv. Antonína Pístina se nachází ve českém městě Pístina, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Mačura

9,9

Penzion Mačura

Ubytování (Aparthotel) Penzion Mačura. Penzion Mačura se nachází v Zálesí a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Mačura se nachází ve českém městě Dražov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Fousek

9,9

Penzion Fousek

Ubytování (Penzion) Penzion Fousek. Tento penzion se nachází v jižních Čechách, přímo u Orlické přehrady, největší vodní nádrže v České republice. Ubytování Penzion Fousek se nachází ve českém městě Zvíkovské Podhradí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olšina

9,9

Olšina

Ubytování (Venkovský dům) Olšina. Olšina se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji, 46 km od města Bad Leonfelden. Ubytování Olšina se nachází ve českém městě Horní Planá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Frymburk

9,9

Penzion Frymburk

Ubytování (Penzion) Penzion Frymburk. Penzion Frymburk se nachází ve Frymburku. Nabízí zahradu, bar, sdílený salonek, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Kozím plácku

9,9

Na Kozím plácku

Ubytování (Apartmán) Na Kozím plácku. Apartmán Na Kozím plácku se nachází v Jindřichově Hradci, pouhého 0,5 km od zdejšího zámku, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Kozím plácku se nachází ve českém městě Jindřichův Hradec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hořice na Šumavě

9,9

Apartmán Hořice na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hořice na Šumavě. Apartmán Hořice na Šumavě se nachází v Hořicích na Šumavě, 36 km od Bad Leonfeldenu. Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě se nachází ve českém městě Hotely v Hořicích na Šumavě, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Hana Lipno

9,9

Chalupa Hana Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hana Lipno. Chalupa Hana Lipno se nachází ve Frymburku. Nabízí ubytování se salonkem, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Hana Lipno se nachází ve českém městě Přední Výtoň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek u Potoka

9,9

Statek u Potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Statek u Potoka. Statek u Potoka se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. K dispozici je i soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Statek u Potoka se nachází ve českém městě Vimperk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Life in Nature

9,9

Apartmán Life in Nature

Ubytování (Apartmán) Apartmán Life in Nature. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V apartmánu je 1 koupelna. Apartmán Life in Nature má terasu. Relaxovat můžete na zahradě. Ubytování Apartmán Life in Nature se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 23

9,9

Apartment 23

Ubytování (Apartmán) Apartment 23. Apartmán 23 je apartmán s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou situovaný v budově z 15. Ubytování Apartment 23 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 10

9,9

Apartmán 10

Ubytování (Apartmán) Apartmán 10. Apartmán 10 se nachází v Třeboni nedaleko zámku Třeboň. Nabízí přístup na balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán 10 se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Srdce Vltavy

9,9

Apartmán Srdce Vltavy

Ubytování (Privát) Apartmán Srdce Vltavy. Apartmán Srdce Vltavy se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Apartmán Srdce Vltavy se nachází ve českém městě Horní Planá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Brány

9,9

Apartmán u Brány

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Brány. Apartmán U brány se nachází v Prachaticích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartmán u Brány se nachází ve českém městě Prachatice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Hluboká

9,9

Residence Hluboká

Ubytování (Penzion) Residence Hluboká. Residence Hluboká se nachází v Hluboké nad Vltavou, 700 metrů od zámku Hluboká, a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm, zahradu, terasu a... Ubytování Residence Hluboká se nachází ve českém městě Hluboká nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u rybníka Nový Lipnický

9,8

Chata u rybníka Nový Lipnický

Ubytování (Chata) Chata u rybníka Nový Lipnický. Chata u rybníka Nový Lipnický se nachází 13 km od zámku Třeboň a nabízí ubytování se zahradou, společnou obývací částí a sdílenou kuchyní. Ubytování Chata u rybníka Nový Lipnický se nachází ve českém městě Jílovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Pecivál Lipno

9,8

Chalupa Pecivál Lipno

Ubytování (Vila) Chalupa Pecivál Lipno. Chalupa Pecivál Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Pecivál Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orange Loft Apartment

9,8

Orange Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Orange Loft Apartment. Orange Loft Apartment se nachází 6 km od Českého Krumlova. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a zahradu s pergolou. Ubytování Orange Loft Apartment se nachází ve českém městě Kájov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Jihočeský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Jihočeský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Jihočeský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2069 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Jihočeský kraj.

Pro český region Jihočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Český Krumlov (266), Lipno nad Vltavou (199), Třeboň (143), Frymburk (117), České Budějovice (114), Horní Planá (64), Jindřichův Hradec (59), Tábor (50), Písek (38), Černá v Pošumaví (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Jihočeský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 (10*), apartmán Lipno (10*), Chata na Kobylnici (10*), Cosy tiny house (10*), Vila Caba (10*), Spejchar Kaclehy (10*), POHODA NA LIPNĚ (10*), Lipánek (10*), Apartmány Pod Lesem II (10*), Apartmány HÁJOVNA Lipno (10*).

Region Jihočeský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.