Hledat

Ubytování

Jihočeský kraj

V českém regionu Jihočeský kraj máme celkem 2069 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Jihočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Český Krumlov (266), Lipno nad Vltavou (199), Třeboň (143), Frymburk (117), České Budějovice (114), Horní Planá (64), Jindřichův Hradec (59), Tábor (50), Písek (38), Černá v Pošumaví (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Jihočeský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Jihočeský kraj

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

10

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821. Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve Frydavě v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

apartmán Lipno

10

apartmán Lipno

Ubytování (Apartmán) apartmán Lipno. Apartmán Lipno se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Na místě je i restaurace. Ubytování apartmán Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata na Kobylnici

10

Chata na Kobylnici

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Kobylnici. Chata na Kobylnici se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,6 km od lipenské přehrady a 4 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Chata na Kobylnici se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cosy tiny house

10

Cosy tiny house

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy tiny house. Cosy tiny house se nachází v Písku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cosy tiny house se nachází ve českém městě Písek, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Caba

10

Vila Caba

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Caba. Vila Caba se nachází v Kremži, 200 metrů od rybníku, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a trampolínou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Caba se nachází ve českém městě Křemže, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Statek Polzov

10

Statek Polzov

Ubytování (Venkovský dům) Statek Polzov. Statek Polžov se nachází ve vesnici Polžov, 39 km od Guglwaldu. Nabízí společný lounge, zahradu, zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Polzov se nachází ve českém městě Polžov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Spejchar Kaclehy

10

Spejchar Kaclehy

Ubytování (Apartmán) Spejchar Kaclehy. Spejchar Kaclehy se nachází v obci Kačlehy a nabízí restauraci, bar a gril. Ubytování Spejchar Kaclehy se nachází ve českém městě Kačlehy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů

10

Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů

Ubytování (Apartmán) Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů. Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů se nachází v Komařicích v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 23 km od Třeboně. Ubytování Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů se nachází ve českém městě Komařice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 12 Stožec

10

Apartmán 12 Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 12 Stožec. Apartmán 12 Stožec se nachází v obci Stožec v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 47 km od Zwieselu. Ubytování Apartmán 12 Stožec se nachází ve českém městě Stožec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Šakal

10

Apartmán Šakal

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šakal. Apartmán Šakal se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Šakal se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipánek

10

Lipánek

Ubytování (Apartmán) Lipánek. Lipánek se nachází u pláže ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí terasu, výhled na přehradu, balkon, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipánek se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány HÁJOVNA Lipno

10

Apartmány HÁJOVNA Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmány HÁJOVNA Lipno. Apartmány HÁJOVNA Lipno se nachází v Loučovicích, 18 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány HÁJOVNA Lipno se nachází ve českém městě Loučovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

POHODA NA LIPNĚ

10

POHODA NA LIPNĚ

Ubytování (Prázdninový dům) POHODA NA LIPNĚ. POHODA NA LIPNĚ se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, jen 2,6 km od Lipenské přehrady. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování POHODA NA LIPNĚ se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Beach Apartment

10

Lipno Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Lipno Beach Apartment. Apartmán Lipno Beach se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 600 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Beach Apartment se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Treehouse Zlatá Koruna

10

Treehouse Zlatá Koruna

Ubytování (Chata) Treehouse Zlatá Koruna. Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, pouhých 400 metrů od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí zahradu, gril a pokojovou službu. Ubytování Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve českém městě Zlatá Koruna, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán V PODKROVÍ

10

Apartmán V PODKROVÍ

Ubytování (Apartmán) Apartmán V PODKROVÍ. Apartmán V PODKROVÍ se nachází v Horní Plané a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. 39 km od Českých Budějovic. Ubytování Apartmán V PODKROVÍ se nachází ve českém městě Horní Planá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany Lipno - Dvorecna

10

Apartmany Lipno - Dvorecna

Ubytování (Apartmány) Apartmany Lipno - Dvorecna. Apartmány Lipno - Dvorecna se nacházejí v Loučovicích v Jihočeském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmany Lipno - Dvorecna se nachází ve českém městě Loučovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Madona

10

Madona

Ubytování (Apartmán) Madona. Apartmán Madona se nachází v Prachaticích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Madona se nachází ve českém městě Prachatice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Kadlečků

10

Apartmán u Kadlečků

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kadlečků. Apartmán U Kadlečků se nachází v Nových Hradech, 17 km od Gmündu. Nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, na který je z apartmánu výhled. Ubytování Apartmán u Kadlečků se nachází ve českém městě Nové Hrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Brusna Farmhouse

10

Brusna Farmhouse

Ubytování (Venkovský dům) Brusna Farmhouse. Statek Brusná se nachází v obci Lhenice v Jihočeském kraji, 25 km od Českého Krumlova a 22 km od Českých Budějovic. Ubytování Brusna Farmhouse se nachází ve českém městě Lhenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Relax apartmán Třeboň

10

Relax apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Relax apartmán Třeboň. Relax apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, necelý 1 km od zámku. Ubytování Relax apartmán Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Free Spirit

10

Free Spirit

Ubytování (Apartmán) Free Spirit. Free Spirit se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 44 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Free Spirit se nachází ve českém městě Nová Pec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ořechový dvůr

10

Ořechový dvůr

Ubytování (Aparthotel) Ořechový dvůr. Ořechový dvůr se nachází ve Velkých Nepodřicích, 49 km od Tábora, a nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. K zázemí patří i sauna. Ubytování Ořechový dvůr se nachází ve českém městě Jihočeský kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHATA STRÁŽ

10

CHATA STRÁŽ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA STRÁŽ. CHATA STRÁŽ se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 43 km od Nových Hradů, a nabízí soukromý bazén a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování CHATA STRÁŽ se nachází ve českém městě Stráž nad Nežárkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sunshine Apartment Frymburk

10

Sunshine Apartment Frymburk

Ubytování (Apartmán) Sunshine Apartment Frymburk. Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a má terasu s výhledem do zahrady. Poskytuje Wi-Fi i soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Vimperk

10

Apartmán Vimperk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vimperk. Apartmán Vimperk se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na město. Ubytování Apartmán Vimperk se nachází ve českém městě Vimperk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jonášův Mlýn

9,9

Jonášův Mlýn

Ubytování (Venkovský dům) Jonášův Mlýn. Venkovský dům Jonášův Mlýn se nachází v jihočeské obci Zhoř u Mladé Vožice, 25 km od lyžařského areálu Moninec, a nabízí gril, dětské hřiště, terasu i ve... Ubytování Jonášův Mlýn se nachází ve českém městě Zhoř u Mladé Vožice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

9,9

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Gabreta Premium. Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází ve českém městě Stožec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

9,9

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

Ubytování (Apartmán) Apartment 53 Zvíkovské Podhradí. Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 10 km od hradu Zvíkov. Ubytování Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve českém městě Zvíkovské Podhradí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Erika Lipno

9,9

Apartman Erika Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika Lipno. Apartmán Erika Lipno se nachází ve Frymburku, 29 km od lázeňského města Bad Leonfelden. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata u jezera - Lenicka

9,9

Chata u jezera - Lenicka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u jezera - Lenicka. Chata u jezera - Lenička se nachází ve Frymburku , 24 km od města Bad Leonfelden. Nabízí soukromou pláž, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata u jezera - Lenicka se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Chlum Jiřík

9,9

Chalupa Chlum Jiřík

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Jiřík. Chalupa Chlum se nachází v odlehlé oblasti u lesa, 13 minut autem od Lipenské přehrady, a nabízí plně vybavenou chatu s výhledem do přírody. Ubytování Chalupa Chlum Jiřík se nachází ve českém městě Chlum u Třeboně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Statek Topělec

9,9

Statek Topělec

Ubytování (Apartmán) Statek Topělec. Statek Topělec se nachází v Písku, 49 km od Tábora. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na jezero a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Topělec se nachází ve českém městě Písek, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Harmony

9,9

Villa Harmony

Ubytování (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony se nachází v Českém Krumlově, 1,7 km od zámku Český Krumlov a hlavního náměstí, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Harmony se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata pod Obřím hradem

9,9

Chata pod Obřím hradem

Ubytování (Penzion) Chata pod Obřím hradem. Chata pod Obřím hradem se nachází v Nicově a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, bar a sdílený lounge. K dispozici je zahrada a lyžárna. Ubytování Chata pod Obřím hradem se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Adalbert

9,9

Pension Adalbert

Ubytování (Penzion) Pension Adalbert. Pension Adalbert se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Pension Adalbert se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Konekt Apartment

9,9

Konekt Apartment

Ubytování (Apartmán) Konekt Apartment. Konekt Apartment se nachází v Českém Krumlově, 700 metrů od hlavního náměstí, 800 metrů od otáčivého hlediště a 600 metrů od synagogy. Ubytování Konekt Apartment se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cyklo Apartmán Třeboň

9,9

Cyklo Apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Cyklo Apartmán Třeboň. Cyklo Apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cyklo Apartmán Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Gabreta apartments

9,9

Gabreta apartments

Ubytování (Apartmány) Gabreta apartments. Apartmány Gabreta se nacházejí v obci Stachy, 5 km od lanovky Kobyla P1, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do... Ubytování Gabreta apartments se nachází ve českém městě Stachy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

LipnoHome

9,9

LipnoHome

Ubytování (Apartmány) LipnoHome. Apartmány LipnoHome se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, v blízkosti vodní nádrže Lipno a Stezky korunami stromů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování LipnoHome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán V Podskalí

9,9

Apartmán V Podskalí

Ubytování (Apartmán) Apartmán V Podskalí. Apartmán V Podskalí se nachází v Hluboké nad Vltavou, pouhých 100 metrů od zámku Hluboká, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, restauraci, společný... Ubytování Apartmán V Podskalí se nachází ve českém městě Hluboká nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa u lesa - Nova Ves

9,9

Chalupa u lesa - Nova Ves

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u lesa - Nova Ves. Chalupa u lesa - Nová Ves se nachází v Českém Rudolci a nabízí gril. Ubytování Chalupa u lesa - Nova Ves se nachází ve českém městě Český Rudolec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Chlum Misa podkrovi

9,9

Chalupa Chlum Misa podkrovi

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Misa podkrovi. Chalupa Chlum Misa podkrovi se nachází ve Volarech, 49 km od města Hohenau. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Chlum Misa podkrovi se nachází ve českém městě Volary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Jihočeský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Jihočeský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Jihočeský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2069 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Jihočeský kraj.

Pro český region Jihočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Český Krumlov (266), Lipno nad Vltavou (199), Třeboň (143), Frymburk (117), České Budějovice (114), Horní Planá (64), Jindřichův Hradec (59), Tábor (50), Písek (38), Černá v Pošumaví (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Jihočeský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 (10*), apartmán Lipno (10*), Chata na Kobylnici (10*), Cosy tiny house (10*), Vila Caba (10*), Spejchar Kaclehy (10*), POHODA NA LIPNĚ (10*), Lipánek (10*), Apartmány Pod Lesem II (10*), Apartmány HÁJOVNA Lipno (10*).

Region Jihočeský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.