Hledat

Ubytování

Ubytování město Český Krumlov

V českém městě Český Krumlov máme celkem 266 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Český Krumlov

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Český Krumlov

Villa Harmony

9,9

Villa Harmony

Ubytování (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony se nachází v Českém Krumlově, 1,7 km od zámku Český Krumlov a hlavního náměstí, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Harmony se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Life in Nature

9,9

Apartmán Life in Nature

Ubytování (Apartmán) Apartmán Life in Nature. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V apartmánu je 1 koupelna. Apartmán Life in Nature má terasu. Relaxovat můžete na zahradě. Ubytování Apartmán Life in Nature se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 23

9,9

Apartment 23

Ubytování (Apartmán) Apartment 23. Apartmán 23 je apartmán s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou situovaný v budově z 15. Ubytování Apartment 23 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel CK Park

9,8

Hotel CK Park

Ubytování (Hotel) Hotel CK Park. Tříhvězdičkový Hotel CK Park se nachází v Českém Krumlově, 3 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Hotel CK Park se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Návrat

9,8

Apartmán Návrat

Ubytování (Apartmán) Apartmán Návrat. Apartmán Návrat se nachází 4 km od zámku v Českém Krumlově a nabízí zahradu s grilem, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Návrat se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Kristian

9,8

Pension Kristian

Ubytování (Penzion) Pension Kristian. Pension Kristian se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Kristian se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Červený Dvůr

9,8

Apartmány Červený Dvůr

Ubytování (Apartmány) Apartmány Červený Dvůr. Apartmány Červený Dvůr se nachází v klidné lokalitě mezi stromy vedle velkého parku Červený Dvůr. Ubytování Apartmány Červený Dvůr se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Procházků

9,8

Apartmány U Procházků

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Procházků. Apartmány U Procházků se nachází v Českém Krumlově, 3 km od zámku Český Krumlov i od hlavního náměstí a 5 km od divadla s otáčivým hledištěm. Ubytování Apartmány U Procházků se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slunecni Dum

9,8

Slunecni Dum

Ubytování (Penzion) Slunecni Dum. Sluneční Dům stojí na klidném místě mezi stromy, jen 5 minut pěšky od centra Českého Krumlova zapsaného do seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Slunecni Dum se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoj pro dva s výhledem

9,7

Pokoj pro dva s výhledem

Ubytování (Apartmán) Pokoj pro dva s výhledem. Pokoj pro dva s výhledem se nachází v klidné části Českého Krumlova, 9 minut chůze od zámku, 700 metrů od hlavního náměstí a 1,1 km od otáčivého hlediště. Ubytování Pokoj pro dva s výhledem se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dlouhá 93

9,7

Apartments Dlouhá 93

Ubytování (Apartmány) Apartments Dlouhá 93. Apartments Dlouhá 93 se nachází v Českém Krumlově, poblíž zámku Český Krumlov a pár kroků od hlavního náměstí. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dlouhá 93 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Plešivecká 119

9,7

Pension Plešivecká 119

Ubytování (Penzion) Pension Plešivecká 119. Penzion Plešivecká 119 se nachází v Českém Krumlově a nabízí panoramatický výhled na řeku Vltavu. Ubytování Pension Plešivecká 119 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1st Republic Villa - Adults only

9,7

1st Republic Villa - Adults only

Ubytování (Penzion) 1st Republic Villa - Adults only. Penzion 1st Republic Villa, vyhrazený pro dospělé, se nachází v tiché rezidenční čtvrti v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku. Ubytování 1st Republic Villa - Adults only se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Church apartment

9,7

Church apartment

Ubytování (Apartmán) Church apartment. Church apartment se nachází v Českém Krumlově, 3,4 km od tamního hradu a zámku a 80 metrů od hlavního náměstí. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Church apartment se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wok

9,6

Pension Wok

Ubytování (Penzion) Pension Wok. Pension Wok se nachází v budově ze 16. století přímo na břehu Vltavy v centru Českého Krumlova. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Pension Wok se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension U Kapličky

9,6

Pension U Kapličky

Ubytování (Penzion) Pension U Kapličky. Penzion U Kapličky se nachází v Českém Krumlově, v budově z roku 1620 s galerií, 200 metrů od historického hlavního náměstí, a nabízí zahradu a bezplatné... Ubytování Pension U Kapličky se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension MONO

9,6

Pension MONO

Ubytování (Penzion) Pension MONO. Pension MONO se nachází v Českém Krumlově, necelý 1 km od zámku Český Krumlov. Nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension MONO se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani Trojakova

9,6

Ubytovani Trojakova

Ubytování (Apartmán) Ubytovani Trojakova. Ubytování Trojáková se nachází na okraji Českého Krumlova, 1,5 km od zámku v Českém Krumlově. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ubytovani Trojakova se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Rozmarýna

9,6

Pension Rozmarýna

Ubytování (Penzion) Pension Rozmarýna. Pension Rozmarýna se nachází ve zrekonstruované historické budově ze 16. století a nabízí rustikální pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Rozmarýna se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Adam

9,6

Apartmán Adam

Ubytování (Apartmány) Apartmán Adam. Apartmán Adam má moderní nábytek a bezplatné Wi-Fi. Nachází se v Českém Krumlově, 1,5 km od zámku a historického centra v Českém Krumlově. Ubytování Apartmán Adam se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Domestika

9,6

Apartmány Domestika

Ubytování (Apartmány) Apartmány Domestika. Apartmány Domestika se nachází v Českém Krumlově, 300 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov a 90 metrů od hlavního krumlovského náměstí, a nabízí... Ubytování Apartmány Domestika se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horní Brána

9,6

Horní Brána

Ubytování (Apartmán) Horní Brána. Horní Brána se nachází v Českém Krumlově, nedaleko autobusového nádraží a 2,4 km od zámku Český Krumlov. Nabízí balkon s výhledem na řeku, zahradu a... Ubytování Horní Brána se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Pavla

9,6

U Pavla

Ubytování (Penzion) U Pavla. Penzion U Pavla se nachází v Českém Krumlově, 3,5 km od zámku Český Krumlov a 1,9 od divadla s otočným hledištěm. Ubytování U Pavla se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achilla Bed & Breakfast

9,6

Achilla Bed & Breakfast

Ubytování (Penzion) Achilla Bed & Breakfast. Penzion u Achilla se nachází v Českém Krumlově, 1 km od hradu a zámku Český Krumlov. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Achilla Bed & Breakfast se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 kvetna 237 Apartmán Valentina

9,6

5 kvetna 237 Apartmán Valentina

Ubytování (Apartmán) 5 kvetna 237 Apartmán Valentina. Apartmán Valentina 5. května 237 je apartmán s výhledem do zahrady, na řeku a na město situovaný v Českém Krumlově, 2,4 km od otáčivého hlediště a 3,1 km... Ubytování 5 kvetna 237 Apartmán Valentina se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness chata s bazénem

9,6

Wellness chata s bazénem

Ubytování (Chata) Wellness chata s bazénem. Wellness chata s bazénem se nachází v Českém Krumlově. Ubytování Wellness chata s bazénem se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Dům u barvíře

9,6

Penzion Dům u barvíře

Ubytování (Penzion) Penzion Dům u barvíře. Dům U Barvíře se nachází v pěší zóně v centru Českého Krumlova v budově zapsané na seznamu UNESCO. Penzion má renesanční fasádu z 15. Ubytování Penzion Dům u barvíře se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monastery Garden Bistro & Rooms

9,6

Monastery Garden Bistro & Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Monastery Garden Bistro & Rooms. Klášterní zahrada Bistro & Rooms se nachází v Českém Krumlově, v blízkosti zámku Český Krumlov, hlavního náměstí a kostela sv. Jošta - Marionette Museum. Ubytování Monastery Garden Bistro & Rooms se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mini Hotel Abraka

9,6

Mini Hotel Abraka

Ubytování (Hotel) Mini Hotel Abraka. Mini Hotel Abraka sídlí ve středověké budově v Českém Krumlově a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a terasu s výhledem na historické městské hradby. Ubytování Mini Hotel Abraka se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belcanto Apartments

9,6

Belcanto Apartments

Ubytování (Penzion) Belcanto Apartments. Belcanto Apartments sídlí v historické budově ze 14. Ubytování Belcanto Apartments se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Bella

9,5

Pension Bella

Ubytování (Penzion) Pension Bella. Pension Bella se nachází v Českém Krumlově, 2,5 km od zámku a 2,4 km od náměstí Svornosti. Ubytování Pension Bella se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krumlovský dům v zahradě

9,5

Krumlovský dům v zahradě

Ubytování (Apartmány) Krumlovský dům v zahradě. Krumlovský dům v zahradě se nachází 2,2 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování se zahradou, společným lounge, sdílenou kuchyní, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Krumlovský dům v zahradě se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Šumavská

9,5

Apartmány Šumavská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Šumavská. Apartmány Šumavská se nachází v Českém Krumlově v Jihočeském kraji, nedaleko od kaple na Křížové hoře a od autobusového nádraží, a nabízí neplacené... Ubytování Apartmány Šumavská se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Klima

9,5

Penzion Klima

Ubytování (Privát) Penzion Klima. Penzion Klíma je vzdálený 10 minut chůze od centra Českého Krumlova. Ubytování Penzion Klima se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman atelier Paral

9,5

Apartman atelier Paral

Ubytování (Apartmán) Apartman atelier Paral. Apartmán ateliér Páral se nachází v centru Českého Krumlova, 100 metrů od hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku. Ubytování Apartman atelier Paral se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Gerta

9,5

Penzion Gerta

Ubytování (Penzion) Penzion Gerta. Penzion Gerta se nachází 10 minut chůze od centra města Český Krumlov chráněném organizací UNESCO a nabízí okouzlující zahradu s jezírkem a letním... Ubytování Penzion Gerta se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Onyx

9,5

Penzion Onyx

Ubytování (Penzion) Penzion Onyx. Penzion Onyx stojí 900 metrů od historického centra Českého Krumlova a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Onyx se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alt Straninger

9,5

Alt Straninger

Ubytování (Penzion) Alt Straninger. Půvabný penzion Alt Straninger se nachází v historickém centru Českého Krumlova, jen přes ulici od muzea Egon Schiele Art Centrum. Ubytování Alt Straninger se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Návrat

9,5

Penzion Návrat

Ubytování (Penzion) Penzion Návrat. Penzion Návrat se nachází v Českém Krumlově, 4 km od zámku a hlavního náměstí. Ubytování Penzion Návrat se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Agnese

9,5

Villa Agnese

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Agnese. Villa Agnese se nachází v Českém Krumlově, 500 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Agnese se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Athanor

9,5

Pension Athanor

Ubytování (Penzion) Pension Athanor. Penzion Athanor sídlí v citlivě zrekonstruované historické budově v Českém Krumlově, pouhých 300 metrů od historického centra města. Ubytování Pension Athanor se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Latron 98

9,5

Latron 98

Ubytování (Apartmány) Latron 98. Latron 98 jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Českém Krumlově, necelý 1 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Latron 98 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Sv. Duch

9,5

Penzion Sv. Duch

Ubytování (Penzion) Penzion Sv. Duch. Penzion Sv. Duch se nachází v Českém Krumlově, 15 minut chůze od místního zámku se zahradami. Nabízí zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Sv. Duch se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Augsten

9,5

Apartmán Augsten

Ubytování (Apartmán) Apartmán Augsten. Apartmán Augsten se nachází v klidném prostředí u Českého Krumlova a má bezplatné Wi-Fi, terasu s posezením a parkování zdarma. Ubytování Apartmán Augsten se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension SALMA

9,5

Pension SALMA

Ubytování (Penzion) Pension SALMA. Pension SALMA se nachází v Českém Krumlově, 1,2 km od hradu a zámku Český Krumlov a hlavního náměstí, 3,4 km od divadla s otáčivým hledištěm, 1,1 km od... Ubytování Pension SALMA se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CK Pension

9,5

CK Pension

Ubytování (Penzion) CK Pension. CK Pension, zrekonstruovaný v roce 2012, se nachází v Českém Krumlově, 5 minut pěšky od historického centra města zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování CK Pension se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babylon Apartmány

9,5

Babylon Apartmány

Ubytování (Apartmány) Babylon Apartmány. Apartmány Babylon se nachází 3,5 km od zámku v Českém Krumlově. Nabízí restauraci, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Babylon Apartmány se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments No. 91

9,4

Luxury Apartments No. 91

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments No. 91. Luxury Apartments No. 91 se nachází v Českém Krumlově, 400 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Luxury Apartments No. 91 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krumlovské domky

9,4

Krumlovské domky

Ubytování (Penzion) Krumlovské domky. Krumlovské domky se nachází v Českém Krumlově, 3 minuty chůze od hlavního náměstí a 10 minut pěšky od hradu. Jedná se o historické řemeslnické domy z 16. Ubytování Krumlovské domky se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Krumau

9,4

Pension Krumau

Ubytování (Penzion) Pension Krumau. Pension Krumau se nachází v Českém Krumlově, 1.3 km od zámku Český Krumlov a 350 m od hlavního náměstí v Českém Krumlově. Ubytování Pension Krumau se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kuku

9,4

Penzion Kuku

Ubytování (Penzion) Penzion Kuku. Penzion KUKU nabízí pokoje s vlastní koupelnou, terasou a TV a nachází se 1 km od historického centra Českého Krumlova a 900 metrů od zámku, které jsou na... Ubytování Penzion Kuku se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Český Krumlov

Momentálně pro vás evidujeme celkem 266 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Český Krumlov. Město Český Krumlov je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.