Hledat

Ubytování

Královéhradecký kraj

V českém regionu Královéhradecký kraj máme celkem 1662 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Královéhradecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Špindlerův Mlýn (194), Pec pod Sněžkou (185), Vrchlabí (96), Janské Lázně (84), Hradec Králové (68), Černý Důl (62), Svoboda nad Úpou (48), Horní Maršov (43), Deštné v Orlických horách (43), Jičín (35). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Královéhradecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Královéhradecký kraj

Apartmán Na kopci Deštné

10

Apartmán Na kopci Deštné

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na kopci Deštné. Apartmán Na kopci Deštné se nachází v Deštném v Orlických horách a nabízí restauraci, bar a zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Na kopci Deštné se nachází ve českém městě Deštné v Orlických horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Legionáře

10

Penzion U Legionáře

Ubytování (Penzion) Penzion U Legionáře. Penzion U Legionáře se nachází v Jaroměři a nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Legionáře se nachází ve českém městě Jaroměř, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytování (Venkovský dům) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky se nachází v Božanově, 39 km od města Wałbrzych. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion u Marušky se nachází ve českém městě Božanov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

10

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

Ubytování (Apartmán) Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled. Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled se nachází v Černém Dole, 34 km od Harrachova. Ubytování Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dračí tvrz

10

Dračí tvrz

Ubytování (Apartmány) Dračí tvrz. Dračí tvrz se nachází ve Slavoňově, 26 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí sdílený prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dračí tvrz se nachází ve českém městě Slavoňov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytování (Apartmán) Slunečný apartmán. Slunečný apartmán se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 34 km od Harrachova. Ubytování Slunečný apartmán se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Harta II

9,9

Villa Harta II

Ubytování (Vila) Villa Harta II. Villa Harta II se nachází 8 km od lyžařského střediska Herlíkovice a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí výhledem do zahrady, zázemím pro... Ubytování Villa Harta II se nachází ve českém městě Vrchlabí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka U Milánka

9,9

Roubenka U Milánka

Ubytování (Chata) Roubenka U Milánka. Prázdninový dům Roubenka U Milánka se nachází v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od stanice lanovky Portášky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Roubenka U Milánka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu nabízí ubytování v Krňovicích. Tento apartmán s možností vlastního stravování má ručníky, ložní prádlo a kuchyňský kout se sporákem,... Ubytování Apartmán ve Skanzenu se nachází ve českém městě Třebechovice pod Orebem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Ježka

9,9

Chalupa u Ježka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Ježka. Chalupa U Ježka se nachází v Lhotě pod Hořičkami, 42 km od Peci pod Sněžkou. Ubytování Chalupa u Ježka se nachází ve českém městě Lhota pod Hořičkami, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 300

9,9

Apartman 300

Ubytování (Apartmán) Apartman 300. Apartman 300 se nachází u lesa, 100 metrů od sjezdovky Duncan vhodné pro rodinné lyžování a 700 metrů od centra Janských Lázní. Ubytování Apartman 300 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmám na náměstí II

9,9

Apartmám na náměstí II

Ubytování (Apartmán) Apartmám na náměstí II. Apartmán na náměstí II se nachází v Opočně, 36 km od města Duszniki Zdrój. Z apartmánu je výhled do zahrady. Ubytování Apartmám na náměstí II se nachází ve českém městě Opočno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dum U lipy

9,9

Dum U lipy

Ubytování (Privát) Dum U lipy. Dům U lípy se nachází v Hejtmánkovicích v Královéhradeckém kraji, 28 km od Wałbrzychu, a nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Dum U lipy se nachází ve českém městě Hejtmánkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Čertovka Peklo

9,9

Čertovka Peklo

Ubytování (Penzion – hostinec) Čertovka Peklo. Čertovka Peklo se nachází v Náchodě. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Čertovka Peklo se nachází ve českém městě Náchod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman na Kopecku

9,9

Apartman na Kopecku

Ubytování (Apartmán) Apartman na Kopecku. Apartmán na Kopečku se nachází v Bílé Třemešné, 48 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí soukromý bazén, výhled na hory, soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Apartman na Kopecku se nachází ve českém městě Bílá Třemešná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Velke namesti. Apartmán Velké náměstí se nachází v Hradci Králové, 26 km od Pardubic. Z ubytování je výhled na město a na místě je také restaurace. Ubytování Apartment Velke namesti se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U tátovy lípy

9,9

U tátovy lípy

Ubytování (Apartmán) U tátovy lípy. U Tátovy lípy se nachází v obci Jívka v Královéhradeckém kraji, 45 km od Pece pod Sněžkou. Ubytování U tátovy lípy se nachází ve českém městě Jívka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selský dvůr 1

9,9

Selský dvůr 1

Ubytování (Penzion) Selský dvůr 1. Selský dvůr 1 se nachází v Polici nad Metují, nedaleko přírodního parku Broumovsko, a nabízí ubytování se snídaní a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Selský dvůr 1 se nachází ve českém městě Police nad Metují, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

9,9

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou. Ubytování Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou se nachází Horním Maršově, 48 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou se nachází ve českém městě Horní Maršov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Přemyslova

9,9

Apartmány Přemyslova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Přemyslova. Apartmány Přemyslova se nacházejí na okraji historické části Hradce Králové, nedaleko lesa a 8 km od letiště Hradec Králové. Ubytování Apartmány Přemyslova se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Dolce Vita

9,9

Chalupa Dolce Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dolce Vita. Chalupa Dolce Vita se nachází v Trutnově a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, zázemí pro vodní sporty, Wi-Fi zdarma, výhled na jezero a... Ubytování Chalupa Dolce Vita se nachází ve českém městě Trutnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hnízdečko Krkonoše

9,8

Apartmán Hnízdečko Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hnízdečko Krkonoše. Apartmán Hnízdečko Krkonoše se nachází ve Svobodě nad Úpou. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Hnízdečko Krkonoše se nachází ve českém městě Svoboda nad Úpou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Cortina

9,8

Pension Cortina

Ubytování (Penzion) Pension Cortina. Pension Cortina se nachází v Peci pod Sněžkou, minutu chůze od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí dětské hřiště a malý obchod s potravinami. Ubytování Pension Cortina se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bor

9,8

Penzion Bor

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Bor. Penzion Bor nabízí zahradu s venkovním bazénem, ​​domácí snídani na pokoj každé ráno a možnost masáží, zapůjčení kol a jízdy na koni. Ubytování Penzion Bor se nachází ve českém městě Náchod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sendraž

9,8

Apartment Sendraž

Ubytování (Apartmán) Apartment Sendraž. Apartment Sendraž se nachází v Sendraži v Královéhradeckém kraji, 28 km od města Duszniki-Zdrój. Ubytování Apartment Sendraž se nachází ve českém městě Sendraž, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment V Krkonoších

9,8

Apartment V Krkonoších

Ubytování (Penzion) Apartment V Krkonoších. Apartmán V Krkonoších se nachází v Prostředním Lánově. Nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartment V Krkonoších se nachází ve českém městě Prostřední Lánov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zámek Nové Město nad Metují

9,8

Zámek Nové Město nad Metují

Ubytování (Privát) Zámek Nové Město nad Metují. Zámek Nové Město nad Metují se nachází v Novém Městě nad Metují, 31 km od lázeňského města Duszniki Zdrój. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zámek Nové Město nad Metují se nachází ve českém městě Nové Město nad Metují, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhuis Koruna

9,8

Landhuis Koruna

Ubytování (Venkovský dům) Landhuis Koruna. Landhuis Koruna se nachází v Božanově a nabízí sdílený sezónní venkovní bazén, velkou zahradu a sluneční terasu. Ubytování Landhuis Koruna se nachází ve českém městě Božanov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Mikeš

9,8

Penzion Mikeš

Ubytování (Penzion) Penzion Mikeš. Penzion Mikeš se nachází na hlavní ulici v Peci pod Sněžkou, má lyžařskou školu, recepci otevřenou 24 hodin denně a za poplatek poskytuje Wi-Fi. Ubytování Penzion Mikeš se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát 347

9,8

Privát 347

Ubytování (Apartmán) Privát 347. Apartmán Privát 347 se nachází v Broumově a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený obývací prostor, zahradu a výhled na vlastní sezónní venkovní bazén. Ubytování Privát 347 se nachází ve českém městě Broumov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berger Pec Privat

9,8

Berger Pec Privat

Ubytování (Apartmány) Berger Pec Privat. Berger Pec Privat nabízí 2 dobře zařízená studia na klidném místě v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od sjezdovky Javor. Ubytování Berger Pec Privat se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Eliška

9,8

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází v Broumově. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma, výhled na město a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve českém městě Broumov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studiový apartmán V Zahradě

9,8

Studiový apartmán V Zahradě

Ubytování (Apartmán) Studiový apartmán V Zahradě. Studiový apartmán V Zahradě se nachází v Polici nad Metují v Královéhradeckém kraji, 49 km od Jankých Lázní. Ubytování Studiový apartmán V Zahradě se nachází ve českém městě Police nad Metují, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Holata

9,8

Apartment Holata

Ubytování (Apartmán) Apartment Holata. Apartment Holata se nachází v Hradci Králové, 22 km od Pardubic. Nabízí restauraci a terasu. Ubytování Apartment Holata se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt V Klidu

9,8

Byt V Klidu

Ubytování (Apartmán) Byt V Klidu. BYT V KLIDU nabízí výhled na řeku, balkon, rychlovarnou konvici a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Byt V Klidu se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinné ubytování - Family accommodation

9,8

Rodinné ubytování - Family accommodation

Ubytování (Privát) Rodinné ubytování - Family accommodation. Ubytování s soukromí Rodinné ubytování - Family accommodation se nachází v obci Kobylice a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Rodinné ubytování - Family accommodation se nachází ve českém městě Kobylice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusni apartman Velka Upa

9,8

Luxusni apartman Velka Upa

Ubytování (Apartmán) Luxusni apartman Velka Upa. Luxusní Apartman Velká Upa se nachází ve Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 43 km od města Jelenia Góra. Ubytování Luxusni apartman Velka Upa se nachází ve českém městě Velká Úpa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Lanovky

9,8

Apartmán U Lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Lanovky. Apartmán U Lanovky se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 42 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmán U Lanovky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment

9,8

WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment. WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment se nachází v Horní Malé Úpě. Na místě je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment se nachází ve českém městě Horní Malá Úpa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Tuček Adršpach

9,8

Penzion Tuček Adršpach

Ubytování (Penzion) Penzion Tuček Adršpach. Penzion Tuček Adršpach se nachází v Adršpachu, 5 km od Adršpašsko-teplických skal. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, společný salonek a zahradu. Ubytování Penzion Tuček Adršpach se nachází ve českém městě Adršpach, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na Slezském Předměstí

9,8

Apartmán na Slezském Předměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Slezském Předměstí. Apartmán na Slezském Předměstí se nachází v Hradci Králové. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na Slezském Předměstí se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Farma U sv. Jakuba

9,8

Ubytování Farma U sv. Jakuba

Ubytování (Apartmán) Ubytování Farma U sv. Jakuba. Ubytování Farma U sv. Jakuba se nachází v Dolním Lánově a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled na hory. Ubytování Ubytování Farma U sv. Jakuba se nachází ve českém městě Dolní Lánov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farma Wenet

9,8

Farma Wenet

Ubytování (Farma) Farma Wenet. Farma Wenet se nachází v Broumově v Královéhradeckém kraji, asi 30 km od horské boudy Andrzejowka. Ubytování Farma Wenet se nachází ve českém městě Broumov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Dolce u Trutnova 2310

9,8

Holiday home in Dolce u Trutnova 2310

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Dolce u Trutnova 2310. Rekreační dům Dolce u Trutnova 2310 se nachází v Oblanově a nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 se nachází ve českém městě Oblanov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bohdan

9,8

Apartment Bohdan

Ubytování (Apartmán) Apartment Bohdan. Apartmán Nový Svět 332 se nachází ve Svobodě nad Úpou, 17 km od města Karpacz, 18 km od Špindlerova Mlýna a 30 km od Sklářské Poruby. Ubytování Apartment Bohdan se nachází ve českém městě Svoboda nad Úpou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Kovárna

9,8

Apartmány Kovárna

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kovárna. Apartmány Kovárna se nachází ve Zdoňově, pouhých 3,5 km od vstupu do skalního města Adršpach, a nabízí gril a zahradu. Apartmán má 2 pokoje. Ubytování Apartmány Kovárna se nachází ve českém městě Zdoňov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortní Apartmán POD HORAMI - nový 2020

9,8

Komfortní Apartmán POD HORAMI - nový 2020

Ubytování (Apartmán) Komfortní Apartmán POD HORAMI - nový 2020. Komfortní Apartmán POD HORAMI - nový 2020 se nachází v Novém Městě nad Metují, 49 km od Janských Lázní. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Ubytování Komfortní Apartmán POD HORAMI - nový 2020 se nachází ve českém městě Nové Město nad Metují, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red Travel Apartment

9,8

Red Travel Apartment

Ubytování (Apartmán) Red Travel Apartment. Tento moderní apartmán se nachází v centru Dvora Králové nad Labem a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Na zahradě najdete gril a soukromý venkovní bazén. Ubytování Red Travel Apartment se nachází ve českém městě Dvůr Králové nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Borovice

9,8

Apartmán U Borovice

Ubytování (Apartmány) Apartmán U Borovice. Apartmán U Borovice se nachází v klidné lokalitě 500 metrů od centra Rychnova nad Kněžnou a svým hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmán U Borovice se nachází ve českém městě Rychnov nad Kněžnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Red Tree

9,8

Apartment Red Tree

Ubytování (Apartmán) Apartment Red Tree. Apartment Red Tree se nachází ve Vrchlabí, na okraji národního parku Krkonoše, 1 km od lyžařského areálu Kněžický vrch. Na místě je zahrada s posezením. Ubytování Apartment Red Tree se nachází ve českém městě Vrchlabí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Jolany

9,8

U Jolany

Ubytování (Prázdninové domy) U Jolany. U Jolany se nachází ve Svobodě nad Úpou, 46 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Jolany se nachází ve českém městě Svoboda nad Úpou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Královéhradecký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Královéhradecký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Královéhradecký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1662 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Královéhradecký kraj.

Pro český region Královéhradecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Špindlerův Mlýn (194), Pec pod Sněžkou (185), Vrchlabí (96), Janské Lázně (84), Hradec Králové (68), Černý Důl (62), Svoboda nad Úpou (48), Horní Maršov (43), Deštné v Orlických horách (43), Jičín (35). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Královéhradecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmán Na kopci Deštné (10*), Penzion U Legionáře (10*), Penzion u Marušky (10*), Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled (10*), Dračí tvrz (10*), Slunečný apartmán (10*), Villa Harta II (9,9*), Roubenka U Milánka (9,9*), Apartmán ve Skanzenu (9,9*), Chalupa u Ježka (9,9*).

Region Královéhradecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.