Hledat

Ubytování

Královéhradecký kraj

V českém regionu Královéhradecký kraj máme celkem 1662 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Královéhradecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Špindlerův Mlýn (194), Pec pod Sněžkou (185), Vrchlabí (96), Janské Lázně (84), Hradec Králové (68), Černý Důl (62), Svoboda nad Úpou (48), Horní Maršov (43), Deštné v Orlických horách (43), Jičín (35). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Královéhradecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Královéhradecký kraj

Panorama 19

10

Panorama 19

Ubytování (Apartmán) Panorama 19. Luxusní apartmán 19 ve Špindlerově Mlýně se nachází ve Špindlerově Mlýně, 500 metrů od autobusového nádraží, necelý 1 km od bobové dráhy a 16 minut pěšky... Ubytování Panorama 19 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Farma u Tošovských

10

Farma u Tošovských

Ubytování (Farma) Farma u Tošovských. Farma u Tošovských se nachází v Týništi nad Orlicí a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Farma u Tošovských se nachází ve českém městě Týniště nad Orlicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Střešní apartmán s terasou

10

Střešní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Ubytování Střešní apartmán s terasou se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Savoy Exclusive Mountain Apartment

10

Savoy Exclusive Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Savoy Exclusive Mountain Apartment. Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 300 metrů od autobusového nádraží a 400 metrů od bobové dráhy, a nabízí... Ubytování Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Na kopci Deštné

10

Apartmán Na kopci Deštné

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na kopci Deštné. Apartmán Na kopci Deštné se nachází v Deštném v Orlických horách a nabízí restauraci, bar a zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Na kopci Deštné se nachází ve českém městě Deštné v Orlických horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion U Legionáře

10

Penzion U Legionáře

Ubytování (Penzion) Penzion U Legionáře. Penzion U Legionáře se nachází v Jaroměři a nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Legionáře se nachází ve českém městě Jaroměř, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány CHALLUPA

10

Apartmány CHALLUPA

Ubytování (Apartmány) Apartmány CHALLUPA. Featuring a garden, Apartmány CHALLUPA features accommodation in Horní Maršov. Free WiFi is offered. Ubytování Apartmány CHALLUPA se nachází ve českém městě Horní Maršov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Home Stárkov

10

Holiday Home Stárkov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Stárkov. Holiday Home Stárkov se nachází ve Stárkově v Královéhradeckém kraji a nabízí terasu. 18 km od města Kudowa-Zdrój. Ubytování Holiday Home Stárkov se nachází ve českém městě Stárkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 18 - Jestřáb

10

Apartmán 18 - Jestřáb

Ubytování (Apartmán) Apartmán 18 - Jestřáb. Ubytování se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Apartmán 18 - Jestřáb má balkon. 47 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán 18 - Jestřáb se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytování (Venkovský dům) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky se nachází v Božanově, 39 km od města Wałbrzych. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion u Marušky se nachází ve českém městě Božanov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rekreační dům U skřítků

10

Rekreační dům U skřítků

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům U skřítků. Rekreační dům U skřítků se nachází v Mladých Bucích, 34 km od Sklářské Poruby. Nabízí restauraci, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační dům U skřítků se nachází ve českém městě Mladé Buky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány 235 - 2

10

Apartmány 235 - 2

Ubytování (Apartmán) Apartmány 235 - 2. Apartmány 235 - 2 se nachází v Jaroměři a nabízí terasu. 25 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 235 - 2 se nachází ve českém městě Jaroměř, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Svatý Petr

10

Apartmán Svatý Petr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svatý Petr. Apartmán Svatý Petr se nachází ve Špindlerově Mlýně, 2 km od aquaparku Špindlerův Mlýn. Na místě je bar. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je vzdálená 2,2 km. Ubytování Apartmán Svatý Petr se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Home Dolní Olešnice

10

Holiday Home Dolní Olešnice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dolní Olešnice. Holiday Home Dolní Olešnice se nachází v Horní Olešnici a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Jelenia Góra je vzdálená 43 km. Ubytování Holiday Home Dolní Olešnice se nachází ve českém městě Horní Olešnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dračí tvrz

10

Dračí tvrz

Ubytování (Apartmány) Dračí tvrz. Dračí tvrz se nachází ve Slavoňově, 26 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí sdílený prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dračí tvrz se nachází ve českém městě Slavoňov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytování (Apartmán) Slunečný apartmán. Slunečný apartmán se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 34 km od Harrachova. Ubytování Slunečný apartmán se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Nový designový apartmán s klimatizací

10

Nový designový apartmán s klimatizací

Ubytování (Apartmán) Nový designový apartmán s klimatizací. Nový designový apartmán s klimatizací se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Nový designový apartmán s klimatizací se nachází ve českém městě Rychnov nad Kněžnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

10

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

Ubytování (Vila) PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru. PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v bývalého pivovaru se nachází v Rudníku. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru se nachází ve českém městě Rudník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHATTA v Krkonoších

10

CHATTA v Krkonoších

Ubytování (Prázdninový dům) CHATTA v Krkonoších. CHATTA v Krkonoších se nachází ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 44 km od Zagórze Śląskie. Ubytování CHATTA v Krkonoších se nachází ve českém městě Svoboda nad Úpou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Zvoničky

9,9

Apartmány U Zvoničky

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Zvoničky. Apartmány U Zvoničky se nachází v Prachově, 50 km od města Świeradów-Zdrój, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Zvoničky se nachází ve českém městě Jičín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu nabízí ubytování v Krňovicích. Tento apartmán s možností vlastního stravování má ručníky, ložní prádlo a kuchyňský kout se sporákem,... Ubytování Apartmán ve Skanzenu se nachází ve českém městě Třebechovice pod Orebem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa u Ježka

9,9

Chalupa u Ježka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Ježka. Chalupa U Ježka se nachází v Lhotě pod Hořičkami, 42 km od Peci pod Sněžkou. Ubytování Chalupa u Ježka se nachází ve českém městě Lhota pod Hořičkami, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Harta II

9,9

Villa Harta II

Ubytování (Vila) Villa Harta II. Villa Harta II se nachází 8 km od lyžařského střediska Herlíkovice a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí výhledem do zahrady, zázemím pro... Ubytování Villa Harta II se nachází ve českém městě Vrchlabí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka U Milánka

9,9

Roubenka U Milánka

Ubytování (Chata) Roubenka U Milánka. Prázdninový dům Roubenka U Milánka se nachází v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od stanice lanovky Portášky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Roubenka U Milánka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman 300

9,9

Apartman 300

Ubytování (Apartmán) Apartman 300. Apartman 300 se nachází u lesa, 100 metrů od sjezdovky Duncan vhodné pro rodinné lyžování a 700 metrů od centra Janských Lázní. Ubytování Apartman 300 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmám na náměstí II

9,9

Apartmám na náměstí II

Ubytování (Apartmán) Apartmám na náměstí II. Apartmán na náměstí II se nachází v Opočně, 36 km od města Duszniki Zdrój. Z apartmánu je výhled do zahrady. Ubytování Apartmám na náměstí II se nachází ve českém městě Opočno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Čertovka Peklo

9,9

Čertovka Peklo

Ubytování (Penzion – hostinec) Čertovka Peklo. Čertovka Peklo se nachází v Náchodě. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Čertovka Peklo se nachází ve českém městě Náchod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman na Kopecku

9,9

Apartman na Kopecku

Ubytování (Apartmán) Apartman na Kopecku. Apartmán na Kopečku se nachází v Bílé Třemešné, 48 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí soukromý bazén, výhled na hory, soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Apartman na Kopecku se nachází ve českém městě Bílá Třemešná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Velke namesti. Apartmán Velké náměstí se nachází v Hradci Králové, 26 km od Pardubic. Z ubytování je výhled na město a na místě je také restaurace. Ubytování Apartment Velke namesti se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U tátovy lípy

9,9

U tátovy lípy

Ubytování (Apartmán) U tátovy lípy. U Tátovy lípy se nachází v obci Jívka v Královéhradeckém kraji, 45 km od Pece pod Sněžkou. Ubytování U tátovy lípy se nachází ve českém městě Jívka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Selský dvůr 1

9,9

Selský dvůr 1

Ubytování (Penzion) Selský dvůr 1. Selský dvůr 1 se nachází v Polici nad Metují, nedaleko přírodního parku Broumovsko, a nabízí ubytování se snídaní a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Selský dvůr 1 se nachází ve českém městě Police nad Metují, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

9,9

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou. Ubytování Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou se nachází Horním Maršově, 48 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou se nachází ve českém městě Horní Maršov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horský apartmán U Lesa Říčky

9,9

Horský apartmán U Lesa Říčky

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán U Lesa Říčky. Horský apartmán U Lesa Říčky se nachází v Říčkách a nabízí restauraci, bar a zahradu. 30 km od Kladska. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Horský apartmán U Lesa Říčky se nachází ve českém městě Říčky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Přemyslova

9,9

Apartmány Přemyslova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Přemyslova. Apartmány Přemyslova se nacházejí na okraji historické části Hradce Králové, nedaleko lesa a 8 km od letiště Hradec Králové. Ubytování Apartmány Přemyslova se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Dolce Vita

9,9

Chalupa Dolce Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dolce Vita. Chalupa Dolce Vita se nachází v Trutnově a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, zázemí pro vodní sporty, Wi-Fi zdarma, výhled na jezero a... Ubytování Chalupa Dolce Vita se nachází ve českém městě Trutnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Cortina

9,8

Pension Cortina

Ubytování (Penzion) Pension Cortina. Pension Cortina se nachází v Peci pod Sněžkou, minutu chůze od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí dětské hřiště a malý obchod s potravinami. Ubytování Pension Cortina se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Bor

9,8

Penzion Bor

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Bor. Penzion Bor nabízí zahradu s venkovním bazénem, ​​domácí snídani na pokoj každé ráno a možnost masáží, zapůjčení kol a jízdy na koni. Ubytování Penzion Bor se nachází ve českém městě Náchod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Hnízdečko Krkonoše

9,8

Apartmán Hnízdečko Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hnízdečko Krkonoše. Apartmán Hnízdečko Krkonoše se nachází ve Svobodě nad Úpou. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Hnízdečko Krkonoše se nachází ve českém městě Svoboda nad Úpou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Sendraž

9,8

Apartment Sendraž

Ubytování (Apartmán) Apartment Sendraž. Apartment Sendraž se nachází v Sendraži v Královéhradeckém kraji, 28 km od města Duszniki-Zdrój. Ubytování Apartment Sendraž se nachází ve českém městě Sendraž, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zámek Nové Město nad Metují

9,8

Zámek Nové Město nad Metují

Ubytování (Privát) Zámek Nové Město nad Metují. Zámek Nové Město nad Metují se nachází v Novém Městě nad Metují, 31 km od lázeňského města Duszniki Zdrój. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zámek Nové Město nad Metují se nachází ve českém městě Nové Město nad Metují, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Andante

9,8

Pension Andante

Ubytování (Penzion) Pension Andante. Pension Andante se nachází 500 metrů od lyžařského rezortu Medvědín a 15 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna. Ubytování Pension Andante se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horní Mísečky - apartmán M20

9,8

Horní Mísečky - apartmán M20

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky - apartmán M20. Horní Mísečky - apartmán M20 se nachází v Horních Mísečkách, pouhých 5 km od Sněžných kotlů, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 4,3 km od Labské boudy. Ubytování Horní Mísečky - apartmán M20 se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata na Zlatém Hamru

9,8

Chata na Zlatém Hamru

Ubytování (Apartmán) Chata na Zlatém Hamru. Ubytování ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji, Chata na Zlatém Hamru má terasu a výhled do zahrady. 45 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Chata na Zlatém Hamru se nachází ve českém městě Svoboda nad Úpou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Landhuis Koruna

9,8

Landhuis Koruna

Ubytování (Venkovský dům) Landhuis Koruna. Landhuis Koruna se nachází v Božanově a nabízí sdílený sezónní venkovní bazén, velkou zahradu a sluneční terasu. Ubytování Landhuis Koruna se nachází ve českém městě Božanov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Eliška

9,8

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází v Broumově. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma, výhled na město a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve českém městě Broumov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Berger Pec Privat

9,8

Berger Pec Privat

Ubytování (Apartmány) Berger Pec Privat. Berger Pec Privat nabízí 2 dobře zařízená studia na klidném místě v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od sjezdovky Javor. Ubytování Berger Pec Privat se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Královéhradecký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Královéhradecký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Královéhradecký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1662 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Královéhradecký kraj.

Pro český region Královéhradecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Špindlerův Mlýn (194), Pec pod Sněžkou (185), Vrchlabí (96), Janské Lázně (84), Hradec Králové (68), Černý Důl (62), Svoboda nad Úpou (48), Horní Maršov (43), Deštné v Orlických horách (43), Jičín (35). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Královéhradecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmán Na kopci Deštné (10*), Penzion U Legionáře (10*), Penzion u Marušky (10*), Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled (10*), Dračí tvrz (10*), Slunečný apartmán (10*), Villa Harta II (9,9*), Roubenka U Milánka (9,9*), Apartmán ve Skanzenu (9,9*), Chalupa u Ježka (9,9*).

Region Královéhradecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.