Hledat

Ubytování

Ubytování město Praha

V českém městě Praha máme celkem 5034 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Praha

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Praha

Penthouse Zizkov

10

Penthouse Zizkov

Ubytování (Apartmán) Penthouse Zizkov. Penthouse Žižkov se nachází v Praze, 2,4 km od historické budovy Národního muzea. Nabízí Wi-Fi zdarma, a soukromé parkoviště. Ubytování Penthouse Zizkov se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 8 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Celetna 23 Apartment

10

Celetna 23 Apartment

Ubytování (Apartmán) Celetna 23 Apartment. Offering free WiFi and city views, Celetna 23 Apartment is an accommodation situated right in the heart of Prague, just 300 metres from Municipal House and... Ubytování Celetna 23 Apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The White Swan Double Apartment

10

The White Swan Double Apartment

Ubytování (Apartmán) The White Swan Double Apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Praze, 400 metrů od Staroměstského náměstí s orlojem a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování The White Swan Double Apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious City Escape for 8 Guests 10 min to Centre

10

Spacious City Escape for 8 Guests 10 min to Centre

Ubytování (Apartmán) Spacious City Escape for 8 Guests 10 min to Centre. Offering free WiFi and city views, Spacious City Escape for 8 Guests 10 min to Centre provides accommodation set in Prague, just 1. Ubytování Spacious City Escape for 8 Guests 10 min to Centre se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic designer apartment Prague

10

Romantic designer apartment Prague

Ubytování (Apartmán) Romantic designer apartment Prague. Romantic designer apartment Prague se nachází v Praze, 2,3 km od Staroměstského náměstí s orlojem. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Romantic designer apartment Prague se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Prague River Front Suite by easyBNB

10

Luxury Prague River Front Suite by easyBNB

Ubytování (Apartmány) Luxury Prague River Front Suite by easyBNB. Located in Prague, 1.7 km from Vysehrad Castle and 2. Ubytování Luxury Prague River Front Suite by easyBNB se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 rooms 57m2 Moravska 13 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 2 Center 15min walk to Wenceslas Square

10

2 rooms 57m2 Moravska 13 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 2 Center 15min walk to Wenceslas Square

Ubytování (Apartmán) 2 rooms 57m2 Moravska 13 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 2 Center 15min walk to Wenceslas Square. 2 rooms 57m2 Moravska 13 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 2 Center 15min walk to Wenceslas Square se nachází v Praze, 2,5 km od... Ubytování 2 rooms 57m2 Moravska 13 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 2 Center 15min walk to Wenceslas Square se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dante Apartments Krakovská, FREE PARKING

10

Dante Apartments Krakovská, FREE PARKING

Ubytování (Apartmán) Dante Apartments Krakovská, FREE PARKING. Dante Apartments Krakovská, FREE PARKING se nachází na ideálním místě v centru Prahy, 1,6 km od historické budovy Národního muzea. Ubytování Dante Apartments Krakovská, FREE PARKING se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casanova apartment - Italian welcome

10

Casanova apartment - Italian welcome

Ubytování (Apartmán) Casanova apartment - Italian welcome. Set in Prague, 1.3 km from Prague Astronomical Clock, Casanova apartment - Italian welcome offers accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour... Ubytování Casanova apartment - Italian welcome se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning DUPLEX penthouse 11 minutes to Old town

10

Stunning DUPLEX penthouse 11 minutes to Old town

Ubytování (Apartmán) Stunning DUPLEX penthouse 11 minutes to Old town. Situated within the Prague 3 district in Prague, Stunning DUPLEX penthouse 11 minutes to Old town has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Stunning DUPLEX penthouse 11 minutes to Old town se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious elegance in the heart of Old Town

10

Spacious elegance in the heart of Old Town

Ubytování (Apartmán) Spacious elegance in the heart of Old Town. Spacious elegance in the heart of Old Town je apartmán v Praze, 600 metrů od Staroměstského náměstí s orlojem, 800 metrů od Obecního domu a 2,1 km od... Ubytování Spacious elegance in the heart of Old Town se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

PragueStars White Swan Apartments

10

PragueStars White Swan Apartments

Ubytování (Aparthotel) PragueStars White Swan Apartments. Apartmány PragueStars White Swan se nachází v Praze, nedaleko Karlova mostu, Pražského hradu a katedrály sv. Ubytování PragueStars White Swan Apartments se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW! Luxury Apartment in Prague near Vltava river!

10

NEW! Luxury Apartment in Prague near Vltava river!

Ubytování (Apartmán) NEW! Luxury Apartment in Prague near Vltava river!. Set in Prague, 2.5 km from Vysehrad Castle and 2.9 km from Prague Castle, NEW! Luxury Apartment in Prague near Vltava river! Ubytování NEW! Luxury Apartment in Prague near Vltava river! se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2BR apartment in city centre

10

2BR apartment in city centre

Ubytování (Apartmán) 2BR apartment in city centre. 2BR apartment in city centre is located in the Prague 1 district of Prague, 1.4 km from Historical Building of the National Museum of Prague, 2. Ubytování 2BR apartment in city centre se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colorful flats in the city center by easyBNB

10

Colorful flats in the city center by easyBNB

Ubytování (Apartmány) Colorful flats in the city center by easyBNB. Apartmány GPR House se nachází v centru Prahy, v blízkosti Obecního domu, Pražského orloje a Staroměstského náměstí. Ubytování Colorful flats in the city center by easyBNB se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PokojCzech

10

PokojCzech

Ubytování (Luxusní stan) PokojCzech. PokojCzech se nachází 42 km od katedrály sv. Víta a Pražského hradu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování PokojCzech se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW Apartment in center of Prague #1

10

NEW Apartment in center of Prague #1

Ubytování (Apartmán) NEW Apartment in center of Prague #1. NEW Apartment in center of Prague #1 in Prague provides accommodation with free WiFi, 2.3 km from Historical Building of the National Museum of Prague, 2. Ubytování NEW Apartment in center of Prague #1 se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 rooms Kitchen Balcony 85m2 Navratilova 11 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square

10

3 rooms Kitchen Balcony 85m2 Navratilova 11 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square

Ubytování (Apartmán) 3 rooms Kitchen Balcony 85m2 Navratilova 11 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square. Apartmán Navratilova 11 se nachází v Praze, 2,7 km od Pražského hradu, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování 3 rooms Kitchen Balcony 85m2 Navratilova 11 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

SIGMA

10

SIGMA

Ubytování (Hostel) SIGMA. Hostel SIGMA se nachází v Praze 3, 2,9 km od historické budovy Národního muzea, 4,2 km od Obecního domu a 4,3 km od O2 Arény. Ubytování SIGMA se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfy and Central apartment Vlkova

10

Comfy and Central apartment Vlkova

Ubytování (Apartmán) Comfy and Central apartment Vlkova. Comfy and Central apartment Vlkova se nachází v Praze, jen 1,5 km od Obecního domu, 1,8 km od historické budovy Národního muzea a 5 km od Karlova mostu a... Ubytování Comfy and Central apartment Vlkova se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Angel Apartment

10

Superior Angel Apartment

Ubytování (Apartmán) Superior Angel Apartment. Superior Angel Apartment enjoys a location in Prague, just 3 km from Prague Castle and 3.1 km from St. Vitus Cathedral. Ubytování Superior Angel Apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palace Apartment by Main Station - Premier

10

Palace Apartment by Main Station - Premier

Ubytování (Apartmán) Palace Apartment by Main Station - Premier. Palace Apartment by Main Station - Premier se nachází v Praze, 600 metrů od historické budovy Národního muzea. Ubytování Palace Apartment by Main Station - Premier se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment with terrace, next to centre, easy fast from airport, train

10

Luxury apartment with terrace, next to centre, easy fast from airport, train

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with terrace, next to centre, easy fast from airport, train. Luxury apartment with terrace, next to centre, easy fast from airport, train se nachází v Praze, 3,1 km od Národního muzea a 6 km od Obecního domu. Ubytování Luxury apartment with terrace, next to centre, easy fast from airport, train se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW! PRAHA BELLE SUITE - river view

10

NEW! PRAHA BELLE SUITE - river view

Ubytování (Apartmán) NEW! PRAHA BELLE SUITE - river view. Featuring a restaurant, NEW! PRAHA BELLE SUITE - river view provides accommodation in Prague with free WiFi and river views. Ubytování NEW! PRAHA BELLE SUITE - river view se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 8 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 rooms Balcony 51m2 U pujcovny 8 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square

10

2 rooms Balcony 51m2 U pujcovny 8 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square

Ubytování (Apartmán) 2 rooms Balcony 51m2 U pujcovny 8 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square. 2 rooms Balcony 51m2 U půjčovny 8 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square se nachází v Praze,... Ubytování 2 rooms Balcony 51m2 U pujcovny 8 Quiet nice Fully furnished Air conditioning Fireplace Prague 1 Center 5min walk to Wenceslas Square se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Praha 4 - Krč

10

Apartmán Praha 4 - Krč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Praha 4 - Krč. Apartmán Praha 4 - Krč se nachází v Praze, 5 km od Vyšehradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Praha 4 - Krč se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment with terrace

10

Cozy apartment with terrace

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment with terrace. Set in Prague and only 2.9 km from Municipal House, Cozy apartment with terrace offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Cozy apartment with terrace se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prague Centre Armani Apartment

10

Prague Centre Armani Apartment

Ubytování (Apartmán) Prague Centre Armani Apartment. Prague Center Armani Apartment se nachází v Praze, 1,2 km od Staroměstského náměstí s orlojem, 3,1 km od Vyšehradu a 1,5 km od Karlova mostu. Ubytování Prague Centre Armani Apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiffany Loft

9,9

Tiffany Loft

Ubytování (Apartmán) Tiffany Loft. Located in the centre of Prague, 400 metres from Old Town Square and 500 metres from Prague Astronomical Clock, Tiffany Loft offers free WiFi, a restaurant... Ubytování Tiffany Loft se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prague Apartment Marta

9,9

Prague Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Prague Apartment Marta. Penzion Apartment Marta se těší praktické poloze na Praze 3, 2,7 km od Národního muzea a 2,9 km od Václavského náměstí. Ubytování Prague Apartment Marta se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Housboat Bonansa - A unique experience in Prague

9,9

Housboat Bonansa - A unique experience in Prague

Ubytování (Botel) Housboat Bonansa - A unique experience in Prague. Botel Housboat Bonansa - A unique experience in Prague se nachází v Praze 7, 4,4 km od Obecního domu, 5 km od O2 areny a 5 km od Pražského orloje. Ubytování Housboat Bonansa - A unique experience in Prague se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán V zahradě

9,9

Apartmán V zahradě

Ubytování (Apartmán) Apartmán V zahradě. Apartmán V zahradě se nachází přibližně 19 km od Vyšehradu a 14 km od O2 Arény v Praze. Ubytování Apartmán V zahradě se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prague Gardens Appartments

9,9

Prague Gardens Appartments

Ubytování (Apartmány) Prague Gardens Appartments. Prague Gardens Appartments se nachází v Praze a poskytuje ubytování se zahradou a terasou a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Prague Gardens Appartments se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Presidential Royal Apartment

9,9

Old Town Presidential Royal Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Presidential Royal Apartment. Presidential Royal Apartment se nachází v Praze, necelý 1 km od Pražského orloje, 11 minut chůze od Staroměstského náměstí, 2,5 km od Pražského hradu a 2,6... Ubytování Old Town Presidential Royal Apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art-Nouveau

9,9

Art-Nouveau

Ubytování (Apartmán) Art-Nouveau. Art-Nouveau se nachází v Praze, 200 metrů od Staroměstského náměstí a 300 metrů od Pražského orloje i veřejného placeného podzemního parkování. Ubytování Art-Nouveau se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

P.A.E.R. Apartments

9,9

P.A.E.R. Apartments

Ubytování (Apartmány) P.A.E.R. Apartments. P.A.E.R. Apartments se nachází v Praze, 1,8 km od Vyšehradu a 3,1 km od Pražského hradu. Apartmány nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování P.A.E.R. Apartments se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Invalidovna

9,9

Apartment Invalidovna

Ubytování (Apartmán) Apartment Invalidovna. Apartmán Invalidovna se nachází v Praze 8 v budově z roku 2018, 2,7 km od O2 Arény. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Invalidovna se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STEPS AWAY FROM CHARLES BRIDGE - PRIME LOCATION

9,9

STEPS AWAY FROM CHARLES BRIDGE - PRIME LOCATION

Ubytování (Apartmán) STEPS AWAY FROM CHARLES BRIDGE - PRIME LOCATION. Complete with a garden, STEPS AWAY FROM CHARLES BRIDGE - PRIME LOCATION is situated in Prague, less than 1 km from Prague Castle and an 11-minute walk from... Ubytování STEPS AWAY FROM CHARLES BRIDGE - PRIME LOCATION se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Palace Dlouha

9,9

Palace Dlouha

Ubytování (Apartmán) Palace Dlouha. Palace Dlouha in Prague se nachází v Praze, necelý 1 km od orloje, 10 minut pěšky od Staroměstského náměstí, 2,2 km od historické budovy Národního muzea a... Ubytování Palace Dlouha se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartments Tyn

9,9

Old Town Apartments Tyn

Ubytování (Apartmány) Old Town Apartments Tyn. Old Town Apartments Tyn se nachází v centru Prahy, 100 metrů od Staroměstského náměstí. Ubytování Old Town Apartments Tyn se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muzeum Apartment

9,9

Muzeum Apartment

Ubytování (Apartmán) Muzeum Apartment. Set in Prague, 350 m from Historical Building of the National Museum of Prague and from the Wenceslas Square. Ubytování Muzeum Apartment se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern apartment in the center

9,9

Modern apartment in the center

Ubytování (Apartmán) Modern apartment in the center. Set within the Prague 3 district in Prague, Modern apartment in the center has air conditioning, a patio, and city views. It is located 2. Ubytování Modern apartment in the center se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

7 RUZYNĚ APARTMENTS

9,9

7 RUZYNĚ APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) 7 RUZYNĚ APARTMENTS. 7 RUZYNĚ APARTMENTS se nachází 9 km od Obecního domu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování 7 RUZYNĚ APARTMENTS se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Na Veselí

9,9

Apartman Na Veselí

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Veselí. Apartmán Na Veselí se nachází v budově z roku 1950 v Praze, 4,3 km od Národního muzea, 4,4 km od O2 Arény a 2,7 km od Vyšehradu. Ubytování Apartman Na Veselí se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Comfy and Central apartment Zizkov

9,9

Comfy and Central apartment Zizkov

Ubytování (Apartmány) Comfy and Central apartment Zizkov. Comfy and Central apartment Žižkov se nachází v Praze, 2,1 km od historické budovy Národního muzea a 3 km od Karlova mostu. Nabízí ubytování s Wi-Fi... Ubytování Comfy and Central apartment Zizkov se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home City Center

9,9

Sweet Home City Center

Ubytování (Apartmán) Sweet Home City Center. Sweet Home City Center se nachází v Praze, 1,8 km od Staroměstského náměstí a 1,9 km od Karlova mostu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Sweet Home City Center se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vyšehrad Bright Apt

9,9

Vyšehrad Bright Apt

Ubytování (Apartmán) Vyšehrad Bright Apt. Vyšehrad Bright Apt is located in the Prague 02 district of Prague, 1.9 km from Wenceslas Square, 1. Ubytování Vyšehrad Bright Apt se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prague Life 2 Premium

9,9

Prague Life 2 Premium

Ubytování (Apartmán) Prague Life 2 Premium. Prague Life 2 Premium se nachází v Praze, 2,9 km od Obecního domu a 3,4 km od Staroměstského náměstí, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, patio,... Ubytování Prague Life 2 Premium se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AS Prague Apartments. National Theatre Apt. Old Town

9,9

AS Prague Apartments. National Theatre Apt. Old Town

Ubytování (Apartmán) AS Prague Apartments. National Theatre Apt. Old Town. AS Prague Apartments. National Theatre Apt. Old Town is situated in the Prague 1 district of Prague, 1.4 km from Prague Astronomical Clock, 1. Ubytování AS Prague Apartments. National Theatre Apt. Old Town se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Classic suite

9,8

Classic suite

Ubytování (Apartmán) Classic suite. Classic suite nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma v Praze, 2,6 km od Vyšehradu, 2,7 km od Pražského hradu a katedrály sv. Ubytování Classic suite se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chotěšovská Apartment with Parking Place

9,8

Chotěšovská Apartment with Parking Place

Ubytování (Apartmán) Chotěšovská Apartment with Parking Place. Apartmán Chotěšovská s parkovacím stáním a bezplatným Wi-Fi nabízí ubytování s vlastním stravováním v Praze. Ubytování Chotěšovská Apartment with Parking Place se nachází ve českém městě Praha, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Praha

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5034 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Praha. Město Praha je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.