Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipno nad Vltavou

V českém městě Lipno nad Vltavou máme celkem 199 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Lipno nad Vltavou

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Lipno nad Vltavou

Chata na Kobylnici

10

Chata na Kobylnici

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Kobylnici. Chata na Kobylnici se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,6 km od lipenské přehrady a 4 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Chata na Kobylnici se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POHODA NA LIPNĚ

10

POHODA NA LIPNĚ

Ubytování (Prázdninový dům) POHODA NA LIPNĚ. POHODA NA LIPNĚ se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, jen 2,6 km od Lipenské přehrady. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování POHODA NA LIPNĚ se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LipnoHome

9,9

LipnoHome

Ubytování (Apartmány) LipnoHome. Apartmány LipnoHome se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, v blízkosti vodní nádrže Lipno a Stezky korunami stromů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování LipnoHome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Pecivál Lipno

9,8

Chalupa Pecivál Lipno

Ubytování (Vila) Chalupa Pecivál Lipno. Chalupa Pecivál Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Pecivál Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Hanka

9,8

Vila Hanka

Ubytování (Vila) Vila Hanka. Vila Hanka se nachází v obci Lipno nad Vltavou, pouhých 2,1 km od vodní nádrže Lipno, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, vybavením pro grilování,... Ubytování Vila Hanka se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marie

9,8

Apartment Marie

Ubytování (Apartmány) Apartment Marie. Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi a velkou terasu s výhledem na jezero. Lipenská stezka korunami stromů je vzdálená 1,8 km. Ubytování Apartment Marie se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Duškovi

9,8

Ubytování Duškovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Duškovi. Ubytování Duškovi najdete na klidném místě v pěší vzdálenosti od vodní nádrže Lipno, 400 metrů od lyžařského areálu Lipno a aquaparku Aquaworld Lipno. Ubytování Ubytování Duškovi se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderni Domek Lipno

9,8

Moderni Domek Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Moderni Domek Lipno. Moderni Domek Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 250 metrů od vodní nádrže Lipno a 2,8 km od Stezky korunami stromů Lipno. Ubytování Moderni Domek Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Park Lipno 206

9,8

Villa Park Lipno 206

Ubytování (Vila) Villa Park Lipno 206. Villa Park Lipno 206 se nachází přibližně 1,2 km od lipenské přehrady. Nabízí výhled na jezero a ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Villa Park Lipno 206 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucy Lipno

9,7

Apartment Lucy Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucy Lipno. Apartmán Lucy Lipno se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, necelý 1 km od přehrady Lipno. Nabízí terasu, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lucy Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán s Výhledem na jezero

9,7

Apartmán s Výhledem na jezero

Ubytování (Apartmán) Apartmán s Výhledem na jezero. Apartmán s Výhledem na jezero je situovaný v Lipně nad Vltavou, 1 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartmán s Výhledem na jezero se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno Vision Apartments

9,7

Lipno Vision Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Lipno Vision Apartments. Apartmány Lipno Vision se nachází v Lipně nad Vltavou, 4 km od Lipenské přehrady, a poskytují bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Lipno Vision Apartments se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modrý jelen

9,7

Modrý jelen

Ubytování (Bed and breakfast) Modrý jelen. Modrý jelen se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,4 km od přehrady Lipno a 2,5 km od vleku Jezerní. Ubytování Modrý jelen se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lipno HuberoKororo

9,7

Apartmán Lipno HuberoKororo

Ubytování (Apartmány) Apartmán Lipno HuberoKororo. Apartmán Lipno HuberoKororo se nachází v Lipně nad Vltavou. Ubytování Apartmán Lipno HuberoKororo se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Na Rozcestí

9,7

Apartment Na Rozcestí

Ubytování (Apartmán) Apartment Na Rozcestí. Apartmán Na Rozcestí se nachází v obci Lipno nad Vltavou, 600 metrů od vodní nádrže Lipno a 1,9 km od vyhlídky Stezka korunami stromů, a nabízí výhled na... Ubytování Apartment Na Rozcestí se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Prázdninový Domek Kobylnice

9,7

Prázdninový Domek Kobylnice

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový Domek Kobylnice. Prázdninový Domek Kobylnice je situován v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji. Jedná se o samostatnou budovu s terasou. Ubytování Prázdninový Domek Kobylnice se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lipno Serafin

9,7

Apartments Lipno Serafin

Ubytování (Penzion) Apartments Lipno Serafin. Apartmány Lipno Serafin se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,1 km od vodní nádrže Lipno. Ubytování Apartments Lipno Serafin se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riviera 502/11 - Lipnohome

9,7

Riviera 502/11 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Riviera 502/11 - Lipnohome. Riviéra 502/11 - Lipnohome je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Lipně nad Vltavou, jen 1,1 km od hráze Lipenské přehrady. Ubytování Riviera 502/11 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riviera 509/1 - Lipnohome

9,7

Riviera 509/1 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Riviera 509/1 - Lipnohome. Riviera 509/1 - Lipnohome se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 1,3 km od Lipenské přehrady. Nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné... Ubytování Riviera 509/1 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lipno Šumava

9,7

Apartment Lipno Šumava

Ubytování (Apartmán) Apartment Lipno Šumava. Apartmán Lipno Šumava se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od Lipenské přehrady a 2,2 km od Stezky korunami stromů Lipno. Ubytování Apartment Lipno Šumava se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome

9,7

Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome. Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome se nachází necelý 1 km od vodní nádrže Lipno. Ubytování Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lipno u vody a cyklostezky

9,7

Apartmán Lipno u vody a cyklostezky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lipno u vody a cyklostezky. Apartmán Lipno u vody a cyklostezky se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 3,5 km od Stezky v korunách stromů a 2,1 km od přehrady Lipno. Ubytování Apartmán Lipno u vody a cyklostezky se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Marie II.

9,7

Apartment Marie II.

Ubytování (Apartmán) Apartment Marie II.. Apartmán Marie II. se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, kousek od přehrady Lipno. Nabízí lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Marie II. se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Gamma - Lipnohome

9,6

Villa Gamma - Lipnohome

Ubytování (Vila) Villa Gamma - Lipnohome. Villa Gamma - Lipnohome se nachází v Lipně nad Vltavou, jen 2 km od vodní nádrže Lipno, a nabízí ubytování na pláži s restaurací, zahradu, přímý přístup na... Ubytování Villa Gamma - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Šafářů

9,6

Apartmány U Šafářů

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Šafářů. Apartmány U Šafářů se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, nedaleko přehrady Lipno a Stezky korunami stromů Lipno. Ubytování Apartmány U Šafářů se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Rezidence Pod Lučí

9,6

Club Rezidence Pod Lučí

Ubytování (Apartmány) Club Rezidence Pod Lučí. Club Rezidence Pod Lučí se nachází v Loučovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Club Rezidence Pod Lučí se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Apartment

9,6

Sport Apartment

Ubytování (Apartmán) Sport Apartment. Apartmán Sport se nachází v obci Lipno nad Vltavou, 3 minuty chůze od vodní nádrže Lipno a 1 km od stanic lanovek Promenadní a Lipno Expres. Ubytování Sport Apartment se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Stezkou

9,6

Pod Stezkou

Ubytování (Prázdninový dům) Pod Stezkou. Pod Stezkou se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, 1,8 km od přehrady Lipno a 1,1 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Pod Stezkou se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jolana Lipno

9,5

Haus Jolana Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Jolana Lipno. Haus Jolana Lipno, samostatně stojící prázdninový dům, se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji. Ubytování Haus Jolana Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Houses - Lipnohome

9,5

Family Houses - Lipnohome

Ubytování (Prázdninové domy) Family Houses - Lipnohome. Family Houses - Lipnohome se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí výhled na město, restauraci, zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Family Houses - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riviera Lipno nad Vltavou

9,5

Riviera Lipno nad Vltavou

Ubytování (Apartmán) Riviera Lipno nad Vltavou. Riviera Lipno nad Vltavou se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,1 km od Lipenské přehrady a 2,6 km od Stezky korunami stromů, a nabízí ubytování u pláže s... Ubytování Riviera Lipno nad Vltavou se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Promenáda Lipno

9,5

Promenáda Lipno

Ubytování (Apartmán) Promenáda Lipno. Promenáda Lipno se nachází přibližně 1,4 km od vodní nádrže Lipno a nabízí ubytování s výhledem na jezero, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Promenáda Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments U Macháčků

9,5

Apartments U Macháčků

Ubytování (Apartmány) Apartments U Macháčků. Apartmány U Macháčků se nacházejí v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, 400 metrů od vodní nádrže Lipno a 5 minut pěšky od lyžařského areálu Lipno. Ubytování Apartments U Macháčků se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno nad Vltavou 1

9,5

Lipno nad Vltavou 1

Ubytování (Apartmán) Lipno nad Vltavou 1. Lipno nad Vltavou 1 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od Lipenské přehrady. Nabízí výhled od zahrady, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Lipno nad Vltavou 1 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Riviera 500/23

9,5

Apartmán Riviera 500/23

Ubytování (Apartmán) Apartmán Riviera 500/23. Apartmán Riviera 500/23 se nachází u pláže v obci Lipno nad Vltavou, pouhý 1 km od vodní nádrže Lipno, a nabízí restauraci, bar a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Riviera 500/23 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa na Lipně - Holiday House 1

9,5

Chalupa na Lipně - Holiday House 1

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Lipně - Holiday House 1. Chalupa na Lipně - Holiday House 1 se nachází v Lipně nad Vltavou, 300 metrů od vodní nádrže Lipno. Ubytování Chalupa na Lipně - Holiday House 1 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Charles

9,5

Apartmán Charles

Ubytování (Apartmán) Apartmán Charles. Apartmán Charles se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, necelý 1 km od vodní nádrže Lipno. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Charles se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany 154

9,5

Apartmany 154

Ubytování (Apartmány) Apartmany 154. Apartmany 154 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od vodní nádrže Lipno. Nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmany 154 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome

9,5

Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome. Apartment Valerie 503/1 – Lipnohome se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 20 metrů od přehrady Lipno, a nabízí restauraci, bar, zahradu,... Ubytování Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lipno nad Vltavou

9,5

Apartment Lipno nad Vltavou

Ubytování (Apartmán) Apartment Lipno nad Vltavou. Apartmán Lipno nad Vltavou se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 400 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartment Lipno nad Vltavou se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Bella Vista Lipno

9,5

Apartmány Bella Vista Lipno

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bella Vista Lipno. Apartmány Bella Vista Lipno se nacházejí na klidném místě na břehu Lipenské přehrady. Ubytování Apartmány Bella Vista Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Slunce

9,5

U Slunce

Ubytování (Prázdninový dům) U Slunce. U Slunce se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 400 metrů od přehrady Lipno a 1,5 km od Stezky korunami stromů. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Slunce se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Mahrina

9,4

Residence Mahrina

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Mahrina. Rezidence Mahrina se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, 600 metrů od přehrady Lipno. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň, bankomat a balkon. Ubytování Residence Mahrina se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační domek Kobylnice Lipno

9,4

Rekreační domek Kobylnice Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační domek Kobylnice Lipno. Rekreační domek Kobylnice Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,1 km od vodní nádrže Lipno a 3,5 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Rekreační domek Kobylnice Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Element Lakeside Apartments

9,4

Element Lakeside Apartments

Ubytování (Apartmán) Element Lakeside Apartments. Element Lakeside Apartments se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Přehrada Lipno je vzdálená necelý 1... Ubytování Element Lakeside Apartments se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,4

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Apartment Marta se nachází u pláže, asi 700 metrů od vodní nádrže Lipno. nabízí výhled do zahrady, terasu, rychlovarnou konvici, balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marta se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Doky D8 - Lipnohome

9,4

Apartman Doky D8 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Apartman Doky D8 - Lipnohome. Apartmán Doky D8 - Lipnohome se nachází nedaleko pláže v Lipně nad Vltavou, necelý 1 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartman Doky D8 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

F-Apartment

9,4

F-Apartment

Ubytování (Apartmán) F-Apartment. F-Apartment se nachází na pláži v Lipně nad Vltavou, nedaleko Lipenské přehrady. Nabízí lyžárnu, terasu, výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování F-Apartment se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Riviera

9,4

Apartmán Riviera

Ubytování (Apartmán) Apartmán Riviera. Apartmán Riviera se nachází v budově z roku 2008 v Lipně nad Vltavou, pouhý 1 km od vodní nádrže Lipno. Ubytování Apartmán Riviera se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lipno-Šestka

9,4

Apartmán Lipno-Šestka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lipno-Šestka. Apartmán Lipno-Šestka se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Lipno-Šestka se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Lipno 1

9,4

Home Lipno 1

Ubytování (Apartmán) Home Lipno 1. Home Lipno 1 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od Lipenské přehrady a 2,2 km od Stezky korunami stromů. Nabízí výhled do zahrady a balkon. Ubytování Home Lipno 1 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Lipno nad Vltavou

Momentálně pro vás evidujeme celkem 199 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Lipno nad Vltavou. Město Lipno nad Vltavou je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.