Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipno nad Vltavou

V českém městě Lipno nad Vltavou máme celkem 199 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Lipno nad Vltavou

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Lipno nad Vltavou

Chata na Kobylnici

10

Chata na Kobylnici

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Kobylnici. Chata na Kobylnici se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,6 km od lipenské přehrady a 4 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Chata na Kobylnici se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

POHODA NA LIPNĚ

10

POHODA NA LIPNĚ

Ubytování (Prázdninový dům) POHODA NA LIPNĚ. POHODA NA LIPNĚ se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, jen 2,6 km od Lipenské přehrady. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování POHODA NA LIPNĚ se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Beach Apartment

10

Lipno Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Lipno Beach Apartment. Apartmán Lipno Beach se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 600 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Beach Apartment se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

LipnoHome

9,9

LipnoHome

Ubytování (Apartmány) LipnoHome. Apartmány LipnoHome se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, v blízkosti vodní nádrže Lipno a Stezky korunami stromů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování LipnoHome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Pecivál Lipno

9,8

Chalupa Pecivál Lipno

Ubytování (Vila) Chalupa Pecivál Lipno. Chalupa Pecivál Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Pecivál Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Hanka

9,8

Vila Hanka

Ubytování (Vila) Vila Hanka. Vila Hanka se nachází v obci Lipno nad Vltavou, pouhých 2,1 km od vodní nádrže Lipno, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, vybavením pro grilování,... Ubytování Vila Hanka se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

HausLipno

9,8

HausLipno

Ubytování (Apartmán) HausLipno. HausLipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,8 km od Lipenské přehrady a 2,9 km od Stezky korunami stromů. Ubytování HausLipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Sunny Lipno

9,8

Apartmány Sunny Lipno

Ubytování (Apartmány) Apartmány Sunny Lipno. Apartmány Sunny Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, méně než 1 km od přehrady Lipno. Nabízí ubytování s výhledem na jezero a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Sunny Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Marie

9,8

Apartment Marie

Ubytování (Apartmány) Apartment Marie. Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi a velkou terasu s výhledem na jezero. Lipenská stezka korunami stromů je vzdálená 1,8 km. Ubytování Apartment Marie se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Duškovi

9,8

Ubytování Duškovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Duškovi. Ubytování Duškovi najdete na klidném místě v pěší vzdálenosti od vodní nádrže Lipno, 400 metrů od lyžařského areálu Lipno a aquaparku Aquaworld Lipno. Ubytování Ubytování Duškovi se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Moderni Domek Lipno

9,8

Moderni Domek Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Moderni Domek Lipno. Moderni Domek Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 250 metrů od vodní nádrže Lipno a 2,8 km od Stezky korunami stromů Lipno. Ubytování Moderni Domek Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Park Lipno 206

9,8

Villa Park Lipno 206

Ubytování (Vila) Villa Park Lipno 206. Villa Park Lipno 206 se nachází přibližně 1,2 km od lipenské přehrady. Nabízí výhled na jezero a ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Villa Park Lipno 206 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Vision Apartments

9,7

Lipno Vision Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Lipno Vision Apartments. Apartmány Lipno Vision se nachází v Lipně nad Vltavou, 4 km od Lipenské přehrady, a poskytují bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Lipno Vision Apartments se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán s Výhledem na jezero

9,7

Apartmán s Výhledem na jezero

Ubytování (Apartmán) Apartmán s Výhledem na jezero. Apartmán s Výhledem na jezero je situovaný v Lipně nad Vltavou, 1 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartmán s Výhledem na jezero se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Modrý jelen

9,7

Modrý jelen

Ubytování (Bed and breakfast) Modrý jelen. Modrý jelen se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,4 km od přehrady Lipno a 2,5 km od vleku Jezerní. Ubytování Modrý jelen se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Lipno HuberoKororo

9,7

Apartmán Lipno HuberoKororo

Ubytování (Apartmány) Apartmán Lipno HuberoKororo. Apartmán Lipno HuberoKororo se nachází v Lipně nad Vltavou. Ubytování Apartmán Lipno HuberoKororo se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Riviera 41

9,7

Apartman Riviera 41

Ubytování (Apartmán) Apartman Riviera 41. Apartman Riviera 41 se nachází v Lipně nad Vltavou. Stojí 700 metrů od Lipenské přehrady a 1,7 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Apartman Riviera 41 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Prázdninový Domek Kobylnice

9,7

Prázdninový Domek Kobylnice

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový Domek Kobylnice. Prázdninový Domek Kobylnice je situován v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji. Jedná se o samostatnou budovu s terasou. Ubytování Prázdninový Domek Kobylnice se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipnoport Lakeside Apartment

9,7

Lipnoport Lakeside Apartment

Ubytování (Apartmán) Lipnoport Lakeside Apartment. Lipnoport Lakeside Apartment se nachází v Lipně nad Vltavou, necelý 1 km od Lipenské přehrady, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným... Ubytování Lipnoport Lakeside Apartment se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Lipno Šumava

9,7

Apartment Lipno Šumava

Ubytování (Apartmán) Apartment Lipno Šumava. Apartmán Lipno Šumava se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od Lipenské přehrady a 2,2 km od Stezky korunami stromů Lipno. Ubytování Apartment Lipno Šumava se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome

9,7

Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome. Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome se nachází necelý 1 km od vodní nádrže Lipno. Ubytování Apartment Korzo 319/7 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Lipno Serafin

9,7

Apartments Lipno Serafin

Ubytování (Penzion) Apartments Lipno Serafin. Apartmány Lipno Serafin se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,1 km od vodní nádrže Lipno. Ubytování Apartments Lipno Serafin se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Riviera 502/11 - Lipnohome

9,7

Riviera 502/11 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Riviera 502/11 - Lipnohome. Riviéra 502/11 - Lipnohome je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Lipně nad Vltavou, jen 1,1 km od hráze Lipenské přehrady. Ubytování Riviera 502/11 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Riviera 509/1 - Lipnohome

9,7

Riviera 509/1 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Riviera 509/1 - Lipnohome. Riviera 509/1 - Lipnohome se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 1,3 km od Lipenské přehrady. Nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné... Ubytování Riviera 509/1 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Riviera Lipno 511/5

9,6

Apartmán Riviera Lipno 511/5

Ubytování (Apartmán) Apartmán Riviera Lipno 511/5. Apartmán Riviera Lipno 511/5 se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 600 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Riviera Lipno 511/5 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Gamma - Lipnohome

9,6

Villa Gamma - Lipnohome

Ubytování (Vila) Villa Gamma - Lipnohome. Villa Gamma - Lipnohome se nachází v Lipně nad Vltavou, jen 2 km od vodní nádrže Lipno, a nabízí ubytování na pláži s restaurací, zahradu, přímý přístup na... Ubytování Villa Gamma - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Šafářů

9,6

Apartmány U Šafářů

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Šafářů. Apartmány U Šafářů se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, nedaleko přehrady Lipno a Stezky korunami stromů Lipno. Ubytování Apartmány U Šafářů se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Club Rezidence Pod Lučí

9,6

Club Rezidence Pod Lučí

Ubytování (Apartmány) Club Rezidence Pod Lučí. Club Rezidence Pod Lučí se nachází v Loučovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Club Rezidence Pod Lučí se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sport Apartment

9,6

Sport Apartment

Ubytování (Apartmán) Sport Apartment. Apartmán Sport se nachází v obci Lipno nad Vltavou, 3 minuty chůze od vodní nádrže Lipno a 1 km od stanic lanovek Promenadní a Lipno Expres. Ubytování Sport Apartment se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pod Stezkou

9,6

Pod Stezkou

Ubytování (Prázdninový dům) Pod Stezkou. Pod Stezkou se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, 1,8 km od přehrady Lipno a 1,1 km od Stezky korunami stromů. Ubytování Pod Stezkou se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Haus Jolana Lipno

9,5

Haus Jolana Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Jolana Lipno. Haus Jolana Lipno, samostatně stojící prázdninový dům, se nachází v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji. Ubytování Haus Jolana Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Family Houses - Lipnohome

9,5

Family Houses - Lipnohome

Ubytování (Prázdninové domy) Family Houses - Lipnohome. Family Houses - Lipnohome se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí výhled na město, restauraci, zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Family Houses - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments U Macháčků

9,5

Apartments U Macháčků

Ubytování (Apartmány) Apartments U Macháčků. Apartmány U Macháčků se nacházejí v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji, 400 metrů od vodní nádrže Lipno a 5 minut pěšky od lyžařského areálu Lipno. Ubytování Apartments U Macháčků se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Riviera Lipno nad Vltavou

9,5

Riviera Lipno nad Vltavou

Ubytování (Apartmán) Riviera Lipno nad Vltavou. Riviera Lipno nad Vltavou se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,1 km od Lipenské přehrady a 2,6 km od Stezky korunami stromů, a nabízí ubytování u pláže s... Ubytování Riviera Lipno nad Vltavou se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Promenáda Lipno

9,5

Promenáda Lipno

Ubytování (Apartmán) Promenáda Lipno. Promenáda Lipno se nachází přibližně 1,4 km od vodní nádrže Lipno a nabízí ubytování s výhledem na jezero, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Promenáda Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno nad Vltavou 1

9,5

Lipno nad Vltavou 1

Ubytování (Apartmán) Lipno nad Vltavou 1. Lipno nad Vltavou 1 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od Lipenské přehrady. Nabízí výhled od zahrady, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Lipno nad Vltavou 1 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Riviera 500/23

9,5

Apartmán Riviera 500/23

Ubytování (Apartmán) Apartmán Riviera 500/23. Apartmán Riviera 500/23 se nachází u pláže v obci Lipno nad Vltavou, pouhý 1 km od vodní nádrže Lipno, a nabízí restauraci, bar a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Riviera 500/23 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa na Lipně - Holiday House 1

9,5

Chalupa na Lipně - Holiday House 1

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Lipně - Holiday House 1. Chalupa na Lipně - Holiday House 1 se nachází v Lipně nad Vltavou, 300 metrů od vodní nádrže Lipno. Ubytování Chalupa na Lipně - Holiday House 1 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Charles

9,5

Apartmán Charles

Ubytování (Apartmán) Apartmán Charles. Apartmán Charles se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, necelý 1 km od vodní nádrže Lipno. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Charles se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany 154

9,5

Apartmany 154

Ubytování (Apartmány) Apartmany 154. Apartmany 154 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,3 km od vodní nádrže Lipno. Nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmany 154 se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome

9,5

Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome. Apartment Valerie 503/1 – Lipnohome se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 20 metrů od přehrady Lipno, a nabízí restauraci, bar, zahradu,... Ubytování Apartment Valerie 503/1 - Lipnohome se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán DOKY Lipno

9,5

Apartmán DOKY Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOKY Lipno. Apartmán DOKY Lipno se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 800 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a bezplatné... Ubytování Apartmán DOKY Lipno se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Lipno nad Vltavou

9,5

Apartment Lipno nad Vltavou

Ubytování (Apartmán) Apartment Lipno nad Vltavou. Apartmán Lipno nad Vltavou se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 400 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartment Lipno nad Vltavou se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Slunce

9,5

U Slunce

Ubytování (Prázdninový dům) U Slunce. U Slunce se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 400 metrů od přehrady Lipno a 1,5 km od Stezky korunami stromů. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Slunce se nachází ve českém městě Lipno nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Lipno nad Vltavou

Momentálně pro vás evidujeme celkem 199 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Lipno nad Vltavou. Město Lipno nad Vltavou je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.