Hledat

Ubytování

Ubytování město Špindlerův Mlýn

V českém městě Špindlerův Mlýn máme celkem 194 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Špindlerův Mlýn

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Špindlerův Mlýn

Panorama 19

10

Panorama 19

Ubytování (Apartmán) Panorama 19. Luxusní apartmán 19 ve Špindlerově Mlýně se nachází ve Špindlerově Mlýně, 500 metrů od autobusového nádraží, necelý 1 km od bobové dráhy a 16 minut pěšky... Ubytování Panorama 19 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Savoy Exclusive Mountain Apartment

10

Savoy Exclusive Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Savoy Exclusive Mountain Apartment. Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 300 metrů od autobusového nádraží a 400 metrů od bobové dráhy, a nabízí... Ubytování Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Svatý Petr

10

Apartmán Svatý Petr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svatý Petr. Apartmán Svatý Petr se nachází ve Špindlerově Mlýně, 2 km od aquaparku Špindlerův Mlýn. Na místě je bar. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je vzdálená 2,2 km. Ubytování Apartmán Svatý Petr se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Andante

9,8

Pension Andante

Ubytování (Penzion) Pension Andante. Pension Andante se nachází 500 metrů od lyžařského rezortu Medvědín a 15 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna. Ubytování Pension Andante se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 315 Špindlerův Mlýn

9,7

Apartmán 315 Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmán 315 Špindlerův Mlýn. Apartmán 315 Špindlerův Mlýn je apartmán s výhledem do zahrady, terasou a varnou konvicí situovaný asi 200 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn. Ubytování Apartmán 315 Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Medvědín

9,7

Apartments Medvědín

Ubytování (Apartmán) Apartments Medvědín. Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, 30 metrů od aquaparku a pouhých 50 metrů od sjezdovek, a nabízí ubytování s vlastním stravováním a... Ubytování Apartments Medvědín se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Novotných

9,6

U Novotných

Ubytování (Penzion) U Novotných. Penzion U Novotných se nachází na klidném místě ve Špindlerově Mlýně, přímo u sjezdovky a vleku. Ubytování U Novotných se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe

9,6

Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe

Ubytování (Apartmán) Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe. Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe se nachází ve Špindlerově Mlýně, 300 metrů od autobusového nádraží, 500 metrů od bobové dráhy a necelý 1 km od aquaparku... Ubytování Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Family Apartment Špindlerův Mlýn

9,6

Family Apartment Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Špindlerův Mlýn. Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 600 metrů od lyžařského areálu Hromovka a 1,2 km od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí ve všech... Ubytování Family Apartment Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn

9,6

Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmány) Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn. Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn jsou apartmány s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situované ve Špindlerově Mlýně, 3,6 km od místního autobusového nádraží. Ubytování Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Suites & Apartments Medvědín

9,6

Suites & Apartments Medvědín

Ubytování (Apartmány) Suites & Apartments Medvědín. Suites & Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, jen pár kroků od lyžařského areálu Medvědín a 1,6 km od lyžařského areálu Hromovka. Ubytování Suites & Apartments Medvědín se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Bystrenka

9,5

Pension Bystrenka

Ubytování (Penzion) Pension Bystrenka. Pension Bystřenka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 700 metrů od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn, a nabízí ubytování se společným obývacím prostorem,... Ubytování Pension Bystrenka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Adélka

9,5

Apartmán Adélka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Adélka. Apartmán Adélka se nachází v budově z roku 2018, 2,6 km od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn, 3,5 km od aquaparku Špindlerův Mlýn a 4,2 km od místní... Ubytování Apartmán Adélka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Medvědín Apartmán 106

9,5

Medvědín Apartmán 106

Ubytování (Apartmán) Medvědín Apartmán 106. Medvědín Apartmán 106 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 500 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 3,2 km od Hromovky. Ubytování Medvědín Apartmán 106 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Bílé Labe 38

9,5

Apartment Bílé Labe 38

Ubytování (Apartmán) Apartment Bílé Labe 38. Apartmán Bílé Labe 38 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 400 metrů od autobusové stanice Špindlerův Mlýn, 1,6 km od aquaparku a 2 km od bobové dráhy... Ubytování Apartment Bílé Labe 38 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Silva

9,5

Pension Silva

Ubytování (Penzion) Pension Silva. Penzion Silva se nachází na sjezdovce Krakonoš, 10 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna a lyžařských areálů Sv. Petr a Medvědín. Ubytování Pension Silva se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Brnenka

9,5

Penzion Brnenka

Ubytování (Penzion) Penzion Brnenka. Penzion Brněnka stojí jen 400 metrů od lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín a nabízí úschovnu lyží a kol. Ubytování Penzion Brnenka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Medvědín 331/409

9,5

Apartment Medvědín 331/409

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 331/409. Apartmán Medvědín 331/409 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiareálu Medvědín. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Medvědín 331/409 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Adélka 104 with private whirlpool

9,5

Apartment Adélka 104 with private whirlpool

Ubytování (Apartmán) Apartment Adélka 104 with private whirlpool. Apartment Adélka 104 with private whirlpool nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Apartment Adélka 104 with private whirlpool se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Hana

9,5

Pension Hana

Ubytování (Penzion) Pension Hana. Pension Hana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 10 minut chůze od lyžařských areálů Medvědín a Svatý Petr. Ubytování Pension Hana se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luční dům Okružní

9,5

Luční dům Okružní

Ubytování (Apartmán) Luční dům Okružní. Luční dům Okružní se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 700 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn a 1,4 km od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn. Ubytování Luční dům Okružní se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

St. Peter Apartment

9,5

St. Peter Apartment

Ubytování (Apartmán) St. Peter Apartment. Apartmán Sv. Peter se nachází asi 1,5 km od autobusového nádraží ve Špindlerově Mlýně a nabízí balkon, rychlovarnou konvici, výhled na hory a soukromé... Ubytování St. Peter Apartment se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Happy House Apartments

9,4

Happy House Apartments

Ubytování (Aparthotel) Happy House Apartments. Happy House Apartments nabízí kompletně vybavené apartmány s kuchyňským koutem v klidné části Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Ubytování Happy House Apartments se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Villa Miluška

9,4

Pension Villa Miluška

Ubytování (Penzion) Pension Villa Miluška. Pension Villa Miluška se nachází ve Špindlerově Mlýně v regionu Hradec Králové. Ubytování Pension Villa Miluška se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Savoy Hotel

9,4

Savoy Hotel

Ubytování (Hotel) Savoy Hotel. Savoy Hotel se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Nabízí wellness centrum Spa by L'Occitane se saunou a vířivkou, business centrum, herní místnost se... Ubytování Savoy Hotel se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Apartment Spindleruv Mlyn

9,4

Holiday Apartment Spindleruv Mlyn

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Spindleruv Mlyn. Apartmán Holiday Špindlerův Mlýn se nachází asi 1,1 km od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn a nabízí výhled na jezero, balkon, rychlovarnou konvici a... Ubytování Holiday Apartment Spindleruv Mlyn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Palace Apartments

9,4

Palace Apartments

Ubytování (Hotel) Palace Apartments. Palace Apartments se nachází ve Špindlerově Mlýně, 300 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn a 400 metrů od bobové dráhy. Ubytování Palace Apartments se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Krakonošova Dílna "WOODHAUS"

9,4

Krakonošova Dílna "WOODHAUS"

Ubytování (Aparthotel) Krakonošova Dílna "WOODHAUS". Krakonošova Dílna se nachází ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od sjezdovek Hromovka a Svatý Petr. Ubytování Krakonošova Dílna "WOODHAUS" se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 3 Špindlerův Mlýn

9,4

Apartmán 3 Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmán 3 Špindlerův Mlýn. Apartmán 3 Špindlerův Mlýn stojí 1,4 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,5 km od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn. Ubytování Apartmán 3 Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Medvědín 307

9,4

Apartman Medvědín 307

Ubytování (Apartmán) Apartman Medvědín 307. Apartmán Medvědín 307 se nachází ve Špindlerově Mlýně, v blízkosti aquaparku. Ubytování Apartman Medvědín 307 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Medvědín 331/110

9,4

Apartment Medvědín 331/110

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 331/110. Apartmán Medvědín 331/110 se nachází ve Špindlerově Mlýně a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do... Ubytování Apartment Medvědín 331/110 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Medvědín 87

9,4

Apartment Medvědín 87

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 87. Apartment Medvědín 87 se nachází ve Špindlerově Mlýně, v budově z roku 2014. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Medvědín 87 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupy Adršpach

9,4

Chalupy Adršpach

Ubytování (Apartmán) Chalupy Adršpach. Chalupy Adršpach nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování stojí 29 km od Karpacze a 36 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Chalupy Adršpach se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

pension George

9,4

pension George

Ubytování (Penzion) pension George. Pension George se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,1 km od bobové dráhy, a nabízí ubytování se zahradou, soukromé neplacené parkoviště a přímý přístup na... Ubytování pension George se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Pohoda

9,4

Pension Pohoda

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Pohoda. Pension Pohoda se nachází ve Špindlerově Mlýně přímo u zastávky skibusu, 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr a 1,7 km od areálu Svatý Petr - Pláň. Ubytování Pension Pohoda se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Happy Superior

9,4

Pension Happy Superior

Ubytování (Penzion) Pension Happy Superior. Pension Happy Superior se nachází ve Špindlerově Mlýně, 800 metrů od centra a 10 minuty chůze od sjezdovky Hromovka. Ubytování Pension Happy Superior se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxury Apartments Adelka

9,4

Luxury Apartments Adelka

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Adelka. Luxury Apartments Adelka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 3,6 km od autobusového nádraží, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Luxury Apartments Adelka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Pod Jasany

9,3

Hotel Pod Jasany

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Jasany. Hotel Pod Jasany se nachází uprostřed Krkonošského národního parku, jen 1 km od centra lyžařského střediska Špindlerův Mlýn, a nabízí wellness centrum. Ubytování Hotel Pod Jasany se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Medvědín 92

9,3

Apartment Medvědín 92

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 92. Apartmán Medvědín 92 se nachází ve Špindlerově Mlýně, v blízkosti aquaparku Špindlerův Mlýn a 1,5 km od autobusového nádraží. Ubytování Apartment Medvědín 92 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment 91/65 Špindlerův MLýn

9,3

Apartment 91/65 Špindlerův MLýn

Ubytování (Apartmán) Apartment 91/65 Špindlerův MLýn. Apartmán 91/65 Špindlerův Mlýn se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,1 km od autobusového nádraží a 1,6 km od bobové dráhy. Ubytování Apartment 91/65 Špindlerův MLýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Slunečnice

9,3

Pension Slunečnice

Ubytování (Penzion) Pension Slunečnice. Pension Slunečnice se nachází v malebném údolí Krkonoš, nedaleko lyžařského areálu Svatý Petr. Nabízí moderní lázně a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Slunečnice se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Medvědín 331/210

9,3

Apartment Medvědín 331/210

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 331/210. Apartmán Medvědín 331/210 se nachází ve Špindlerově Mlýně, přímo naproti aquaparku, 200 metrů od lyžařského střediska Medvědín, 1,1 km od lyžařského... Ubytování Apartment Medvědín 331/210 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Valon

9,3

Apartmány Valon

Ubytování (Apartmány) Apartmány Valon. Apartmány Valon se nachází 1 km od bobové dráhy ve Špindlerově Mlýně a nabízí vybavení pro grilování, terasu a pokojovou službu. Ubytování Apartmány Valon se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Medvědín 109

9,3

Apartmán Medvědín 109

Ubytování (Apartmán) Apartmán Medvědín 109. Apartmán Medvědín 109 poskytuje ubytování s možností vlastního stravování ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od lyžařského vleku v lyžařském areálu Medvědín a... Ubytování Apartmán Medvědín 109 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Medvědín 110

9,3

Apartmán Medvědín 110

Ubytování (Apartmán) Apartmán Medvědín 110. Apartmán Medvědín 110 se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém regionu, pouhých 50 metrů od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí slunnou terasu a... Ubytování Apartmán Medvědín 110 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Residence Grand

9,3

Apartments Residence Grand

Ubytování (Apartmány) Apartments Residence Grand. Apartments Residence Grand se nachází ve Špindlerově Mlýnu, 600 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Residence Grand se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Špindlerův Mlýn

Momentálně pro vás evidujeme celkem 194 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Špindlerův Mlýn. Město Špindlerův Mlýn je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.