Hledat

Ubytování

Ubytování město Brno

V českém městě Brno máme celkem 449 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Brno

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Brno

Business Apartments

10

Business Apartments

Ubytování (Apartmán) Business Apartments. Apartmány Business se nachází v Brně, 1,3 km od Výstaviště Brno, 2,8 km od hradu Špilberk a 3,1 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Business Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Vlněna

10

Studio Vlněna

Ubytování (Apartmán) Studio Vlněna. Studio Vlněna se nachází v Brně, 1,8 km od hradu Špilberk a 3,9 km od brněnského výstaviště. Ubytování Studio Vlněna se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey & Pink Apartment Selská

10

Grey & Pink Apartment Selská

Ubytování (Apartmán) Grey & Pink Apartment Selská. Apartmán Grey & Pink Selská se nachází v Brně, 8 km od výstaviště, 3,5 km od vily Tugendhat a 5 km od místa konání vánočního trhu a hradu Špilberk. Ubytování Grey & Pink Apartment Selská se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

6th Sense Apartments

9,9

6th Sense Apartments

Ubytování (Apartmán) 6th Sense Apartments. 6th Sense Apartments se nachází v Brně v Jihomoravském kraji, 5 km od brněnského výstaviště, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování 6th Sense Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nobless Apartment Brno

9,9

Nobless Apartment Brno

Ubytování (Apartmán) Nobless Apartment Brno. Nobless Apartment Brno se nachází v centru Brna, 1,4 km od brněnského výstaviště, pouhých 2,4 km od hradu Špilberk a 2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Nobless Apartment Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5th Element Apartments

9,9

5th Element Apartments

Ubytování (Apartmán) 5th Element Apartments. Apartmán Campus se nachází v Brně, 5 km od výstaviště a 6 km od hradu Špilberk, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování 5th Element Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování pod Kraví horou

9,9

Ubytování pod Kraví horou

Ubytování (Privát) Ubytování pod Kraví horou. Ubytování v soukromí Ubytování pod Kraví horou se nachází v obci Louka, 14 km od města Retz, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování pod Kraví horou se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EEL Brno Apartments

9,8

EEL Brno Apartments

Ubytování (Apartmány) EEL Brno Apartments. Apartmány EEL se nachází v centru Brna, nedaleko od hradu Špilberk, katedrály sv. Petra a Pavla a místa konání vánočních trhů. Ubytování EEL Brno Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

In Apartments

9,8

In Apartments

Ubytování (Apartmán) In Apartments. In Apartments se nachází v Brně, 5 km od výstaviště a 6 km od hradu Špilberk i od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování In Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Flat in Brno

9,8

Luxury Flat in Brno

Ubytování (Apartmán) Luxury Flat in Brno. Apartmán Luxury Flat in Brno se nachází asi 4,3 km od hradu Špilberk, a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici, terasu, výhled na město a... Ubytování Luxury Flat in Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartment

9,8

Old Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment. Old Town Apartment je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Brně, 1,2 km od hradu Špilberk. K dispozici je i sdílený lounge a sdílená kuchyň. Ubytování Old Town Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2

9,8

U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2

Ubytování (Apartmán) U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2. U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2 se nachází v centru Brna, 1,9 km od hradu Špilberk, 2,7 km od Veletrhů Brno a 1,3 km od katedrály sv. Ubytování U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2 se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Apartments

9,8

Amazing Apartments

Ubytování (Apartmán) Amazing Apartments. Amazing Apartments se nachází v Brně, pouhých 6 km od výstaviště, a nabízí ubytování s restaurací, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Amazing Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

7th Heaven Apartments

9,8

7th Heaven Apartments

Ubytování (Apartmán) 7th Heaven Apartments. 7th Heaven Apartments se nachází v Brně, 6 km od hradu Špilberk a katedrály sv. Petra a Pavla. V této oblasti se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování 7th Heaven Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oltec Apartment Brno

9,8

Oltec Apartment Brno

Ubytování (Apartmán) Oltec Apartment Brno. Oltec Apartment Brno je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Brně, 1,5 km od brněnského výstaviště, 2,1 km od katedrály svatého Petra a Pavla a 2,5 km od... Ubytování Oltec Apartment Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Square Residence

9,8

Square Residence

Ubytování (Apartmán) Square Residence. Square Residence se nachází v Brně, 1,7 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a přepážkou s... Ubytování Square Residence se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Z - apartment with private parking

9,8

Villa Z - apartment with private parking

Ubytování (Apartmán) Villa Z - apartment with private parking. Villa Z - apartment with private parking se nachází v Brně, jen 2,7 km od hradu Špilberk. Ubytování Villa Z - apartment with private parking se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy new Apartment

9,8

Cosy new Apartment

Ubytování (Apartmán) Cosy new Apartment. Cosy new Apartment se nachází v Brně, 5 km od hradu Špilberk i od vily Tugendhat a 6 km od Výstaviště Brno Hvězdárna a planetárium Brno se nachází 2,4 km... Ubytování Cosy new Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Čajkovskij Apartments

9,8

Čajkovskij Apartments

Ubytování (Apartmány) Čajkovskij Apartments. Apartment house Čajkovskij jsou apartmány situované u sjezdu z městského okruhu v Brně, díky čemuž se hosté snadno dostanou do centra města i do okolí,... Ubytování Čajkovskij Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black Field Apartment

9,8

Black Field Apartment

Ubytování (Apartmán) Black Field Apartment. Black Field Apartment se nachází v Brně, 2,2 km od hradu Špilberk, a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Black Field Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Apartments Mini

9,8

Amazing Apartments Mini

Ubytování (Apartmán) Amazing Apartments Mini. Amazing Apartments Mini se nachází v domě z roku 2018 v Brně, 5 km od Výstaviště, a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Amazing Apartments Mini se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Zderadova

9,7

Apartmán Zderadova

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zderadova. Apartmán Zderadova se nachází 3 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování se zázemím pro vodní sporty, balkonem a výhledem na řeku. Ubytování Apartmán Zderadova se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bird's Nest

9,7

Bird's Nest

Ubytování (Penzion) Bird's Nest. Bird’s Nest se nachází na klidném místě 1,9 km od centra Brna a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Bird's Nest se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urban Apartments

9,7

Urban Apartments

Ubytování (Apartmány) Urban Apartments. Apartmány Urban se nachází v Brně, poblíž hradu Špilberk, místa konání vánočních trhů a katedrály sv. Petra a Pavla. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Urban Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campus Apartment

9,7

Campus Apartment

Ubytování (Apartmán) Campus Apartment. Apartmán Campus se nachází v Brně, pouhých 5 km od výstaviště Brno a 6 km od hradu Špilberk a katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Campus Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Design Apartment IV

9,7

Cosy Design Apartment IV

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment IV. Cozy Design Apartment IV se nachází v Brně, poblíž vily Tugendhat a 5 km od brněnského výstaviště, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, výhledem do... Ubytování Cosy Design Apartment IV se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Design City centre Apartment

9,7

Luxury Design City centre Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Design City centre Apartment. Luxury Design City centre Apartment se nachází v Brně, 2 km od hradu Špilberk a 5 km od výstaviště Brno. Ubytování Luxury Design City centre Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní byt v centru Brna

9,7

Luxusní byt v centru Brna

Ubytování (Apartmán) Luxusní byt v centru Brna. Luxusní byt v centru Brna se nachází v centru Brna, nedaleko katedrály sv. Ubytování Luxusní byt v centru Brna se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmánový dům U Tomana

9,7

Apartmánový dům U Tomana

Ubytování (Hotel) Apartmánový dům U Tomana. Apartmánový dům U Tomana se nachází v centru Brna a nabízí klimatizované pokoje, restauraci, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Apartmánový dům U Tomana se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Design Apartment II

9,7

Cosy Design Apartment II

Ubytování (Apartmány) Cosy Design Apartment II. Cozy Design Apartment II se nachází v centru Brna, 1 km od hradu Špilberk a 5 km od výstaviště Brno. Ubytování Cosy Design Apartment II se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

President Boutique Apartment

9,7

President Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) President Boutique Apartment. President Boutique Apartment se nachází v centru Brna, 1,2 km od Špilberku a 3,1 km od brněnského výstaviště. Ubytování President Boutique Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Millennials Place

9,7

Millennials Place

Ubytování (Apartmán) Millennials Place. Millennials Place se nachází v Brně, ve čtvrti Brno - střed, 1,7 km od hradu Špilberk a 5 km od brněnského výstaviště. Ubytování Millennials Place se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greta Apartment

9,7

Greta Apartment

Ubytování (Apartmán) Greta Apartment. Apartmán Greta se nachází v Brně, 400 km od vily Tugendhat a 2,8 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Greta Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EEL accommodation Brno

9,7

EEL accommodation Brno

Ubytování (Apartmány) EEL accommodation Brno. EEL Ubytování Brno se nachází v blízkosti historického centra Brna, 1 km od výstaviště, a nabízí kompletně zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi, moderní... Ubytování EEL accommodation Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Senza rooms

9,7

Senza rooms

Ubytování (Apartmán) Senza rooms. Senza rooms se nachází v budově z roku 2012 v Brně, 9 km od výstaviště a hradu Špilberk. Nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Senza rooms se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments TRNITA

9,7

Apartments TRNITA

Ubytování (Apartmán) Apartments TRNITA. Apartments TRNITÁ se nachází v Brně, přibližně 2,7 km od Špilberku, 4,3 km od brněnského výstaviště a 2,2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Apartments TRNITA se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

At the Three Princes

9,7

At the Three Princes

Ubytování (Apartmány) At the Three Princes. Hotel se nachází na pěší zóně v centru Brna, 800 metrů od hradu Špilberk a 2,2 km veletrhů Brno. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování At the Three Princes se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosmopolis apartment 1

9,6

Cosmopolis apartment 1

Ubytování (Apartmán) Cosmopolis apartment 1. Cosmopolis apartment 1 se nachází v Brně, 1,8 km od hradu Špilberk. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a soukromé parkoviště. Ubytování Cosmopolis apartment 1 se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Potter

9,6

Apartment Potter

Ubytování (Apartmán) Apartment Potter. Apartment Potter se nachází v Brně, jen 2,5 km od hradu Špilberk, 2,9 km od místa konání vánočních trhů a 3,2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Apartment Potter se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartmanSisi

9,6

ApartmanSisi

Ubytování (Apartmán) ApartmanSisi. ApartmanSisi se nachází v Brně, pouhých 1,2 km od vily Tugendhat, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování ApartmanSisi se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

President Mezonet Apartment

9,6

President Mezonet Apartment

Ubytování (Apartmán) President Mezonet Apartment. President Mezonet Apartment se nachází v centru Brna, kousek od hradu Špilberk a katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování President Mezonet Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top floor apartment with terrace

9,6

Top floor apartment with terrace

Ubytování (Apartmán) Top floor apartment with terrace. Tento apartmán s terasou v horním patře se nachází v Brně, asi 6 km od výstaviště a 2,3 km od hradu Špilberk. Ubytování Top floor apartment with terrace se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Čajkovskij Apartments Brno-jih

9,6

Čajkovskij Apartments Brno-jih

Ubytování (Apartmány) Čajkovskij Apartments Brno-jih. Čajkovskij Apartments Brno-jih se nachází v Brně, 8 km od hradu Špilberk, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Čajkovskij Apartments Brno-jih se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kamenná

9,6

Apartment Kamenná

Ubytování (Apartmán) Apartment Kamenná. Apartmán Kamenná se nachází v Brně a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Kamenná se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Design Apartment

9,6

Cosy Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment. Cosy Design Apartment je studio situované v budově v centru Brna, 700 metrů od hradu Špilberk. Ubytování Cosy Design Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Skryjova

9,5

Apartmány Skryjova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Skryjova. Apartmány Skryjova se nachází v Brně, 4,3 km od hradu Špilberk a 8 km brněnského výstaviště. Ubytování Apartmány Skryjova se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coco Chanel Boutique Apartment

9,5

Coco Chanel Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) Coco Chanel Boutique Apartment. Butikový apartmán Coco Chanel se nachází v Brně, 1,2 km od hradu Špilberk, 3,1 km od výstaviště a 400 metrů od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Coco Chanel Boutique Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u kostela

9,5

Ubytování u kostela

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování u kostela. Ubytování U Kostela se nachází 7 km od hradu Špilberk v Brně a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování u kostela se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Zelny Trh

9,5

Luxury Apartments Zelny Trh

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments Zelny Trh. Luxury Apartments Zelny Trh se nachází v centru Brna, 100 metrů od katedrály sv. Petra a Pavla a 1 km od brněnských vánočních trhů. Ubytování Luxury Apartments Zelny Trh se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Brno Stred

9,5

Apartman Brno Stred

Ubytování (Apartmán) Apartman Brno Stred. Apartmán Brno Střed se nachází v rezidenční čtvrti města Brna, 5 minut jízdy městskou hromadnou dopravou od centra města. Ubytování Apartman Brno Stred se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U srubu - sportovni a rekreacni areal

9,5

U srubu - sportovni a rekreacni areal

Ubytování (Apartmány) U srubu - sportovni a rekreacni areal. U srubu - sportovní a rekreační areál se nachází v Újezdě, 40 km od Brna. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování U srubu - sportovni a rekreacni areal se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Brno

Momentálně pro vás evidujeme celkem 449 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Brno. Město Brno je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.