Hledat

Ubytování

Ubytování město Brno

V českém městě Brno máme celkem 449 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Brno

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Brno

Business Apartments

10

Business Apartments

Ubytování (Apartmán) Business Apartments. Apartmány Business se nachází v Brně, 1,3 km od Výstaviště Brno, 2,8 km od hradu Špilberk a 3,1 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Business Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Studio Vlněna

10

Studio Vlněna

Ubytování (Apartmán) Studio Vlněna. Studio Vlněna se nachází v Brně, 1,8 km od hradu Špilberk a 3,9 km od brněnského výstaviště. Ubytování Studio Vlněna se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Grey & Pink Apartment Selská

10

Grey & Pink Apartment Selská

Ubytování (Apartmán) Grey & Pink Apartment Selská. Apartmán Grey & Pink Selská se nachází v Brně, 8 km od výstaviště, 3,5 km od vily Tugendhat a 5 km od místa konání vánočního trhu a hradu Špilberk. Ubytování Grey & Pink Apartment Selská se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Nobless Apartment Brno

9,9

Nobless Apartment Brno

Ubytování (Apartmán) Nobless Apartment Brno. Nobless Apartment Brno se nachází v centru Brna, 1,4 km od brněnského výstaviště, pouhých 2,4 km od hradu Špilberk a 2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Nobless Apartment Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

6th Sense Apartments

9,9

6th Sense Apartments

Ubytování (Apartmán) 6th Sense Apartments. 6th Sense Apartments se nachází v Brně v Jihomoravském kraji, 5 km od brněnského výstaviště, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování 6th Sense Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

5th Element Apartments

9,9

5th Element Apartments

Ubytování (Apartmán) 5th Element Apartments. Apartmán Campus se nachází v Brně, 5 km od výstaviště a 6 km od hradu Špilberk, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování 5th Element Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Nobless Apartments Holedná Brno

9,9

Nobless Apartments Holedná Brno

Ubytování (Apartmány) Nobless Apartments Holedná Brno. Nobless Apartments Holedná Brno se nachází v Brně v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Nobless Apartments Holedná Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování pod Kraví horou

9,9

Ubytování pod Kraví horou

Ubytování (Privát) Ubytování pod Kraví horou. Ubytování v soukromí Ubytování pod Kraví horou se nachází v obci Louka, 14 km od města Retz, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování pod Kraví horou se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

In Apartments

9,8

In Apartments

Ubytování (Apartmán) In Apartments. In Apartments se nachází v Brně, 5 km od výstaviště a 6 km od hradu Špilberk i od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování In Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

EEL Brno Apartments

9,8

EEL Brno Apartments

Ubytování (Apartmány) EEL Brno Apartments. Apartmány EEL se nachází v centru Brna, nedaleko od hradu Špilberk, katedrály sv. Petra a Pavla a místa konání vánočních trhů. Ubytování EEL Brno Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxury Flat in Brno

9,8

Luxury Flat in Brno

Ubytování (Apartmán) Luxury Flat in Brno. Apartmán Luxury Flat in Brno se nachází asi 4,3 km od hradu Špilberk, a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici, terasu, výhled na město a... Ubytování Luxury Flat in Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Old Town Apartment

9,8

Old Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment. Old Town Apartment je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Brně, 1,2 km od hradu Špilberk. K dispozici je i sdílený lounge a sdílená kuchyň. Ubytování Old Town Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Amazing Apartments

9,8

Amazing Apartments

Ubytování (Apartmán) Amazing Apartments. Amazing Apartments se nachází v Brně, pouhých 6 km od výstaviště, a nabízí ubytování s restaurací, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Amazing Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2

9,8

U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2

Ubytování (Apartmán) U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2. U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2 se nachází v centru Brna, 1,9 km od hradu Špilberk, 2,7 km od Veletrhů Brno a 1,3 km od katedrály sv. Ubytování U Petra a Pavla v centru Brna, 60m2 + terasa 25m2 se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Oltec Apartment Brno

9,8

Oltec Apartment Brno

Ubytování (Apartmán) Oltec Apartment Brno. Oltec Apartment Brno je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Brně, 1,5 km od brněnského výstaviště, 2,1 km od katedrály svatého Petra a Pavla a 2,5 km od... Ubytování Oltec Apartment Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

7th Heaven Apartments

9,8

7th Heaven Apartments

Ubytování (Apartmán) 7th Heaven Apartments. 7th Heaven Apartments se nachází v Brně, 6 km od hradu Špilberk a katedrály sv. Petra a Pavla. V této oblasti se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování 7th Heaven Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Square Residence

9,8

Square Residence

Ubytování (Apartmán) Square Residence. Square Residence se nachází v Brně, 1,7 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a přepážkou s... Ubytování Square Residence se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Z - apartment with private parking

9,8

Villa Z - apartment with private parking

Ubytování (Apartmán) Villa Z - apartment with private parking. Villa Z - apartment with private parking se nachází v Brně, jen 2,7 km od hradu Špilberk. Ubytování Villa Z - apartment with private parking se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cosy new Apartment

9,8

Cosy new Apartment

Ubytování (Apartmán) Cosy new Apartment. Cosy new Apartment se nachází v Brně, 5 km od hradu Špilberk i od vily Tugendhat a 6 km od Výstaviště Brno Hvězdárna a planetárium Brno se nachází 2,4 km... Ubytování Cosy new Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Čajkovskij Apartments

9,8

Čajkovskij Apartments

Ubytování (Apartmány) Čajkovskij Apartments. Apartment house Čajkovskij jsou apartmány situované u sjezdu z městského okruhu v Brně, díky čemuž se hosté snadno dostanou do centra města i do okolí,... Ubytování Čajkovskij Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Black Field Apartment

9,8

Black Field Apartment

Ubytování (Apartmán) Black Field Apartment. Black Field Apartment se nachází v Brně, 2,2 km od hradu Špilberk, a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Black Field Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Amazing Apartments Mini

9,8

Amazing Apartments Mini

Ubytování (Apartmán) Amazing Apartments Mini. Amazing Apartments Mini se nachází v domě z roku 2018 v Brně, 5 km od Výstaviště, a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Amazing Apartments Mini se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bird's Nest

9,7

Bird's Nest

Ubytování (Penzion) Bird's Nest. Bird’s Nest se nachází na klidném místě 1,9 km od centra Brna a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Bird's Nest se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix

9,7

⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix

Ubytování (Apartmán) ⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix. ⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix se nachází v Brně, 1,1 km od hradu Špilberk a 2,5 km od brněnského výstaviště. Ubytování ⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Campea Business Apartments

9,7

Campea Business Apartments

Ubytování (Apartmány) Campea Business Apartments. Ubytování se nachází v Brně v Jihomoravském kraji, s Veletrhy Brno a vědeckým centrem VIDA. Ubytování Campea Business Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Campus Apartment

9,7

Campus Apartment

Ubytování (Apartmán) Campus Apartment. Apartmán Campus se nachází v Brně, pouhých 5 km od výstaviště Brno a 6 km od hradu Špilberk a katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Campus Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Urban Apartments

9,7

Urban Apartments

Ubytování (Apartmány) Urban Apartments. Apartmány Urban se nachází v Brně, poblíž hradu Špilberk, místa konání vánočních trhů a katedrály sv. Petra a Pavla. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Urban Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cosy Design Apartment IV

9,7

Cosy Design Apartment IV

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment IV. Cozy Design Apartment IV se nachází v Brně, poblíž vily Tugendhat a 5 km od brněnského výstaviště, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, výhledem do... Ubytování Cosy Design Apartment IV se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxury Design City centre Apartment

9,7

Luxury Design City centre Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Design City centre Apartment. Luxury Design City centre Apartment se nachází v Brně, 2 km od hradu Špilberk a 5 km od výstaviště Brno. Ubytování Luxury Design City centre Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmánový dům U Tomana

9,7

Apartmánový dům U Tomana

Ubytování (Hotel) Apartmánový dům U Tomana. Apartmánový dům U Tomana se nachází v centru Brna a nabízí klimatizované pokoje, restauraci, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Apartmánový dům U Tomana se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cosy Design Apartment II

9,7

Cosy Design Apartment II

Ubytování (Apartmány) Cosy Design Apartment II. Cozy Design Apartment II se nachází v centru Brna, 1 km od hradu Špilberk a 5 km od výstaviště Brno. Ubytování Cosy Design Apartment II se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

President Boutique Apartment

9,7

President Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) President Boutique Apartment. President Boutique Apartment se nachází v centru Brna, 1,2 km od Špilberku a 3,1 km od brněnského výstaviště. Ubytování President Boutique Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Greta Apartment

9,7

Greta Apartment

Ubytování (Apartmán) Greta Apartment. Apartmán Greta se nachází v Brně, 400 km od vily Tugendhat a 2,8 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Greta Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Millennials Place

9,7

Millennials Place

Ubytování (Apartmán) Millennials Place. Millennials Place se nachází v Brně, ve čtvrti Brno - střed, 1,7 km od hradu Špilberk a 5 km od brněnského výstaviště. Ubytování Millennials Place se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

EEL accommodation Brno

9,7

EEL accommodation Brno

Ubytování (Apartmány) EEL accommodation Brno. EEL Ubytování Brno se nachází v blízkosti historického centra Brna, 1 km od výstaviště, a nabízí kompletně zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi, moderní... Ubytování EEL accommodation Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments TRNITA

9,7

Apartments TRNITA

Ubytování (Apartmán) Apartments TRNITA. Apartments TRNITÁ se nachází v Brně, přibližně 2,7 km od Špilberku, 4,3 km od brněnského výstaviště a 2,2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Apartments TRNITA se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

At the Three Princes

9,7

At the Three Princes

Ubytování (Apartmány) At the Three Princes. Hotel se nachází na pěší zóně v centru Brna, 800 metrů od hradu Špilberk a 2,2 km veletrhů Brno. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování At the Three Princes se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Senza rooms

9,7

Senza rooms

Ubytování (Apartmán) Senza rooms. Senza rooms se nachází v budově z roku 2012 v Brně, 9 km od výstaviště a hradu Špilberk. Nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Senza rooms se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

New apartment with garage parking

9,6

New apartment with garage parking

Ubytování (Apartmán) New apartment with garage parking. New apartment with garage parking se nachází necelý 1 km od brněnského výstaviště a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování New apartment with garage parking se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ApartmanSisi

9,6

ApartmanSisi

Ubytování (Apartmán) ApartmanSisi. ApartmanSisi se nachází v Brně, pouhých 1,2 km od vily Tugendhat, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování ApartmanSisi se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cosmopolis apartment 1

9,6

Cosmopolis apartment 1

Ubytování (Apartmán) Cosmopolis apartment 1. Cosmopolis apartment 1 se nachází v Brně, 1,8 km od hradu Špilberk. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a soukromé parkoviště. Ubytování Cosmopolis apartment 1 se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Potter

9,6

Apartment Potter

Ubytování (Apartmán) Apartment Potter. Apartment Potter se nachází v Brně, jen 2,5 km od hradu Špilberk, 2,9 km od místa konání vánočních trhů a 3,2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Apartment Potter se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

President Mezonet Apartment

9,6

President Mezonet Apartment

Ubytování (Apartmán) President Mezonet Apartment. President Mezonet Apartment se nachází v centru Brna, kousek od hradu Špilberk a katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování President Mezonet Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zážitková noc OROOM Havana

9,6

Zážitková noc OROOM Havana

Ubytování (Penzion) Zážitková noc OROOM Havana. Zážitková noc OROOM Havana se nachází v Brně, 1,8 km od hradu Špilberk. Nabízí ubytování s barem a soukromým parkovištěm. Ubytování Zážitková noc OROOM Havana se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Top floor apartment with terrace

9,6

Top floor apartment with terrace

Ubytování (Apartmán) Top floor apartment with terrace. Tento apartmán s terasou v horním patře se nachází v Brně, asi 6 km od výstaviště a 2,3 km od hradu Špilberk. Ubytování Top floor apartment with terrace se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Kamenná

9,6

Apartment Kamenná

Ubytování (Apartmán) Apartment Kamenná. Apartmán Kamenná se nachází v Brně a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Kamenná se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cosy Design Apartment

9,6

Cosy Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment. Cosy Design Apartment je studio situované v budově v centru Brna, 700 metrů od hradu Špilberk. Ubytování Cosy Design Apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Čajkovskij Apartments Brno-jih

9,6

Čajkovskij Apartments Brno-jih

Ubytování (Apartmány) Čajkovskij Apartments Brno-jih. Čajkovskij Apartments Brno-jih se nachází v Brně, 8 km od hradu Špilberk, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Čajkovskij Apartments Brno-jih se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

New luxury main square apartment

9,6

New luxury main square apartment

Ubytování (Apartmán) New luxury main square apartment. New luxury main square apartment se nachází v Brně, 800 metrů od hradu Špilberk, 2,2 km od brněnského výstaviště a 100 metrů od vánočních trhů, a nabízí... Ubytování New luxury main square apartment se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Brno

Momentálně pro vás evidujeme celkem 449 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Brno. Město Brno je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.