Hledat

Ubytování

Karlovarský kraj

V českém regionu Karlovarský kraj máme celkem 1305 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Karlovarský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Karlovy Vary (507), Mariánské Lázně (212), Jáchymov (86), Františkovy Lázně (84), Boží Dar (46), Abertamy (32), Cheb (31), Loket (27), Pernink (22), Bublava (19). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Karlovarský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Karlovarský kraj

Libušina Residence

10

Libušina Residence

Ubytování (Apartmán) Libušina Residence. Boasting city views, Libušina Residence features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Market Colonnade. Ubytování Libušina Residence se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Ondřejská

10

Apartmán Ondřejská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ondřejská. Apartmán Ondřejská in Karlovy Vary provides accommodation with free WiFi, 100 metres from Mill Colonnade, 1.4 km from Market Colonnade and 1. Ubytování Apartmán Ondřejská se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

VILLA BRICOLA - Boutique Apartments

10

VILLA BRICOLA - Boutique Apartments

Ubytování (Aparthotel) VILLA BRICOLA - Boutique Apartments. VILLA BRICOLA - Boutique Apartments se nachází 7 km od Mlýnské kolonády. Nabízí bar, terasu, pokojovou službu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování VILLA BRICOLA - Boutique Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

City centre apartment Demio

10

City centre apartment Demio

Ubytování (Apartmán) City centre apartment Demio. City centre apartment Demio se nachází v Karlových Varech, 2 km od Mlýnské kolonády a 2,8 km od Tržní kolonády. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování City centre apartment Demio se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Marienbad Apartment

10

Marienbad Apartment

Ubytování (Apartmány) Marienbad Apartment. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marienbad Apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residenz Emilia

10

Residenz Emilia

Ubytování (Apartmán) Residenz Emilia. Residenz Emilia se nachází v Mariánských Lázních, jen 1 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí ubytování v apartmánu s výhledem na město a Wi-Fi... Ubytování Residenz Emilia se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residence Leo

10

Residence Leo

Ubytování (Vily) Residence Leo. Residence Leo se nachází 3,9 km od Zpívající fontány a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Residence Leo se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Kraslice

10

Apartmán Kraslice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kraslice. Apartmán Kraslice se nachází v Kraslicích v Karlovarském kraji a nabízí zahradu. 43 km od Zwickau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Kraslice se nachází ve českém městě Kraslice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka Janka

10

Roubenka Janka

Ubytování (Vila) Roubenka Janka. Roubenka Janka se nachází v Bublavě a nabízí restauraci, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na lyžích lze dojet přímo až k ubytování. Ubytování Roubenka Janka se nachází ve českém městě Bublava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Růžička

10

Růžička

Ubytování (Prázdninový dům) Růžička. Růžička se nachází v obci Přebuz v Karlovarském kraji, 15 km od města Klingenthal. Nabízí terasu, výhled na hory, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Růžička se nachází ve českém městě Přebuz, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Karlovy Vary

10

Apartmány Karlovy Vary

Ubytování (Apartmány) Apartmány Karlovy Vary. Apartmány Karlovy Vary se nachází v Karlových Varech, nedaleko muzea skla Moser, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Relaxovat můžete na zahradě. Ubytování Apartmány Karlovy Vary se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apart House Plesia2

9,9

Apart House Plesia2

Ubytování (Apartmán) Apart House Plesia2. Apart House Plesia2 se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Zpívající fontány a necelý 1 km od pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apart House Plesia2 se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Jáchymov

9,9

Apartmán Jáchymov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jáchymov. Tento penzion se nachází jen 700 metrů od lázeňského centra v Jáchymově a nabízí apartmán a velkou zahradu s bazénem a soukromým rybníkem. Ubytování Apartmán Jáchymov se nachází ve českém městě Jáchymov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Q11

9,9

Apartman Q11

Ubytování (Apartmán) Apartman Q11. Apartman Q11 se nachází v Sokolově nedaleko zámku Sokolov. Tento apartmán nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Q11 se nachází ve českém městě Sokolov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Galerie Suites

9,9

Galerie Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Galerie Suites. Galerie Suites se nachází v klidné části centra Mariánských Lázní, 200 metrů od Zpívající fontány, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Galerie Suites se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Двухкомнатный апартамент Ондрейска

9,9

Двухкомнатный апартамент Ондрейска

Ubytování (Apartmán) Двухкомнатный апартамент Ондрейска. Двухкомнатный апартамент Ондрейска is set in Karlovy Vary, 200 metres from Mill Colonnade and 1. Ubytování Двухкомнатный апартамент Ондрейска se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Moravska

9,9

Apartman Moravska

Ubytování (Apartmán) Apartman Moravska. Offering free WiFi and free private parking, Apartman Moravska is situated in Karlovy Vary, just 500 metres from Market Colonnade. The property is 2. Ubytování Apartman Moravska se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bublava Apartments ANNO 1900

9,9

Bublava Apartments ANNO 1900

Ubytování (Apartmán) Bublava Apartments ANNO 1900. Bublava Apartments ANNO 1900 se nachází v Bublavě, 32 km od Schneebergu. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na město i do zahrady. Ubytování Bublava Apartments ANNO 1900 se nachází ve českém městě Bublava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Soul Dance Apartments

9,9

Soul Dance Apartments

Ubytování (Apartmán) Soul Dance Apartments. Soul Dance Apartments se nachází v budově z roku 2000 v Karlových Varech, 2 km od Mlýnské kolonády, 2,9 km od Tržní kolonády a 800 metrů od kostela sv. Ubytování Soul Dance Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Fox

9,9

Apartment Fox

Ubytování (Apartmán) Apartment Fox. Apartment Fox se nachází v Karlových Varech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Fox se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Ateliér Vary

9,9

Apartman Ateliér Vary

Ubytování (Apartmán) Apartman Ateliér Vary. Apartman Ateliér Vary se nachází v Karlových Varech, jen 1,6 km od Muzea skla Moser a 1,7 km od muzea Jana Bechera. Ubytování Apartman Ateliér Vary se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně

9,9

LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně

Ubytování (Apartmán) LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně. LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Ferdinandova pramene a 2,7 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ELTAKO penzion

9,9

ELTAKO penzion

Ubytování (Penzion) ELTAKO penzion. ELTAKO penzion se nachází v Karlových Varech, 5 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády. Ubytování ELTAKO penzion se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Elements apartments

9,8

Elements apartments

Ubytování (Apartmány) Elements apartments. Apartmány Elements se nachází v Božičanech, 43 km od Mariánských Lázní, a nabízí společné posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elements apartments se nachází ve českém městě Božičany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Villa Frank

9,8

Apartment Villa Frank

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Frank. Apartment Villa Frank se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko kolonády u Zpívající fontány a římskokatolického kostela, a nabízí vybavení pro grilování,... Ubytování Apartment Villa Frank se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI

9,8

ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI

Ubytování (Apartmán) ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI. ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI se nachází v Ostrově, 40 km od Annaberg-Buchholzu. Nabízí ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI se nachází ve českém městě Ostrov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rodinný apartmán Boží Dar

9,8

Rodinný apartmán Boží Dar

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán Boží Dar. Rodinný apartmán Boží Dar se nachází v Božím Daru, 27 km od města Annaberg-Buchholz, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rodinný apartmán Boží Dar se nachází ve českém městě Boží Dar, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u Torína

9,8

Apartmány u Torína

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Torína. Apartmány u Torína se nachází v Božím Daru. 3,4 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u Torína se nachází ve českém městě Boží Dar, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Moskevská 40

9,8

Moskevská 40

Ubytování (Apartmán) Moskevská 40. Moskevská 40 se nachází v Karlových Varech, pouhých 500 metrů od muzea Jana Bechera, 1,3 km od kostela sv. Ubytování Moskevská 40 se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Na náměstí

9,8

Apartmány Na náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na náměstí. Apartmány Na náměstí se nachází v Božím Daru. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Na náměstí se nachází ve českém městě Boží Dar, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Petřín No. 1

9,8

Petřín No. 1

Ubytování (Apartmán) Petřín No. 1. Apartmán Petřín No. 1 se nachází v Karlových Varech, 400 metrů od Tržní kolonády a 500 metrů od Vřídla. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Petřín No. 1 se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Karlsbad Prestige

9,8

Karlsbad Prestige

Ubytování (Apartmány) Karlsbad Prestige. Karlsbad Prestige se nachází v Karlových Varech, jen pár kroků od Vřídla a 200 metrů od Tržní kolonády. Ubytování Karlsbad Prestige se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Moravia Boutique Apartments

9,8

Moravia Boutique Apartments

Ubytování (Aparthotel) Moravia Boutique Apartments. Hotel Moravia Boutique Apartments nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Karlových Varech, 200 metrů od pramene Vřídlo. Zahrnuje posezení. Ubytování Moravia Boutique Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na červené luoce relax

9,8

Na červené luoce relax

Ubytování (Vila) Na červené luoce relax. Vila Na Červené louce relax se nachází v Chebu, pouhých 17 km od národní přírodní rezervace Soos. Ubytování Na červené luoce relax se nachází ve českém městě Cheb, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ML Apartment

9,8

ML Apartment

Ubytování (Apartmán) ML Apartment. ML Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 300 metrů od Zpívající fontány a 400 metrů od Hlavní lázeňské kolonády, a nabízí soukromé parkoviště. Ubytování ML Apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ML Suites na Hlavní

9,8

ML Suites na Hlavní

Ubytování (Apartmány) ML Suites na Hlavní. ML Suites na Hlavní se nachází v Mariánských Lázních, 700 metrů od kolonády u Zpívající fontány a 600 metrů od Zpívající fontány. Ubytování ML Suites na Hlavní se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Elizaveta

9,8

Apartment Elizaveta

Ubytování (Apartmán) Apartment Elizaveta. Apartment Elizaveta se nachází v centru Karlových Varů, 200 metrů od Alžbětiných lázní. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným... Ubytování Apartment Elizaveta se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Drahovice

9,8

Apartmán Drahovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Drahovice. Apartmán Drahovice s možností vlastního stravování, balkonem a kabelovým internetem je vzdálený 1 km od centra Karlových Varů. Ubytování Apartmán Drahovice se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

2 balconies above colonnade apartment

9,8

2 balconies above colonnade apartment

Ubytování (Apartmán) 2 balconies above colonnade apartment. 2 balconies above colonnade apartment se nachází v Mariánských Lázních, necelý 1 km od Kolonády u Zpívající fontány. Ubytování 2 balconies above colonnade apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Nostalgia

9,8

Apartmán Nostalgia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nostalgia. Apartmán Nostalgia se nachází na pěší zóně v centru Karlových Varů a nabízí saunu i veškeré vybavení. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nostalgia se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Revelton Studios Marianske Lazne

9,8

Revelton Studios Marianske Lazne

Ubytování (Aparthotel) Revelton Studios Marianske Lazne. Revelton Studios Marianské Lázně se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko pravoslavného kostela sv. Ubytování Revelton Studios Marianske Lazne se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment CHOPIN

9,8

Apartment CHOPIN

Ubytování (Apartmán) Apartment CHOPIN. Apartmán CHOPIN se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Zpívající fontány a 2,1 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartment CHOPIN se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny

9,8

Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny

Ubytování (Apartmán) Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny. Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny se nachází v Karlových Varech, 500 metrů od Vřídla a 600 metrů od Tržní kolonády, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Egrensis Apartments

9,8

Egrensis Apartments

Ubytování (Apartmány) Egrensis Apartments. Egrensis Apartments se nachází v Lokti, 70 metrů od hradu Loket, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Egrensis Apartments se nachází ve českém městě Loket, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Relax apartmán Nové Hamry

9,8

Relax apartmán Nové Hamry

Ubytování (Apartmán) Relax apartmán Nové Hamry. Relax apartmán Nové Hamry se nachází v Nových Hamrech, 40 km od města Annaberg-Buchholz. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Relax apartmán Nové Hamry se nachází ve českém městě Nové Hamry, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rubin Luxury Apartments

9,8

Rubin Luxury Apartments

Ubytování (Aparthotel) Rubin Luxury Apartments. Rubin Luxury Apartments se nachází v Karlových Varech, 100 metrů od Mlýnské kolonády a 300 metrů od Tržní kolonády. Ubytování Rubin Luxury Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U kolonády

9,8

Apartmán U kolonády

Ubytování (Apartmán) Apartmán U kolonády. Apartmán U kolonády se nachází v Mariánských Lázních a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, výhled na město a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán U kolonády se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Laura´s Apartment

9,8

Laura´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Laura´s Apartment. Apartmán Laura´s se nachází v Karlových Varech, pouhých 400 metrů od Tržní kolonády i od Vřídla a 1,2 km od Mlýnské kolonády. Ubytování Laura´s Apartment se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Karlovarský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Karlovarský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Karlovarský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1305 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Karlovarský kraj.

Pro český region Karlovarský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Karlovy Vary (507), Mariánské Lázně (212), Jáchymov (86), Františkovy Lázně (84), Boží Dar (46), Abertamy (32), Cheb (31), Loket (27), Pernink (22), Bublava (19). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Karlovarský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Libušina Residence (10*), Apartmán Ondřejská (10*), VILLA BRICOLA - Boutique Apartments (10*), Apartment Andrey (10*), City centre apartment Demio (10*), Residenz Emilia (10*), Marienbad Apartment (10*), Roubenka Janka (10*), Růžička (10*), Apart House Plesia2 (9,9*).

Region Karlovarský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.