Hledat

Ubytování

Moravskoslezský kraj

V českém regionu Moravskoslezský kraj máme celkem 856 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Moravskoslezský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ostrava (185), Malá Morávka (45), Frýdek-Místek (24), Frýdlant nad Ostravicí (24), Ostravice (22), Čeladná (20), Frenštát pod Radhoštěm (20), Dolní Moravice (19), Trojanovice (18), Opava (18). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Moravskoslezský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Moravskoslezský kraj

Apalucha 49

10

Apalucha 49

Ubytování (Penzion) Apalucha 49. Apalucha 49 se nachází v Čeladné a má zahradu, gril a terasu. Ubytování Apalucha 49 se nachází ve českém městě Čeladná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka Staňka

10

Roubenka Staňka

Ubytování (Chata) Roubenka Staňka. Roubenka Staňka se nachází v Malenovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a gril. 29 km od Ostravy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Roubenka Staňka se nachází ve českém městě Malenovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Alexandra

10

Chata Alexandra

Ubytování (Horské chaty) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v Malé Morávce a nabízí bezplatné Wi-Fi, společný lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve českém městě Malá Morávka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Pod statkem

10

Ubytování Pod statkem

Ubytování (Apartmán) Ubytování Pod statkem. Ubytování Pod statkem se nachází v obci Tichá a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 30 km od Ostravy. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Pod statkem se nachází ve českém městě Tichá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

chalupa Tranovka

10

chalupa Tranovka

Ubytování (Vila) chalupa Tranovka. Chalupa Tranovka nabízí ubytování s výhledem na hory a terasou přibližně 3,9 km od stanice lanovky Ráztoka-Pustevny. Ubytování chalupa Tranovka se nachází ve českém městě Trojanovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chaloupka na stráni

10

Chaloupka na stráni

Ubytování (Chata) Chaloupka na stráni. Chaloupka Na stráni se nachází v obci Ostravice, 46 km od Českého Těšína, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaloupka na stráni se nachází ve českém městě Ostravice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Loučka Bystřice

10

Penzion Loučka Bystřice

Ubytování (Penzion) Penzion Loučka Bystřice. Penzion Loučka Bystřice se nachází v Bystřici a nabízí bar, společný lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, sdílenou kuchyň, gril a... Ubytování Penzion Loučka Bystřice se nachází ve českém městě Frýdek-Místek, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

D&T by Tomazzo

10

D&T by Tomazzo

Ubytování (Apartmán) D&T by Tomazzo. D&T by Tomazzo se nachází v Třinci a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování D&T by Tomazzo se nachází ve českém městě Třinec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman v Beskydech

9,9

Apartman v Beskydech

Ubytování (Apartmán) Apartman v Beskydech. Apartmán v Beskydech se nachází ve Starých Hamrech, 10,8 km od lyžařského střediska Bílá a 42 km od Szczyrku. Nabízí sluneční terasu a neplacené parkování. Ubytování Apartman v Beskydech se nachází ve českém městě Staré Hamry, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa pod Hruškou

9,9

Chalupa pod Hruškou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod Hruškou. Chalupa pod Hruškou se nachází v Zubří, 41 km od Brna. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa pod Hruškou se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dobra Chata V Dobre

9,9

Dobra Chata V Dobre

Ubytování (Chata) Dobra Chata V Dobre. Dobrá Chata V Dobré se nachází ve Frýdku-Místku, 50 km od Brenny. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Dobra Chata V Dobre se nachází ve českém městě Frýdek-Místek, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Rothschildův dvůr

9,9

Pension Rothschildův dvůr

Ubytování (Farma) Pension Rothschildův dvůr. Pension Rotschildův Dvůr s vlastním hřebčínem a vinným sklepem leží na vyvýšeném místě v klidné obci Bělá. Je situován v budově z 19. Ubytování Pension Rothschildův dvůr se nachází ve českém městě Bělá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kopec 67

9,9

Kopec 67

Ubytování (Apartmány) Kopec 67. Kopec 67 se nachází ve Štramberku v Moravskoslezském kraji, nedaleko hradu Štramberk a věže Trúba. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Kopec 67 se nachází ve českém městě Štramberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Helga

9,9

Apartment Helga

Ubytování (Apartmán) Apartment Helga. Apartmán Helga se nachází v Kravařích, 50 km od Frýdku-Místku. Nabízí službu půjčení kol zdarma, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Helga se nachází ve českém městě Kravaře, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Beáta v Jeseníkách

9,9

Apartmán Beáta v Jeseníkách

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beáta v Jeseníkách. Apartmán Beáta v Jeseníkách se nachází v Karlovicích a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, dětský klub a sdílený lounge. Ubytování Apartmán Beáta v Jeseníkách se nachází ve českém městě Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vilka Marticus

9,9

Vilka Marticus

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka Marticus. Vilka Marticus se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vilka Marticus se nachází ve českém městě Frenštát pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytování (Penzion) Penzion Flora. Penzion Flora se nachází v Soběšovicích, 100 metrů od Žermanické přehrady. Poskytuje pokoje a apartmá vybavené satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Flora se nachází ve českém městě Soběšovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bílá hora Štramberk

9,9

Bílá hora Štramberk

Ubytování (Apartmán) Bílá hora Štramberk. Bílá hora Štramberk je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný ve Štramberku, asi 200 metrů od hradu Štramberk a Trúby. Ubytování Bílá hora Štramberk se nachází ve českém městě Štramberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa U Šance

9,9

Chalupa U Šance

Ubytování (Chata) Chalupa U Šance. Chalupa U Šance se nachází v Ostravici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování a výhledem na hory. Ubytování Chalupa U Šance se nachází ve českém městě Ostravice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion V Poli

9,9

Penzion V Poli

Ubytování (Penzion) Penzion V Poli. Penzion V Poli se nachází v Klimkovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sdílenou kuchyň a sluneční terasu. Ubytování Penzion V Poli se nachází ve českém městě Klimkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

VILA POD LIPAMI

9,9

VILA POD LIPAMI

Ubytování (Apartmán) VILA POD LIPAMI. VILA POD LIPAMI se nachází v Bruntálu v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. 46 km od Olomouce. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VILA POD LIPAMI se nachází ve českém městě Bruntál, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kanada na Čeladné

9,8

Kanada na Čeladné

Ubytování (Chata) Kanada na Čeladné. Kanada na Čeladné se nachází v Čeladné, 47 km od Těšína, a nabízí bar, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kanada na Čeladné se nachází ve českém městě Čeladná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kurnik Šopa apartments

9,8

Kurnik Šopa apartments

Ubytování (Apartmán) Kurnik Šopa apartments. Apartmán Kurnik Šopa se nachází v Ostravě, 1,8 km od Stodolní ulice a 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Kurnik Šopa apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Písek

9,8

Apartmán Písek

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Písek. Apartmán Písek se nachází v Písku u Jablunkova a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Písek se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Centrum Zdraví Bez Limitu

9,8

Centrum Zdraví Bez Limitu

Ubytování (Penzion) Centrum Zdraví Bez Limitu. Centrum Zdraví Bez Limitu se nachází ve Starém Jičíně a nabízí bar, společenskou místnost, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Centrum Zdraví Bez Limitu se nachází ve českém městě Starý Jičín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Krnov

9,8

Apartment Krnov

Ubytování (Apartmán) Apartment Krnov. Apartmán Krnov se nachází v Krnově, 28 km od Karlovic. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Apartment Krnov se nachází ve českém městě Krnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vintage apartments

9,8

Vintage apartments

Ubytování (Apartmány) Vintage apartments. Apartmány Vintage se nacházejí v Kopřivnici, 48 km od města Cieszyn. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vintage apartments se nachází ve českém městě Kopřivnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion V peřině

9,8

Penzion V peřině

Ubytování (Penzion) Penzion V peřině. Penzion V peřině se nachází v Trojanovicích a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu a lyžárnu. Ubytování Penzion V peřině se nachází ve českém městě Trojanovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Čavisov

9,8

Penzion Čavisov

Ubytování (Penzion) Penzion Čavisov. Penzion Čavisov se nachází v Čavisově a nabízí zahradu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Čavisov se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Gerda

9,8

Apartments Gerda

Ubytování (Aparthotel) Apartments Gerda. Apartmány Gerda se nachází v obci Vřesina, 47 km od obce Jastrzębie Zdrój. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Gerda se nachází ve českém městě Vřesina, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Frýdecká Apartments

9,8

Frýdecká Apartments

Ubytování (Penzion) Frýdecká Apartments. Frýdecká Apartments se nachází v Ostravě, 3,7 km od Stodolní ulice a 4,4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí ubytování se... Ubytování Frýdecká Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Chalupníková

9,8

Apartmán Chalupníková

Ubytování (Apartmány) Apartmán Chalupníková. Apartmán Chalupníková se nachází 5 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Chalupníková se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rebel House

9,8

Rebel House

Ubytování (Apartmán) Rebel House. Rebel House se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 38 km od Těšína. Nabízí restauraci, zahradu, gril, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rebel House se nachází ve českém městě Frýdlant nad Ostravicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jízdárna Malenovice

9,7

Jízdárna Malenovice

Ubytování (Apartmány) Jízdárna Malenovice. Apartmány Jízdárna Malenovice se nacházejí v obci Malenovice, 3,8 km od jejího centra, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Jízdárna Malenovice se nachází ve českém městě Malenovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

A&B Bungalovy

9,7

A&B Bungalovy

Ubytování (Prázdninový areál) A&B Bungalovy. A&B Bungalovy se nachází v Morávce na klidném místě uprostřed Beskyd, 1,5 km od Morávky. Ubytování A&B Bungalovy se nachází ve českém městě Morávka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Hukvaldy

9,7

Apartmán Hukvaldy

Ubytování (Privát) Apartmán Hukvaldy. Apartmán Hukvaldy je privát situovaný v Hukvaldech v Moravskoslezském kraji, 38 km od polského Těšína. Ubytování Apartmán Hukvaldy se nachází ve českém městě Hukvaldy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka Bílá

9,7

Roubenka Bílá

Ubytování (Apartmány) Roubenka Bílá. Roubenka Bílá se nachází v Bílé, 18 km od Velkých Karlovic a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Bílá se nachází ve českém městě Bílá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

9,7

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Ubytování (Privát) Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm. Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm v Moravskoslezském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází ve českém městě Frenštát pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Aldo

9,7

Penzion Aldo

Ubytování (Penzion) Penzion Aldo. Pension Aldo se nachází v historické budově v centru Karviné a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkování přímo u budovy. Ubytování Penzion Aldo se nachází ve českém městě Karviná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lucerna - dům s duší Příbor

9,7

Lucerna - dům s duší Příbor

Ubytování (Apartmány) Lucerna - dům s duší Příbor. Lucerna – dům s duší Příbor nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Příbor. V okolí se hosté mohou věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Lucerna - dům s duší Příbor se nachází ve českém městě Příbor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Bílá 188

9,7

Apartmány Bílá 188

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bílá 188. Apartmány Bílá 188 se nachází v Bílé, 25 km od Velkých Karlovic, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Bílá 188 se nachází ve českém městě Bílá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u Honzy

9,7

Apartmány u Honzy

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Honzy. Apartmány U Honzy se nachází v Moravskoslezských Beskydech a nabízí apartmá s výhledem na Lysou horu a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Honzy se nachází ve českém městě Pstruží, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Baťův Domek

9,7

Apartment Baťův Domek

Ubytování (Apartmán) Apartment Baťův Domek. Apartmán Baťův Domek se nachází v Malé Morávce, 43 km od Ramzové, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Baťův Domek se nachází ve českém městě Malá Morávka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Fortuna

9,7

Chata Fortuna

Ubytování (Chata) Chata Fortuna. Chata Fortuna se nachází v Dolní Lomné, 38 km od Ustroně. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Fortuna se nachází ve českém městě Dolní Lomná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Námořníka

9,7

U Námořníka

Ubytování (Penzion) U Námořníka. Penzion U Námořníka se nachází v Hukvaldech. Nabízí restauraci, bar, terasu, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování U Námořníka se nachází ve českém městě Hukvaldy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Rzehaczek

9,7

Penzion Rzehaczek

Ubytování (Penzion) Penzion Rzehaczek. Ubytování Rzehaczek se nachází v Dolní Lomné a má restauraci, ve které se podávají pokrmy domácí kuchyně. Ubytování Penzion Rzehaczek se nachází ve českém městě Dolní Lomná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Na Rozcestí

9,7

Hotel Na Rozcestí

Ubytování (Hotel) Hotel Na Rozcestí. Hotel Na Rozcestí se nachází v Čeladné a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích a k hotelu patří terasa. Ubytování Hotel Na Rozcestí se nachází ve českém městě Čeladná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Moravskoslezský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Moravskoslezský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Moravskoslezský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 856 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Moravskoslezský kraj.

Pro český region Moravskoslezský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ostrava (185), Malá Morávka (45), Frýdek-Místek (24), Frýdlant nad Ostravicí (24), Ostravice (22), Čeladná (20), Frenštát pod Radhoštěm (20), Dolní Moravice (19), Trojanovice (18), Opava (18). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Moravskoslezský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apalucha 49 (10*), Chata Alexandra (10*), Apartmány LaCatherine 1911 (10*), chalupa Tranovka (10*), Chaloupka na stráni (10*), Penzion Loučka Bystřice (10*), 28. října 247 Ferienwohnung (9,9*), Apartman v Beskydech (9,9*), Chalupa pod Hruškou (9,9*), Dobra Chata V Dobre (9,9*).

Region Moravskoslezský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.