Hledat

Ubytování

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 Prázdninový dům

Frydava, 38279, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821. Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve Frydavě v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve Frydavě v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu. Prázdninový dům je vzdálený 26 km od Českého Krumlova a 49 km od Českých Budějovic. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, TV a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí.

Vybavení ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Toaleta
 • Krb
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Rádio
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Balkon
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Frymburk

apartmán Lipno

10

apartmán Lipno

Ubytování (Apartmán) apartmán Lipno. Apartmán Lipno se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Na místě je i restaurace. Ubytování apartmán Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipánek

10

Lipánek

Ubytování (Apartmán) Lipánek. Lipánek se nachází u pláže ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí terasu, výhled na přehradu, balkon, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipánek se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartment Frymburk

10

Sunshine Apartment Frymburk

Ubytování (Apartmán) Sunshine Apartment Frymburk. Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a má terasu s výhledem do zahrady. Poskytuje Wi-Fi i soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Erika Lipno

9,9

Apartman Erika Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika Lipno. Apartmán Erika Lipno se nachází ve Frymburku, 29 km od lázeňského města Bad Leonfelden. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u jezera - Lenicka

9,9

Chata u jezera - Lenicka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u jezera - Lenicka. Chata u jezera - Lenička se nachází ve Frymburku , 24 km od města Bad Leonfelden. Nabízí soukromou pláž, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata u jezera - Lenicka se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Frymburk

9,9

Penzion Frymburk

Ubytování (Penzion) Penzion Frymburk. Penzion Frymburk se nachází ve Frymburku. Nabízí zahradu, bar, sdílený salonek, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lipno

9,8

Vila Lipno

Ubytování (Vila) Vila Lipno. Vila Lipno se nachází na pláži ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Monny

9,8

Apartmán Monny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monny. Apartmán Monny se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Monny se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Maika

9,7

Casa Maika

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maika. Casa Maika se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí terasu, výhled na jezero, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Maika se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment AndruL

9,7

Apartment AndruL

Ubytování (Apartmán) Apartment AndruL. Apartment AndruL se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment AndruL se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán G4 Maty

9,7

Apartmán G4 Maty

Ubytování (Apartmán) Apartmán G4 Maty. Apartmán G4 Maty se nachází u pláže ve Frymburku, 47 km od Českých Budějovic, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán G4 Maty se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivat Lipno

9,7

Vivat Lipno

Ubytování (Apartmán) Vivat Lipno. Vivat Lipno se nachází ve Frymburku, 29 km od města Bad Leonfelden, a nabízí soukromou pláž, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vivat Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valentin

9,6

Valentin

Ubytování (Apartmán) Valentin. Apartmán Valentin se nachází v městyse Frymburk, 23 km od města Bad Leonfelden. Apartmán je vzdálený 26 km od Českého Krumlova a 47 km od Českých... Ubytování Valentin se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u vody Frymburk

9,6

Apartmán u vody Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmán u vody Frymburk. Apartmán u vody Frymburk se nachází ve Frymburku. Hosté zde mohou využívat Wi-Fi zdarma. Apartmán má vlastní koupelnu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartmán u vody Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Laura, Frymburk

9,5

Apartmán Laura, Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Laura, Frymburk. Apartmán Laura, Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od rakouského Bad Leonfeldenu, a nabízí ubytování restaurací, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou,... Ubytování Apartmán Laura, Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Podkova

9,5

Rezidence Podkova

Ubytování (Apartmán) Rezidence Podkova. Rezidence Podkova se nachází ve Frymburku a nabízí restauraci, zahradu a vybavení pro grilování. Ubytování Rezidence Podkova se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Sunny Hill

9,5

Rezidence Sunny Hill

Ubytování (Prázdninové domy) Rezidence Sunny Hill. Rezidence Sunny Hill se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rezidence Sunny Hill se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno Island

9,5

Lipno Island

Ubytování (Apartmány) Lipno Island. Lipno Island se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Island se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Terezka

9,5

Pension Terezka

Ubytování (Apartmány) Pension Terezka. Pension Terezka se nachází ve Frymburku, 22 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Terezka se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Otre Frymburk

9,4

Apartments Otre Frymburk

Ubytování (Apartmány) Apartments Otre Frymburk. Apartmány Otre Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Otre Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreace na Lipně Atrium

9,3

Rekreace na Lipně Atrium

Ubytování (Prázdninové domy) Rekreace na Lipně Atrium. Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, zahradu a gril. Ubytování Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány LIPNOczech

9,3

Apartmány LIPNOczech

Ubytování (Apartmán) Apartmány LIPNOczech. Apartmány LIPNOczech se nachází ve Frymburku. Nabízí ubytování s výhledem do vlastní zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány LIPNOczech se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Markus

9,3

Penzion Markus

Ubytování (Penzion) Penzion Markus. Penzion Markus se nachází ve Frymburku, na okraji národního parku Šumava a 50 metrů od písečného břehu Lipenské přehrady. Ubytování Penzion Markus se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Lipno - Frymburk

9,3

Apartmány Lipno - Frymburk

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lipno - Frymburk. Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na Lipně

9,2

Apartmán na Lipně

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Lipně. Apartmán na Lipně se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město i na jezero. Ubytování Apartmán na Lipně se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany Nowy

9,2

Apartmany Nowy

Ubytování (Apartmán) Apartmany Nowy. Apartmany Nowy se nacházejí ve Frymburku a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi připojením a bezplatnými... Ubytování Apartmany Nowy se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Kovadlina

9,2

Apartmány Kovadlina

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kovadlina. Apartmány Kovadlina se nachází ve Frymburku a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Kovadlina se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaty Lojzovky

9,2

Chaty Lojzovky

Ubytování (Apartmány) Chaty Lojzovky. Chaty Lojzovky se nachází ve Frymburku a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chaty Lojzovky se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Lida

9,2

Chata Lida

Ubytování (Chata) Chata Lida. Chata Lida se nachází asi 500 metrů od lyžařského vleku Frymburk. Nabízí ubytování se zahradou, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Lida se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Eva Frymburk

9,2

Apartmány Eva Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Eva Frymburk. Apartmány Eva Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Eva Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno Club

9,2

Lipno Club

Ubytování (Vily) Lipno Club. Fisherman's Lipno Apartments se nachází ve Frymburku a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Vila stojí 42 km od Lince. Ubytování Lipno Club se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno - Lakeside Village - Větrník

9,2

Lipno - Lakeside Village - Větrník

Ubytování (Apartmány) Lipno - Lakeside Village - Větrník. Lipno - Lakeside Village - Větrník se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí prázdninové domy s balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Lipno - Lakeside Village - Větrník se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno Apartmany Frymburk I.

9,2

Lipno Apartmany Frymburk I.

Ubytování (Apartmán) Lipno Apartmany Frymburk I.. Lipno Apartmány Frymburk I. se nachází u pláže ve Frymburku a nabízí soukromý bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Lipno Apartmany Frymburk I. se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Frymburk

9,1

Villa Frymburk

Ubytování (Vila) Villa Frymburk. Villa Frymburk se nachází na Šumavě, 50 metrů od Lipenského jezera a 800 metrů od pláže. Ubytování Villa Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparmány²

9

Aparmány²

Ubytování (Apartmán) Aparmány². Aparmány² se nachází ve Frymburku, 23 km od obce Bad Leonfelden. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Aparmány² se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maxant

9

Hotel Maxant

Ubytování (Hotel) Hotel Maxant. Rodinný Hotel Maxant se nachází v malebném Frymburku, přímo na břehu Lipna. Ubytování Hotel Maxant se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax u Lipna

9

Relax u Lipna

Ubytování (Apartmán) Relax u Lipna. Relax u Lipna se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Relax u Lipna se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PETR-A

9

PETR-A

Ubytování (Prázdninový dům) PETR-A. PETR-A nabízí ubytování ve Frymburku, 41 km od Lince. Nabízí ubytování s posezením, TV, CD a DVD přehrávačem. Někde je také jídelní kout a/nebo terasa. Ubytování PETR-A se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipno Apartmany Frymburk II.

8,9

Lipno Apartmany Frymburk II.

Ubytování (Apartmány) Lipno Apartmany Frymburk II.. Lipno Apartmány Frymburk II se nachází ve Frymburku, 48 km od Českých Budějovic. K dispozici je společný lounge, sauna a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Apartmany Frymburk II. se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion restaurace U Racaku

8,9

Penzion restaurace U Racaku

Ubytování (Penzion) Penzion restaurace U Racaku. Penzion restaurace U Račáků se nachází v obci Blatná, v lesnaté krajině 5 km od Frymburku. Ubytování Penzion restaurace U Racaku se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village Lipno Lakeside - Lipno 054

8,9

Village Lipno Lakeside - Lipno 054

Ubytování (Prázdninový dům) Village Lipno Lakeside - Lipno 054. Village Lipno Lakeside - Lipno 054 se nachází u pláže ve Frymburku. Nabízí zahradu, gril, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Village Lipno Lakeside - Lipno 054 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension U Kostela

8,9

Pension U Kostela

Ubytování (Penzion) Pension U Kostela. Pension U Kostela se nachází ve Frymburku a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, pokojovou službu a dětské hřiště. Ubytování Pension U Kostela se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pohoda

8,8

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází ve Frymburku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, restauraci, ve které se podávají jídla místní kuchyně, a... Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreace na Lipně

8,8

Rekreace na Lipně

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreace na Lipně. Rekreace na Lipně se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Linz je vzdálený 42 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Rekreace na Lipně se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman pohoda Lipno3

8,7

Apartman pohoda Lipno3

Ubytování (Apartmán) Apartman pohoda Lipno3. Apartmán pohoda Lipno3 se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí restauraci, bar, zahradu a výhled na jezero. Ubytování Apartman pohoda Lipno3 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Wellness Holiday Frymburk

8,7

Apartmány Wellness Holiday Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Wellness Holiday Frymburk. Apartmány Wellness Holiday Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí restauraci, bar, zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmány Wellness Holiday Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Jezera Na Náměstí

8,7

Apartmány U Jezera Na Náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Jezera Na Náměstí. Apartmány U Jezera Na Náměstí se nacházejí ve Frymburku, 22 km od Bad Leonfeldenu. Nabízejí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány U Jezera Na Náměstí se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány holiday Frymburk

8,6

Apartmány holiday Frymburk

Ubytování (Apartmány) Apartmány holiday Frymburk. Apartmány Holiday Lipno stojí 5 minut chůze od břehů Lipenské přehrady ve městě Frymburk. Ubytování Apartmány holiday Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Florian

8,6

Penzion Florian

Ubytování (Penzion) Penzion Florian. Nekuřácký Penzion Florian se nachází na pláži ve Frymburku, 1 km od stejnojmenného lyžařského vleku. Ubytování Penzion Florian se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Frymburk 269

8,5

Vila Frymburk 269

Ubytování (Vila) Vila Frymburk 269. Tato vila se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Český Krumlov odtud leží 19 km daleko a parkování na místě je zdarma. Ubytování Vila Frymburk 269 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány pohoda Lipno2

8,5

Apartmány pohoda Lipno2

Ubytování (Apartmán) Apartmány pohoda Lipno2. Apartmány pohoda Lipno2 se nachází ve Frymburku a nabízí restauraci a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmány pohoda Lipno2 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)