Hledat

Ubytování

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 Prázdninový dům

Frydava, 38279, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821. Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve Frydavě v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Popis ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821 se nachází ve Frydavě v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu. Prázdninový dům je vzdálený 26 km od Českého Krumlova a 49 km od Českých Budějovic. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, TV a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí.

Vybavení ubytování Holiday home Frymburk/Lipno-Stausee 1821

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Toaleta
 • Krb
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Rádio
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Balkon
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Frymburk

apartmán Lipno

10

apartmán Lipno

Ubytování (Apartmán) apartmán Lipno. Apartmán Lipno se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Na místě je i restaurace. Ubytování apartmán Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Šakal

10

Apartmán Šakal

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šakal. Apartmán Šakal se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Šakal se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipánek

10

Lipánek

Ubytování (Apartmán) Lipánek. Lipánek se nachází u pláže ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí terasu, výhled na přehradu, balkon, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipánek se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sunshine Apartment Frymburk

10

Sunshine Apartment Frymburk

Ubytování (Apartmán) Sunshine Apartment Frymburk. Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a má terasu s výhledem do zahrady. Poskytuje Wi-Fi i soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Sunshine Apartment Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Erika Lipno

9,9

Apartman Erika Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika Lipno. Apartmán Erika Lipno se nachází ve Frymburku, 29 km od lázeňského města Bad Leonfelden. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata u jezera - Lenicka

9,9

Chata u jezera - Lenicka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u jezera - Lenicka. Chata u jezera - Lenička se nachází ve Frymburku , 24 km od města Bad Leonfelden. Nabízí soukromou pláž, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata u jezera - Lenicka se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Frymburk

9,9

Penzion Frymburk

Ubytování (Penzion) Penzion Frymburk. Penzion Frymburk se nachází ve Frymburku. Nabízí zahradu, bar, sdílený salonek, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Monny

9,8

Apartmán Monny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monny. Apartmán Monny se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Monny se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Lipno

9,8

Vila Lipno

Ubytování (Vila) Vila Lipno. Vila Lipno se nachází na pláži ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Casa Maika

9,7

Casa Maika

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maika. Casa Maika se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji, 24 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí terasu, výhled na jezero, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Maika se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment AndruL

9,7

Apartment AndruL

Ubytování (Apartmán) Apartment AndruL. Apartment AndruL se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment AndruL se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Mařenka Frymburk

9,7

Apartment Mařenka Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mařenka Frymburk. Apartment Mařenka Frymburk se nachází ve Frymburku. 42 km od Českých Budějovic. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Mařenka Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán G4 Maty

9,7

Apartmán G4 Maty

Ubytování (Apartmán) Apartmán G4 Maty. Apartmán G4 Maty se nachází u pláže ve Frymburku, 47 km od Českých Budějovic, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán G4 Maty se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Frymburk 700

9,7

Apartmán Frymburk 700

Ubytování (Privát) Apartmán Frymburk 700. Apartmán Frymburk 700 se nachází ve Frymburku. 41 km od Českých Budějovic. Ubytování Apartmán Frymburk 700 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vivat Lipno

9,7

Vivat Lipno

Ubytování (Apartmán) Vivat Lipno. Vivat Lipno se nachází ve Frymburku, 29 km od města Bad Leonfelden, a nabízí soukromou pláž, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vivat Lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Valentin

9,6

Valentin

Ubytování (Apartmán) Valentin. Apartmán Valentin se nachází v městyse Frymburk, 23 km od města Bad Leonfelden. Apartmán je vzdálený 26 km od Českého Krumlova a 47 km od Českých... Ubytování Valentin se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u vody Frymburk

9,6

Apartmán u vody Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmán u vody Frymburk. Apartmán u vody Frymburk se nachází ve Frymburku. Hosté zde mohou využívat Wi-Fi zdarma. Apartmán má vlastní koupelnu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartmán u vody Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Frymburk 30

9,6

Apartmán Frymburk 30

Ubytování (Apartmán) Apartmán Frymburk 30. Apartmán Frymburk 30 se nachází ve Frymburku. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Frymburk 30 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Laura, Frymburk

9,5

Apartmán Laura, Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Laura, Frymburk. Apartmán Laura, Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od rakouského Bad Leonfeldenu, a nabízí ubytování restaurací, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou,... Ubytování Apartmán Laura, Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Podkova

9,5

Rezidence Podkova

Ubytování (Apartmán) Rezidence Podkova. Rezidence Podkova se nachází ve Frymburku a nabízí restauraci, zahradu a vybavení pro grilování. Ubytování Rezidence Podkova se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Sunny Hill

9,5

Rezidence Sunny Hill

Ubytování (Prázdninové domy) Rezidence Sunny Hill. Rezidence Sunny Hill se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rezidence Sunny Hill se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno

9,5

Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno. Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno se nachází ve Frymburku a nabízí gril a terasu. 41 km od Českých Budějovic. Ubytování Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Terezka

9,5

Pension Terezka

Ubytování (Apartmány) Pension Terezka. Pension Terezka se nachází ve Frymburku, 22 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Terezka se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Island

9,5

Lipno Island

Ubytování (Apartmány) Lipno Island. Lipno Island se nachází ve Frymburku, 24 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Island se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány V uličce Frymburk

9,5

Apartmány V uličce Frymburk

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány V uličce Frymburk. Apartmány V uličce Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány V uličce Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata pod javorem

9,5

Chata pod javorem

Ubytování (Vila) Chata pod javorem. Chata pod javorem se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na jezero. 41 km od Českých Budějovic. Ubytování Chata pod javorem se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Otre Frymburk

9,4

Apartments Otre Frymburk

Ubytování (Apartmány) Apartments Otre Frymburk. Apartmány Otre Frymburk se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Otre Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány LIPNOczech

9,3

Apartmány LIPNOczech

Ubytování (Apartmán) Apartmány LIPNOczech. Apartmány LIPNOczech se nachází ve Frymburku. Nabízí ubytování s výhledem do vlastní zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány LIPNOczech se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rekreace na Lipně Atrium

9,3

Rekreace na Lipně Atrium

Ubytování (Prázdninové domy) Rekreace na Lipně Atrium. Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, zahradu a gril. Ubytování Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

9,3

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

Ubytování (Aparthotel) LIPNO WELLNESS FRYMBURK. LIPNO WELLNESS FRYMBURK se nachází ve Frymburku, 41 km od Českých Budějovic, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování LIPNO WELLNESS FRYMBURK se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Markus

9,3

Penzion Markus

Ubytování (Penzion) Penzion Markus. Penzion Markus se nachází ve Frymburku, na okraji národního parku Šumava a 50 metrů od písečného břehu Lipenské přehrady. Ubytování Penzion Markus se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Lipno - Frymburk

9,3

Apartmány Lipno - Frymburk

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lipno - Frymburk. Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany Nowy

9,2

Apartmany Nowy

Ubytování (Apartmán) Apartmany Nowy. Apartmany Nowy se nacházejí ve Frymburku a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi připojením a bezplatnými... Ubytování Apartmany Nowy se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Kovadlina

9,2

Apartmány Kovadlina

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kovadlina. Apartmány Kovadlina se nachází ve Frymburku a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Kovadlina se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chaty Lojzovky

9,2

Chaty Lojzovky

Ubytování (Apartmány) Chaty Lojzovky. Chaty Lojzovky se nachází ve Frymburku a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chaty Lojzovky se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Lida

9,2

Chata Lida

Ubytování (Chata) Chata Lida. Chata Lida se nachází asi 500 metrů od lyžařského vleku Frymburk. Nabízí ubytování se zahradou, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Lida se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Eva Frymburk

9,2

Apartmány Eva Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Eva Frymburk. Apartmány Eva Frymburk se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Eva Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Club

9,2

Lipno Club

Ubytování (Vily) Lipno Club. Fisherman's Lipno Apartments se nachází ve Frymburku a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Vila stojí 42 km od Lince. Ubytování Lipno Club se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno - Lakeside Village - Větrník

9,2

Lipno - Lakeside Village - Větrník

Ubytování (Apartmány) Lipno - Lakeside Village - Větrník. Lipno - Lakeside Village - Větrník se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí prázdninové domy s balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Lipno - Lakeside Village - Větrník se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Apartmany Frymburk I.

9,2

Lipno Apartmany Frymburk I.

Ubytování (Apartmán) Lipno Apartmany Frymburk I.. Lipno Apartmány Frymburk I. se nachází u pláže ve Frymburku a nabízí soukromý bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Lipno Apartmany Frymburk I. se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Frymburk

9,1

Villa Frymburk

Ubytování (Vila) Villa Frymburk. Villa Frymburk se nachází na Šumavě, 50 metrů od Lipenského jezera a 800 metrů od pláže. Ubytování Villa Frymburk se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Maxant

9

Hotel Maxant

Ubytování (Hotel) Hotel Maxant. Rodinný Hotel Maxant se nachází v malebném Frymburku, přímo na břehu Lipna. Ubytování Hotel Maxant se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Aparmány²

9

Aparmány²

Ubytování (Apartmán) Aparmány². Aparmány² se nachází ve Frymburku, 23 km od obce Bad Leonfelden. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Aparmány² se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno-Lake

9

Lipno-Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Lipno-Lake. Lipno-Lake se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Lipno-Lake se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Relax u Lipna

9

Relax u Lipna

Ubytování (Apartmán) Relax u Lipna. Relax u Lipna se nachází ve Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Relax u Lipna se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

PETR-A

9

PETR-A

Ubytování (Prázdninový dům) PETR-A. PETR-A nabízí ubytování ve Frymburku, 41 km od Lince. Nabízí ubytování s posezením, TV, CD a DVD přehrávačem. Někde je také jídelní kout a/nebo terasa. Ubytování PETR-A se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lipno Apartmany Frymburk II.

8,9

Lipno Apartmany Frymburk II.

Ubytování (Apartmány) Lipno Apartmany Frymburk II.. Lipno Apartmány Frymburk II se nachází ve Frymburku, 48 km od Českých Budějovic. K dispozici je společný lounge, sauna a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Apartmany Frymburk II. se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion restaurace U Racaku

8,9

Penzion restaurace U Racaku

Ubytování (Penzion) Penzion restaurace U Racaku. Penzion restaurace U Račáků se nachází v obci Blatná, v lesnaté krajině 5 km od Frymburku. Ubytování Penzion restaurace U Racaku se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Village Lipno Lakeside - Lipno 054

8,9

Village Lipno Lakeside - Lipno 054

Ubytování (Prázdninový dům) Village Lipno Lakeside - Lipno 054. Village Lipno Lakeside - Lipno 054 se nachází u pláže ve Frymburku. Nabízí zahradu, gril, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Village Lipno Lakeside - Lipno 054 se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension U Kostela

8,9

Pension U Kostela

Ubytování (Penzion) Pension U Kostela. Pension U Kostela se nachází ve Frymburku a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, pokojovou službu a dětské hřiště. Ubytování Pension U Kostela se nachází ve českém městě Frymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.