Hledat

Ubytování

Ubytování město Mariánské Lázně

V českém městě Mariánské Lázně máme celkem 212 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Mariánské Lázně

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Mariánské Lázně

Marienbad Apartment

10

Marienbad Apartment

Ubytování (Apartmány) Marienbad Apartment. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marienbad Apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residenz Emilia

10

Residenz Emilia

Ubytování (Apartmán) Residenz Emilia. Residenz Emilia se nachází v Mariánských Lázních, jen 1 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí ubytování v apartmánu s výhledem na město a Wi-Fi... Ubytování Residenz Emilia se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residence Leo

10

Residence Leo

Ubytování (Vily) Residence Leo. Residence Leo se nachází 3,9 km od Zpívající fontány a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Residence Leo se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apart House Plesia2

9,9

Apart House Plesia2

Ubytování (Apartmán) Apart House Plesia2. Apart House Plesia2 se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Zpívající fontány a necelý 1 km od pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apart House Plesia2 se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Galerie Suites

9,9

Galerie Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Galerie Suites. Galerie Suites se nachází v klidné části centra Mariánských Lázní, 200 metrů od Zpívající fontány, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Galerie Suites se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně

9,9

LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně

Ubytování (Apartmán) LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně. LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Ferdinandova pramene a 2,7 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování LUXUSNÍ APARTMÁN Marienbad, Mariánské Lázně se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Villa Frank

9,8

Apartment Villa Frank

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Frank. Apartment Villa Frank se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko kolonády u Zpívající fontány a římskokatolického kostela, a nabízí vybavení pro grilování,... Ubytování Apartment Villa Frank se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ML Apartment

9,8

ML Apartment

Ubytování (Apartmán) ML Apartment. ML Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 300 metrů od Zpívající fontány a 400 metrů od Hlavní lázeňské kolonády, a nabízí soukromé parkoviště. Ubytování ML Apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ML Suites na Hlavní

9,8

ML Suites na Hlavní

Ubytování (Apartmány) ML Suites na Hlavní. ML Suites na Hlavní se nachází v Mariánských Lázních, 700 metrů od kolonády u Zpívající fontány a 600 metrů od Zpívající fontány. Ubytování ML Suites na Hlavní se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

2 balconies above colonnade apartment

9,8

2 balconies above colonnade apartment

Ubytování (Apartmán) 2 balconies above colonnade apartment. 2 balconies above colonnade apartment se nachází v Mariánských Lázních, necelý 1 km od Kolonády u Zpívající fontány. Ubytování 2 balconies above colonnade apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Revelton Studios Marianske Lazne

9,8

Revelton Studios Marianske Lazne

Ubytování (Aparthotel) Revelton Studios Marianske Lazne. Revelton Studios Marianské Lázně se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko pravoslavného kostela sv. Ubytování Revelton Studios Marianske Lazne se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment CHOPIN

9,8

Apartment CHOPIN

Ubytování (Apartmán) Apartment CHOPIN. Apartmán CHOPIN se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Zpívající fontány a 2,1 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartment CHOPIN se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U kolonády

9,8

Apartmán U kolonády

Ubytování (Apartmán) Apartmán U kolonády. Apartmán U kolonády se nachází v Mariánských Lázních a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, výhled na město a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán U kolonády se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

dv | your new home

9,8

dv | your new home

Ubytování (Apartmán) dv | your new home. Apartmán dv | your new home se nachází v Mariánských Lázních, jen 1,7 km od Zpívající fontány a 1,8 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování dv | your new home se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension-Apartmany Cesky Dvur

9,7

Pension-Apartmany Cesky Dvur

Ubytování (Apartmán) Pension-Apartmany Cesky Dvur. Apartmány Pension Český Dvůr se nachází v pasáži Omega, pouhých 10 metrů od parku a 200 metrů od kolonády v Mariánských Lázních. Ubytování Pension-Apartmany Cesky Dvur se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Kamila

9,7

Apartmán Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamila. Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 3,1 km od Zpívající fontány, 2 km od pravoslavného kostela sv. Ubytování Apartmán Kamila se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ML Suites na Dvořákova

9,7

ML Suites na Dvořákova

Ubytování (Apartmán) ML Suites na Dvořákova. ML Suites na Dvořáková se nachází jen 1,5 km od Zpívající fontány a 1,6 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování ML Suites na Dvořákova se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ML Suites

9,7

ML Suites

Ubytování (Apartmány) ML Suites. ML Suites se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány a 500 metrů od Kolonády u Zpívající fontány. Ubytování ML Suites se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ContiMarienbad

9,7

ContiMarienbad

Ubytování (Apartmán) ContiMarienbad. ContiMarienbad se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od kolonády se Zpívající fontánou, 500 metrů od Ferdinandova pramene a 800 metrů od pravoslavného... Ubytování ContiMarienbad se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Gold Residence

9,7

Gold Residence

Ubytování (Apartmány) Gold Residence. Gold Residence se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, poblíž kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Gold Residence se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Bella

9,7

Apartman Bella

Ubytování (Apartmán) Apartman Bella. Apartmán Bella se nachází v Mariánských Lázních, 1,7 km od kolonády u Zpívající fontánou a 1,8 km od Zpívající fontány. Ubytování Apartman Bella se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Marina

9,7

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v Mariánských Lázních, 300 metrů od Karolinina a 500 metrů od Ambrožova pramene. Ubytování Apartment Marina se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

APARTMENT AZIMUTH

9,7

APARTMENT AZIMUTH

Ubytování (Apartmán) APARTMENT AZIMUTH. APARTMENT AZIMUTH stojí asi 2,3 km od kolonády u Zpívající fontány a nabízí ubytování s terasou, výhledem na město, rychlovarnou konvicí a balkonem. Ubytování APARTMENT AZIMUTH se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CENTRAL Marienbad Apartaments

9,7

CENTRAL Marienbad Apartaments

Ubytování (Apartmán) CENTRAL Marienbad Apartaments. CENTRAL Marienbad Apartaments se nachází v Mariánských Lázních, 1,1 km od Zpívající fontány, 500 metrů od Karolinina pramene a 500 metrů od památníku... Ubytování CENTRAL Marienbad Apartaments se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Snezka Flat no. 11

9,7

Snezka Flat no. 11

Ubytování (Apartmán) Snezka Flat no. 11. Sněžka Flat no. 11 se nachází v Mariánských Lázních, pár kroků od Kolonády a 80 metrů od Zpívající fontány, a nabízí výhled na město a balkon. Ubytování Snezka Flat no. 11 se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman St. Vladimir kirche

9,6

Apartman St. Vladimir kirche

Ubytování (Apartmány) Apartman St. Vladimir kirche. Apartmán St. Vladimir kirche se nachází v Mariánských Lázních, kousek od kolonády se Zpívající fontánou a pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apartman St. Vladimir kirche se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mercedes Apartment

9,6

Mercedes Apartment

Ubytování (Apartmány) Mercedes Apartment. Apartmán Mercedes se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Kolonády a Zpívající fontány. Ubytování Mercedes Apartment se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Dagmar

9,6

Apartmány Dagmar

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dagmar. Residence Reitenberger se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, poblíž kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartmány Dagmar se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Chalet Kladska

9,6

Apartment Chalet Kladska

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Kladska. Apartment Chalet Kladska se nachází ve srubové chatě z 19. Ubytování Apartment Chalet Kladska se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apart House Plesia

9,6

Apart House Plesia

Ubytování (Apartmány) Apart House Plesia. Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apart House Plesia se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Plesia

9,6

Apartment Plesia

Ubytování (Apartmán) Apartment Plesia. Apartment Plesia se nachází v Mariánských Lázních, 1,5 km od rozhledny Hamelika, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment Plesia se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Snezka Flat no. 10

9,6

Snezka Flat no. 10

Ubytování (Apartmán) Snezka Flat no. 10. Snezka Flat no. 10 se nachází v Mariánských Lázních, 80 metrů od Zpívající fontány, 200 metrů od kolonády i od římskokatolického kostela Nanebevzetí Panny... Ubytování Snezka Flat no. 10 se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Spa Hotel Villa Walir

9,6

Spa Hotel Villa Walir

Ubytování (Penzion) Spa Hotel Villa Walir. Spa Hotel Villa Walir se nachází v centru města, jen 200 metrů od pramenů Rudolf a Ferdinand a 10 minut pěšky od hlavního lázeňského centra Mariánské... Ubytování Spa Hotel Villa Walir se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Alexandra

9,6

Apartman Alexandra

Ubytování (Apartmán) Apartman Alexandra. Apartmán Alexandra se nachází v Mariánských Lázních, pouhých 1,6 km od kolonády u Zpívající fontány a 600 metrů od Ferdinandova pramene, a nabízí balkon. Ubytování Apartman Alexandra se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Ludmila

9,6

Apartman Ludmila

Ubytování (Apartmán) Apartman Ludmila. Apartmán Ludmila se nachází v Mariánských Lázních, 1,6 km od kolonády se Zpívající fontánou. Ubytování Apartman Ludmila se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Shafaly

9,6

Villa Shafaly

Ubytování (Apartmány) Villa Shafaly. Villa Shafaly se nachází v Mariánských Lázních, v klidném prostředí 150 metrů od Rudolfova pramene, 300 metrů od Ferdinandova pramene a 1,6 km od Kolonády... Ubytování Villa Shafaly se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Homely Apartments Villa Christiana

9,5

Homely Apartments Villa Christiana

Ubytování (Apartmány) Homely Apartments Villa Christiana. Apartments Villa Christiana leží v centru Mariánských Lázní, 400 metrů od nákupního centra a v docházkové vzdálenosti od mnoha parků. Ubytování Homely Apartments Villa Christiana se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sant Georg Garni

9,5

Sant Georg Garni

Ubytování (Penzion) Sant Georg Garni. Hotel Sant Georg Garni, který podle časopisu GEO patří k nejlepším hotelům v České republice, se nachází v Mariánských Lázních, 250 metrů od lázeňského... Ubytování Sant Georg Garni se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel La Provence

9,5

Hotel La Provence

Ubytování (Aparthotel) Hotel La Provence. Hotel La Provence se nachází na klidném místě v centru Mariánských Lázní, pouhých 250 metrů od kolonády s minerálními prameny. Ubytování Hotel La Provence se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment "MARIA"

9,5

Apartment "MARIA"

Ubytování (Apartmán) Apartment "MARIA". Apartmán "MARIA" se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí ubytování a 800 metrů od pravoslavného kostela sv. Ubytování Apartment "MARIA" se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments u Zlaté Koruny

9,5

Apartments u Zlaté Koruny

Ubytování (Apartmány) Apartments u Zlaté Koruny. Apartmány U Zlaté koruny se nachází v Mariánských Lázních, 100 metrů od kolonády u Zpívající fontány a 200 metrů od Zpívající fontány. Ubytování Apartments u Zlaté Koruny se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lili Apartman

9,5

Lili Apartman

Ubytování (Apartmán) Lili Apartman. Lili Apartman se nachází v Mariánských Lázních, v blízkosti kolonády se Zpívající fontánou a 1,4 km od Zpívající fontány. Ubytování Lili Apartman se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Marienbad Hlavni 131/50

9,5

Apartment Marienbad Hlavni 131/50

Ubytování (Apartmány) Apartment Marienbad Hlavni 131/50. Marienbad Hlavní 131/50 jsou apartmány s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situované v Mariánských Lázních, necelý 1 km od kolonády u Zpívající fontány a... Ubytování Apartment Marienbad Hlavni 131/50 se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Friedrichsruh Mariánské Lázně

9,5

Apartmán Friedrichsruh Mariánské Lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Friedrichsruh Mariánské Lázně. Apartmán Friedrichsruh Mariánské Lázně se nachází v Mariánských Lázních a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Friedrichsruh Mariánské Lázně se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Sonnenstrahl

9,4

Villa Sonnenstrahl

Ubytování (Vily) Villa Sonnenstrahl. Tato historická vila z roku 1910 se nachází na poklidném místě v Mariánských Lázních, pouhých 300 metrů od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou, a... Ubytování Villa Sonnenstrahl se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Sweet

9,4

Apartment Sweet

Ubytování (Apartmán) Apartment Sweet. Apartmán Sweet se nachází v Mariánských Lázních, 550 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartment Sweet se nachází ve českém městě Mariánské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Mariánské Lázně

Momentálně pro vás evidujeme celkem 212 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Mariánské Lázně. Město Mariánské Lázně je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.