Hledat

Ubytování

Liberecký kraj

V českém regionu Liberecký kraj máme celkem 1467 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Liberecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Harrachov (208), Rokytnice nad Jizerou (192), Liberec (78), Benecko (46), Bedřichov (44), Janov nad Nisou (37), Jablonec nad Nisou (34), Vítkovice (32), Česká Lípa (31), Josefův Důl (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Liberecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Liberecký kraj

Terasy Mládí

10

Terasy Mládí

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí. Terasy Mládí se nachází u vody ve Starých Splavech, necelý 1 km od aquaparku, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Terasy Mládí se nachází ve českém městě Staré Splavy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Líšný 105

10

Líšný 105

Ubytování (Prázdninový dům) Líšný 105. Líšný 105 se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Sklářská Poruba je vzdálená 29 km. Ubytování Líšný 105 se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rašovka - Bílý dům

10

Rašovka - Bílý dům

Ubytování (Privát) Rašovka - Bílý dům. Rašovka - Bílý dům se nachází v Šimonovicích, 27 km od Žitavy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rašovka - Bílý dům se nachází ve českém městě Šimonovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Maxík

10

Chata Maxík

Ubytování (Chata) Chata Maxík. Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Ubytování Chata Maxík se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Božena

10

Vila Božena

Ubytování (Apartmán) Vila Božena. Vila Božena se nachází v Liberci, 2,8 km od centra Babylon Liberec a 1,7 km od stadionu U Nisy. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Vila Božena se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování U Bohouše

10

Ubytování U Bohouše

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Bohouše. Ubytování U Bohouše se nachází v Jilemnici a nabízí sezónní venkovní bazén, společný lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování U Bohouše se nachází ve českém městě Jilemnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Bejby Turnov

10

Apartmány Bejby Turnov

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bejby Turnov. APARTMÁNY BB TURNOV se nachází v Turnově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady. K zázemí patří terasa. Ubytování Apartmány Bejby Turnov se nachází ve českém městě Turnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Na Stráni

10

Chalupa Na Stráni

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Stráni. Chalupa Na Stráni se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí bar a terasu. Ubytování Chalupa Na Stráni se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Svatá Panna

10

Svatá Panna

Ubytování (Prázdninový dům) Svatá Panna. Svatá Panna se nachází v obci Loktuše. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na bazén, venkovní bazén, bar, společný salonek, bazén, zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Svatá Panna se nachází ve českém městě Loktuše, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží

10

Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží. Luxusní Apartmán u s garáží nabízí ubytování s výhledem na hory a rychlovarnou konvicí v Harrachově, 700 metrů od skokanských můstků. Ubytování Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmá Daisy

10

Apartmá Daisy

Ubytování (Penzion) Apartmá Daisy. Apartmá Daisy se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí bezplatné Wi-Fi, slunnou terasu s bazénem, restauraci a zahradu. Ubytování Apartmá Daisy se nachází ve českém městě Dolní Světlá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán v Liliové

10

Apartmán v Liliové

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Liliové. Apartmán v Liliové se nachází v Jablonci nad Nisou a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 27 km od Szklarské Poręby. Ubytování Apartmán v Liliové se nachází ve českém městě Jablonec nad Nisou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHALEYOTT Mountain Apartements

10

CHALEYOTT Mountain Apartements

Ubytování (Apartmány) CHALEYOTT Mountain Apartements. Penzion Harrachov se nachází v Harrachově v Libereckém kraji a nabízí skokanské můstky Harrachov a Sklářské muzeum. Ubytování CHALEYOTT Mountain Apartements se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Dana

9,9

Chalupa Dana

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dana. Chalupa Dana se nachází ve Víchové nad Jizerou a nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Chalupa Dana se nachází ve českém městě Víchová nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Červenice

9,9

Apartmán Červenice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Červenice. Apartmán Červenice se nachází v Dlouhém v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 31 km od města Szklarska Poręba. Ubytování Apartmán Červenice se nachází ve českém městě Prackov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Špálovka

9,9

Apartmán Špálovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Špálovka. Apartmán Špálovka se nachází v Novém Boru. 16 km od Kurort Oybin. Ubytování Apartmán Špálovka se nachází ve českém městě Nový Bor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Kamenný Dům

9,9

Apartmán Kamenný Dům

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamenný Dům. Apartmán Kamenný Dům se nachází v Jilemnici v Libereckém kraji, 28 km od Harrachova. Nabízí zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Kamenný Dům se nachází ve českém městě Jilemnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány na Krásné Vyhlídce

9,9

Apartmány na Krásné Vyhlídce

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Krásné Vyhlídce. Apartmány na Krásné Vyhlídce se nachází asi 3,6 km od centra Babylon Liberec a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmány na Krásné Vyhlídce se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Harrachov 571

9,9

Harrachov 571

Ubytování (Chata) Harrachov 571. Harrachov 571 se nachází v Harrachově, 600 metrů od bobové dráhy, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Harrachov 571 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u Vodního hradu

9,9

Apartmány u Vodního hradu

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Vodního hradu. Apartmány u Vodního hradu se nachází v České Lípě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmány u Vodního hradu se nachází ve českém městě Česká Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán DOME C

9,9

Apartmán DOME C

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOME C. Apartmán DOME C se nachází u pláže v Doksech, pouhých 6 km od hradu Bezděz, a nabízí restauraci, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán DOME C se nachází ve českém městě Doksy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Guest House K74

9,9

Guest House K74

Ubytování (Apartmány) Guest House K74. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Ubytování Guest House K74 se nachází ve českém městě Jablonné v Podještědí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kamenny apartman

9,9

Kamenny apartman

Ubytování (Apartmán) Kamenny apartman. Kamenný apartmán je apartmán s terasou, výhledem na bazén a Wi-Fi zdarma situovaný v Libunci, 43 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Kamenny apartman se nachází ve českém městě Libuň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Čihadla

9,9

Apartmán Čihadla

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čihadla. Apartmán Čihadla se nachází v Bedřichově v Libereckém kraji, 31 km od Harrachova. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Čihadla se nachází ve českém městě Bedřichov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ašika

9,9

Ašika

Ubytování (Chata) Ašika. Ašika se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji, 22 km od Harrachova. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ašika se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán stará pekárna - Krkonoše

9,9

Apartmán stará pekárna - Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán stará pekárna - Krkonoše. Apartmán stará pekárna - Krkonoše se nachází v Poniklé v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán stará pekárna - Krkonoše se nachází ve českém městě Poniklá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány pod Mariánskými schody

9,8

Apartmány pod Mariánskými schody

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Mariánskými schody. Apartmány pod Mariánskými schody se nacházejí ve městě Desná, 2,4 km od lyžařského vleku Desná 1, a nabízejí ubytování s terasou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody se nachází ve českém městě Desná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmá Krkonoše

9,8

Apartmá Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmá Krkonoše. Apartmá Krkonoše se nachází ve městě Martinice, 13 km od lyžařského střediska Benecko. Ubytování Apartmá Krkonoše se nachází ve českém městě Martinice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Monika

9,8

Chata Monika

Ubytování (Chata) Chata Monika. Chata Monika se nachází v Hrubé Skále v Libereckém kraji, 50 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí balkon, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Monika se nachází ve českém městě Hrubá Skála, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Nad Popelkou

9,8

Chalupa Nad Popelkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nad Popelkou. Tento prázdninový dům se nachází v Nové Vsi nad Popelkou a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a výhled na bazén. Ubytování Chalupa Nad Popelkou se nachází ve českém městě Nová Ves nad Popelkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rekreační domek

9,8

Rekreační domek

Ubytování (Apartmán) Rekreační domek. Tento apartmán se nachází v Novém Boru, 33 km od města Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační domek se nachází ve českém městě Nový Bor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel

9,8

Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel

Ubytování (Apartmán) Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel. Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel se nachází v Rokytnici nad Jizerou. Jelenia Góra je vzdálená 28 km. Ubytování Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Klicperka

9,8

Apartmány Klicperka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Klicperka. Apartmány Klicperka se nacházejí v Liberci, 7 km od Ještědu, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Klicperka se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Jizery

9,8

Apartmány U Jizery

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Jizery. Apartmány U Jizery se nachází v Turnově, 35 km od města Szklarska Poręba, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Jizery se nachází ve českém městě Turnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Okrouhlá

9,8

Apartmány Okrouhlá

Ubytování (Apartmány) Apartmány Okrouhlá. Apartmány Okrouhlá se nachází v Novém Boru, 17 km od Kurort Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Okrouhlá se nachází ve českém městě Nový Bor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dead Fox Chalupa na samotě

9,8

Dead Fox Chalupa na samotě

Ubytování (Prázdninový dům) Dead Fox Chalupa na samotě. Dead Fox Chalupa na samotě se nachází ve Víchové nad Jizerou a nabízí bar a terasu. Jelenia Góra je vzdálená 33 km. Ubytování Dead Fox Chalupa na samotě se nachází ve českém městě Víchová nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Král

9,8

Pension Král

Ubytování (Penzion) Pension Král. Pension Král se nachází na okraji Jablonce nad Nisou, 12 km od lyžařského areálu Ještěd, a má zahradu se zázemím pro grilování a dětským hřištěm. Ubytování Pension Král se nachází ve českém městě Jablonec nad Nisou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Na Rozcestí

9,8

Apartmány Na Rozcestí

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Rozcestí. Apartmány Na Rozcestí se nacházejí v Košově na křižovatce turistických a cyklistických stezek Českého ráje. Ubytování Apartmány Na Rozcestí se nachází ve českém městě Košov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Ester

9,8

Apartmány Ester

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ester. Krkonošské Apartmány Ester se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od lyžařského areálu Rokytnice. Ubytování Apartmány Ester se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Rozmarýna

9,8

Chalupa Rozmarýna

Ubytování (Chata) Chalupa Rozmarýna. Chalupa Rozmarýna se nachází v Mařenicích, 37 km od Liberce. Nabízí společný lounge, zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Rozmarýna se nachází ve českém městě Mařenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Charming house@LK-living

9,8

Charming house@LK-living

Ubytování (Vily) Charming house@LK-living. Charming house@LK-living se nachází v Liberci v Libereckém kraji. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Charming house@LK-living se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.

9,8

Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.

Ubytování (Vila) Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.. Barokní zámek Český ráj 1750 A. D. se nachází v Malé Skále, 33 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D. se nachází ve českém městě Malá Skála, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Brejlovka

9,8

Brejlovka

Ubytování (Chata) Brejlovka. Chata Brejlovka se nachází v Janově nad Nisou, 34 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí bar, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Brejlovka se nachází ve českém městě Janov nad Nisou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vikendovka Korce

9,8

Vikendovka Korce

Ubytování (Aparthotel) Vikendovka Korce. Víkendovka Korce se nachází v Dubé, 33 km od Mladé Boleslavi, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vikendovka Korce se nachází ve českém městě Dubá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jezerní apartmán s terasou

9,8

Jezerní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Jezerní apartmán s terasou. Jezerní apartmán s terasou se nachází v Doksech, pouhých 8 km od hradu Bezděz, a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Jezerní apartmán s terasou se nachází ve českém městě Doksy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Guest House U Lakomce

9,8

Guest House U Lakomce

Ubytování (Penzion) Guest House U Lakomce. Penzion U Lakomce se nachází v obci Desná v Libereckém kraji, 32 km od Karpacze, a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Guest House U Lakomce se nachází ve českém městě Desná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Polubný 922

9,8

Pension Polubný 922

Ubytování (Penzion) Pension Polubný 922. Pension Polubný 922 v Kořenově nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou. Tento penzion poskytuje bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Pension Polubný 922 se nachází ve českém městě Kořenov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Liberecký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Liberecký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Liberecký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1467 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Liberecký kraj.

Pro český region Liberecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Harrachov (208), Rokytnice nad Jizerou (192), Liberec (78), Benecko (46), Bedřichov (44), Janov nad Nisou (37), Jablonec nad Nisou (34), Vítkovice (32), Česká Lípa (31), Josefův Důl (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Liberecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Terasy Mládí (10*), Vila Božena (10*), Svatá Panna (10*), Apartmá Daisy (10*), Chalupa Dana (9,9*), Apartmán Kamenný Dům (9,9*), Apartmán pod Ještědem (9,9*), Apartmány u Vodního hradu (9,9*), Harrachov 571 (9,9*), Kamenny apartman (9,9*).

Region Liberecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.