Hledat

Ubytování

Liberecký kraj

V českém regionu Liberecký kraj máme celkem 1467 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Liberecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Harrachov (208), Rokytnice nad Jizerou (192), Liberec (78), Benecko (46), Bedřichov (44), Janov nad Nisou (37), Jablonec nad Nisou (34), Vítkovice (32), Česká Lípa (31), Josefův Důl (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Liberecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Liberecký kraj

Terasy Mládí

10

Terasy Mládí

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí. Terasy Mládí se nachází u vody ve Starých Splavech, necelý 1 km od aquaparku, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Terasy Mládí se nachází ve českém městě Staré Splavy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Božena

10

Vila Božena

Ubytování (Apartmán) Vila Božena. Vila Božena se nachází v Liberci, 2,8 km od centra Babylon Liberec a 1,7 km od stadionu U Nisy. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Vila Božena se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Bohouše

10

Ubytování U Bohouše

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Bohouše. Ubytování U Bohouše se nachází v Jilemnici a nabízí sezónní venkovní bazén, společný lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování U Bohouše se nachází ve českém městě Jilemnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Bejby Turnov

10

Apartmány Bejby Turnov

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bejby Turnov. APARTMÁNY BB TURNOV se nachází v Turnově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady. K zázemí patří terasa. Ubytování Apartmány Bejby Turnov se nachází ve českém městě Turnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Svatá Panna

10

Svatá Panna

Ubytování (Prázdninový dům) Svatá Panna. Svatá Panna se nachází v obci Loktuše. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na bazén, venkovní bazén, bar, společný salonek, bazén, zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Svatá Panna se nachází ve českém městě Loktuše, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 13 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmá Daisy

10

Apartmá Daisy

Ubytování (Penzion) Apartmá Daisy. Apartmá Daisy se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí bezplatné Wi-Fi, slunnou terasu s bazénem, restauraci a zahradu. Ubytování Apartmá Daisy se nachází ve českém městě Dolní Světlá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Dana

9,9

Chalupa Dana

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dana. Chalupa Dana se nachází ve Víchové nad Jizerou a nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Chalupa Dana se nachází ve českém městě Víchová nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kajzrovka

9,9

Kajzrovka

Ubytování (Chata) Kajzrovka. Kajzrovka se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Kajzrovka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Kamenný Dům

9,9

Apartmán Kamenný Dům

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamenný Dům. Apartmán Kamenný Dům se nachází v Jilemnici v Libereckém kraji, 28 km od Harrachova. Nabízí zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Kamenný Dům se nachází ve českém městě Jilemnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán pod Ještědem

9,9

Apartmán pod Ještědem

Ubytování (Hotel) Apartmán pod Ještědem. Fénix Wellness Hotel se nachází v Liberci, 7 km od Ještědu a 8 km od liberecké zoo. Nabízí terasu a bar. Ubytování Apartmán pod Ještědem se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u Vodního hradu

9,9

Apartmány u Vodního hradu

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Vodního hradu. Apartmány u Vodního hradu se nachází v České Lípě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmány u Vodního hradu se nachází ve českém městě Česká Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harrachov 571

9,9

Harrachov 571

Ubytování (Chata) Harrachov 571. Harrachov 571 se nachází v Harrachově, 600 metrů od bobové dráhy, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Harrachov 571 se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamenny apartman

9,9

Kamenny apartman

Ubytování (Apartmán) Kamenny apartman. Kamenný apartmán je apartmán s terasou, výhledem na bazén a Wi-Fi zdarma situovaný v Libunci, 43 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Kamenny apartman se nachází ve českém městě Libuň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁNY PADESÁTKA - Polední Kameny

9,9

APARTMÁNY PADESÁTKA - Polední Kameny

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY PADESÁTKA - Polední Kameny. APARTMÁNY PADESÁTKA - Polední kameny se nacházejí v Bedřichově, 26 km od Harrachova. Ubytování APARTMÁNY PADESÁTKA - Polední Kameny se nachází ve českém městě Bedřichov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Guest House K74

9,9

Guest House K74

Ubytování (Apartmány) Guest House K74. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Ubytování Guest House K74 se nachází ve českém městě Jablonné v Podještědí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Čihadla

9,9

Apartmán Čihadla

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čihadla. Apartmán Čihadla se nachází v Bedřichově v Libereckém kraji, 31 km od Harrachova. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Čihadla se nachází ve českém městě Bedřichov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ašika

9,9

Ašika

Ubytování (Chata) Ašika. Ašika se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji, 22 km od Harrachova. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ašika se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Monika

9,8

Chata Monika

Ubytování (Chata) Chata Monika. Chata Monika se nachází v Hrubé Skále v Libereckém kraji, 50 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí balkon, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Monika se nachází ve českém městě Hrubá Skála, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Nad Popelkou

9,8

Chalupa Nad Popelkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nad Popelkou. Tento prázdninový dům se nachází v Nové Vsi nad Popelkou a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a výhled na bazén. Ubytování Chalupa Nad Popelkou se nachází ve českém městě Nová Ves nad Popelkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány pod Mariánskými schody

9,8

Apartmány pod Mariánskými schody

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Mariánskými schody. Apartmány pod Mariánskými schody se nacházejí ve městě Desná, 2,4 km od lyžařského vleku Desná 1, a nabízejí ubytování s terasou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody se nachází ve českém městě Desná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmá Krkonoše

9,8

Apartmá Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmá Krkonoše. Apartmá Krkonoše se nachází ve městě Martinice, 13 km od lyžařského střediska Benecko. Ubytování Apartmá Krkonoše se nachází ve českém městě Martinice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační domek

9,8

Rekreační domek

Ubytování (Apartmán) Rekreační domek. Tento apartmán se nachází v Novém Boru, 33 km od města Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační domek se nachází ve českém městě Nový Bor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Král

9,8

Pension Král

Ubytování (Penzion) Pension Král. Pension Král se nachází na okraji Jablonce nad Nisou, 12 km od lyžařského areálu Ještěd, a má zahradu se zázemím pro grilování a dětským hřištěm. Ubytování Pension Král se nachází ve českém městě Jablonec nad Nisou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Na Rozcestí

9,8

Apartmány Na Rozcestí

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Rozcestí. Apartmány Na Rozcestí se nacházejí v Košově na křižovatce turistických a cyklistických stezek Českého ráje. Ubytování Apartmány Na Rozcestí se nachází ve českém městě Košov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Ester

9,8

Apartmány Ester

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ester. Krkonošské Apartmány Ester se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od lyžařského areálu Rokytnice. Ubytování Apartmány Ester se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.

9,8

Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.

Ubytování (Vila) Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.. Barokní zámek Český ráj 1750 A. D. se nachází v Malé Skále, 33 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D. se nachází ve českém městě Malá Skála, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brejlovka

9,8

Brejlovka

Ubytování (Chata) Brejlovka. Chata Brejlovka se nachází v Janově nad Nisou, 34 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí bar, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Brejlovka se nachází ve českém městě Janov nad Nisou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 27 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Rozmarýna

9,8

Chalupa Rozmarýna

Ubytování (Chata) Chalupa Rozmarýna. Chalupa Rozmarýna se nachází v Mařenicích, 37 km od Liberce. Nabízí společný lounge, zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Rozmarýna se nachází ve českém městě Mařenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming house@LK-living

9,8

Charming house@LK-living

Ubytování (Vily) Charming house@LK-living. Charming house@LK-living se nachází v Liberci v Libereckém kraji. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Charming house@LK-living se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vikendovka Korce

9,8

Vikendovka Korce

Ubytování (Aparthotel) Vikendovka Korce. Víkendovka Korce se nachází v Dubé, 33 km od Mladé Boleslavi, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vikendovka Korce se nachází ve českém městě Dubá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House U Lakomce

9,8

Guest House U Lakomce

Ubytování (Penzion) Guest House U Lakomce. Penzion U Lakomce se nachází v obci Desná v Libereckém kraji, 32 km od Karpacze, a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Guest House U Lakomce se nachází ve českém městě Desná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Polubný 922

9,8

Pension Polubný 922

Ubytování (Penzion) Pension Polubný 922. Pension Polubný 922 v Kořenově nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou. Tento penzion poskytuje bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Pension Polubný 922 se nachází ve českém městě Kořenov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány 50

9,8

Apartmány 50

Ubytování (Apartmány) Apartmány 50. Apartmány 50 se nacházejí v Bedřichově a nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkování. Ubytování Apartmány 50 se nachází ve českém městě Bedřichov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Kopejdy

9,8

U Kopejdy

Ubytování (Chata) U Kopejdy. U Kopejdy se nachází ve Smržovce, 16 km od Harrachova. Nabízí restauraci, sdílený salonek, zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování U Kopejdy se nachází ve českém městě Smržovka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baroque house Cesky raj 1750 A. D.

9,8

Baroque house Cesky raj 1750 A. D.

Ubytování (Vila) Baroque house Cesky raj 1750 A. D.. Baroque house Český ráj 1750 A. D. se nachází v Malé Skále, 32 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Baroque house Cesky raj 1750 A. D. se nachází ve českém městě Malá Skála, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartma Marcella Liberec

9,8

Apartma Marcella Liberec

Ubytování (Apartmán) Apartma Marcella Liberec. Apartma Marcella Liberec se nachází v klidné okrajové části města v blízkosti přírody, ale je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ubytování Apartma Marcella Liberec se nachází ve českém městě Liberec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ

9,8

APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ

Ubytování (Apartmány) APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ. APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ se nacházejí v Horním Maxově a nabízejí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ se nachází ve českém městě Horní Maxov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stanování na farmě

9,8

Stanování na farmě

Ubytování (Farma) Stanování na farmě. Stanování na farmě se nachází v Oldřichově v Hájích, 50 km od Harrachova. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stanování na farmě se nachází ve českém městě Oldřichov v Hájích, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rokytnice 22

9,8

Rokytnice 22

Ubytování (Apartmán) Rokytnice 22. Rokytnice 22 je apartmán situovaný v Rokytnici nad Jizerou, 23 km od polské Sklářské Poruby. Ubytování Rokytnice 22 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons in Benecko

9,8

Four Seasons in Benecko

Ubytování (Penzion) Four Seasons in Benecko. Hotel Four Seasons in Benecko se nachází v nadmořské výšce 870 metrů v obci Benecko v Krkonošském národním parku, 200 metrů od Vyhlídky, a nabízí pokoje se... Ubytování Four Seasons in Benecko se nachází ve českém městě Benecko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u Jiroušů

9,7

Apartmány u Jiroušů

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Jiroušů. Apartmány u Jiroušů se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 45 km od polské obce Świeradów-Zdrój. Nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Jiroušů se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Tonda

9,7

Chata Tonda

Ubytování (Privát) Chata Tonda. Chata Tonda nabízí možnost lyžování přímo od budovy, dětskou lyžařskou školu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště po celý rok. Ubytování Chata Tonda se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive apartment in villa

9,7

Exclusive apartment in villa

Ubytování (Apartmán) Exclusive apartment in villa. Exclusive apartment in villa se nachází v Novém Boru. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Kirschau leží 48 km daleko. Ubytování Exclusive apartment in villa se nachází ve českém městě Nový Bor, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Linda

9,7

Pension Linda

Ubytování (Penzion) Pension Linda. Pension Linda stojí pouhých 300 metrů od malé sjezdovky a 700 metrů od ski areálu Harrachov. Ubytování Pension Linda se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka 10 (Old cottage 10)

9,7

Chaloupka 10 (Old cottage 10)

Ubytování (Venkovský dům) Chaloupka 10 (Old cottage 10). Chaloupka 10 (Old cottage 10) se nachází v Božkovské, 33 km od Harrachova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chaloupka 10 (Old cottage 10) se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Dana

9,7

Penzion Dana

Ubytování (Penzion) Penzion Dana. Penzion Dana se nachází v zeleni na kraji Benecka. Nabízí zdarma krytý bazén a saunu, prostornou zahradu s dětským hřištěm a internet zdarma v celé budově. Ubytování Penzion Dana se nachází ve českém městě Benecko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v Železnici u Jičína

9,7

Apartmán v Železnici u Jičína

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Železnici u Jičína. Apartmán v Železnici u Jičína se nachází v Českém ráji, 33 km od Špindlerova Mlýna a 41 km od Szklarské Poręby, a nabízí ubytování se zahradou a grilem v... Ubytování Apartmán v Železnici u Jičína se nachází ve českém městě Železnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Tanvaldského Špičáku

9,7

Apartmán u Tanvaldského Špičáku

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Tanvaldského Špičáku. Apartmán u Tanvaldského Špičáku se nachází v Jiřetíně pod Bukovou v Libereckém kraji, 22 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmán u Tanvaldského Špičáku se nachází ve českém městě Jiřetín pod Bukovou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harrachovská Perla

9,7

Harrachovská Perla

Ubytování (Apartmány) Harrachovská Perla. Apartmány Harrachovská Perla se nacházejí v Harrachově, 1,4 km od tamních skokanských můstků, a nabízejí možnost lyžování až k ubytování, gril i sdílenou... Ubytování Harrachovská Perla se nachází ve českém městě Harrachov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OK-35

9,7

OK-35

Ubytování (Apartmány) OK-35. OK-35 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 23 km od Szklarské Poręby. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování OK-35 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MIMA Apartmán

9,7

MIMA Apartmán

Ubytování (Apartmán) MIMA Apartmán. MIMA Apartmán se nachází v Poniklé, 23 km od Harrachova. Na místě lze využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování MIMA Apartmán se nachází ve českém městě Poniklá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Liberecký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Liberecký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Liberecký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1467 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Liberecký kraj.

Pro český region Liberecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Harrachov (208), Rokytnice nad Jizerou (192), Liberec (78), Benecko (46), Bedřichov (44), Janov nad Nisou (37), Jablonec nad Nisou (34), Vítkovice (32), Česká Lípa (31), Josefův Důl (30). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Liberecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Terasy Mládí (10*), Vila Božena (10*), Svatá Panna (10*), Apartmá Daisy (10*), Chalupa Dana (9,9*), Apartmán Kamenný Dům (9,9*), Apartmán pod Ještědem (9,9*), Apartmány u Vodního hradu (9,9*), Harrachov 571 (9,9*), Kamenny apartman (9,9*).

Region Liberecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.