Hledat

Ubytování

Ústecký kraj

V českém regionu Ústecký kraj máme celkem 892 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (96), Loučná pod Klínovcem (68), Děčín (51), Ústí nad Labem (36), Krásná Lípa (30), Kovářská (29), Litoměřice (29), Chomutov (26), Chřibská (24), Hřensko (23). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Ústecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Ústecký kraj

Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands

10

Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands

Ubytování (Prázdninový dům) Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands. Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands se nachází v Bořislavi v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 45 km od Kurort Rathen. Ubytování Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands se nachází ve českém městě Bořislav, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Hela

10

Chalupa Hela

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hela. Chalupa Hela nabízí nekuřácké ubytování v osadě Háj v blízkosti Loučné pod Klínovcem, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Klínovec a 22 km od Karlových... Ubytování Chalupa Hela se nachází ve českém městě Loučná pod Klínovcem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování na statku Račice

10

Ubytování na statku Račice

Ubytování (Apartmány) Ubytování na statku Račice. Ubytování na statku Račice se nachází v Račicích, 15 km od Mělníka, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování na statku Račice se nachází ve českém městě Račice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vlčihorská chaloupka

10

Vlčihorská chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Vlčihorská chaloupka. Vlčihorská chaloupka se nachází v Krásné Lípě a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 38 km od Pirny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vlčihorská chaloupka se nachází ve českém městě Krásná Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán pod rozhlednou

9,9

Apartmán pod rozhlednou

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod rozhlednou. Apartmán pod rozhlednou je situovaný v budově z roku 1905 v Roudnici nad Labem a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě... Ubytování Apartmán pod rozhlednou se nachází ve českém městě Roudnice nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion a hostinec Kyjovská terasa

9,9

Penzion a hostinec Kyjovská terasa

Ubytování (Penzion) Penzion a hostinec Kyjovská terasa. Penzion a hostinec se nachází v Krásné Lípě. Kyjovská terasa nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion a hostinec Kyjovská terasa se nachází ve českém městě Krásná Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Pod Věží I.

9,9

Apartmán Pod Věží I.

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Věží I.. Apartmán Pod věží I. se nachází v České Kamenici, 47 km od německého Kirschau. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Pod Věží I. se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Modesta

9,9

Chata Modesta

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Modesta. Chata Modesta se nachází v Děčíně a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 25 km od Pirny. Ubytování Chata Modesta se nachází ve českém městě Janov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Borůvka

9,9

Apartmán Borůvka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borůvka. Apartmán Borůvka se nachází v České Kamenici, 47 km od obce Kirschau. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borůvka se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Podkroví na Králově Výšině

9,8

Podkroví na Králově Výšině

Ubytování (Apartmán) Podkroví na Králově Výšině. Podkroví na Králově Výšině se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od Drážďan a 90 km od Prahy. Do lázeňského města Bad Schandau je to odtud 29 km. Ubytování Podkroví na Králově Výšině se nachází ve českém městě Ústí nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Forest

9,8

Apartmány Forest

Ubytování (Apartmány) Apartmány Forest. Apartmány Forest se nachází v Kovářské, 7 km od lázeňského města Oberwiesenthal, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Forest se nachází ve českém městě Kovářská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Domek Císařský

9,8

Domek Císařský

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Císařský. Domek Císařský se nachází v Kaiserwalde a nabízí sdílený lounge a terasu. 22 km od Bad Schandau. Ubytování Domek Císařský se nachází ve českém městě Teplice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Guest House LUFT Sněžník

9,8

Guest House LUFT Sněžník

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House LUFT Sněžník. Guest House LUFT Sněžník se nachází ve Sněžníku v Ústeckém kraji, 8 km od Děčína a 39 km od Drážďan, a nabízí zázemí pro grilování a výhledy na hory. Ubytování Guest House LUFT Sněžník se nachází ve českém městě Jílové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na kopci v Kopci

9,8

Na kopci v Kopci

Ubytování (Venkovský dům) Na kopci v Kopci. Venkovský dům Na kopci v Kopci se nachází ve Starých Křečanech, 50 km od Pirny, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, vybavení pro grilování, terasu,... Ubytování Na kopci v Kopci se nachází ve českém městě Staré Křečany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata "Na pohodu"

9,8

Chata "Na pohodu"

Ubytování (Chata) Chata "Na pohodu". Chata "Na pohodu" se nachází v Chřibské v Ústeckém kraji. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Pirna leží 50 km daleko. Ubytování Chata "Na pohodu" se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán na zámku

9,8

Apartmán na zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmán na zámku. Ubytování na zámku se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací pokoj a koupelna. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán na zámku se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

TRIXI´S GUESTHOUSE

9,8

TRIXI´S GUESTHOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) TRIXI´S GUESTHOUSE. TRIXI´S GUESTHOUSE se nachází v Hřensku v Ústeckém kraji, 47 km od Ústí nad Labem. Nabízí soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na hory. Ubytování TRIXI´S GUESTHOUSE se nachází ve českém městě Hřensko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Krupka

9,8

Apartmány Krupka

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Krupka. Apartmány Krupka se nacházejí v Krupce. Apartmány mají terasu, výhled na hory, posezení, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s... Ubytování Apartmány Krupka se nachází ve českém městě Krupka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Blehovi

9,8

Apartment Blehovi

Ubytování (Apartmány) Apartment Blehovi. Apartmán Blehovi se nachází v Soutěskách, v oblasti sousedící s Národním parkem České Švýcarsko, 3 km od centra Děčína. Ubytování Apartment Blehovi se nachází ve českém městě Malá Veleň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Tisá 488

9,8

Tisá 488

Ubytování (Apartmány) Tisá 488. Apartmány Tisá 488 byly postaveny v roce 2010 v klidné části obce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Tisá 488 se nachází ve českém městě Tisá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Brtníky

9,8

Vila Brtníky

Ubytování (Vily) Vila Brtníky. Vila Brtníky se nachází v Brtnících, 50 km od Pirny. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Na místě je zahrada a sdílený lounge. Ubytování Vila Brtníky se nachází ve českém městě Staré Křečany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Mencl

9,8

Pension Mencl

Ubytování (Penzion) Pension Mencl. Pension Mencl se nachází v klidné části Horní Chřibské v krásné krajině Českého Švýcarska a provozuje restauraci s typickou českou kuchyní. Ubytování Pension Mencl se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u komína

9,7

Apartmány u komína

Ubytování (Apartmány) Apartmány u komína. Apartmány u komína se nacházejí v Terezíně, 29 km od Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány u komína se nachází ve českém městě Terezín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Luční

9,7

Chata Luční

Ubytování (Chata) Chata Luční. Chata Luční se nachází v Klínech a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Chata Luční se nachází ve českém městě Klíny, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Kytlice

9,7

Chata Kytlice

Ubytování (Chata) Chata Kytlice. Prázdninový dům Chata Kytlice se nachází v obci Kytlice v Ústeckém kraji, mezi Českosaským Švýcarskem a Lužickými horami, 49 km od města Görlitz. Ubytování Chata Kytlice se nachází ve českém městě Kytlice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Celý dům v historickém centru Loun

9,7

Celý dům v historickém centru Loun

Ubytování (Apartmán) Celý dům v historickém centru Loun. Celý dům v historickém centru Loun se nachází v Lounech. Nabízí ubytování v apartmánu, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Celý dům v historickém centru Loun se nachází ve českém městě Louny, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

chalupa

9,7

chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) chalupa. Chalupa Svatého Šebestiána se nachází v obci Hora, 27 km od Annaberg-Buchholzu. Nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování chalupa se nachází ve českém městě Hora Svatého Šebestiána, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Studio Vintage

9,7

Studio Vintage

Ubytování (Apartmán) Studio Vintage. Studio Vintage se nachází v Rumburku a nabízí zahradu a terasu. Tento apartmán má 1 koupelnu. Ubytování Studio Vintage se nachází ve českém městě Rumburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Jakubske Namesti

9,7

Apartment Jakubske Namesti

Ubytování (Apartmány) Apartment Jakubske Namesti. Apartmán Jakubské Náměstí se nachází v České Kamenici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartment Jakubske Namesti se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Mirror

9,7

Apartments Mirror

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirror. Apartmány Mirror jsou plně vybavené apartmány se 2 pokoji situované v Krásné Lípě u Národního parku České Švýcarsko, 44 km od německého Zhořelce. Ubytování Apartments Mirror se nachází ve českém městě Krásná Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Summer House

9,7

Summer House

Ubytování (Apartmán) Summer House. Summer House se nachází v České Kamenici, 45 km od Kirschau, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Summer House se nachází ve českém městě Kunratice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Urtica apartmány

9,7

Urtica apartmány

Ubytování (Apartmány) Urtica apartmány. Urtica apartmány jsou apartmány s výhledem na vesnici a Wi-Fi zdarma situované v Nové Vsi v Horách. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Urtica apartmány se nachází ve českém městě Nová Ves v Horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Restaurant Penzion City

9,7

Restaurant Penzion City

Ubytování (Penzion) Restaurant Penzion City. Restaurant Penzion City se nachází v Jirkově. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Restaurant Penzion City se nachází ve českém městě Jirkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Romanza 1877

9,7

Romanza 1877

Ubytování (Prázdninový dům) Romanza 1877. Chalupa Romanza 1877 se nachází v Chřibské v Lužických horách. Pochází z 19. století a v roce 2016 prošla rekonstrukcí. Ubytování Romanza 1877 se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Nela

9,7

Nela

Ubytování (Apartmán) Nela. Nela se nachází v Loučné pod Klínovcem. Skiareál Klínovec je vzdálený 100 metrů. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nela se nachází ve českém městě Loučná pod Klínovcem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Oparno 38

9,7

Oparno 38

Ubytování (Apartmán) Oparno 38. Oparno 38 se nachází v Oparnu, 26 km od Ústí nad Labem. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oparno 38 se nachází ve českém městě Oparno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 2 Atlantis

9,7

Apartmán 2 Atlantis

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2 Atlantis. Apartmán 2 Atlantis se nachází v Klášterci nad Ohří, 37 km od města Annaberg-Buchholz, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 2 Atlantis se nachází ve českém městě Klášterec nad Ohří, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Pod Klášterem

9,7

Apartmán Pod Klášterem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Klášterem. Apartmán Pod Klášterem se nachází ve městě Rumburk, 32 km od Budyšína. Nabízí sdílený salonek, zahradu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Pod Klášterem se nachází ve českém městě Rumburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Gotického dvojčete

9,7

Apartmán U Gotického dvojčete

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Gotického dvojčete. Apartmán U Gotického dvojčete se nachází v Litoměřicích. Nabízí přepážku s turistickými informacemi a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán U Gotického dvojčete se nachází ve českém městě Litoměřice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Charming bright flat in the center

9,7

Charming bright flat in the center

Ubytování (Apartmán) Charming bright flat in the center. Charming bright flat in the center se nachází v Děčíně. Pirna je vzdálená 40 km. Ubytování Charming bright flat in the center se nachází ve českém městě Děčín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Sylwii

9,7

U Sylwii

Ubytování (Apartmán) U Sylwii. Apartmán U Sylwii se nachází v Mikulášovicích, 42 km od Pirny. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování U Sylwii se nachází ve českém městě Mikulášovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Nautical

9,7

Apartman Nautical

Ubytování (Apartmán) Apartman Nautical. Apartman Nautical se nachází ve Vysoké Peci a nabízí vířivku. 14 km od Seiffenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Nautical se nachází ve českém městě Vysoká Pec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa pod stromy

9,7

Chalupa pod stromy

Ubytování (Vila) Chalupa pod stromy. Chalupa pod stromy se nachází v Kovářské v Ústeckém kraji a nabízí zahradu. 7 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Ubytování Chalupa pod stromy se nachází ve českém městě Kovářská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday home Báďa

9,7

Holiday home Báďa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Báďa. Prázdninový dům Báďa se nachází ve Velemíně, 27 km od Ústí nad Labem. Nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Báďa se nachází ve českém městě Ústecký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Genius Loci Apartment

9,7

Genius Loci Apartment

Ubytování (Apartmán) Genius Loci Apartment. Apartmán Genius Loci se nachází v Hoře Svaté Kateřiny, 47 km od Freibergu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Genius Loci Apartment se nachází ve českém městě Litvínov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Čtyřlístek

9,7

Pension Čtyřlístek

Ubytování (Penzion) Pension Čtyřlístek. Malý rodinný Pension Čtyřlístek se těší klidné poloze na venkově v obci Tisá, 1,5 km od sjezdovek v Tisé. Nabízí masážní služby. Ubytování Pension Čtyřlístek se nachází ve českém městě Tisá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Ústecký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Ústecký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Ústecký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 892 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Ústecký kraj.

Pro český region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (96), Loučná pod Klínovcem (68), Děčín (51), Ústí nad Labem (36), Krásná Lípa (30), Kovářská (29), Litoměřice (29), Chomutov (26), Chřibská (24), Hřensko (23). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Ústecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chalupa Hela (10*), Apartmán pod rozhlednou (9,9*), Apartmán Pod Věží I. (9,9*), Apartmán Borůvka (9,9*), Chalupa pod lípou (9,9*), Podkroví na Králově Výšině (9,8*), Guest House LUFT Sněžník (9,8*), Na kopci v Kopci (9,8*), Chata "Na pohodu" (9,8*), TRIXI´S GUESTHOUSE (9,8*).

Region Ústecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.