Hledat

Ubytování

Ústecký kraj

V českém regionu Ústecký kraj máme celkem 892 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (96), Loučná pod Klínovcem (68), Děčín (51), Ústí nad Labem (36), Krásná Lípa (30), Kovářská (29), Litoměřice (29), Chomutov (26), Chřibská (24), Hřensko (23). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Ústecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Ústecký kraj

Chalupa Hela

10

Chalupa Hela

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hela. Chalupa Hela nabízí nekuřácké ubytování v osadě Háj v blízkosti Loučné pod Klínovcem, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Klínovec a 22 km od Karlových... Ubytování Chalupa Hela se nachází ve českém městě Loučná pod Klínovcem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán pod rozhlednou

9,9

Apartmán pod rozhlednou

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod rozhlednou. Apartmán pod rozhlednou je situovaný v budově z roku 1905 v Roudnici nad Labem a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě... Ubytování Apartmán pod rozhlednou se nachází ve českém městě Roudnice nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Pod Věží I.

9,9

Apartmán Pod Věží I.

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Věží I.. Apartmán Pod věží I. se nachází v České Kamenici, 47 km od německého Kirschau. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Pod Věží I. se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Borůvka

9,9

Apartmán Borůvka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borůvka. Apartmán Borůvka se nachází v České Kamenici, 47 km od obce Kirschau. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borůvka se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa pod lípou

9,9

Chalupa pod lípou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod lípou. Chalupa pod lípou se nachází v Dolní Polici a nabízí sezónní venkovní bazén, společný obývací prostor, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa pod lípou se nachází ve českém městě Dolní Police, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Podkroví na Králově Výšině

9,8

Podkroví na Králově Výšině

Ubytování (Apartmán) Podkroví na Králově Výšině. Podkroví na Králově Výšině se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od Drážďan a 90 km od Prahy. Do lázeňského města Bad Schandau je to odtud 29 km. Ubytování Podkroví na Králově Výšině se nachází ve českém městě Ústí nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House LUFT Sněžník

9,8

Guest House LUFT Sněžník

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House LUFT Sněžník. Guest House LUFT Sněžník se nachází ve Sněžníku v Ústeckém kraji, 8 km od Děčína a 39 km od Drážďan, a nabízí zázemí pro grilování a výhledy na hory. Ubytování Guest House LUFT Sněžník se nachází ve českém městě Jílové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na kopci v Kopci

9,8

Na kopci v Kopci

Ubytování (Venkovský dům) Na kopci v Kopci. Venkovský dům Na kopci v Kopci se nachází ve Starých Křečanech, 50 km od Pirny, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, vybavení pro grilování, terasu,... Ubytování Na kopci v Kopci se nachází ve českém městě Staré Křečany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata "Na pohodu"

9,8

Chata "Na pohodu"

Ubytování (Chata) Chata "Na pohodu". Chata "Na pohodu" se nachází v Chřibské v Ústeckém kraji. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Pirna leží 50 km daleko. Ubytování Chata "Na pohodu" se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na zámku

9,8

Apartmán na zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmán na zámku. Ubytování na zámku se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací pokoj a koupelna. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán na zámku se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TRIXI´S GUESTHOUSE

9,8

TRIXI´S GUESTHOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) TRIXI´S GUESTHOUSE. TRIXI´S GUESTHOUSE se nachází v Hřensku v Ústeckém kraji, 47 km od Ústí nad Labem. Nabízí soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na hory. Ubytování TRIXI´S GUESTHOUSE se nachází ve českém městě Hřensko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Krupka

9,8

Apartmány Krupka

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Krupka. Apartmány Krupka se nacházejí v Krupce. Apartmány mají terasu, výhled na hory, posezení, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s... Ubytování Apartmány Krupka se nachází ve českém městě Krupka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisá 488

9,8

Tisá 488

Ubytování (Apartmány) Tisá 488. Apartmány Tisá 488 byly postaveny v roce 2010 v klidné části obce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Tisá 488 se nachází ve českém městě Tisá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blehovi

9,8

Apartment Blehovi

Ubytování (Apartmány) Apartment Blehovi. Apartmán Blehovi se nachází v Soutěskách, v oblasti sousedící s Národním parkem České Švýcarsko, 3 km od centra Děčína. Ubytování Apartment Blehovi se nachází ve českém městě Malá Veleň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Brtníky

9,8

Vila Brtníky

Ubytování (Vily) Vila Brtníky. Vila Brtníky se nachází v Brtnících, 50 km od Pirny. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Na místě je zahrada a sdílený lounge. Ubytování Vila Brtníky se nachází ve českém městě Staré Křečany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mencl

9,8

Pension Mencl

Ubytování (Penzion) Pension Mencl. Pension Mencl se nachází v klidné části Horní Chřibské v krásné krajině Českého Švýcarska a provozuje restauraci s typickou českou kuchyní. Ubytování Pension Mencl se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u komína

9,7

Apartmány u komína

Ubytování (Apartmány) Apartmány u komína. Apartmány u komína se nacházejí v Terezíně, 29 km od Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány u komína se nachází ve českém městě Terezín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Luční

9,7

Chata Luční

Ubytování (Chata) Chata Luční. Chata Luční se nachází v Klínech a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Chata Luční se nachází ve českém městě Klíny, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kytlice

9,7

Chata Kytlice

Ubytování (Chata) Chata Kytlice. Prázdninový dům Chata Kytlice se nachází v obci Kytlice v Ústeckém kraji, mezi Českosaským Švýcarskem a Lužickými horami, 49 km od města Görlitz. Ubytování Chata Kytlice se nachází ve českém městě Kytlice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Celý dům v historickém centru Loun

9,7

Celý dům v historickém centru Loun

Ubytování (Apartmán) Celý dům v historickém centru Loun. Celý dům v historickém centru Loun se nachází v Lounech. Nabízí ubytování v apartmánu, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Celý dům v historickém centru Loun se nachází ve českém městě Louny, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

chalupa

9,7

chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) chalupa. Chalupa Svatého Šebestiána se nachází v obci Hora, 27 km od Annaberg-Buchholzu. Nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování chalupa se nachází ve českém městě Hora Svatého Šebestiána, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Vintage

9,7

Studio Vintage

Ubytování (Apartmán) Studio Vintage. Studio Vintage se nachází v Rumburku a nabízí zahradu a terasu. Tento apartmán má 1 koupelnu. Ubytování Studio Vintage se nachází ve českém městě Rumburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakubske Namesti

9,7

Apartment Jakubske Namesti

Ubytování (Apartmány) Apartment Jakubske Namesti. Apartmán Jakubské Náměstí se nachází v České Kamenici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartment Jakubske Namesti se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urtica apartmány

9,7

Urtica apartmány

Ubytování (Apartmány) Urtica apartmány. Urtica apartmány jsou apartmány s výhledem na vesnici a Wi-Fi zdarma situované v Nové Vsi v Horách. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Urtica apartmány se nachází ve českém městě Nová Ves v Horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Penzion City

9,7

Restaurant Penzion City

Ubytování (Penzion) Restaurant Penzion City. Restaurant Penzion City se nachází v Jirkově. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Restaurant Penzion City se nachází ve českém městě Jirkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romanza 1877

9,7

Romanza 1877

Ubytování (Prázdninový dům) Romanza 1877. Chalupa Romanza 1877 se nachází v Chřibské v Lužických horách. Pochází z 19. století a v roce 2016 prošla rekonstrukcí. Ubytování Romanza 1877 se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer House

9,7

Summer House

Ubytování (Apartmán) Summer House. Summer House se nachází v České Kamenici, 45 km od Kirschau, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Summer House se nachází ve českém městě Kunratice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirror

9,7

Apartments Mirror

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirror. Apartmány Mirror jsou plně vybavené apartmány se 2 pokoji situované v Krásné Lípě u Národního parku České Švýcarsko, 44 km od německého Zhořelce. Ubytování Apartments Mirror se nachází ve českém městě Krásná Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oparno 38

9,7

Oparno 38

Ubytování (Apartmán) Oparno 38. Oparno 38 se nachází v Oparnu, 26 km od Ústí nad Labem. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oparno 38 se nachází ve českém městě Oparno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 2 Atlantis

9,7

Apartmán 2 Atlantis

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2 Atlantis. Apartmán 2 Atlantis se nachází v Klášterci nad Ohří, 37 km od města Annaberg-Buchholz, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 2 Atlantis se nachází ve českém městě Klášterec nad Ohří, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Sylwii

9,7

U Sylwii

Ubytování (Apartmán) U Sylwii. Apartmán U Sylwii se nachází v Mikulášovicích, 42 km od Pirny. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování U Sylwii se nachází ve českém městě Mikulášovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Pod Klášterem

9,7

Apartmán Pod Klášterem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Klášterem. Apartmán Pod Klášterem se nachází ve městě Rumburk, 32 km od Budyšína. Nabízí sdílený salonek, zahradu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Pod Klášterem se nachází ve českém městě Rumburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Gotického dvojčete

9,7

Apartmán U Gotického dvojčete

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Gotického dvojčete. Apartmán U Gotického dvojčete se nachází v Litoměřicích. Nabízí přepážku s turistickými informacemi a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán U Gotického dvojčete se nachází ve českém městě Litoměřice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Rynartice 7

9,7

Chata Rynartice 7

Ubytování (Chata) Chata Rynartice 7. Chata Rynartice 7 se nachází v Jetřichovicích v Ústeckém kraji, 47 km od Ústí nad Labem. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chata Rynartice 7 se nachází ve českém městě Jetřichovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Charming bright flat in the center

9,7

Charming bright flat in the center

Ubytování (Apartmán) Charming bright flat in the center. Charming bright flat in the center se nachází v Děčíně. Pirna je vzdálená 40 km. Ubytování Charming bright flat in the center se nachází ve českém městě Děčín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Báďa

9,7

Holiday home Báďa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Báďa. Prázdninový dům Báďa se nachází ve Velemíně, 27 km od Ústí nad Labem. Nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Báďa se nachází ve českém městě Ústecký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genius Loci Apartment

9,7

Genius Loci Apartment

Ubytování (Apartmán) Genius Loci Apartment. Apartmán Genius Loci se nachází v Hoře Svaté Kateřiny, 47 km od Freibergu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Genius Loci Apartment se nachází ve českém městě Litvínov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Čtyřlístek

9,7

Pension Čtyřlístek

Ubytování (Penzion) Pension Čtyřlístek. Malý rodinný Pension Čtyřlístek se těší klidné poloze na venkově v obci Tisá, 1,5 km od sjezdovek v Tisé. Nabízí masážní služby. Ubytování Pension Čtyřlístek se nachází ve českém městě Tisá, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Stará hračkárna

9,7

Penzion Stará hračkárna

Ubytování (Apartmány) Penzion Stará hračkárna. Penzion Stará hračkárna stojí v klidné části Českého Jiřetína, 1 km od hranice s Německem. Ubytování Penzion Stará hračkárna se nachází ve českém městě Český Jiřetín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Polevsko

9,7

Apartmány Polevsko

Ubytování (Penzion) Apartmány Polevsko. Apartmány Polevsko se nacházejí v Polevsku a nabízejí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Apartmány Polevsko se nachází ve českém městě Polevsko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Stará Škola

9,7

Apartmány Stará Škola

Ubytování (Apartmány) Apartmány Stará Škola. Apartmány Stará Škola se nachází v Krásné Lípě, 28 km od německého Kirschau. Hosté si zde mohou půjčit bezplatně jízdní kola a využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stará Škola se nachází ve českém městě Krásná Lípa, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Kovárna

9,7

Ubytování Kovárna

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Kovárna. Ubytování Kovárna se nachází v obci Arnoltice u Děčína a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Labské pískovcové hory jsou vzdálené 1,5 km. Ubytování Ubytování Kovárna se nachází ve českém městě Arnoltice u Děčína, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Renata

9,7

Apartment Renata

Ubytování (Apartmán) Apartment Renata. Apartmán Renata se nachází v obci Mezná, 44 km od Drážďan a 12 km od města Bad Schandau, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené... Ubytování Apartment Renata se nachází ve českém městě Mezná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka Anna

9,7

Chaloupka Anna

Ubytování (Chata) Chaloupka Anna. Chaloupka Anna se nachází v Dolní Chřibské, 50 km od Pirny. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chaloupka Anna se nachází ve českém městě Dolní Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Kopci 84

9,6

Na Kopci 84

Ubytování (Apartmány) Na Kopci 84. Na Kopci 84 se nachází ve Starých Křečanech, 22 km od Kirschau, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Kopci 84 se nachází ve českém městě Staré Křečany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobilheim

9,6

Mobilheim

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim. Mobilheim se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. K dispozici je zahrada, gril a terasa. Ubytování Mobilheim se nachází ve českém městě Jiřetín pod Jedlovou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tolštejn

9,6

Haus Tolštejn

Ubytování (Apartmány) Haus Tolštejn. Haus Tolštejn se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 49 km od Liberce, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Tolštejn se nachází ve českém městě Jiřetín pod Jedlovou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre

9,6

Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre

Ubytování (Apartmán) Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre. Apartmán Comfy & Elegance se nachází v Teplicích, 700 metrů od stadionu Na Stinadlech. Nabízí ubytování výhledem do zahrady a na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre se nachází ve českém městě Teplice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Mezičky

9,6

Chata Mezičky

Ubytování (Chata) Chata Mezičky. Chata Mezičky se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 34 km od lázní Kirschau. Ubytování Chata Mezičky se nachází ve českém městě Jiřetín pod Jedlovou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U první skály

9,6

Chalupa U první skály

Ubytování (Apartmán) Chalupa U první skály. Chalupa U první skály se nachází v Chřibské, 49 km od Pirny, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U první skály se nachází ve českém městě Chřibská, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Heide

9,6

Vila Heide

Ubytování (Apartmány) Vila Heide. Vila Heide se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. Nabízí gril a lyžárnu. Ubytování Vila Heide se nachází ve českém městě Česká Kamenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Ústecký kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Ústecký kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Ústecký kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 892 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Ústecký kraj.

Pro český region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (96), Loučná pod Klínovcem (68), Děčín (51), Ústí nad Labem (36), Krásná Lípa (30), Kovářská (29), Litoměřice (29), Chomutov (26), Chřibská (24), Hřensko (23). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Ústecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chalupa Hela (10*), Apartmán pod rozhlednou (9,9*), Apartmán Pod Věží I. (9,9*), Apartmán Borůvka (9,9*), Chalupa pod lípou (9,9*), Podkroví na Králově Výšině (9,8*), Guest House LUFT Sněžník (9,8*), Na kopci v Kopci (9,8*), Chata "Na pohodu" (9,8*), TRIXI´S GUESTHOUSE (9,8*).

Region Ústecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.