Hledat

Ubytování

Ubytování město Rokytnice nad Jizerou

V českém městě Rokytnice nad Jizerou máme celkem 192 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Rokytnice nad Jizerou

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Rokytnice nad Jizerou

Kajzrovka

9,9

Kajzrovka

Ubytování (Chata) Kajzrovka. Kajzrovka se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Kajzrovka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Ester

9,8

Apartmány Ester

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ester. Krkonošské Apartmány Ester se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od lyžařského areálu Rokytnice. Ubytování Apartmány Ester se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rokytnice 22

9,8

Rokytnice 22

Ubytování (Apartmán) Rokytnice 22. Rokytnice 22 je apartmán situovaný v Rokytnici nad Jizerou, 23 km od polské Sklářské Poruby. Ubytování Rokytnice 22 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u Jiroušů

9,7

Apartmány u Jiroušů

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Jiroušů. Apartmány u Jiroušů se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 45 km od polské obce Świeradów-Zdrój. Nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Jiroušů se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OK-35

9,7

OK-35

Ubytování (Apartmány) OK-35. OK-35 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 23 km od Szklarské Poręby. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování OK-35 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Fišerka

9,7

Apartmány Fišerka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Fišerka. Apartmány Fišerka se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Fišerka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka U Šimánků

9,7

Roubenka U Šimánků

Ubytování (Chata) Roubenka U Šimánků. Roubenka U Šimánků se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 46 km od města Świeradów-Zdrój. Ubytování Roubenka U Šimánků se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Ski Lift

9,6

Apartmány Ski Lift

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ski Lift. Apartmány Ski Lift jsou situované v klidném prostředí, 300 metrů od vleku v lyžařském areálu Horní Domky a 2 km od centra Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmány Ski Lift se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

B&B Na Kopečku

9,6

B&B Na Kopečku

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Na Kopečku. B & B Na Kopečku se nachází 1 km od sjezdovek Studenov. Ubytování B&B Na Kopečku se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Votočkovi

9,6

Apartmány Votočkovi

Ubytování (Apartmány) Apartmány Votočkovi. Apartmány Votočkovi se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 400 metrů od lyžařského areálu Horní Domky. Ubytování Apartmány Votočkovi se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Paula

9,6

Studio Paula

Ubytování (Apartmán) Studio Paula. Studio Paula se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od města Świeradów-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Studio Paula se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PRIVAT Pacholik

9,6

PRIVAT Pacholik

Ubytování (Privát) PRIVAT Pacholik. PRIVAT Pacholik se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady, venkovní vyhřívaný bazén (od jara do zimy),... Ubytování PRIVAT Pacholik se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Eterna 212

9,6

Apartments Eterna 212

Ubytování (Apartmán) Apartments Eterna 212. Apartments Eterna 212 nabízí ubytování v apartmánu s možností vlastního stravování a zařízeným balkonem v Rokytnici nad Jizerou, 5 minut jízdy od... Ubytování Apartments Eterna 212 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Roky - Horní Rokytnice

9,6

Apartmán Roky - Horní Rokytnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Roky - Horní Rokytnice. Apartmán Roky - Horní Rokytnice se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od Sklářské Poruby a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Roky - Horní Rokytnice se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Nováků

9,5

Apartmán u Nováků

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Nováků. Apartmán u Nováků se nachází v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji, 22 km od Sklářské Poruby, a nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené... Ubytování Apartmán u Nováků se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44

9,5

Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44

Ubytování (Apartmán) Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44. Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 44 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kaminek

9,5

Penzion Kaminek

Ubytování (Penzion) Penzion Kaminek. Penzion Kamínek se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 30 metrů od lyžařského vleku Lysá Hora, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma... Ubytování Penzion Kaminek se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Zuzánek 50

9,5

Chalupa Zuzánek 50

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zuzánek 50. Chalupa Zuzánek 50 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od Sklářské Poruby. Na místě je k dispozici gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Zuzánek 50 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vlevo&Dole

9,5

Vlevo&Dole

Ubytování (Penzion) Vlevo&Dole. Vlevo&Dole se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí bar i přístup na sjezdovku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vlevo&Dole se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

YELLOW STREET APARTMENT

9,5

YELLOW STREET APARTMENT

Ubytování (Apartmán) YELLOW STREET APARTMENT. YELLOW STREET APARTMENT se nachází v Rokytnici nad Jizerou, méně než 1 km od lyžařského areálu Studenov. Ubytování YELLOW STREET APARTMENT se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Slunečnice

9,4

Penzion Slunečnice

Ubytování (Penzion) Penzion Slunečnice. Penzion Slunečnice se nachází 1,5 km od centra Rokytnice nad Jizerou, 3 km od lyžařského střediska Studenov, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i dobrý výchozí... Ubytování Penzion Slunečnice se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Sylvie

9,4

Apartmán Sylvie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sylvie. Apartmán Sylvie se nachází v Rokytnu, 46 km od města Świeradów-Zdrój, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Sylvie se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata Skácelka

9,4

Horská chata Skácelka

Ubytování (Horské chaty) Horská chata Skácelka. Horská chata Skácelka leží přímo na sjezdovkách v Krkonoších a disponuje vlastní saunou a nabízí slevu na výuku lyžování v místní lyžařské škole. Ubytování Horská chata Skácelka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rocky Apartment

9,4

Rocky Apartment

Ubytování (Apartmán) Rocky Apartment. Rocky Apartment se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 43 km od města Świeradów-Zdrój. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Rocky Apartment se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bona

9,4

Penzion Bona

Ubytování (Penzion) Penzion Bona. Penzion Bona má polohu v centru, ale stále ještě na klidném místě, jen 300 metrů od hlavního náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování Penzion Bona se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Samuel

9,4

Apartmany Samuel

Ubytování (Apartmán) Apartmany Samuel. Apartmány Samuel se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování Apartmany Samuel se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Karolinka

9,4

Apartmany Karolinka

Ubytování (Apartmán) Apartmany Karolinka. Apartmány Karolinka se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 44 km od obce Świeradów-Zdrój, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Apartmany Karolinka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Karel a Martina

9,4

Apartmán Karel a Martina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karel a Martina. Apartmán Karel a Martina se nachází v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji, 22 km od Sklářské Poruby, a nabízí balkon, výhled na hory, soukromé... Ubytování Apartmán Karel a Martina se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Major

9,4

Penzion Major

Ubytování (Penzion) Penzion Major. Penzion Major se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od centra města. Ubytování Penzion Major se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Udatný

9,3

Apartmány Udatný

Ubytování (Apartmány) Apartmány Udatný. Apartmány Udatný se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 300 metrů od lyžařského areálu Horní Domky. Ubytování Apartmány Udatný se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 466

9,3

Apartmán 466

Ubytování (Apartmán) Apartmán 466. Apartmán 466 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, přímo na náměstí, 2,9 km od lyžařského vleku na Lysé hoře, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 466 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Rokys

9,3

Apartment Rokys

Ubytování (Apartmány) Apartment Rokys. Apartmán Rokys se nachází 150 metrů od nejbližší lanovky Sudenov v Rokytnici nad Jizerou. Nabízí lyžárnu, lyžařskou školu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rokys se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Guest House Bulušek

9,3

Guest House Bulušek

Ubytování (Apartmán) Guest House Bulušek. Guest House Bulušek se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Guest House Bulušek se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Ruby

9,3

Apartmany Ruby

Ubytování (Apartmány) Apartmany Ruby. Apartmány Ruby se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 3,4 km od lyžařského areálu Horní Domky, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmany Ruby se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nedrik

9,3

Apartment Nedrik

Ubytování (Apartmány) Apartment Nedrik. Apartment Nedrik se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 4,3 km od Horních Domků, a nabízí zahradu a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartment Nedrik se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Privat Prokůpci

9,3

Privat Prokůpci

Ubytování (Apartmány) Privat Prokůpci. Privat Prokůpci se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 44 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí společný prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Prokůpci se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Wellness Apartment

9,3

Luxury Wellness Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Wellness Apartment. Luxury Wellness Apartment se nachází 4 km od centra Harrachova, přímo u sjezdovek na Lysé hoře. Ubytování Luxury Wellness Apartment se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Michaela - Horní náměstí

9,3

Apartmán Michaela - Horní náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Michaela - Horní náměstí. Apartmán Michaela - Horní náměstí se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od Sklářské Poruby, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Michaela - Horní náměstí se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Fingerů

9,3

Chalupa U Fingerů

Ubytování (Chata) Chalupa U Fingerů. Chata Chalupa U Fingerů se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí možnost dojet na lyžích až k budově, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Chalupa U Fingerů se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 7 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klara

9,2

Apartment Klara

Ubytování (Apartmán) Apartment Klara. Apartmán Klára se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Klara se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Silver

9,2

Apartmany Silver

Ubytování (Apartmány) Apartmany Silver. Apartmány Silver v Rokytnici nad Jizerou nabízí letní venkovní bazén s relaxačním prostorem, infračervenou saunu, možnost vlastního stravování a Wi-Fi... Ubytování Apartmany Silver se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán ROKY 6

9,2

Apartmán ROKY 6

Ubytování (Apartmán) Apartmán ROKY 6. Apartmán ROKY 6 je apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji, 45 km od polské Świeradówy-Zdróje. Ubytování Apartmán ROKY 6 se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rokytnice, two-room apartment

9,2

Apartments Rokytnice, two-room apartment

Ubytování (Apartmán) Apartments Rokytnice, two-room apartment. Apartmán Rokytnice, two-room apartment se nachází v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji, 14 km od Sklářské Poruby. Ubytování Apartments Rokytnice, two-room apartment se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Ilona

9,2

Apartmány Ilona

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ilona. Apartmány Ilona se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 20 km od Karpacze. Nabízejí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Apartmány Ilona se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Hokejka

9,2

Chata Hokejka

Ubytování (Chata) Chata Hokejka. Chata Hokejka se nachází v Krkonošském národním parku, nedaleko lesa a 200 metrů od lyžařského vleku Pašák. Ubytování Chata Hokejka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Hotel Horské Špičky

9,2

Garni Hotel Horské Špičky

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Horské Špičky. Hotel Garni Horské Špičky se nachází v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji a nabízí saunu, infračervenou saunu, lyžárnu, zdarma snídaně a soukromé... Ubytování Garni Hotel Horské Špičky se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa pod Lysou

9,2

Chalupa pod Lysou

Ubytování (Chata) Chalupa pod Lysou. Chalupa pod Lysou se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 45 km od města Świeradów-Zdrój, a nabízí venkovní bazén, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Chalupa pod Lysou se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Stream, Rokytnice nad Jizerou

9,2

Apartmán Stream, Rokytnice nad Jizerou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Stream, Rokytnice nad Jizerou. Apartmán Stream, Rokytnice nad Jizerou se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 43 km od polského lázeňského města Świeradów-Zdrój, a nabízí soukromé parkoviště... Ubytování Apartmán Stream, Rokytnice nad Jizerou se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat SKI Erlebach

9,2

Privat SKI Erlebach

Ubytování (Apartmány) Privat SKI Erlebach. Privat SKI Erlebach se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 600 metrů od centra města a 41 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí dvoulůžkové ubytování s manželskou... Ubytování Privat SKI Erlebach se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horsky hotel Stumpovka

9,2

Horsky hotel Stumpovka

Ubytování (Hotel) Horsky hotel Stumpovka. Horský hotel Štumpovka se nachází na krásném místě v Krkonoších a nabízí Wi-Fi připojení k internetu zdarma a má saunu a infračervenou saunu. Ubytování Horsky hotel Stumpovka se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gebrt

9,2

Apartment Gebrt

Ubytování (Apartmán) Apartment Gebrt. Apartmán Gebrt se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od města Świeradów-Zdrój, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartment Gebrt se nachází ve českém městě Rokytnice nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Rokytnice nad Jizerou

Momentálně pro vás evidujeme celkem 192 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Rokytnice nad Jizerou. Město Rokytnice nad Jizerou je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.