Hledat

Ubytování

Ubytování město Karlovy Vary

V českém městě Karlovy Vary máme celkem 507 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Karlovy Vary

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Karlovy Vary

Libušina Residence

10

Libušina Residence

Ubytování (Apartmán) Libušina Residence. Boasting city views, Libušina Residence features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Market Colonnade. Ubytování Libušina Residence se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Ondřejská

10

Apartmán Ondřejská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ondřejská. Apartmán Ondřejská in Karlovy Vary provides accommodation with free WiFi, 100 metres from Mill Colonnade, 1.4 km from Market Colonnade and 1. Ubytování Apartmán Ondřejská se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

VILLA BRICOLA - Boutique Apartments

10

VILLA BRICOLA - Boutique Apartments

Ubytování (Aparthotel) VILLA BRICOLA - Boutique Apartments. VILLA BRICOLA - Boutique Apartments se nachází 7 km od Mlýnské kolonády. Nabízí bar, terasu, pokojovou službu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování VILLA BRICOLA - Boutique Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

City centre apartment Demio

10

City centre apartment Demio

Ubytování (Apartmán) City centre apartment Demio. City centre apartment Demio se nachází v Karlových Varech, 2 km od Mlýnské kolonády a 2,8 km od Tržní kolonády. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování City centre apartment Demio se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Karlovy Vary

10

Apartmány Karlovy Vary

Ubytování (Apartmány) Apartmány Karlovy Vary. Apartmány Karlovy Vary se nachází v Karlových Varech, nedaleko muzea skla Moser, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Relaxovat můžete na zahradě. Ubytování Apartmány Karlovy Vary se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Двухкомнатный апартамент Ондрейска

9,9

Двухкомнатный апартамент Ондрейска

Ubytování (Apartmán) Двухкомнатный апартамент Ондрейска. Двухкомнатный апартамент Ондрейска is set in Karlovy Vary, 200 metres from Mill Colonnade and 1. Ubytování Двухкомнатный апартамент Ондрейска se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Moravska

9,9

Apartman Moravska

Ubytování (Apartmán) Apartman Moravska. Offering free WiFi and free private parking, Apartman Moravska is situated in Karlovy Vary, just 500 metres from Market Colonnade. The property is 2. Ubytování Apartman Moravska se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Soul Dance Apartments

9,9

Soul Dance Apartments

Ubytování (Apartmán) Soul Dance Apartments. Soul Dance Apartments se nachází v budově z roku 2000 v Karlových Varech, 2 km od Mlýnské kolonády, 2,9 km od Tržní kolonády a 800 metrů od kostela sv. Ubytování Soul Dance Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Fox

9,9

Apartment Fox

Ubytování (Apartmán) Apartment Fox. Apartment Fox se nachází v Karlových Varech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Fox se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Ateliér Vary

9,9

Apartman Ateliér Vary

Ubytování (Apartmán) Apartman Ateliér Vary. Apartman Ateliér Vary se nachází v Karlových Varech, jen 1,6 km od Muzea skla Moser a 1,7 km od muzea Jana Bechera. Ubytování Apartman Ateliér Vary se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ELTAKO penzion

9,9

ELTAKO penzion

Ubytování (Penzion) ELTAKO penzion. ELTAKO penzion se nachází v Karlových Varech, 5 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády. Ubytování ELTAKO penzion se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Moskevská 40

9,8

Moskevská 40

Ubytování (Apartmán) Moskevská 40. Moskevská 40 se nachází v Karlových Varech, pouhých 500 metrů od muzea Jana Bechera, 1,3 km od kostela sv. Ubytování Moskevská 40 se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Petřín No. 1

9,8

Petřín No. 1

Ubytování (Apartmán) Petřín No. 1. Apartmán Petřín No. 1 se nachází v Karlových Varech, 400 metrů od Tržní kolonády a 500 metrů od Vřídla. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Petřín No. 1 se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Karlsbad Prestige

9,8

Karlsbad Prestige

Ubytování (Apartmány) Karlsbad Prestige. Karlsbad Prestige se nachází v Karlových Varech, jen pár kroků od Vřídla a 200 metrů od Tržní kolonády. Ubytování Karlsbad Prestige se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Moravia Boutique Apartments

9,8

Moravia Boutique Apartments

Ubytování (Aparthotel) Moravia Boutique Apartments. Hotel Moravia Boutique Apartments nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Karlových Varech, 200 metrů od pramene Vřídlo. Zahrnuje posezení. Ubytování Moravia Boutique Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Elizaveta

9,8

Apartment Elizaveta

Ubytování (Apartmán) Apartment Elizaveta. Apartment Elizaveta se nachází v centru Karlových Varů, 200 metrů od Alžbětiných lázní. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným... Ubytování Apartment Elizaveta se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Drahovice

9,8

Apartmán Drahovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Drahovice. Apartmán Drahovice s možností vlastního stravování, balkonem a kabelovým internetem je vzdálený 1 km od centra Karlových Varů. Ubytování Apartmán Drahovice se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Nostalgia

9,8

Apartmán Nostalgia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nostalgia. Apartmán Nostalgia se nachází na pěší zóně v centru Karlových Varů a nabízí saunu i veškeré vybavení. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nostalgia se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny

9,8

Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny

Ubytování (Apartmán) Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny. Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny se nachází v Karlových Varech, 500 metrů od Vřídla a 600 metrů od Tržní kolonády, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmá Marie 1880 - POSLEDNÍ volné termíny se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rubin Luxury Apartments

9,8

Rubin Luxury Apartments

Ubytování (Aparthotel) Rubin Luxury Apartments. Rubin Luxury Apartments se nachází v Karlových Varech, 100 metrů od Mlýnské kolonády a 300 metrů od Tržní kolonády. Ubytování Rubin Luxury Apartments se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Laura´s Apartment

9,8

Laura´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Laura´s Apartment. Apartmán Laura´s se nachází v Karlových Varech, pouhých 400 metrů od Tržní kolonády i od Vřídla a 1,2 km od Mlýnské kolonády. Ubytování Laura´s Apartment se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Angel's Apartment

9,8

Angel's Apartment

Ubytování (Apartmány) Angel's Apartment. Angel's Apartment se nachází nedaleko Tržní kolonády v Karlových Varech. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Angel's Apartment se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Revelton Residence

9,8

Revelton Residence

Ubytování (Apartmán) Revelton Residence. Revelton Residence se nachází v Karlových Varech, 1,2 km od Mlýnské kolonády, 16 minut pěšky od Tržní kolonády a 17 minut pěšky od Vřídla. Ubytování Revelton Residence se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Lukas

9,7

Apartmán Lukas

Ubytování (Apartmány) Apartmán Lukas. Apartmán Lukas se nachází v historickém centru Karlových Varů, jen 20 metrů od Mlýnské kolonády a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartmán Lukas se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Menuet

9,7

Apartments Menuet

Ubytování (Apartmány) Apartments Menuet. Apartmány Menuet se nacházejí v Karlových Varech, nedaleko Mlýnské kolonády a 1,5 km od Tržní kolonády. Ubytování Apartments Menuet se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Sadova

9,7

Apartment Sadova

Ubytování (Apartmán) Apartment Sadova. Apartment Sadova se nachází v lázeňské zóně Karlových Varů, hned vedle pravoslavného chrámu sv. Ubytování Apartment Sadova se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Апартаменты "Galerie BM"

9,7

Апартаменты "Galerie BM"

Ubytování (Apartmán) Апартаменты "Galerie BM". Tento apartmán se nachází v Karlových Varech, 400 metrů od Vřídla, 500 metrů od Tržní kolonády, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Апартаменты "Galerie BM" se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Šárka

9,7

Penzion Šárka

Ubytování (Apartmán) Penzion Šárka. Penzion Šárka se nachází v Karlových Varech, 8 km od Mlýnské kolonády a 9 km od Tržní kolonády. Ubytování Penzion Šárka se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Marianka

9,7

Marianka

Ubytování (Apartmán) Marianka. Marianka se nachází ve vilové čtvrti v Karlových Varech, naproti Grandhotelu Pupp a 800 metrů od kostela Máří Magdalény. Ubytování Marianka se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Národní

9,7

Apartmán Národní

Ubytování (Privát) Apartmán Národní. Apartmán v podkroví se nachází v Karlových Varech, 1 km od Mlýnské kolonády a 1,2 km od Tržní kolonády, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Apartmán Národní se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Luxury Nostalgia

9,7

Apartment Luxury Nostalgia

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxury Nostalgia. Apartment Luxury Nostalgia se nachází v Karlových Varech, 1,1 km od Mlýnské kolonády, přibližně 1,3 km od Tržní kolonády a 1,4 km od Vřídla. Ubytování Apartment Luxury Nostalgia se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Wingolf

9,7

Villa Wingolf

Ubytování (Apartmány) Villa Wingolf. Vila Wingolf se nachází v pěší zóně v Karlových Varech, 500 metrů od centra města. Ubytování Villa Wingolf se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zahradni

9,7

Zahradni

Ubytování (Apartmán) Zahradni. Zahradní se nachází asi 2 km od Mlýnské kolonády a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Zahradni se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Čertovka 2121

9,7

Rezidence Čertovka 2121

Ubytování (Apartmán) Rezidence Čertovka 2121. Rezidence Čertovka 2121 se nachází 1,2 km od Mlýnské kolonády a 1,4 km od Tržní kolonády. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Rezidence Čertovka 2121 se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Feel Home Apartment Bulharska

9,7

Feel Home Apartment Bulharska

Ubytování (Apartmán) Feel Home Apartment Bulharska. Feel Home Apartment Bulharská se nachází v budově z roku 1930 v Karlových Varech, 400 metrů od kostela svatého Petra a Pavla, 1,9 km od Mlýnské kolonády a... Ubytování Feel Home Apartment Bulharska se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Nerudovka apartment

9,7

Nerudovka apartment

Ubytování (Apartmán) Nerudovka apartment. Apartmán Nerudovka se nachází v Karlových Varech, 7 km od Mlýnské kolonády a 8 km od Tržní kolonády a od Vřídla, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nerudovka apartment se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

apartmán Aneta

9,7

apartmán Aneta

Ubytování (Apartmán) apartmán Aneta. Apartmán Aneta se nachází v Karlových Varech, 6 km od Mlýnské kolonády a 7 km od Tržní kolonády a Vřídla, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování apartmán Aneta se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Просторная квартира в центре старого города

9,7

Просторная квартира в центре старого города

Ubytování (Apartmán) Просторная квартира в центре старого города. Просторная квартира в центре старого города se nachází asi 700 metrů od Tržní kolonády a nabízí balkon, rychlovarnou konvici, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Просторная квартира в центре старого города se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Golden Key Boutique Hotel

9,7

Golden Key Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Golden Key Boutique Hotel. Golden Key Boutique Hotel má ideální polohu v centru Karlových Varů, pár kroků od Mlýnské kolonády, 150 metrů od Tržní kolonády a 250 metrů od Vřídelního... Ubytování Golden Key Boutique Hotel se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jurincom apartments Kralovska Vyhlidka

9,7

Jurincom apartments Kralovska Vyhlidka

Ubytování (Apartmán) Jurincom apartments Kralovska Vyhlidka. Apartmány Jurincom Královska Vyhlídka se nacházejí v Karlových Varech, 700 metrů od Tržní kolonády i od Vřídla. Ubytování Jurincom apartments Kralovska Vyhlidka se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Tara Apartment

9,7

Tara Apartment

Ubytování (Apartmán) Tara Apartment. Tara Apartment se nachází v Karlových Varech, 1,1 km od Mlýnské kolonády, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Tara Apartment se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal

9,6

Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal

Ubytování (Apartmán) Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal. Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal se nachází v Karlových Varech, 800 metrů od kostela sv. Petra a Pavla a jen 1,3 km od Mlýnské kolonády. Ubytování Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Akropolis Apart Hotel

9,6

Akropolis Apart Hotel

Ubytování (Aparthotel) Akropolis Apart Hotel. Akropolis Apart Hotel se nachází v Karlových Varech. Nabízí Wi-Fi zdarma, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Akropolis Apart Hotel se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Zeyerova 9

9,6

Apartman Zeyerova 9

Ubytování (Apartmán) Apartman Zeyerova 9. Apartman Zeyerova 9 se nachází v Karlových Varech, jen 2 km od Mlýnské kolonády a 2,9 km od Tržní kolonády. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman Zeyerova 9 se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Nicol

9,6

Apartments Nicol

Ubytování (Apartmány) Apartments Nicol. Apartments Nicol se nachází v klidné části Karlových Varů a nabízí dobře osvětlená studia s Wi-Fi a vybavenou kuchyňkou. Ubytování Apartments Nicol se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Themis

9,6

Apartment Themis

Ubytování (Apartmán) Apartment Themis. Apartment Themis v Karlových Varech stojí 1,2 km od Mlýnské a 1,5 km od Tržní kolonády. V okolí se lze věnovat pěší turistice a cyklistice. Ubytování Apartment Themis se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

B&B Violet

9,6

B&B Violet

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Violet. B&B Violet se nachází v Karlových Varech, 8 km od Mlýnské kolonády, tržní kolonády i Vřídla, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování B&B Violet se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Retro big Apartment with two balconies and lift

9,6

Retro big Apartment with two balconies and lift

Ubytování (Apartmán) Retro big Apartment with two balconies and lift. Apartmán Retro Masaryka 13 se nachází v budově z 19. století v Karlových Varech, jen 900 metrů od Mlýnské kolonády, 28,4 km od kostela sv. Ubytování Retro big Apartment with two balconies and lift se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Sadová

9,6

Rezidence Sadová

Ubytování (Aparthotel) Rezidence Sadová. Apart-hotel Rezidence Sadová se nachází pouhých 100 metrů od hlavní kolonády v historickém centru Karlových Varů a nabízí luxusní ubytování s bezplatným... Ubytování Rezidence Sadová se nachází ve českém městě Karlovy Vary, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Karlovy Vary

Momentálně pro vás evidujeme celkem 507 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Karlovy Vary. Město Karlovy Vary je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.