Hledat

Ubytování

Středočeský kraj

V českém regionu Středočeský kraj máme celkem 923 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Středočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Poděbrady (57), Kutná Hora (47), Mladá Boleslav (25), Beroun (23), Mělník (22), Karlštejn (16), Benešov (16), Sázava (15), Příbram (13), Kladno (12). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Středočeský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Středočeský kraj

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

10

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

Ubytování (Prázdninový dům) Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj. Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj se nachází v Bezdědicích ve Středočeském kraji, 21 km od Mladé Boleslavi. Ubytování Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj se nachází ve českém městě Bělá pod Bezdězem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Studio Boroví

10

Studio Boroví

Ubytování (Apartmán) Studio Boroví. Studio Boroví se nachází v Srbsku ve Středočeském kraji a má terasu a výhled do zahrady. K dispozici je také soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Boroví se nachází ve českém městě Srbsko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domeček u Prahy

9,9

Domeček u Prahy

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u Prahy. Domeček u Prahy se nachází v obci Nupaky ve Středočeském kraji a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Domeček u Prahy se nachází ve českém městě Nupaky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One Four Four

9,9

One Four Four

Ubytování (Penzion) One Four Four. One Four Four se nachází v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav, 17 km od O2 Arény v Praze. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování One Four Four se nachází ve českém městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxury Spa Villa

9,9

Luxury Spa Villa

Ubytování (Vila) Luxury Spa Villa. Luxury Spa Villa se nachází v Králově Dvoře, 41 km od Prahy. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxury Spa Villa se nachází ve českém městě Králův Dvůr, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazensky Kout Poděbrady

9,9

Lazensky Kout Poděbrady

Ubytování (Privát) Lazensky Kout Poděbrady. Lázeňský kout Poděbrady se nachází v Poděbradech, 21 km od Kolína. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lazensky Kout Poděbrady se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmány pod lesem

9,9

apartmány pod lesem

Ubytování (Apartmány) apartmány pod lesem. Apartmány Pod lesem se nachází v Bohutíně. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování apartmány pod lesem se nachází ve českém městě Vysoká Pec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány č.p. 9

9,9

Apartmány č.p. 9

Ubytování (Penzion) Apartmány č.p. 9. Apartmány č. p. 9 se nachází v Kouřimi a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány a apartmá mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány č.p. 9 se nachází ve českém městě Kouřim, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

gemuetliche unterkunft bei prag

9,9

gemuetliche unterkunft bei prag

Ubytování (Apartmán) gemuetliche unterkunft bei prag. Gemuetliche unterkunft bei prag se nachází ve městě Smečno, 38 km od Prahy. Nabízí restauraci a výhled na bazén. Ubytování gemuetliche unterkunft bei prag se nachází ve českém městě Smečno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elvíra ubytování v soukromém

9,9

Elvíra ubytování v soukromém

Ubytování (Apartmány) Elvíra ubytování v soukromém. Elvíra ubytování v soukromém se nachází v Kutné Hoře ve Středočeském kraji, poblíž historického centra a chrámu svaté Barbory. Ubytování Elvíra ubytování v soukromém se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Františkova farma

9,8

Františkova farma

Ubytování (Prázdninový dům) Františkova farma. Prázdninový dům Františkova farma se nachází v Novém Kníně, 47 km od Prahy. Ubytování Františkova farma se nachází ve českém městě Středočeský kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Promenada

9,8

Apartment Promenada

Ubytování (Apartmán) Apartment Promenada. Apartmány Promenáda nabízejí ubytování v Poděbradech, 45 km od Prahy a 85 km od mezinárodního letiště Praha. Poskytují výhled do zahrady. Ubytování Apartment Promenada se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Matyáš

9,8

Camping Matyáš

Ubytování (Prázdninový areál) Camping Matyáš. Camp Matyáš ve Vraném nad Vltavou se nachází přímo u řeky a nabízí pronájem vybavení pro vodní sporty, stejně jako bezplatné fotbalové a volejbalové... Ubytování Camping Matyáš se nachází ve českém městě Vrané nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dejvice

9,8

Apartment Dejvice

Ubytování (Apartmán) Apartment Dejvice. Apartmán Dejvice se nachází 7 km od Pražského hradu. Ubytování Apartment Dejvice se nachází ve českém městě Břevnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Vesec

9,8

Chalupa Vesec

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Vesec. Chalupa Vesec se nachází v obci Vesec, 42 km od Liberce. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Vesec se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Měňany - Karlštejn

9,8

Chalupa Měňany - Karlštejn

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Měňany - Karlštejn. Prázdninový dům chalupa Měňany - Karlštejn se nachází Berouně. Ubytování Chalupa Měňany - Karlštejn se nachází ve českém městě Beroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zelený statek

9,8

Zelený statek

Ubytování (Apartmány) Zelený statek. Apartmány Zelený statek se nachází v Bzové, 48 km od Plzně, a nabízí sezonní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zelený statek se nachází ve českém městě Bzová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

9,8

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

Ubytování (Vily) Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví. Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví se nachází v městyse Kácov a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a posezením. Ubytování Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví se nachází ve českém městě Kácov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO

9,8

Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO

Ubytování (Apartmán) Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO. Garden studio apt-FREE parking, close D8, metro, EXPO se nachází v Hovorčovicích ve Středočeském kraji, 17 km od Prahy. Ubytování Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO se nachází ve českém městě Hovorčovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hlidek

9,8

Ferienhaus Hlidek

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hlidek. Ferienhaus Hlidek se nachází v Nové Lhotě, 38 km od Poděbrad, a nabízí zahradu, výhled na vlastní venkovní bazén, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi... Ubytování Ferienhaus Hlidek se nachází ve českém městě Čáslav, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman 11

9,8

Apartman 11

Ubytování (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 se nachází ve Slaném, 35 km od prahy. Nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Apartman 11 se nachází ve českém městě Slaný, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační vilka Zlenice

9,8

Rekreační vilka Zlenice

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační vilka Zlenice. Rekreační vilka Zlenice je prázdninový dům situovaný ve Zlenici ve Středočeském kraji, 40 km od Prahy. Ubytování Rekreační vilka Zlenice se nachází ve českém městě Zlenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest Apartments Brdy

9,8

Forest Apartments Brdy

Ubytování (Apartmán) Forest Apartments Brdy. Ubytování Forest Apartments Brdy se nachází ve středočeské obci Buková a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Forest Apartments Brdy se nachází ve českém městě Buková, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Husova

9,8

Apartment Husova

Ubytování (Apartmány) Apartment Husova. Apartment Husova jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v centru Poděbrad. Ubytování Apartment Husova se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solitaire

9,8

Solitaire

Ubytování (Penzion) Solitaire. Solitaire je penzion situovaný v lázeňském parku v Poděbradech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost masáží. Ubytování Solitaire se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný apartmán Rakovník

9,8

Vinný apartmán Rakovník

Ubytování (Apartmány) Vinný apartmán Rakovník. Vinný apartmán Rakovník se nachází v Rakovníku ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vinný apartmán Rakovník se nachází ve českém městě Rakovník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Sazava

9,8

Vila Sazava

Ubytování (Vily) Vila Sazava. Vila Sazava se nachází v Sázavě, 37 km od Kolína. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Vila má terasu a zahradu. Ubytování Vila Sazava se nachází ve českém městě Sázava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvůr Želichov

9,8

Dvůr Želichov

Ubytování (Apartmán) Dvůr Želichov. Dvůr Želichov se nachází v Postupicích ve Středočeském kraji, 42 km od Tábora. Nabízí patio, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Dvůr Želichov se nachází ve českém městě Postupice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy House In The Nature

9,7

Cozy House In The Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy House In The Nature. Cozy House In The Nature se nachází v Želivci, 23 km od Prahy. Ubytování Cozy House In The Nature se nachází ve českém městě Želivec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Forest Romantic Apartment Brdy

9,7

Forest Romantic Apartment Brdy

Ubytování (Apartmán) Forest Romantic Apartment Brdy. Apartmán Forest Romantic Brdy se nachází ve Věšíně ve Středočeském kraji, 48 km od Plzně, a nabízí balkon, výhled do zahrady, bezplatné soukromé parkoviště... Ubytování Forest Romantic Apartment Brdy se nachází ve českém městě Věšín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Starý farhof

9,7

Starý farhof

Ubytování (Apartmán) Starý farhof. Starý farhof se nachází v Kutné Hoře, jen 1,1 km od chrámu sv. Barbory a 500 metrů od historického centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Starý farhof se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magdalena

9,7

Villa Magdalena

Ubytování (Apartmány) Villa Magdalena. Villa Magdalena se nachází v Kutné Hoře, nedaleko chrámu sv. Barbory a historického centra města. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Magdalena se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Gráf

9,7

Apartmány Gráf

Ubytování (Apartmány) Apartmány Gráf. Apartmány Gráf se nachází uprostřed zeleně v tiché oblasti obce Chýně a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Apartmány Gráf se nachází ve českém městě Chýně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U rybníka

9,7

Apartmán U rybníka

Ubytování (Apartmán) Apartmán U rybníka. Klimatizovaný apartmán U rybníka se nachází v obci Lobeč, 26 km od Mladé Boleslavi. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U rybníka se nachází ve českém městě Chodeč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

9,7

Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

Ubytování (Apartmán) Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví. Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví se nachází ve Všejanech, 24 km od Poděbrad. Ubytování Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví se nachází ve českém městě Všejany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U kapličky

9,7

Apartmány U kapličky

Ubytování (Apartmány) Apartmány U kapličky. Apartmány U kapličky se nacházejí v Kamýku nad Vltavou. Ubytování Apartmány U kapličky se nachází ve českém městě Kamýk nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Labe

9,7

Apartmán U Labe

Ubytování (Apartmány) Apartmán U Labe. Apartmán U Labe nabízí ubytování v Nymburce. Je vzdálen 46 km od Prahy a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Apartmán U Labe se nachází ve českém městě Nymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kamberk

9,7

Chata Kamberk

Ubytování (Chata) Chata Kamberk. Chata Kamberk se nachází v Kamberku ve Středočeském kraji. Nabízí bezplatné parkování. Chata má sluneční terasu. Ubytování Chata Kamberk se nachází ve českém městě Kamberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elf

9,7

Elf

Ubytování (Apartmán) Elf. Apartmán Elf se nachází v Kolíně, v budově postavené v roce 2017. Poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elf se nachází ve českém městě Kolín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PALOMA Průhonice

9,7

PALOMA Průhonice

Ubytování (Hotel) PALOMA Průhonice. PALOMA Průhonice se nachází v Průhonicích, 400 metrů od Průhonického hradu - Botanického ústavu. Ubytování PALOMA Průhonice se nachází ve českém městě Průhonice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Letná

9,7

Villa Letná

Ubytování (Penzion) Villa Letná. Vila Letná se nachází v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, neplacené soukromé parkoviště a kolárnu. Ubytování Villa Letná se nachází ve českém městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Steak-Hredle

9,7

Ubytování Steak-Hredle

Ubytování (Penzion – hostinec) Ubytování Steak-Hredle. Ubytování Steak-Hředle se nachází v Hředle a nabízí restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Ubytování Steak-Hredle se nachází ve českém městě Hředle, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samota Hojšín

9,7

Samota Hojšín

Ubytování (Venkovský dům) Samota Hojšín. Samota Hojšín se nachází v Neustupově, 24 km od Tábora, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Venkovský dům má i dětské hřiště. Ubytování Samota Hojšín se nachází ve českém městě Středočeský kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Boroví

9,7

Apartment Boroví

Ubytování (Apartmán) Apartment Boroví. Apartment Boroví se nachází na poklidném místě na kraji lesa ve vesnici Srbsko, 6 km od hradu Karlštejn. Ubytování Apartment Boroví se nachází ve českém městě Karlštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Olga

9,7

Vila Olga

Ubytování (Hotel) Vila Olga. Secesní Vila Olga je rodinný hotel, který je obklopený kaskádovými rybníky a lesy v přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Ubytování Vila Olga se nachází ve českém městě Jevany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Luční

9,7

Penzion Luční

Ubytování (Penzion) Penzion Luční. Penzion Luční se nachází v Poděbradech a nabízí sdílený salonek, zahradu, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Luční se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Milusky

9,7

U Milusky

Ubytování (Apartmán) U Milusky. Apartmán U Milušky se nachází v Kolíně, pouhých 45 km od Dětenic. Nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování U Milusky se nachází ve českém městě Kolín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Výhledna

9,7

Výhledna

Ubytování (Penzion) Výhledna. Výhledna je penzion se zahradou a terasou situovaný v Berouně. Pokoje zahrnují kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici jsou také rodinné pokoje. Ubytování Výhledna se nachází ve českém městě Beroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pablo Prague

9,7

Villa Pablo Prague

Ubytování (Vila) Villa Pablo Prague. Villa Pablo Prague se nachází v Chýni, 21 km od Prahy. Nabízí sdílený lounge, zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Pablo Prague se nachází ve českém městě Chýně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mlyn Danemark

9,6

Mlyn Danemark

Ubytování (Hotel) Mlyn Danemark. Mlýn Danemark nabízí ubytování výhradně pro dospělé v Kutné Hoře, 2 km od kostela sv. Barbory. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mlyn Danemark se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jindřichův Mlýn

9,6

Jindřichův Mlýn

Ubytování (Penzion) Jindřichův Mlýn. Jindřichův Mlýn v Dobříši zahrnuje restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi a placené soukromé parkoviště. Ubytování Jindřichův Mlýn se nachází ve českém městě Dobříš, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Středočeský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Středočeský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Středočeský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 923 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Středočeský kraj.

Pro český region Středočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Poděbrady (57), Kutná Hora (47), Mladá Boleslav (25), Beroun (23), Mělník (22), Karlštejn (16), Benešov (16), Sázava (15), Příbram (13), Kladno (12). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Středočeský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj (10*), Studio Boroví (10*), Domeček u Prahy (9,9*), One Four Four (9,9*), Luxury Spa Villa (9,9*), Lazensky Kout Poděbrady (9,9*), apartmány pod lesem (9,9*), Apartmány č.p. 9 (9,9*), gemuetliche unterkunft bei prag (9,9*), Elvíra ubytování v soukromém (9,9*).

Region Středočeský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.