Hledat

Ubytování

Středočeský kraj

V českém regionu Středočeský kraj máme celkem 923 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Středočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Poděbrady (57), Kutná Hora (47), Mladá Boleslav (25), Beroun (23), Mělník (22), Karlštejn (16), Benešov (16), Sázava (15), Příbram (13), Kladno (12). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Středočeský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Středočeský kraj

DoMo apartment

10

DoMo apartment

Ubytování (Apartmán) DoMo apartment. DoMo apartment se nachází ve Středoklukech a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování DoMo apartment se nachází ve českém městě Středokluky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

10

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kolonády, Poděbrady. Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází v Poděbradech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Studio Boroví

10

Studio Boroví

Ubytování (Apartmán) Studio Boroví. Studio Boroví se nachází v Srbsku ve Středočeském kraji a má terasu a výhled do zahrady. K dispozici je také soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Boroví se nachází ve českém městě Srbsko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Na statku

10

Apartmán Na statku

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na statku. Wi-Fi je dostupné zdarma. K relaxaci zde slouží hostům zahrada. Apartmán Na statku je vzdálený 42 km od Pardubic. Ubytování Apartmán Na statku se nachází ve českém městě Miškovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hlucov - Penzion & Restaurace -

10

Hlucov - Penzion & Restaurace -

Ubytování (Bed and breakfast) Hlucov - Penzion & Restaurace -. Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází v Kaninském Důle, 14 km od Mělníku, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Domeček u Prahy

9,9

Domeček u Prahy

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u Prahy. Domeček u Prahy se nachází v obci Nupaky ve Středočeském kraji a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Domeček u Prahy se nachází ve českém městě Nupaky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxury Spa Villa

9,9

Luxury Spa Villa

Ubytování (Vila) Luxury Spa Villa. Luxury Spa Villa se nachází v Králově Dvoře, 41 km od Prahy. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxury Spa Villa se nachází ve českém městě Králův Dvůr, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Statek Bezdědice

9,9

Apartmány Statek Bezdědice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Statek Bezdědice. Apartmány Statek Bezdědice se nachází v Hostomitzu a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Apartmány Statek Bezdědice se nachází ve českém městě Bezdědice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Snový apartmán ve vile

9,9

Snový apartmán ve vile

Ubytování (Apartmán) Snový apartmán ve vile. Snové ubytování v prvorepublikové vile se nachází v Poděbradech, 50 km od Prahy, a nabízí zahradu. Ubytování Snový apartmán ve vile se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Glamping Nad Meandry

9,9

Glamping Nad Meandry

Ubytování (Luxusní stan) Glamping Nad Meandry. Glamping Nad Meandry se nachází v Unhošti a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Glamping Nad Meandry se nachází ve českém městě Unhošť, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lazensky Kout Poděbrady

9,9

Lazensky Kout Poděbrady

Ubytování (Privát) Lazensky Kout Poděbrady. Lázeňský kout Poděbrady se nachází v Poděbradech, 21 km od Kolína. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lazensky Kout Poděbrady se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

apartmány pod lesem

9,9

apartmány pod lesem

Ubytování (Apartmány) apartmány pod lesem. Apartmány Pod lesem se nachází v Bohutíně. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování apartmány pod lesem se nachází ve českém městě Vysoká Pec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

gemuetliche unterkunft bei prag

9,9

gemuetliche unterkunft bei prag

Ubytování (Apartmán) gemuetliche unterkunft bei prag. Gemuetliche unterkunft bei prag se nachází ve městě Smečno, 38 km od Prahy. Nabízí restauraci a výhled na bazén. Ubytování gemuetliche unterkunft bei prag se nachází ve českém městě Smečno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Elvíra ubytování v soukromém

9,9

Elvíra ubytování v soukromém

Ubytování (Apartmány) Elvíra ubytování v soukromém. Elvíra ubytování v soukromém se nachází v Kutné Hoře ve Středočeském kraji, poblíž historického centra a chrámu svaté Barbory. Ubytování Elvíra ubytování v soukromém se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Čepičků

9,9

U Čepičků

Ubytování (Apartmány) U Čepičků. Prázdninový dům U Čepičků se nachází v obci Nymburk, 9 km od Poděbrad. Ubytování U Čepičků se nachází ve českém městě Nymburk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Františkova farma

9,8

Františkova farma

Ubytování (Prázdninový dům) Františkova farma. Prázdninový dům Františkova farma se nachází v Novém Kníně, 47 km od Prahy. Ubytování Františkova farma se nachází ve českém městě Středočeský kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Promenada

9,8

Apartment Promenada

Ubytování (Apartmán) Apartment Promenada. Apartmány Promenáda nabízejí ubytování v Poděbradech, 45 km od Prahy a 85 km od mezinárodního letiště Praha. Poskytují výhled do zahrady. Ubytování Apartment Promenada se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Camping Matyáš

9,8

Camping Matyáš

Ubytování (Prázdninový areál) Camping Matyáš. Camp Matyáš ve Vraném nad Vltavou se nachází přímo u řeky a nabízí pronájem vybavení pro vodní sporty, stejně jako bezplatné fotbalové a volejbalové... Ubytování Camping Matyáš se nachází ve českém městě Vrané nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Dejvice

9,8

Apartment Dejvice

Ubytování (Apartmán) Apartment Dejvice. Apartmán Dejvice se nachází 7 km od Pražského hradu. Ubytování Apartment Dejvice se nachází ve českém městě Břevnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Vesec

9,8

Chalupa Vesec

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Vesec. Chalupa Vesec se nachází v obci Vesec, 42 km od Liberce. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Vesec se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na vyhlídce

9,8

Na vyhlídce

Ubytování (Apartmán) Na vyhlídce. Na vyhlídce se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Poskytuje výhled na řeku a leží 31 km od Kladna. Ubytování Na vyhlídce se nachází ve českém městě Vrané nad Vltavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Měňany - Karlštejn

9,8

Chalupa Měňany - Karlštejn

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Měňany - Karlštejn. Prázdninový dům chalupa Měňany - Karlštejn se nachází Berouně. Ubytování Chalupa Měňany - Karlštejn se nachází ve českém městě Beroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zelený statek

9,8

Zelený statek

Ubytování (Apartmány) Zelený statek. Apartmány Zelený statek se nachází v Bzové, 48 km od Plzně, a nabízí sezonní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zelený statek se nachází ve českém městě Bzová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO

9,8

Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO

Ubytování (Apartmán) Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO. Garden studio apt-FREE parking, close D8, metro, EXPO se nachází v Hovorčovicích ve Středočeském kraji, 17 km od Prahy. Ubytování Garden studio apt-FREE parking,close D8,metro,EXPO se nachází ve českém městě Hovorčovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman 11

9,8

Apartman 11

Ubytování (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 se nachází ve Slaném, 35 km od prahy. Nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Apartman 11 se nachází ve českém městě Slaný, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rekreační vilka Zlenice

9,8

Rekreační vilka Zlenice

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační vilka Zlenice. Rekreační vilka Zlenice je prázdninový dům situovaný ve Zlenici ve Středočeském kraji, 40 km od Prahy. Ubytování Rekreační vilka Zlenice se nachází ve českém městě Zlenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Jenec

9,8

Apartment Jenec

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenec. Apartmán Jenec se nachází v rodinném domě v Jeneči. Stojí 15 km od Prahy a má soukromé neplacené parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Jenec se nachází ve českém městě Jeneč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vista Apartments

9,8

Vista Apartments

Ubytování (Apartmány) Vista Apartments. Vista Apartments se nachází v Kutné Hoře, 100 metrů od kostela sv. Mikuláše, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vista Apartments se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Forest Apartments Brdy

9,8

Forest Apartments Brdy

Ubytování (Apartmán) Forest Apartments Brdy. Ubytování Forest Apartments Brdy se nachází ve středočeské obci Buková a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Forest Apartments Brdy se nachází ve českém městě Buková, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Husova

9,8

Apartment Husova

Ubytování (Apartmány) Apartment Husova. Apartment Husova jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v centru Poděbrad. Ubytování Apartment Husova se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dvůr Želichov

9,8

Dvůr Želichov

Ubytování (Apartmán) Dvůr Želichov. Dvůr Želichov se nachází v Postupicích ve Středočeském kraji, 42 km od Tábora. Nabízí patio, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Dvůr Želichov se nachází ve českém městě Postupice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Solitaire

9,8

Solitaire

Ubytování (Penzion) Solitaire. Solitaire je penzion situovaný v lázeňském parku v Poděbradech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost masáží. Ubytování Solitaire se nachází ve českém městě Poděbrady, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vinný apartmán Rakovník

9,8

Vinný apartmán Rakovník

Ubytování (Apartmány) Vinný apartmán Rakovník. Vinný apartmán Rakovník se nachází v Rakovníku ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vinný apartmán Rakovník se nachází ve českém městě Rakovník, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Sazava

9,8

Vila Sazava

Ubytování (Vily) Vila Sazava. Vila Sazava se nachází v Sázavě, 37 km od Kolína. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Vila má terasu a zahradu. Ubytování Vila Sazava se nachází ve českém městě Sázava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Modern apartment in Kutna Hora

9,8

Modern apartment in Kutna Hora

Ubytování (Apartmán) Modern apartment in Kutna Hora. Modern apartment in Kutna Hora se nachází v Kutné Hoře, necelý 1 km od kostela sv. Barbory, 1,8 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Modern apartment in Kutna Hora se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Wellness Kokořín

9,8

Wellness Kokořín

Ubytování (Apartmán) Wellness Kokořín. Wellness Kokořín se nachází v Kokoříně a nabízí vířivku. Ubytování Wellness Kokořín se nachází ve českém městě Kokořín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Crystal Studio

9,8

Crystal Studio

Ubytování (Apartmán) Crystal Studio. Crystal Studio s výhledem do zahrady nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 200 metrů od kostela sv.Barbara. Ubytování Crystal Studio se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Forest Romantic Apartment Brdy

9,7

Forest Romantic Apartment Brdy

Ubytování (Apartmán) Forest Romantic Apartment Brdy. Apartmán Forest Romantic Brdy se nachází ve Věšíně ve Středočeském kraji, 48 km od Plzně, a nabízí balkon, výhled do zahrady, bezplatné soukromé parkoviště... Ubytování Forest Romantic Apartment Brdy se nachází ve českém městě Věšín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Starý farhof

9,7

Starý farhof

Ubytování (Apartmán) Starý farhof. Starý farhof se nachází v Kutné Hoře, jen 1,1 km od chrámu sv. Barbory a 500 metrů od historického centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Starý farhof se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Magdalena

9,7

Villa Magdalena

Ubytování (Apartmány) Villa Magdalena. Villa Magdalena se nachází v Kutné Hoře, nedaleko chrámu sv. Barbory a historického centra města. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Magdalena se nachází ve českém městě Kutná Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi

9,7

Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi

Ubytování (Vila) Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi. Luxury Villa Emilly - bazén, sauna a vířivka se nachází v Hovorčovicích a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi se nachází ve českém městě Hovorčovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U rybníka

9,7

Apartmán U rybníka

Ubytování (Apartmán) Apartmán U rybníka. Klimatizovaný apartmán U rybníka se nachází v obci Lobeč, 26 km od Mladé Boleslavi. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U rybníka se nachází ve českém městě Chodeč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

9,7

Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

Ubytování (Apartmán) Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví. Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví se nachází ve Všejanech, 24 km od Poděbrad. Ubytování Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví se nachází ve českém městě Všejany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Středočeský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Středočeský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Středočeský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 923 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Středočeský kraj.

Pro český region Středočeský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Poděbrady (57), Kutná Hora (47), Mladá Boleslav (25), Beroun (23), Mělník (22), Karlštejn (16), Benešov (16), Sázava (15), Příbram (13), Kladno (12). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Středočeský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj (10*), Studio Boroví (10*), Domeček u Prahy (9,9*), One Four Four (9,9*), Luxury Spa Villa (9,9*), Lazensky Kout Poděbrady (9,9*), apartmány pod lesem (9,9*), Apartmány č.p. 9 (9,9*), gemuetliche unterkunft bei prag (9,9*), Elvíra ubytování v soukromém (9,9*).

Region Středočeský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.