Hledat

Ubytování

Jihomoravský kraj

V českém regionu Jihomoravský kraj máme celkem 1770 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Jihomoravský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Brno (449), Mikulov (115), Znojmo (111), Lednice (59), Valtice (50), Pavlov (35), Mutěnice (30), Velké Bílovice (26), Hustopeče (24), Břeclav (24). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Jihomoravský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Jihomoravský kraj

Hostel Zahrada Mikulov

10

Hostel Zahrada Mikulov

Ubytování (Hostel) Hostel Zahrada Mikulov. Hostel Zahrada Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí sdílený prostor pro posezení, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hostel Zahrada Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Bezkov

10

Apartmán Bezkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bezkov. Apartmán Bezkov je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v Bezkově, 26 km od rakouského Retzu. K zázemí patří soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Bezkov se nachází ve českém městě Jihomoravský kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Starovičky 406

10

Apartmán Starovičky 406

Ubytování (Apartmán) Apartmán Starovičky 406. Apartmán Starovičky 406 se nachází ve Starovičkách. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Starovičky 406 se nachází ve českém městě Starovičky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Apartments

10

Business Apartments

Ubytování (Apartmán) Business Apartments. Apartmány Business se nachází v Brně, 1,3 km od Výstaviště Brno, 2,8 km od hradu Špilberk a 3,1 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Business Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinný penzion Kohoutek

10

Rodinný penzion Kohoutek

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Kohoutek. Located in Hovorany, Rodinný penzion Kohoutek features free WiFi. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Rodinný penzion Kohoutek se nachází ve českém městě Hovorany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Vlněna

10

Studio Vlněna

Ubytování (Apartmán) Studio Vlněna. Studio Vlněna se nachází v Brně, 1,8 km od hradu Špilberk a 3,9 km od brněnského výstaviště. Ubytování Studio Vlněna se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Čápů

10

Chalupa U Čápů

Ubytování (Chata) Chalupa U Čápů. Chalupa U Čápů se nachází v Nových Mlýnech, pouhých 33 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Chalupa U Čápů se nachází ve českém městě Hotely v Nových Mlýnech, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Přehrady Znojmo

10

U Přehrady Znojmo

Ubytování (Privát) U Přehrady Znojmo. U Přehrady Znojmo se nachází ve Znojmě a nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Přehrady Znojmo se nachází ve českém městě Znojmo, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RELAX u lesa

10

RELAX u lesa

Ubytování (Apartmán) RELAX u lesa. RELAX u lesa se nachází v Ratíškovicích, 13 km od Skalice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování RELAX u lesa se nachází ve českém městě Ratíškovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Matůšků

10

U Matůšků

Ubytování (Apartmány) U Matůšků. U Matůšků se nachází v Mikulčicích, 18 km od Lednice, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Matůšků se nachází ve českém městě Mikulčice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na Pálavě

10

Apartmán na Pálavě

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Pálavě. Apartmán na Pálavě se nachází v Dolních Věstonicích, 32 km od městečka Laa an der Thaya. Ubytování Apartmán na Pálavě se nachází ve českém městě Dolní Věstonice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Andel Šatov

10

Penzion Andel Šatov

Ubytování (Apartmány) Penzion Andel Šatov. Penzion Andel Šatov se nachází v Šatově. Apartmány mají výhled do zahrady, posezení, pračku, vlastní koupelnu s fénem a plně vybavenou kuchyň s myčkou... Ubytování Penzion Andel Šatov se nachází ve českém městě Šatov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Koněvova

10

Apartmány Koněvova

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Koněvova. Apartmány Koněvova se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Koněvova se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Habánská, celý dům

10

Apartmány Habánská, celý dům

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmány Habánská, celý dům. Apartmány Habánská, celý dům se nachází v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji, 41 km od Laa an der Thaya. Ubytování Apartmány Habánská, celý dům se nachází ve českém městě Pouzdřany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments 4 in the historic part of Znojmo

10

Apartments 4 in the historic part of Znojmo

Ubytování (Apartmán) Apartments 4 in the historic part of Znojmo. Apartmány 4 se nachází v historické části Znojma. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments 4 in the historic part of Znojmo se nachází ve českém městě Znojmo, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bona Terra

10

Bona Terra

Ubytování (Apartmány) Bona Terra. Bona Terra se nachází v Horních Věstonicích, 31 km od Laa an der Thaya, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bona Terra se nachází ve českém městě Horní Věstonice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Špačků Comfort

10

Ubytování U Špačků Comfort

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Špačků Comfort. Ubytování U Špačků se nachází v Novosedlech a nabízí bepzlatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 40 km od Brna a 38 km od letiště Brno-Tuřany. Ubytování Ubytování U Špačků Comfort se nachází ve českém městě Novosedly, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey & Pink Apartment Selská

10

Grey & Pink Apartment Selská

Ubytování (Apartmán) Grey & Pink Apartment Selská. Apartmán Grey & Pink Selská se nachází v Brně, 8 km od výstaviště, 3,5 km od vily Tugendhat a 5 km od místa konání vánočního trhu a hradu Špilberk. Ubytování Grey & Pink Apartment Selská se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U studny

10

Apartmány U studny

Ubytování (Apartmány) Apartmány U studny. Apartmány U studny se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí terasu a ubytování s kuchyní. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 38 km od Brna. Ubytování Apartmány U studny se nachází ve českém městě Dolní Dunajovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

6th Sense Apartments

9,9

6th Sense Apartments

Ubytování (Apartmán) 6th Sense Apartments. 6th Sense Apartments se nachází v Brně v Jihomoravském kraji, 5 km od brněnského výstaviště, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování 6th Sense Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tosca - vinny sklep

9,9

Tosca - vinny sklep

Ubytování (Vila) Tosca - vinny sklep. Tosca - vinný sklep se nachází v Prušánkách, 26 km od Valtic. Ubytování Tosca - vinny sklep se nachází ve českém městě Prušánky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Lábadi

9,9

Ubytování Lábadi

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lábadi. Ubytování Lábadi se nachází v Rohatci, 10 km od města Skalica. Ubytování Ubytování Lábadi se nachází ve českém městě Rohatec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný sklipek u Sidonie

9,9

Vinný sklipek u Sidonie

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklipek u Sidonie. Vinný sklipek u Sidonie leží ve Vlkoši a může se pochlubit zahradou, grilem a terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Vinný sklipek u Sidonie se nachází ve českém městě Vlkoš, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinařství Fiamoli

9,9

Vinařství Fiamoli

Ubytování (Apartmán) Vinařství Fiamoli. Vinařství Fiamoli se nachází ve městě Vracov, 23 km od Skalice. Ubytování Vinařství Fiamoli se nachází ve českém městě Vracov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Adalbert

9,9

Rezidence Adalbert

Ubytování (Prázdninový dům) Rezidence Adalbert. Rezidence Adalbert je klimatizovaný prázdninový dům se zahradou situovaný ve Valticích, 800 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od Kolonády na Rajstně. Ubytování Rezidence Adalbert se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RD Dobre Pole

9,9

RD Dobre Pole

Ubytování (Prázdninový dům) RD Dobre Pole. RD Dobré Pole se nachází v Dobrých Polích, 20 km od města Laa an der Thaya. Ubytování RD Dobre Pole se nachází ve českém městě Dobré Pole, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nobless Apartment Brno

9,9

Nobless Apartment Brno

Ubytování (Apartmán) Nobless Apartment Brno. Nobless Apartment Brno se nachází v centru Brna, 1,4 km od brněnského výstaviště, pouhých 2,4 km od hradu Špilberk a 2 km od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování Nobless Apartment Brno se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány ROSE Mikulov

9,9

Apartmány ROSE Mikulov

Ubytování (Apartmány) Apartmány ROSE Mikulov. Apartmány ROSE Mikulov se nachází v Mikulově, 12 km od Valtic, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány ROSE Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sklípek u Svobodů

9,9

Sklípek u Svobodů

Ubytování (Venkovský dům) Sklípek u Svobodů. Sklípek u Svobodů se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od Lednice, a hosté zde mohou využívat sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sklípek u Svobodů se nachází ve českém městě Velké Bílovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační a jezdecký areál Equifarm

9,9

Rekreační a jezdecký areál Equifarm

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační a jezdecký areál Equifarm. Rekreační a jezdecký areál Equifarm se nachází v Jevišovicích, 34 km od města Retz, a nabízí bar, sdílený obývací prostor, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Rekreační a jezdecký areál Equifarm se nachází ve českém městě Jevišovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 10 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

9,9

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ema Dolní Dunajovice. Apartmán Ema se nachází v Dolních Dunajovicích v Jihomoravském kraji, 31 km od města Laa an der Thaya, je klimatizovaný a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmán Ema Dolní Dunajovice se nachází ve českém městě Dolní Dunajovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5th Element Apartments

9,9

5th Element Apartments

Ubytování (Apartmán) 5th Element Apartments. Apartmán Campus se nachází v Brně, 5 km od výstaviště a 6 km od hradu Špilberk, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování 5th Element Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lavander

9,9

Apartmán Lavander

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lavander. Apartmán Lavander se nachází v Klentnici, 28 km od obce Laa an der Thaya. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Lavander se nachází ve českém městě Klentnice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DáLe - jen tak si žít ...

9,9

DáLe - jen tak si žít ...

Ubytování (Penzion) DáLe - jen tak si žít .... DáLe - jen tak si žít ... se nachází v Novém Přerově a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování DáLe - jen tak si žít ... se nachází ve českém městě Nový Přerov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní prázdninový dům

9,9

Luxusní prázdninový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní prázdninový dům. Luxusní prázdninový dům se nachází v Rosicích, 21 km od Brna. Ubytování Luxusní prázdninový dům se nachází ve českém městě Rosice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Ladná

9,9

Apartmány Ladná

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Ladná. Apartmány Ladná se nachází v Ladné a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, vířivkou a krytým bazénem. Ubytování Apartmány Ladná se nachází ve českém městě Ladná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany De-Lu

9,9

Apartmany De-Lu

Ubytování (Aparthotel) Apartmany De-Lu. Aparthotel Apartmany De-Lu se nachází v Blansku, 25 km od Brna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany De-Lu se nachází ve českém městě Blansko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Lednicko-valtický apartmán

9,9

Lednicko-valtický apartmán

Ubytování (Apartmán) Lednicko-valtický apartmán. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Hlohovci, uprostřed Lednicko-valtického areálu a 48 km od Brna. Ubytování Lednicko-valtický apartmán se nachází ve českém městě Hlohovec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kurdějov

9,9

Apartmán Kurdějov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kurdějov. Apartmán Kurdějov se nachází v klidné části na okraji Hustopečí a nabízí venkovní bazén, terasu, zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Kurdějov se nachází ve českém městě Hustopeče, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Podmoli

9,9

Chalupa Podmoli

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Podmoli. Chalupa Podmolí se nachází v Podmolí, 29 km od obce Retz. Ubytování Chalupa Podmoli se nachází ve českém městě Podmolí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BB Apartman

9,9

BB Apartman

Ubytování (Apartmán) BB Apartman. BB Apartman se nachází v Dolních Bojanovicích, 30 km od Valtic. Ubytování BB Apartman se nachází ve českém městě Dolní Bojanovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U koupaliště

9,9

Apartmány U koupaliště

Ubytování (Apartmány) Apartmány U koupaliště. Apartmány U koupaliště se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány stojí 42 km od Mikulova a 58 km od letiště Brno-Tuřany. Ubytování Apartmány U koupaliště se nachází ve českém městě Znojmo, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Vinarska

9,9

Holiday Home Vinarska

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vinarska. Prázdninový dům Vinařská se nachází v Dolních Bojanovicích v Jihomoravském kraji, 30 km od Valtic. Nabízí terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Vinarska se nachází ve českém městě Dolní Bojanovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování pod Kraví horou

9,9

Ubytování pod Kraví horou

Ubytování (Privát) Ubytování pod Kraví horou. Ubytování v soukromí Ubytování pod Kraví horou se nachází v obci Louka, 14 km od města Retz, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování pod Kraví horou se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán pod Mikulášem

9,8

Apartmán pod Mikulášem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Mikulášem. Apartmán pod Mikulášem se nachází ve Znojmě a nabízí ubytování s patiem a zdarma dostupným Wi-Fi. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán pod Mikulášem se nachází ve českém městě Znojmo, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Nella

9,8

Apartmán Nella

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nella. Apartmán Nella se nachází ve Valticích, 1,1 km od zámku Valtice a 2,1 km od kolonády na Reistně, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Apartmán Nella se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u studny

9,8

Chalupa u studny

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u studny. Chalupa U Studny je venkovský dům, který se nachází v Lukově, 14 km od Znojma a 47 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Chalupa u studny se nachází ve českém městě Lukov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EEL Brno Apartments

9,8

EEL Brno Apartments

Ubytování (Apartmány) EEL Brno Apartments. Apartmány EEL se nachází v centru Brna, nedaleko od hradu Špilberk, katedrály sv. Petra a Pavla a místa konání vánočních trhů. Ubytování EEL Brno Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

In Apartments

9,8

In Apartments

Ubytování (Apartmán) In Apartments. In Apartments se nachází v Brně, 5 km od výstaviště a 6 km od hradu Špilberk i od katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytování In Apartments se nachází ve českém městě Brno, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Fialce Hustopece s.r.o.

9,8

Na Fialce Hustopece s.r.o.

Ubytování (Apartmány) Na Fialce Hustopece s.r.o.. Na Fialce Hustopeče s.r.o. se nachází v Hustopečích, 44 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Fialce Hustopece s.r.o. se nachází ve českém městě Hustopeče, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman75

9,8

Apartman75

Ubytování (Apartmány) Apartman75. Apartmány Apartman75 se nacházejí v Tišnově, 28 km od Brna, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman75 se nachází ve českém městě Tišnov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Jihomoravský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Jihomoravský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Jihomoravský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1770 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Jihomoravský kraj.

Pro český region Jihomoravský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Brno (449), Mikulov (115), Znojmo (111), Lednice (59), Valtice (50), Pavlov (35), Mutěnice (30), Velké Bílovice (26), Hustopeče (24), Břeclav (24). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Jihomoravský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Hostel Zahrada Mikulov (10*), Apartmán Bezkov (10*), Studio Vlněna (10*), Chalupa U Čápů (10*), U Přehrady Znojmo (10*), RELAX u lesa (10*), Penzion Andel Šatov (10*), Apartmány Koněvova (10*), Apartmány Habánská, celý dům (10*), Apartments 4 in the historic part of Znojmo (10*).

Region Jihomoravský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.