Hledat

Ubytování

Ubytování město Bartošovice v Orlických Horách

V českém městě Bartošovice v Orlických Horách máme celkem 3 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Bartošovice v Orlických Horách

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Bartošovice v Orlických Horách

Apartmány Barto21

9,7

Apartmány Barto21

Ubytování (Apartmány) Apartmány Barto21. Apartmány Barto21 se nachází v Bartošovicích v Orlických horách, 11 km od Říček v Orlických horách. V zimě tu dojedete na lyžích až ke dveřím. Ubytování Apartmány Barto21 se nachází ve českém městě Bartošovice v Orlických Horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Chata Orlice

8,4

Penzion Chata Orlice

Ubytování (Penzion) Penzion Chata Orlice. Penzion Chata Orlice se nachází v obci Bartošovice v Orlických horách. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a bar. Ubytování Penzion Chata Orlice se nachází ve českém městě Bartošovice v Orlických Horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Chata Rampušák

8,2

Penzion Chata Rampušák

Ubytování (Penzion) Penzion Chata Rampušák. Penzion Chata Rampušák se nachází v Bartošovicích v Orlických horách. Nabízí zahradu, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Chata Rampušák se nachází ve českém městě Bartošovice v Orlických Horách, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Bartošovice v Orlických Horách

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Bartošovice v Orlických Horách. Město Bartošovice v Orlických Horách je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.