Hledat

Ubytování

Ubytování město Černý Důl

V českém městě Černý Důl máme celkem 62 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Černý Důl

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Černý Důl

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

10

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

Ubytování (Apartmán) Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled. Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled se nachází v Černém Dole, 34 km od Harrachova. Ubytování Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytování (Apartmán) Slunečný apartmán. Slunečný apartmán se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 34 km od Harrachova. Ubytování Slunečný apartmán se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 85

9,7

Apartmán 85

Ubytování (Apartmán) Apartmán 85. Apartmán 85 se nachází v Čisté. V okolí se můžete věnovat lyžování a pěší turistice. Ubytování je vzdáleno 50 km od Karpacze a 25 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartmán 85 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila 66 - Čistá v Krkonoších

9,7

Vila 66 - Čistá v Krkonoších

Ubytování (Vila) Vila 66 - Čistá v Krkonoších. Vila 66 - Čistá V Krkonoších se nachází v Černém Dole a nabízí terasu a zahradu. Na místě je k dispozici restaurace. Do Rokytnice nad Jizerou je to 34 km. Ubytování Vila 66 - Čistá v Krkonoších se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bouda Helena

9,6

Hotel Bouda Helena

Ubytování (Hotel) Hotel Bouda Helena. Hotel Bouda Helena se nachází v Peci pod Sněžkou, 5 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Bouda Helena se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Garden

9,5

Penzion Garden

Ubytování (Penzion) Penzion Garden. Penzion Garden se nachází v obci Černý Důl a nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion Garden se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Krkonoše

9,5

Chalupa Krkonoše

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupa Krkonoše. Chalupa Krkonoše stojí v Černém Dole, 250 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v lyžařském středisku Černý Důl - Jánské Lázně - Pec pod Sněžkou. Ubytování Chalupa Krkonoše se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iva

9,5

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Apartmán Iva se nachází v Černém Dole, 47 km od Harrachova. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Iva se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Nás

9,5

U Nás

Ubytování (Apartmány) U Nás. Chalupa U nás se nachází v Černém Dole, pouhých 47 km od Harrachova. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Pro hosty je zde k dispozici lyžárna. Ubytování U Nás se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment U Erlebachů

9,4

Apartment U Erlebachů

Ubytování (Apartmán) Apartment U Erlebachů. Apartmán v rodinném domě v klidné části Černého Dolu. Apartmán U Erlebachů je po místních komunikacích snadno přístupný i v zimních měsících. Ubytování Apartment U Erlebachů se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán "U nás doma" v chatě ALFA Černý Důl

9,4

Apartmán "U nás doma" v chatě ALFA Černý Důl

Ubytování (Apartmán) Apartmán "U nás doma" v chatě ALFA Černý Důl. Apartmán "U nás doma" v chatě ALFA Černý Důl se nachází v Černém Dole a nabízí tenisový kurt a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmán "U nás doma" v chatě ALFA Černý Důl se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Černý důl - Čistá Šťastný kopec

9,4

Černý důl - Čistá Šťastný kopec

Ubytování (Apartmán) Černý důl - Čistá Šťastný kopec. Apartmán Černý důl - Čistá Šťastný kopec se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Černý důl - Čistá Šťastný kopec se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Černý důl 18

9,4

Černý důl 18

Ubytování (Chata) Černý důl 18. Černý důl 18 se nachází v Černém Dole, 46 km od Harrachova. Nabízí terasu, možnost lyžování přímo od budovy, Wi-Fi zdarma a soukromé parkování. Ubytování Černý důl 18 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Mates Černý důl

9,3

Chalupa Mates Černý důl

Ubytování (Chata) Chalupa Mates Černý důl. Chalupa Mates Černý důl se nachází v Černém Dole, 100 metrů od sedačkové lanovky, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Chalupa Mates Černý důl se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anna

9,3

Apartments Anna

Ubytování (Apartmán) Apartments Anna. Apartments Anna se nachází v Černém Dole, 46 km od Harrachova. Nabízí tenisový kurt, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anna se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cihlářka 303

9,3

Cihlářka 303

Ubytování (Apartmán) Cihlářka 303. Cihlářka 303 se nachází v Černém Dole. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, fitness centrum a tenisový kurt. Ubytování Cihlářka 303 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Alfa 11

9,3

Apartmán Alfa 11

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alfa 11. Apartmán Alfa 11 se nachází v Černém Dole, 33 km od města Szklarska Poręba, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartmán Alfa 11 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Chalet

9,3

Happy Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) Happy Chalet. Happy Chalet se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 48 km od Harrachova, a nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Happy Chalet se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Šťastných

9,3

Apartmány U Šťastných

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Šťastných. Apartmány U Šťastných se nachází na klidném místě v Černém Dole, 2 km od lyžařského areálu Černý Důl a 8 km od lyžařského areálu Janské Lázně. Ubytování Apartmány U Šťastných se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Černý Důl

9,3

Apartmán Černý Důl

Ubytování (Apartmán) Apartmán Černý Důl. Apartmán Černý Důl se nachází v Černém Dole. Do Harrachova to je 46 km a na místě lze využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Černý Důl se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata Krakonoš

9,3

Horská chata Krakonoš

Ubytování (Horské chaty) Horská chata Krakonoš. Horská chata Krakonoš se nachází v Černém Dole, 500 metrů od lyžařského areálu Na Muldě. Ubytování Horská chata Krakonoš se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších

9,2

Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších

Ubytování (Apartmán) Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších. Apartmán Čistá v Krkonoších se nachází v městysu Černý Důl, 200 metrů od jezera, je obklopený přírodou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tetřeví Boudy

9,2

Hotel Tetřeví Boudy

Ubytování (Hotel) Hotel Tetřeví Boudy. Hotel Tetřeví Boudy se nachází v Krkonošském národním parku, 1030 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Tetřeví Boudy se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horský pension Gendorf

9,2

Horský pension Gendorf

Ubytování (Penzion) Horský pension Gendorf. Horský pension Gendorf se nachází v Černém Dole, 2 km od Krkonošského národního parku. Nabízí vířivku, saunu a bar, kam hosté mohou zajít na skleničku. Ubytování Horský pension Gendorf se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Viktorka

9,2

Apartmány Viktorka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Viktorka. Apartmány Viktorka se nacházejí v Černém Dole, 46 km od Harrachova. K dispozici je i terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Viktorka se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Home Osada

9,1

Holiday Home Osada

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Osada. Prázdninový dům Osada se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home Osada se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Salma

9,1

Pension Salma

Ubytování (Penzion) Pension Salma. Pension Salma se nachází v Černém Dole a nabízí individuálně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, pouhých 300 metrů od nejbližší sjezdovky. Ubytování Pension Salma se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 58 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský apartmán 212 - Cihlářka

9,1

Horský apartmán 212 - Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán 212 - Cihlářka. Horský apartmán 212 – Cihlářka se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci, fitness centrum, bar, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady, neplacené... Ubytování Horský apartmán 212 - Cihlářka se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

vila krkonoše

9,1

vila krkonoše

Ubytování (Prázdninový dům) vila krkonoše. Vila Krkonoše se nachází v Černém Dole, 34 km od Sklářské Poruby. Nabízí soukromý bazén, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování vila krkonoše se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments White - Hill

9,1

Apartments White - Hill

Ubytování (Aparthotel) Apartments White - Hill. Apartments White - Hill se nachází v Černém Dole, 44 km od Harrachova, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments White - Hill se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Purm

9

Apartmán Purm

Ubytování (Apartmán) Apartmán Purm. Apartmán Purm se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 44 km od Harrachova. Ubytování Apartmán Purm se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šťastný kopec vila č. 56

9

Šťastný kopec vila č. 56

Ubytování (Vila) Šťastný kopec vila č. 56. Šťastný kopec vila č. 56 se nachází v Černém Dole a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro vodní sporty a gril. Ubytování Šťastný kopec vila č. 56 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 104 Pec pod Sněžkou

9

Apartman 104 Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartman 104 Pec pod Sněžkou. Apartmán 104 Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou. Ubytování Apartman 104 Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Jaroslava

8,9

Penzion Jaroslava

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Jaroslava. Penzion Jaroslava se nachází v Černém Dole a nabízí sezónní venkovní bazén, přímý přístup na sjezdovku a vybavení pro grilování. Ubytování Penzion Jaroslava se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Chalet

8,9

Relax Chalet

Ubytování (Chata) Relax Chalet. Relax Chalet se nachází v Černém Dole, 34 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Relax Chalet se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jitka - Slunečná louka

8,9

Apartmán Jitka - Slunečná louka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jitka - Slunečná louka. Apartmán Jitka - Slunečná louka se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 34 km od Harrachova. Ubytování Apartmán Jitka - Slunečná louka se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Hill

8,9

Happy Hill

Ubytování (Vily) Happy Hill. Happy Hill se nachází v klidné oblasti, 3 minuty jízdy autem od lyžařského centra Černý Důl. Ubytování Happy Hill se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cihlářka - horský apartmán 103

8,8

Cihlářka - horský apartmán 103

Ubytování (Apartmán) Cihlářka - horský apartmán 103. Tento apartmán se nachází v Černém Dole a nabízí sluneční terasu, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Cihlářka - horský apartmán 103 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prazska Bouda

8,8

Prazska Bouda

Ubytování (Hotel) Prazska Bouda. Hotel Pražská Bouda se nachází mezi obcemi Černá Hora, Pec pod Sněžkou a Černý Důl, 300 metrů od lyžařského vleku Mulda. Ubytování Prazska Bouda se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u Janečků

8,8

Ubytování u Janečků

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Janečků. Ubytování u Janečků je situováno v klidné části přírodní rezervace Černý Důl a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled na Černou horu,... Ubytování Ubytování u Janečků se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Slunečná

8,8

Chalupa Slunečná

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Slunečná. Chalupa Slunečná se nachází v Černém Dole, 44 km od Harrachova, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Slunečná se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vysokohorský apartmán Cihlářka

8,7

Vysokohorský apartmán Cihlářka

Ubytování (Apartmány) Vysokohorský apartmán Cihlářka. Vysokohorský apartmán Cihlářka s výhledem na hory se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci, bar, zahradu, zázemí pro grilování, dětské hřiště a... Ubytování Vysokohorský apartmán Cihlářka se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Union

8,7

Hotel Union

Ubytování (Penzion) Hotel Union. Hotel Union se nachází v Černém Dole, 200 metrů od lyžařského areálu, a nabízí sdílený prostor s kuchyňským vybavením, lyžárnu a půjčovnu lyžařského... Ubytování Hotel Union se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cihlářka - Apartmány 309/208

8,7

Cihlářka - Apartmány 309/208

Ubytování (Apartmány) Cihlářka - Apartmány 309/208. Cihlářka - Apartmány 309/208 se nacházejí 1 010 metrů nad mořem v lesích 2. Ubytování Cihlářka - Apartmány 309/208 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Čistá

8,6

Penzion Čistá

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Čistá. Penzion Čistá se nachází v Černém Dole a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Čistá se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Roudny

8,5

Ubytování Roudny

Ubytování (Chata) Ubytování Roudny. Ubytování Roudný se nachází 200 metrů od lyžařského areálu Černý důl, 50 metrů od zastávky skibusu. Nabízí zahradu s trampolínou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Roudny se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cihlářská bouda, apartmán 307

8,4

Cihlářská bouda, apartmán 307

Ubytování (Apartmán) Cihlářská bouda, apartmán 307. Cihlářská bouda, apartmán 307 nabízí ubytování v Černém Dole, 13 km od města Karpacz. Hosté mohou využít terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cihlářská bouda, apartmán 307 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cihlarka apartment 306

8,3

Cihlarka apartment 306

Ubytování (Apartmán) Cihlarka apartment 306. Apartmán Cihlářka 306 se nachází 1,5 km od ski areálu Zahrádky a 4 km od Černého Dolu. Ubytování Cihlarka apartment 306 se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman 105 Pec pod Sněžkou

8,1

Apartman 105 Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartman 105 Pec pod Sněžkou. Tento alpský apartmán se nachází v Krkonoších, je umístěný bytovém domě Cihlářka v nadmořské výšce 1 080 metrů, 2,2 km od sjezdovky Zahrádky, a nabízí... Ubytování Apartman 105 Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Gerle

8

Penzion Gerle

Ubytování (Penzion) Penzion Gerle. Penzion Gerle se nachází v Černém Dole. Je přístupný na lyžích a nabízí zahradu, lyžárnu, přímý přístup na sjezdovku a společný lounge. Ubytování Penzion Gerle se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Aurum Černý Důl

7,8

Hotel Aurum Černý Důl

Ubytování (Hotel) Hotel Aurum Černý Důl. Hotel Aurum Černý Důl se nachází na poklidném místě na samé hranici Krkonošského národního parku a nabízí bazén, vířivku a posilovnu. Ubytování Hotel Aurum Černý Důl se nachází ve českém městě Černý Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Černý Důl

Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Černý Důl. Město Černý Důl je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.