Hledat

Ubytování

Apartment La Guccinela Apartmán

29 U Trojice, Český Krumlov, 381 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment La Guccinela. Apartment La Guccinela se nachází v Českém Krumlově, 1,1 km od zámku Český Krumlov, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Apartment La Guccinela se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Popis ubytování Apartment La Guccinela

Mezi zajímavosti v okolí apartmánu La Guccinela patří otáčivý hlediště, minoritský klášter a autobusové nádraží Český Krumlov. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování se nachází 1,4 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově a nabízí gril. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Apartment La Guccinela se nachází v Českém Krumlově, 1,1 km od zámku Český Krumlov, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a turistickými informacemi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně

Jiná ubytování ve městě Český Krumlov

Villa Harmony

9,9

Villa Harmony

Ubytování (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony se nachází v Českém Krumlově, 1,7 km od zámku Český Krumlov a hlavního náměstí, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Harmony se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Adalbert

9,9

Pension Adalbert

Ubytování (Penzion) Pension Adalbert. Pension Adalbert se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Pension Adalbert se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Konekt Apartment

9,9

Konekt Apartment

Ubytování (Apartmán) Konekt Apartment. Konekt Apartment se nachází v Českém Krumlově, 700 metrů od hlavního náměstí, 800 metrů od otáčivého hlediště a 600 metrů od synagogy. Ubytování Konekt Apartment se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Life in Nature

9,9

Apartmán Life in Nature

Ubytování (Apartmán) Apartmán Life in Nature. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V apartmánu je 1 koupelna. Apartmán Life in Nature má terasu. Relaxovat můžete na zahradě. Ubytování Apartmán Life in Nature se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment 23

9,9

Apartment 23

Ubytování (Apartmán) Apartment 23. Apartmán 23 je apartmán s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou situovaný v budově z 15. Ubytování Apartment 23 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel CK Park

9,8

Hotel CK Park

Ubytování (Hotel) Hotel CK Park. Tříhvězdičkový Hotel CK Park se nachází v Českém Krumlově, 3 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Hotel CK Park se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Domeček / Tiny House

9,8

Domeček / Tiny House

Ubytování (Apartmány) Domeček / Tiny House. Domeček / Tiny House se nachází v Českém Krumlově, 700 metrů od zámku Český Krumlov a 400 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Domeček / Tiny House se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Babyka Apartments

9,8

Babyka Apartments

Ubytování (Apartmány) Babyka Apartments. Babyka Apartments se nachází v Českém Krumlově, 300 metrů od zámku Český Krumlov. Ubytování Babyka Apartments se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Kristian

9,8

Pension Kristian

Ubytování (Penzion) Pension Kristian. Pension Kristian se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Kristian se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Procházků

9,8

Apartmány U Procházků

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Procházků. Apartmány U Procházků se nachází v Českém Krumlově, 3 km od zámku Český Krumlov i od hlavního náměstí a 5 km od divadla s otáčivým hledištěm. Ubytování Apartmány U Procházků se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Slunecni Dum

9,8

Slunecni Dum

Ubytování (Penzion) Slunecni Dum. Sluneční Dům stojí na klidném místě mezi stromy, jen 5 minut pěšky od centra Českého Krumlova zapsaného do seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Slunecni Dum se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Dlouhá 93

9,7

Apartments Dlouhá 93

Ubytování (Apartmány) Apartments Dlouhá 93. Apartments Dlouhá 93 se nachází v Českém Krumlově, poblíž zámku Český Krumlov a pár kroků od hlavního náměstí. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dlouhá 93 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pokoj pro dva s výhledem

9,7

Pokoj pro dva s výhledem

Ubytování (Apartmán) Pokoj pro dva s výhledem. Pokoj pro dva s výhledem se nachází v klidné části Českého Krumlova, 9 minut chůze od zámku, 700 metrů od hlavního náměstí a 1,1 km od otáčivého hlediště. Ubytování Pokoj pro dva s výhledem se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Plešivecká 119

9,7

Pension Plešivecká 119

Ubytování (Penzion) Pension Plešivecká 119. Penzion Plešivecká 119 se nachází v Českém Krumlově a nabízí panoramatický výhled na řeku Vltavu. Ubytování Pension Plešivecká 119 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

1st Republic Villa - Adults only

9,7

1st Republic Villa - Adults only

Ubytování (Penzion) 1st Republic Villa - Adults only. Penzion 1st Republic Villa, vyhrazený pro dospělé, se nachází v tiché rezidenční čtvrti v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku. Ubytování 1st Republic Villa - Adults only se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Church apartment

9,7

Church apartment

Ubytování (Apartmán) Church apartment. Church apartment se nachází v Českém Krumlově, 3,4 km od tamního hradu a zámku a 80 metrů od hlavního náměstí. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Church apartment se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Wok

9,6

Pension Wok

Ubytování (Penzion) Pension Wok. Pension Wok se nachází v budově ze 16. století přímo na břehu Vltavy v centru Českého Krumlova. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Pension Wok se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension U Kapličky

9,6

Pension U Kapličky

Ubytování (Penzion) Pension U Kapličky. Penzion U Kapličky se nachází v Českém Krumlově, v budově z roku 1620 s galerií, 200 metrů od historického hlavního náměstí, a nabízí zahradu a bezplatné... Ubytování Pension U Kapličky se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension MONO

9,6

Pension MONO

Ubytování (Penzion) Pension MONO. Pension MONO se nachází v Českém Krumlově, necelý 1 km od zámku Český Krumlov. Nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension MONO se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytovani Trojakova

9,6

Ubytovani Trojakova

Ubytování (Apartmán) Ubytovani Trojakova. Ubytování Trojáková se nachází na okraji Českého Krumlova, 1,5 km od zámku v Českém Krumlově. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ubytovani Trojakova se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Rozmarýna

9,6

Pension Rozmarýna

Ubytování (Penzion) Pension Rozmarýna. Pension Rozmarýna se nachází ve zrekonstruované historické budově ze 16. století a nabízí rustikální pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Rozmarýna se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Adam

9,6

Apartmán Adam

Ubytování (Apartmány) Apartmán Adam. Apartmán Adam má moderní nábytek a bezplatné Wi-Fi. Nachází se v Českém Krumlově, 1,5 km od zámku a historického centra v Českém Krumlově. Ubytování Apartmán Adam se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Domestika

9,6

Apartmány Domestika

Ubytování (Apartmány) Apartmány Domestika. Apartmány Domestika se nachází v Českém Krumlově, 300 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov a 90 metrů od hlavního krumlovského náměstí, a nabízí... Ubytování Apartmány Domestika se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horní Brána

9,6

Horní Brána

Ubytování (Apartmán) Horní Brána. Horní Brána se nachází v Českém Krumlově, nedaleko autobusového nádraží a 2,4 km od zámku Český Krumlov. Nabízí balkon s výhledem na řeku, zahradu a... Ubytování Horní Brána se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Pavla

9,6

U Pavla

Ubytování (Penzion) U Pavla. Penzion U Pavla se nachází v Českém Krumlově, 3,5 km od zámku Český Krumlov a 1,9 od divadla s otočným hledištěm. Ubytování U Pavla se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Achilla Bed & Breakfast

9,6

Achilla Bed & Breakfast

Ubytování (Penzion) Achilla Bed & Breakfast. Penzion u Achilla se nachází v Českém Krumlově, 1 km od hradu a zámku Český Krumlov. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Achilla Bed & Breakfast se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

5 kvetna 237 Apartmán Valentina

9,6

5 kvetna 237 Apartmán Valentina

Ubytování (Apartmán) 5 kvetna 237 Apartmán Valentina. Apartmán Valentina 5. května 237 je apartmán s výhledem do zahrady, na řeku a na město situovaný v Českém Krumlově, 2,4 km od otáčivého hlediště a 3,1 km... Ubytování 5 kvetna 237 Apartmán Valentina se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Wellness chata s bazénem

9,6

Wellness chata s bazénem

Ubytování (Chata) Wellness chata s bazénem. Wellness chata s bazénem se nachází v Českém Krumlově. Ubytování Wellness chata s bazénem se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Dům u barvíře

9,6

Penzion Dům u barvíře

Ubytování (Penzion) Penzion Dům u barvíře. Dům U Barvíře se nachází v pěší zóně v centru Českého Krumlova v budově zapsané na seznamu UNESCO. Penzion má renesanční fasádu z 15. Ubytování Penzion Dům u barvíře se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mini Hotel Abraka

9,6

Mini Hotel Abraka

Ubytování (Hotel) Mini Hotel Abraka. Mini Hotel Abraka sídlí ve středověké budově v Českém Krumlově a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a terasu s výhledem na historické městské hradby. Ubytování Mini Hotel Abraka se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Bella

9,5

Pension Bella

Ubytování (Penzion) Pension Bella. Pension Bella se nachází v Českém Krumlově, 2,5 km od zámku a 2,4 km od náměstí Svornosti. Ubytování Pension Bella se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Krumlovský dům v zahradě

9,5

Krumlovský dům v zahradě

Ubytování (Apartmány) Krumlovský dům v zahradě. Krumlovský dům v zahradě se nachází 2,2 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování se zahradou, společným lounge, sdílenou kuchyní, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Krumlovský dům v zahradě se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Šumavská

9,5

Apartmány Šumavská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Šumavská. Apartmány Šumavská se nachází v Českém Krumlově v Jihočeském kraji, nedaleko od kaple na Křížové hoře a od autobusového nádraží, a nabízí neplacené... Ubytování Apartmány Šumavská se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Klima

9,5

Penzion Klima

Ubytování (Privát) Penzion Klima. Penzion Klíma je vzdálený 10 minut chůze od centra Českého Krumlova. Ubytování Penzion Klima se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Gerta

9,5

Penzion Gerta

Ubytování (Penzion) Penzion Gerta. Penzion Gerta se nachází 10 minut chůze od centra města Český Krumlov chráněném organizací UNESCO a nabízí okouzlující zahradu s jezírkem a letním... Ubytování Penzion Gerta se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman atelier Paral

9,5

Apartman atelier Paral

Ubytování (Apartmán) Apartman atelier Paral. Apartmán ateliér Páral se nachází v centru Českého Krumlova, 100 metrů od hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku. Ubytování Apartman atelier Paral se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Onyx

9,5

Penzion Onyx

Ubytování (Penzion) Penzion Onyx. Penzion Onyx stojí 900 metrů od historického centra Českého Krumlova a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Onyx se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Alt Straninger

9,5

Alt Straninger

Ubytování (Penzion) Alt Straninger. Půvabný penzion Alt Straninger se nachází v historickém centru Českého Krumlova, jen přes ulici od muzea Egon Schiele Art Centrum. Ubytování Alt Straninger se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Návrat

9,5

Penzion Návrat

Ubytování (Penzion) Penzion Návrat. Penzion Návrat se nachází v Českém Krumlově, 4 km od zámku a hlavního náměstí. Ubytování Penzion Návrat se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Agnese

9,5

Villa Agnese

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Agnese. Villa Agnese se nachází v Českém Krumlově, 500 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Agnese se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Athanor

9,5

Pension Athanor

Ubytování (Penzion) Pension Athanor. Penzion Athanor sídlí v citlivě zrekonstruované historické budově v Českém Krumlově, pouhých 300 metrů od historického centra města. Ubytování Pension Athanor se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Latron 98

9,5

Latron 98

Ubytování (Apartmány) Latron 98. Latron 98 jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Českém Krumlově, necelý 1 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Latron 98 se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Augsten

9,5

Apartmán Augsten

Ubytování (Apartmán) Apartmán Augsten. Apartmán Augsten se nachází v klidném prostředí u Českého Krumlova a má bezplatné Wi-Fi, terasu s posezením a parkování zdarma. Ubytování Apartmán Augsten se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Sv. Duch

9,5

Penzion Sv. Duch

Ubytování (Penzion) Penzion Sv. Duch. Penzion Sv. Duch se nachází v Českém Krumlově, 15 minut chůze od místního zámku se zahradami. Nabízí zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Sv. Duch se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension SALMA

9,5

Pension SALMA

Ubytování (Penzion) Pension SALMA. Pension SALMA se nachází v Českém Krumlově, 1,2 km od hradu a zámku Český Krumlov a hlavního náměstí, 3,4 km od divadla s otáčivým hledištěm, 1,1 km od... Ubytování Pension SALMA se nachází ve českém městě Český Krumlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.