Hledat

Ubytování

Ubytování město Mikulov

V českém městě Mikulov máme celkem 115 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Mikulov

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Mikulov

Hostel Zahrada Mikulov

10

Hostel Zahrada Mikulov

Ubytování (Hostel) Hostel Zahrada Mikulov. Hostel Zahrada Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí sdílený prostor pro posezení, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hostel Zahrada Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Koněvova

10

Apartmány Koněvova

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Koněvova. Apartmány Koněvova se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Koněvova se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány ROSE Mikulov

9,9

Apartmány ROSE Mikulov

Ubytování (Apartmány) Apartmány ROSE Mikulov. Apartmány ROSE Mikulov se nachází v Mikulově, 12 km od Valtic, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány ROSE Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v Renesančním domě

9,8

Ubytování v Renesančním domě

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v Renesančním domě. Historický letní dům v Mikulově nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v Renesančním domě se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice accommodation in Mikulov

9,8

Nice accommodation in Mikulov

Ubytování (Apartmán) Nice accommodation in Mikulov. Apartmán Nice accommodation in Mikulov se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice accommodation in Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Měšťana

9,8

Apartmány U Měšťana

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Měšťana. Apartmány U Měšťana nabízí ubytování se zahradou v Mikulově, 43 km od Brna. Ubytování Apartmány U Měšťana se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Astrid

9,8

Apartmán Astrid

Ubytování (Apartmán) Apartmán Astrid. Klimatizovaný Apartmán Astrid se nachází v Mikulově v Jihomoravském kraji, 13 km od Valtic. Ubytování Apartmán Astrid se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán C16 Mikulov

9,8

Apartmán C16 Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán C16 Mikulov. Apartmán C16 Mikulov se nachází v Mikulově. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán C16 Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castle-Wall-Inn

9,8

Castle-Wall-Inn

Ubytování (Hostel) Castle-Wall-Inn. Hostel Castle-Wall-Inn se nachází v Mikulově. Nabízí sdílenou kuchyni, společný prostor pro posezení a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Castle-Wall-Inn se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Astrid 2

9,8

Apartmán Astrid 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Astrid 2. Apartmán Astrid 2 se nachází v Mikulově, 44 km od Brna. Tento apartmán má 1 koupelnu. K zázemí patří terasa. Ubytování Apartmán Astrid 2 se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Veltlín Mikulov

9,7

Apartmán Veltlín Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veltlín Mikulov. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmán Veltlín Mikulov is set in Mikulov. Ubytování Apartmán Veltlín Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Věží

9,7

Pod Věží

Ubytování (Apartmán) Pod Věží. Pod věži is located in Mikulov. The accommodation is 43 km from Znojmo. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Pod Věží se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Rezidence Mikulov

9,7

Apartmán Rezidence Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rezidence Mikulov. Apartmán Rezidence Mikulov se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic. Nabízí společenskou místnost a terasu. Ubytování Apartmán Rezidence Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Svatým kopečkem

9,7

Pod Svatým kopečkem

Ubytování (Privát) Pod Svatým kopečkem. Pod Svatým kopečkem se nachází v Mikulově, pouhých 12 km od Valtic. Nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pod Svatým kopečkem se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Čáp

9,7

Penzion Čáp

Ubytování (Penzion) Penzion Čáp. Penzion Čáp se nachází v Mikulově a nabízí sdílený lounge, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, terasu a rodinné pokoje. Ubytování Penzion Čáp se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hnízdo

9,7

Hnízdo

Ubytování (Apartmány) Hnízdo. Apartmány Hnízdo se nacházejí v Mikulově, 13 km od Valtic, a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hnízdo se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Astrid 3

9,7

Apartmán Astrid 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Astrid 3. Apartmán Astrid 3 se nachází v Mikulově a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 20 km od města Laa an der Thaya a 44 km od Brna. Ubytování Apartmán Astrid 3 se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov

9,6

REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov

Ubytování (Apartmány) REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov. REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mikulov, Husova Ulice

9,6

Apartment Mikulov, Husova Ulice

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikulov, Husova Ulice. Apartmán Mikulov, Husova Ulice se nachází v Mikulově, 14 km od Lednice, a nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartment Mikulov, Husova Ulice se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lederer Mikulov

9,6

Apartmán Lederer Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lederer Mikulov. Apartmán Lederer Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Lederer Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Kapucínské

9,6

Na Kapucínské

Ubytování (Penzion) Na Kapucínské. Penzion Na Kapucínské se nachází v Mikulově, 300 metrů od zámku. Ubytování Na Kapucínské se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán VIENNA

9,6

Apartmán VIENNA

Ubytování (Privát) Apartmán VIENNA. Apartmán VIENNA se nachází v Mikulově a nabízí ubytování s posezením. Standardem je plně vybavená koupelna se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Ubytování Apartmán VIENNA se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Antico

9,6

Apartmany Antico

Ubytování (Apartmány) Apartmany Antico. Apartmány Antico se nachází v centru Mikulova. Sídlí v budově ze 17. století a jsou zařízené v toskánském stylu. Ubytování Apartmany Antico se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Čížek

9,6

Pension Čížek

Ubytování (Apartmány) Pension Čížek. Pension Čížek se nachází v Mikulově, 13 km od Valtic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování Pension Čížek se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Baltazar Mikulov

9,6

Penzion Baltazar Mikulov

Ubytování (Penzion) Penzion Baltazar Mikulov. Penzion Baltazar je situovaný v bývalé židovské čtvrti v Mikulově a otevírá se z něho výhled na mikulovský zámek a na krajinu jižní Moravy. Ubytování Penzion Baltazar Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Apartman Mikulov

9,6

Boutique Apartman Mikulov

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique Apartman Mikulov. Butikový apartmán Mikulov se nachází v historické renesanční budově, která stojí hned vedle zámku v Mikulově uprostřed malebné přírodní rezervace Pálava. Ubytování Boutique Apartman Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 8 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Pemag Mikulov

9,5

Apartmány Pemag Mikulov

Ubytování (Penzion) Apartmány Pemag Mikulov. Apartmány Pemag Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmány Pemag Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Mikulov

9,5

Apartmán Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mikulov. Apartmán Mikulov se nachází v Mikulově v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 koupelny. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovaní U lomu

9,5

Ubytovaní U lomu

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovaní U lomu. Ubytovaní U lomu se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí vybavení pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování Ubytovaní U lomu se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment LIVI

9,5

Apartment LIVI

Ubytování (Apartmán) Apartment LIVI. Apartmán LIVI se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, vybavení pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartment LIVI se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Le Miracle Rezidence Speicher

9,5

Appartement Le Miracle Rezidence Speicher

Ubytování (Apartmán) Appartement Le Miracle Rezidence Speicher. Appartement Le Miracle Rezidence Speicher se nachází v Mikulově, 14 km od Lednice. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Le Miracle Rezidence Speicher se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Merlot

9,5

Ubytování Merlot

Ubytování (Penzion) Ubytování Merlot. Ubytování Merlot se nachází v Mikulově a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu dostupné ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ubytování Merlot se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pohoda

9,4

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází 15 minut chůze od centra Mikulova. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň s jídelním... Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Eldorado

9,4

Motel Eldorado

Ubytování (Penzion) Motel Eldorado. Motel Eldorado se nachází v Mikulově a nabízí bar, sdílený salonek, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, rodinné pokoje, gril a přepážku s... Ubytování Motel Eldorado se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinný penzion

9,4

Rodinný penzion

Ubytování (Privát) Rodinný penzion. Rodinný penzion se nachází v Mikulově, 13 km od Valtic. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rodinný penzion se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kiwi

9,4

Villa Kiwi

Ubytování (Penzion) Villa Kiwi. Villa Kiwi se nachází v Mikulově, 1 km od zámku Mikulov a 1,5 km od Svatého kopečku. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Kiwi se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Dream

9,4

Apartmán Dream

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dream. Apartmán Dream se nachází v Mikulově a nabízí terasu. Do Brna je to 44 km Apartmán má 1 samostatnou ložnici, obývací pokoj a 1 koupelnu. Ubytování Apartmán Dream se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Gulliver

9,4

Apartmány Gulliver

Ubytování (Apartmány) Apartmány Gulliver. Apartmány Gulliver se nacházejí v centru Mikulova a nabízejí apartmány s bezplatným Wi-Fi a moderním nábytkem. Ubytování Apartmány Gulliver se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dům Pod Věží

9,4

Dům Pod Věží

Ubytování (Apartmán) Dům Pod Věží. Dům Pod Věží se nachází v Mikulově, 15 km od Lednice, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílenou kuchyň a klimatizované... Ubytování Dům Pod Věží se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Relax-chatka

9,4

Apartmán Relax-chatka

Ubytování (Apartmány) Apartmán Relax-chatka. Apartmán Relax-chatka se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Relax-chatka se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Žabáka

9,4

Penzion U Žabáka

Ubytování (Penzion) Penzion U Žabáka. Penzion U Žabáka se nachází v historickém městě Mikulov, ve vinařské oblasti. V okolí najdete četné vinné sklepy. Ubytování Penzion U Žabáka se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Verde

9,4

Penzion Verde

Ubytování (Penzion) Penzion Verde. Penzion Verde se nachází v Mikulově a nabízí mobilní domy s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, klimatizací, terasou a přístupem do zahrady s... Ubytování Penzion Verde se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Mikulov

9,3

Pension Mikulov

Ubytování (Penzion) Pension Mikulov. Penzion Mikulov se nachází v centru města, 500 metrů od zámku. Má vinný sklípek, saunu a sezónní krytý bazén. V celém objektu je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikulov Apartmány MAGISTR

9,3

Mikulov Apartmány MAGISTR

Ubytování (Aparthotel) Mikulov Apartmány MAGISTR. Mikulov Apartmány MAGISTR se nachází v Mikulově, 15 km od Lednice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mikulov Apartmány MAGISTR se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování LILA

9,3

Ubytování LILA

Ubytování (Penzion) Ubytování LILA. Penzion Ubytování LILA se nachází v Mikulově a nabízí rodinné pokoje, zahradu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování LILA se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Mikulov

9,3

Ubytování Mikulov

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Mikulov. Ubytování Mikulov se nachází v Mikulově, 15 km od Valtic, a nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Městský penzion Mikulov

9,3

Městský penzion Mikulov

Ubytování (Penzion) Městský penzion Mikulov. Městský penzion Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled do zahrady. Ubytování Městský penzion Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány V Jámě

9,3

Apartmány V Jámě

Ubytování (Apartmány) Apartmány V Jámě. Penzion V Jámě se nachází 3 minuty chůze od historického centra Mikulova. Ubytování Apartmány V Jámě se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Veritas

9,3

Apartmány Veritas

Ubytování (Apartmány) Apartmány Veritas. Apartmány Veritas se nachází v Mikulově a nabízí zahradu. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Veritas se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PINOT HOUSE Mikulov

9,3

PINOT HOUSE Mikulov

Ubytování (Apartmán) PINOT HOUSE Mikulov. PINOT HOUSE Mikulov se nachází v Mikulově. Apartmán poskytuje výhled do zahrady a je vzdálený 14 km od Valtic. Ubytování PINOT HOUSE Mikulov se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Muškát

9,3

Penzion Muškát

Ubytování (Apartmány) Penzion Muškát. Penzion Muškát se nachází v jihomoravském Mikulově a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Penzion Muškát se nachází ve českém městě Mikulov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Mikulov

Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Mikulov. Město Mikulov je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.