Hledat

Ubytování

Ubytování město Moravská Nová Ves

V českém městě Moravská Nová Ves máme celkem 15 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Moravská Nová Ves

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Moravská Nová Ves

Penzion Vlasta

9,6

Penzion Vlasta

Ubytování (Penzion) Penzion Vlasta. Penzion Vlasta se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení, zahradu, sdílenou kuchyň, bankomat a bezplatné WiFi... Ubytování Penzion Vlasta se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani Salajkovi

9,6

Ubytovani Salajkovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovani Salajkovi. Ubytováni Salajkovi se nachází v Moravské Nové Vsi v Jihomoravském kraji, 23 km od Valtic. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovani Salajkovi se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hejč

9,6

Apartmán Hejč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hejč. Apartmán Hejč se nachází v Moravské Nové Vsi. Z apartmánu je výhled na hory. Valtice leží 24 km daleko. Ubytování Apartmán Hejč se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný sklep

9,5

Vinný sklep

Ubytování (Apartmán) Vinný sklep. Vinný sklep se nachází v Moravské Nové Vsi v Čechách. Nabízí vinárnu, prostorné vinice a apartmán s plně vybavenou kuchyní, krbem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vinný sklep se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Imrichovi

9,3

Penzion Imrichovi

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Imrichovi. Penzion Imrichovi se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí bar, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Penzion Imrichovi se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

penzion Selský dvůr

9,2

penzion Selský dvůr

Ubytování (Penzion) penzion Selský dvůr. Penzion Selský dvůr se nachází v Moravské Nové Vsi a má bar, společný obývací prostor, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. V domě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování penzion Selský dvůr se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

penzionMoravia

9,1

penzionMoravia

Ubytování (Penzion) penzionMoravia. PenzionMoravia se nachází v Moravské Nové Vsi. Nabízí klimatizované pokoje, sdílenou kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování penzionMoravia se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u Vlašiců

8,5

Ubytování u Vlašiců

Ubytování (Privát) Ubytování u Vlašiců. Ubytování u Vlašiců se nachází v Moravské Nové Vsi, 24 km od Valtic. Nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Ubytování u Vlašiců se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Medlov

8,3

Ubytování Medlov

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Medlov. Ubytování Medlov se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí společné posezení, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Ubytování Medlov se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Slunce nad Vinným Sklepem

8,2

Penzion Slunce nad Vinným Sklepem

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Slunce nad Vinným Sklepem. Penzion Slunce nad Vinným Sklepem se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí společný prostor pro posezení, sdílenou kuchyň, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Penzion Slunce nad Vinným Sklepem se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Za vodou

7,7

Za vodou

Ubytování (Venkovský dům) Za vodou. Ubytování Za vodou se nachází v Moravské Nové Vsi, 23 km od Valtic. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Nechybí v nich ani posezení a jídelní kout. Ubytování Za vodou se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný Sklep U Terezy a Jakuba

7,3

Vinný Sklep U Terezy a Jakuba

Ubytování (Apartmány) Vinný Sklep U Terezy a Jakuba. Vinný Sklep U Terezy a Jakuba se nachází v obci Moravská Nová Ves a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, vlastní vinný sklípek, ochutnávky i... Ubytování Vinný Sklep U Terezy a Jakuba se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bolero

Penzion Bolero

Ubytování (Penzion) Penzion Bolero. Penzion Bolero se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí bar, terasu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Bolero se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Bolera

Apartmán u Bolera

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Bolera. Apartmán u Bolera se nachází v Moravské Nové Vsi, 24 km od Valtic, a nabízí restauraci, bar, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán u Bolera se nachází ve českém městě Moravská Nová Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Moravská Nová Ves

Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Moravská Nová Ves. Město Moravská Nová Ves je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.