Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrava

V českém městě Ostrava máme celkem 185 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Ostrava

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Ostrava

Kurnik Šopa apartments

9,8

Kurnik Šopa apartments

Ubytování (Apartmán) Kurnik Šopa apartments. Apartmán Kurnik Šopa se nachází v Ostravě, 1,8 km od Stodolní ulice a 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Kurnik Šopa apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Písek

9,8

Apartmán Písek

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Písek. Apartmán Písek se nachází v Písku u Jablunkova a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Písek se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frýdecká Apartments

9,8

Frýdecká Apartments

Ubytování (Penzion) Frýdecká Apartments. Frýdecká Apartments se nachází v Ostravě, 3,7 km od Stodolní ulice a 4,4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí ubytování se... Ubytování Frýdecká Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Chalupníková

9,8

Apartmán Chalupníková

Ubytování (Apartmány) Apartmán Chalupníková. Apartmán Chalupníková se nachází 5 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Chalupníková se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Partyzánské náměstí 3

9,7

Partyzánské náměstí 3

Ubytování (Apartmán) Partyzánské náměstí 3. Apartmán Partyzánské náměstí 3 se nachází v Ostravě, pouhých 1,9 km od Stodolní ulice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Partyzánské náměstí 3 se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Poruba *Free Wifi*

9,7

Apartment Poruba *Free Wifi*

Ubytování (Apartmán) Apartment Poruba *Free Wifi*. Apartment Poruba *Free Wifi* se nachází v Ostravě, 10 km od Stodolní ulice i od Ostravar Arény, 12 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 9 km od... Ubytování Apartment Poruba *Free Wifi* se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Whitehouse

9,6

Apartments Villa Whitehouse

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Whitehouse. Apartmány Villa Whitehouse jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Ostravě, 1,7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Apartments Villa Whitehouse se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ostrava Studio

9,6

Ostrava Studio

Ubytování (Apartmán) Ostrava Studio. Ostrava Studio nabízí ubytování s balkonem a barem asi 5 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 1,3 km od Stodolní ulice. Ubytování Ostrava Studio se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylový Apartment Ostrava

9,6

Stylový Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Stylový Apartment Ostrava. Stylový Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 2,5 km od Stodolní ulice. Ubytování Stylový Apartment Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STING Boutique Apartments

9,6

STING Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) STING Boutique Apartments. STING Boutique Apartments jsou apartmány situované v Ostravě, 600 metrů od Stodolní ulice a 5 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování STING Boutique Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex 3+kk

9,5

Duplex 3+kk

Ubytování (Apartmán) Duplex 3+kk. Duplex 3+kk nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a výhledem do zahrady asi 3,6 km od Stodolní ulice. Ubytování Duplex 3+kk se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Paradise

9,5

Vila Paradise

Ubytování (Vila) Vila Paradise. Vila Paradise se nachází v Ostravě, 2.8 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Vila Paradise se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány City

9,5

Apartmány City

Ubytování (Apartmány) Apartmány City. Apartmány City se nachází v Ostravě, 7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmány City se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Belvedere

9,5

Apartment Belvedere

Ubytování (Apartmány) Apartment Belvedere. Apartmán Belvedere se nachází v Ostravě, 1,8 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a 2 km od Stodolní ulice. Ubytování Apartment Belvedere se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trio Apartments

9,5

Trio Apartments

Ubytování (Apartmány) Trio Apartments. Trio Apartments se nachází v Ostravě. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Trio Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤

9,5

❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤

Ubytování (Apartmán) ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤. ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ stojí přibližně 2,9 km od Stodolní ulice v Ostravě. Ubytování ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

De Luxe Relax Vila

9,4

De Luxe Relax Vila

Ubytování (Vila) De Luxe Relax Vila. Party House poskytuje ubytování ve vile v Ostravě s bezplatným Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. Vila zahrnuje 4 ložnice a 2 koupelny s vanou a... Ubytování De Luxe Relax Vila se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yellow Apartment

9,4

Yellow Apartment

Ubytování (Apartmán) Yellow Apartment. Yellow Apartment se nachází v Ostravě, 1,7 km od Stodolní ulice, 6 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 3,2 km od Ústředního autobusového... Ubytování Yellow Apartment se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Karolina

9,4

Residence Karolina

Ubytování (Apartmány) Residence Karolina. Residence Karolina se nachází v Ostravě, blízko Stodolní ulice, hlavního autobusového nádraží a místa konání vánočních trhů. Ubytování Residence Karolina se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Padre

9,4

Pension Padre

Ubytování (Hotel) Pension Padre. Pension Padre se nachází v Ostravě, 2,5 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Pension Padre se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SILESIA Apartment

9,4

SILESIA Apartment

Ubytování (Apartmán) SILESIA Apartment. Apartmán SILESIA se nachází v Ostravě, 3,5 km od hlavního autobusového nádraží a ostravské zoo a 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování SILESIA Apartment se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Apartments Rezidence Nová Karolina

9,4

Golden Apartments Rezidence Nová Karolina

Ubytování (Apartmány) Golden Apartments Rezidence Nová Karolina. Golden Apartments Rezidence Nová Karolina se nachází v Ostravě v Moravskoslezském kraji, nedaleko Stodolní ulice a hlavního autobusového nádraží. Ubytování Golden Apartments Rezidence Nová Karolina se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány RUMPA-DRINKS

9,4

Apartmány RUMPA-DRINKS

Ubytování (Apartmány) Apartmány RUMPA-DRINKS. Apartmány RUMPA-DRINKS se nachází v Ostravě, 2,2 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány RUMPA-DRINKS se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila u Arény

9,4

Vila u Arény

Ubytování (Vily) Vila u Arény. Vila u Arény se nachází v Ostravě, 4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Vila u Arény se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Moon

9,4

Penzion Moon

Ubytování (Penzion) Penzion Moon. Penzion Moon se nachází v Ostravě, 4 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Nabízí zahradu, gril a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Moon se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Room near Ostrava Center

9,4

Cozy Room near Ostrava Center

Ubytování (Privát) Cozy Room near Ostrava Center. Cozy Room near Ostrava Center se nachází ve venkovském prostředí s množstvím cyklistických stezek na okraji Ostravy, 4,4 km od ulice Stodolní. Ubytování Cozy Room near Ostrava Center se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Fermata

9,4

Penzion Fermata

Ubytování (Penzion) Penzion Fermata. Penzion Fermata se nachází v Ostravě, 3,2 km od Stodolní ulice, 7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 5 km od hlavního autobusového nádraží, 9... Ubytování Penzion Fermata se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Svatava

9,3

Penzion Svatava

Ubytování (Penzion) Penzion Svatava. Penzion Svatava se nachází v Ostravě, 11 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Penzion Svatava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Apartment Zámecká

9,3

Superior Apartment Zámecká

Ubytování (Apartmán) Superior Apartment Zámecká. Apartmán Superior Zámecká se nachází v Ostravě, 600 metrů od Stodolní ulice a 5 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Superior Apartment Zámecká se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Holiday

9,3

Apartmány Holiday

Ubytování (Apartmány) Apartmány Holiday. Apartmány Holiday se nacházejí v Ostravě v Moravskoslezském kraji, poblíž arény Ostravar a městského stadionu. Ubytování Apartmány Holiday se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartment Ostrava Center

9,3

Sunny Apartment Ostrava Center

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment Ostrava Center. Tento apartmán se nachází v Ostravě, 1,1 km od ulice Stodolní, 600 metrů od Komenského sadů, největšího parku v Ostravě, a 2,8 km od národní kulturní... Ubytování Sunny Apartment Ostrava Center se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Školící středisko ABENA s ubytováním

9,3

Školící středisko ABENA s ubytováním

Ubytování (Privát) Školící středisko ABENA s ubytováním. Školící středisko ABENA s ubytováním se nachází v Ostravě, 8 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Školící středisko ABENA s ubytováním se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Ostrava Nádražní

9,3

Apartmán Ostrava Nádražní

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ostrava Nádražní. Apartmán Ostrava Nádražní se nachází asi 1,2 km od Stodolní ulice. Ubytování Apartmán Ostrava Nádražní se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ostrava

9,3

Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmány) Apartment Ostrava. Apartmán Ostrava se nachází v Ostravě, 14 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a 15 km od Stodolní ulice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Arény Ostrava

9,3

Apartmán u Arény Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Arény Ostrava. Apartmán u Arény Ostrava se nachází v Ostravě v budově z roku 1929, 3,7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 6 km od Stodolní ulice, 1,8 km od... Ubytování Apartmán u Arény Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Industry Apartment Ostrava

9,3

Industry Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Industry Apartment Ostrava. Industry Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 1,1 km od ulice Stodolní, 3,2 km od Národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 1,5 km od hlavního... Ubytování Industry Apartment Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Moravská Ostrava

9,3

Apartmán Moravská Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Moravská Ostrava. Apartmán Moravská Ostrava se nachází 500 metrů od Stodolní ulice v Ostravě a 2,4 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a může se pochlubit... Ubytování Apartmán Moravská Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Aida Ostrava

9,2

Penzion Aida Ostrava

Ubytování (Penzion) Penzion Aida Ostrava. Penzion Aida se nachází v ostravské části Poruba, 100 metrů od klidného parku a 8 km od centra města. Ubytování Penzion Aida Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SATYS Apartments - Free Wifi and parking

9,2

SATYS Apartments - Free Wifi and parking

Ubytování (Apartmán) SATYS Apartments - Free Wifi and parking. SATYS Apartments - Free Wifi and parking se nachází v Ostravě, 1,4 km od Stodolní ulice, 3,7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 1 km... Ubytování SATYS Apartments - Free Wifi and parking se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinný Penzion Karin

9,2

Rodinný Penzion Karin

Ubytování (Penzion – hostinec) Rodinný Penzion Karin. Rodinný Penzion Karin se nachází v Ostravě a nabízí Wi-Fi zdarma, vířivku a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Rodinný Penzion Karin se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

FAMILY Apartment in OSTRAVA

9,2

FAMILY Apartment in OSTRAVA

Ubytování (Apartmány) FAMILY Apartment in OSTRAVA. FAMILY Apartment in OSTRAVA se nachází v Ostravě, 2,3 km od Stodolní ulice a 7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování FAMILY Apartment in OSTRAVA se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzio Ostrava

9,2

Penzio Ostrava

Ubytování (Apartmány) Penzio Ostrava. Penzion Ostrava Koblov se nachází v Ostravě, 3 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Penzio Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SILESIA Residence

9,2

SILESIA Residence

Ubytování (Penzion) SILESIA Residence. Rezidence SILESIA se nachází v Ostravě, 2 km od Stodolní ulice a 6 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování SILESIA Residence se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Stračena

9,2

Ubytování Stračena

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování Stračena. Ubytování Stračena se nachází v Ostravě, 10 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 11 km od ulice Stodolní. Ubytování Ubytování Stračena se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flat for 2 people, WiFi

9,2

Flat for 2 people, WiFi

Ubytování (Apartmán) Flat for 2 people, WiFi. Flat for 2 people, Wi-Fi se nachází v Ostravě, 8 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 8 km od Stodolní ulice. Ubytování Flat for 2 people, WiFi se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartment Hornopolní

9,2

Deluxe Apartment Hornopolní

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Hornopolní. Apartmán Deluxe Apartment Hornopolní se nachází v Ostravě, 1,2 km od Stodolní ulice a 4,3 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Deluxe Apartment Hornopolní se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Apartments

9,1

Golden Apartments

Ubytování (Apartmán) Golden Apartments. Apartmán Golden se nachází v Ostravě, 1,9 km od Stodolní ulice a 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Golden Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VITOM Apartments Ostrava

9,1

VITOM Apartments Ostrava

Ubytování (Apartmán) VITOM Apartments Ostrava. Apartmány VITOM Ostrava se nacházejí v Ostravě, 500 metrů od Stodolní ulice. Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice leží od domu 1,5 km. Ubytování VITOM Apartments Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Ostrava

9,1

Luxury Apartments Ostrava

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Ostrava. Luxury Apartments Ostrava se nachází v Ostravě, 1 km od Stodolní ulice a 2,3 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí ubytování s... Ubytování Luxury Apartments Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Zabreh

9,1

Zamek Zabreh

Ubytování (Hotel) Zamek Zabreh. Zámek Zábřeh obývá renesanční zámek ze začátku 16. století a nabízí historické pokoje s dřevěnými trámovými stropy a podlahovým vytápěním. Ubytování Zamek Zabreh se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Šípků

9,1

Penzion u Šípků

Ubytování (Penzion) Penzion u Šípků. Penzion u Šípků se nachází v Ostravě. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Cesta autem do ČEZ Areny trvá 11 minut. Ubytování Penzion u Šípků se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v českém městě Ostrava

Momentálně pro vás evidujeme celkem 185 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Ostrava. Město Ostrava je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.