Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrava

V českém městě Ostrava máme celkem 185 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Ostrava

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Ostrava

Kurnik Šopa apartments

9,8

Kurnik Šopa apartments

Ubytování (Apartmán) Kurnik Šopa apartments. Apartmán Kurnik Šopa se nachází v Ostravě, 1,8 km od Stodolní ulice a 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Kurnik Šopa apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Písek

9,8

Apartmán Písek

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Písek. Apartmán Písek se nachází v Písku u Jablunkova a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Písek se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Čavisov

9,8

Penzion Čavisov

Ubytování (Penzion) Penzion Čavisov. Penzion Čavisov se nachází v Čavisově a nabízí zahradu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Čavisov se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Frýdecká Apartments

9,8

Frýdecká Apartments

Ubytování (Penzion) Frýdecká Apartments. Frýdecká Apartments se nachází v Ostravě, 3,7 km od Stodolní ulice a 4,4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí ubytování se... Ubytování Frýdecká Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Chalupníková

9,8

Apartmán Chalupníková

Ubytování (Apartmány) Apartmán Chalupníková. Apartmán Chalupníková se nachází 5 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Chalupníková se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Partyzánské náměstí 3

9,7

Partyzánské náměstí 3

Ubytování (Apartmán) Partyzánské náměstí 3. Apartmán Partyzánské náměstí 3 se nachází v Ostravě, pouhých 1,9 km od Stodolní ulice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Partyzánské náměstí 3 se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Poruba *Free Wifi*

9,7

Apartment Poruba *Free Wifi*

Ubytování (Apartmán) Apartment Poruba *Free Wifi*. Apartment Poruba *Free Wifi* se nachází v Ostravě, 10 km od Stodolní ulice i od Ostravar Arény, 12 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 9 km od... Ubytování Apartment Poruba *Free Wifi* se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Ostrava

9,6

Apartmán Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ostrava. Apartmán Ostrava se nachází v Ostravě, 1,2 km od Stodolní ulice a 600 metrů od hlavního autobusového nádraží. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylový Apartment Ostrava

9,6

Stylový Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Stylový Apartment Ostrava. Stylový Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 2,5 km od Stodolní ulice. Ubytování Stylový Apartment Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

STING Boutique Apartments

9,6

STING Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) STING Boutique Apartments. STING Boutique Apartments jsou apartmány situované v Ostravě, 600 metrů od Stodolní ulice a 5 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování STING Boutique Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sting Old Town Ostrava

9,6

Sting Old Town Ostrava

Ubytování (Apartmány) Sting Old Town Ostrava. Sting Old Town Ostrava se nachází v Ostravě, 300 metrů od Stodolní ulice a 2,2 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Sting Old Town Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Duplex 3+kk

9,5

Duplex 3+kk

Ubytování (Apartmán) Duplex 3+kk. Duplex 3+kk nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a výhledem do zahrady asi 3,6 km od Stodolní ulice. Ubytování Duplex 3+kk se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány City

9,5

Apartmány City

Ubytování (Apartmány) Apartmány City. Apartmány City se nachází v Ostravě, 7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmány City se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Belvedere

9,5

Apartment Belvedere

Ubytování (Apartmány) Apartment Belvedere. Apartmán Belvedere se nachází v Ostravě, 1,8 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a 2 km od Stodolní ulice. Ubytování Apartment Belvedere se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Trio Apartments

9,5

Trio Apartments

Ubytování (Apartmány) Trio Apartments. Trio Apartments se nachází v Ostravě. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Trio Apartments se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤

9,5

❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤

Ubytování (Apartmán) ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤. ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ stojí přibližně 2,9 km od Stodolní ulice v Ostravě. Ubytování ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Poruba/Garden View*Free Wifi

9,5

Apartment Poruba/Garden View*Free Wifi

Ubytování (Apartmán) Apartment Poruba/Garden View*Free Wifi. Apartmán Poruba/zahrada View*Free Wifi se nachází v Ostravě, 8 km od národní kulturní památky, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Poruba/Garden View*Free Wifi se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

De Luxe Relax Vila

9,4

De Luxe Relax Vila

Ubytování (Vila) De Luxe Relax Vila. Party House poskytuje ubytování ve vile v Ostravě s bezplatným Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. Vila zahrnuje 4 ložnice a 2 koupelny s vanou a... Ubytování De Luxe Relax Vila se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Yellow Apartment

9,4

Yellow Apartment

Ubytování (Apartmán) Yellow Apartment. Yellow Apartment se nachází v Ostravě, 1,7 km od Stodolní ulice, 6 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 3,2 km od Ústředního autobusového... Ubytování Yellow Apartment se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residence Karolina

9,4

Residence Karolina

Ubytování (Apartmány) Residence Karolina. Residence Karolina se nachází v Ostravě, blízko Stodolní ulice, hlavního autobusového nádraží a místa konání vánočních trhů. Ubytování Residence Karolina se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Padre

9,4

Pension Padre

Ubytování (Hotel) Pension Padre. Pension Padre se nachází v Ostravě, 2,5 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Pension Padre se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

SILESIA Apartment

9,4

SILESIA Apartment

Ubytování (Apartmán) SILESIA Apartment. Apartmán SILESIA se nachází v Ostravě, 3,5 km od hlavního autobusového nádraží a ostravské zoo a 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování SILESIA Apartment se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Golden Apartments Rezidence Nová Karolina

9,4

Golden Apartments Rezidence Nová Karolina

Ubytování (Apartmány) Golden Apartments Rezidence Nová Karolina. Golden Apartments Rezidence Nová Karolina se nachází v Ostravě v Moravskoslezském kraji, nedaleko Stodolní ulice a hlavního autobusového nádraží. Ubytování Golden Apartments Rezidence Nová Karolina se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány RUMPA-DRINKS

9,4

Apartmány RUMPA-DRINKS

Ubytování (Apartmány) Apartmány RUMPA-DRINKS. Apartmány RUMPA-DRINKS se nachází v Ostravě, 2,2 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány RUMPA-DRINKS se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila u Arény

9,4

Vila u Arény

Ubytování (Vily) Vila u Arény. Vila u Arény se nachází v Ostravě, 4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Vila u Arény se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Moon

9,4

Penzion Moon

Ubytování (Penzion) Penzion Moon. Penzion Moon se nachází v Ostravě, 4 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Nabízí zahradu, gril a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Moon se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Fermata

9,4

Penzion Fermata

Ubytování (Penzion) Penzion Fermata. Penzion Fermata se nachází v Ostravě, 3,2 km od Stodolní ulice, 7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 5 km od hlavního autobusového nádraží, 9... Ubytování Penzion Fermata se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Superior Apartment Zámecká

9,3

Superior Apartment Zámecká

Ubytování (Apartmán) Superior Apartment Zámecká. Apartmán Superior Zámecká se nachází v Ostravě, 600 metrů od Stodolní ulice a 5 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Superior Apartment Zámecká se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Svatava

9,3

Penzion Svatava

Ubytování (Penzion) Penzion Svatava. Penzion Svatava se nachází v Ostravě, 11 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Penzion Svatava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Holiday

9,3

Apartmány Holiday

Ubytování (Apartmány) Apartmány Holiday. Apartmány Holiday se nacházejí v Ostravě v Moravskoslezském kraji, poblíž arény Ostravar a městského stadionu. Ubytování Apartmány Holiday se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sunny Apartment Ostrava Center

9,3

Sunny Apartment Ostrava Center

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment Ostrava Center. Tento apartmán se nachází v Ostravě, 1,1 km od ulice Stodolní, 600 metrů od Komenského sadů, největšího parku v Ostravě, a 2,8 km od národní kulturní... Ubytování Sunny Apartment Ostrava Center se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Školící středisko ABENA s ubytováním

9,3

Školící středisko ABENA s ubytováním

Ubytování (Privát) Školící středisko ABENA s ubytováním. Školící středisko ABENA s ubytováním se nachází v Ostravě, 8 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Školící středisko ABENA s ubytováním se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Ostrava Nádražní

9,3

Apartmán Ostrava Nádražní

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ostrava Nádražní. Apartmán Ostrava Nádražní se nachází asi 1,2 km od Stodolní ulice. Ubytování Apartmán Ostrava Nádražní se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Start Ostrava

9,3

Penzion Start Ostrava

Ubytování (Penzion) Penzion Start Ostrava. Penzion Start Ostrava se nachází v Ostravě, 8 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 8 km od Stodolní ulice. Ubytování Penzion Start Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Arény Ostrava

9,3

Apartmán u Arény Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Arény Ostrava. Apartmán u Arény Ostrava se nachází v Ostravě v budově z roku 1929, 3,7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 6 km od Stodolní ulice, 1,8 km od... Ubytování Apartmán u Arény Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Industry Apartment Ostrava

9,3

Industry Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Industry Apartment Ostrava. Industry Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 1,1 km od ulice Stodolní, 3,2 km od Národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 1,5 km od hlavního... Ubytování Industry Apartment Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Moravská Ostrava

9,3

Apartmán Moravská Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Moravská Ostrava. Apartmán Moravská Ostrava se nachází 500 metrů od Stodolní ulice v Ostravě a 2,4 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a může se pochlubit... Ubytování Apartmán Moravská Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Aida Ostrava

9,2

Penzion Aida Ostrava

Ubytování (Penzion) Penzion Aida Ostrava. Penzion Aida se nachází v ostravské části Poruba, 100 metrů od klidného parku a 8 km od centra města. Ubytování Penzion Aida Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

SATYS Apartments - Free Wifi and parking

9,2

SATYS Apartments - Free Wifi and parking

Ubytování (Apartmán) SATYS Apartments - Free Wifi and parking. SATYS Apartments - Free Wifi and parking se nachází v Ostravě, 1,4 km od Stodolní ulice, 3,7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 1 km... Ubytování SATYS Apartments - Free Wifi and parking se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

FAMILY Apartment in OSTRAVA

9,2

FAMILY Apartment in OSTRAVA

Ubytování (Apartmány) FAMILY Apartment in OSTRAVA. FAMILY Apartment in OSTRAVA se nachází v Ostravě, 2,3 km od Stodolní ulice a 7 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování FAMILY Apartment in OSTRAVA se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzio Ostrava

9,2

Penzio Ostrava

Ubytování (Apartmány) Penzio Ostrava. Penzion Ostrava Koblov se nachází v Ostravě, 3 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Penzio Ostrava se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

SILESIA Residence

9,2

SILESIA Residence

Ubytování (Penzion) SILESIA Residence. Rezidence SILESIA se nachází v Ostravě, 2 km od Stodolní ulice a 6 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování SILESIA Residence se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Stračena

9,2

Ubytování Stračena

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování Stračena. Ubytování Stračena se nachází v Ostravě, 10 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 11 km od ulice Stodolní. Ubytování Ubytování Stračena se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Flat for 2 people, WiFi

9,2

Flat for 2 people, WiFi

Ubytování (Apartmán) Flat for 2 people, WiFi. Flat for 2 people, Wi-Fi se nachází v Ostravě, 8 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 8 km od Stodolní ulice. Ubytování Flat for 2 people, WiFi se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Deluxe Apartment Hornopolní

9,2

Deluxe Apartment Hornopolní

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Hornopolní. Apartmán Deluxe Apartment Hornopolní se nachází v Ostravě, 1,2 km od Stodolní ulice a 4,3 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Deluxe Apartment Hornopolní se nachází ve českém městě Ostrava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Ostrava

Momentálně pro vás evidujeme celkem 185 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Ostrava. Město Ostrava je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.