Hledat

Ubytování

Ubytování město Pasohlávky

V českém městě Pasohlávky máme celkem 20 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Pasohlávky

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Pasohlávky

Apartments U Zelmanu

9,7

Apartments U Zelmanu

Ubytování (Apartmány) Apartments U Zelmanu. Apartments U Zelmanu se nacházejí v Pasohlávkách v Jihomoravském kraji, 1,8 km od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril,... Ubytování Apartments U Zelmanu se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion U Raka

9,5

Penzion U Raka

Ubytování (Penzion) Penzion U Raka. Penzion U Raka se nachází v Pasohlávkách, 400 metrů od aquaparku Aqualand Moravia. Nabízí klimatizované ubytování a restauraci. Ubytování Penzion U Raka se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Kometa

9,3

Penzion Kometa

Ubytování (Penzion) Penzion Kometa. Penzion Kometa se nachází 300 metrů od vodní nádrže Nové Mlýny v poklidné vesničce Pasohlávky a nabízí útulné pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou. Ubytování Penzion Kometa se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

VILA MUŠOV

9,3

VILA MUŠOV

Ubytování (Penzion) VILA MUŠOV. Vila Mušov se nachází v Pasohlávkách, 200 metrů od Aqualandu Moravia. Ubytování VILA MUŠOV se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování V Zahradě

9,2

Ubytování V Zahradě

Ubytování (Penzion) Ubytování V Zahradě. Ubytováni V zahradě se nachází v Pasohlávkách, 2,7 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování V Zahradě se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Tři Vrby

9,1

Ubytování Tři Vrby

Ubytování (Privát) Ubytování Tři Vrby. Ubytování Tři Vrby se nachází v Pasohlávkách, 3 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování Tři Vrby se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Moravia

9,1

Vila Moravia

Ubytování (Penzion) Vila Moravia. Vila Moravia v Pasohlávkách nabízí vlastní bezplatné parkoviště a slevy do aquaparku Aqualand. Ubytování Vila Moravia se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování U Vojtěšky

9,1

Ubytování U Vojtěšky

Ubytování (Privát) Ubytování U Vojtěšky. Ubytování U Vojtěšky se nachází v Pasohlávkách, 3,1 km od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Ubytování U Vojtěšky se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Pasohlávky

9

Apartmány Pasohlávky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pasohlávky. Apartmány Pasohlávky se nacházejí v Pasohlávkách v Jihomoravském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pasohlávky se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Panorama Garden Pasohlavky

9

Panorama Garden Pasohlavky

Ubytování (Prázdninové domy) Panorama Garden Pasohlavky. Panorama Garden Pasohlávky se nachází v Pasohlávkách. Nabízí bazén, zahradu, soukromý úsek pláže, výhled na jezero a Wi-Fi zdarma. Ubytování Panorama Garden Pasohlavky se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion U Ježů

9

Penzion U Ježů

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Ježů. Penzion U Ježů se nachází v Pasohlávách, 3,2 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Penzion U Ježů se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Villa Marcus

9

Villa Marcus

Ubytování (Penzion) Villa Marcus. Vila Marcus se nachází v Pasohlávkách, 2,5 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytování Villa Marcus se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Aqualand Inn

8,9

Hotel Aqualand Inn

Ubytování (Hotel) Hotel Aqualand Inn. Aqualand Inn se nachází v Pasohlávkách, 20 metrů od Aqualandu Moravia. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Aqualand Inn se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Pasohlávky

8,7

Penzion Pasohlávky

Ubytování (Penzion) Penzion Pasohlávky. Penzion Pasohlávky se nachází v obci Pasohlávky, 2,9 km od aquaparku Aqualand Morava, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Pasohlávky se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

PÁLAVSKÉ DOMKY

8,4

PÁLAVSKÉ DOMKY

Ubytování (Apartmány) PÁLAVSKÉ DOMKY. PÁLAVSKÉ DOMKY se nachází v Pasohlávkách, nedaleko aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Nechybí ani terasa. Ubytování PÁLAVSKÉ DOMKY se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion AQUA

8,3

Penzion AQUA

Ubytování (Penzion) Penzion AQUA. Penzion AQUA se nachází v Pasohlávkách a nabízí bezplatné Wi-Fi. K aquaparku Aqualand Moravia je to 100 metrů. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Penzion AQUA se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Termal Mušov

8,2

Hotel Termal Mušov

Ubytování (Hotel) Hotel Termal Mušov. Hotel Termal Mušov se nachází v malebné krajině u vodního díla Nové Mlýny na dálnici E461, která spojuje Brno s Vídní. Ubytování Hotel Termal Mušov se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky

7,4

Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky. Ubytování U Evy se nachází v Jihomoravském regionu v Pasohlávkách, méně než 1 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky

Ubytování (Prázdninový areál) Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky. Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky se nachází v Pasohlávkách, 600 metrů od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytování Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla

Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla

Ubytování (Apartmán) Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla. Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla se nachází v Pasohlávkách, 3,5 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytování Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla se nachází ve českém městě Pasohlávky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Pasohlávky

Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Pasohlávky. Město Pasohlávky je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.