Hledat

Ubytování

Ubytování město Pec pod Sněžkou

V českém městě Pec pod Sněžkou máme celkem 185 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Pec pod Sněžkou

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Pec pod Sněžkou

Roubenka U Milánka

9,9

Roubenka U Milánka

Ubytování (Chata) Roubenka U Milánka. Prázdninový dům Roubenka U Milánka se nachází v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od stanice lanovky Portášky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Roubenka U Milánka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Cortina

9,8

Pension Cortina

Ubytování (Penzion) Pension Cortina. Pension Cortina se nachází v Peci pod Sněžkou, minutu chůze od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí dětské hřiště a malý obchod s potravinami. Ubytování Pension Cortina se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Berger Pec Privat

9,8

Berger Pec Privat

Ubytování (Apartmány) Berger Pec Privat. Berger Pec Privat nabízí 2 dobře zařízená studia na klidném místě v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od sjezdovky Javor. Ubytování Berger Pec Privat se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Eden

9,7

Penzion Eden

Ubytování (Penzion) Penzion Eden. Penzion Eden se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,1 km od lanovky Ružová hora - Sněžka. Ubytování Penzion Eden se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Konopindova chata

9,7

Konopindova chata

Ubytování (Chata) Konopindova chata. Konopindova chata se nachází v Peci pod Sněžkou, pouhých 5 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro grilování,... Ubytování Konopindova chata se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Marketa

9,7

Apartment Marketa

Ubytování (Apartmán) Apartment Marketa. Apartmán Markéta se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Marketa se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou

9,7

Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou. Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou, jen 2,3 km od Sněžky. Ubytování Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Homestay U Brožů

9,7

Homestay U Brožů

Ubytování (Privát) Homestay U Brožů. Privát U Brožů se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,7 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Homestay U Brožů se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmánový dům HORALKA

9,6

Apartmánový dům HORALKA

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dům HORALKA. Apartmánový dům HORALKA se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,4 km od lanovky Růžová hora - Sněžka a 9 km od Sněžky. Nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmánový dům HORALKA se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán - Pec pod Sněžkou

9,6

Apartmán - Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán - Pec pod Sněžkou. Apartmán - Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,2 km od lanovky Růžová hora-Sněžka a 8 km od Sněžky. Nabízí výhled na hory. Ubytování Apartmán - Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pecka Penzion

9,6

Pecka Penzion

Ubytování (Penzion) Pecka Penzion. Pecka Penzion leží v Peci pod Sněžkou, 10 minut chůze od sjezdovky Javor. Ubytování Pecka Penzion se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bouda Na Cestě

9,6

Bouda Na Cestě

Ubytování (Penzion) Bouda Na Cestě. Bouda Na Cestě se nachází v Peci pod Sněžkou - Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 400 metrů od lanové dráhy Portášky. Ubytování Bouda Na Cestě se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou

9,6

Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou. Apartmán Liška - Horalka s výhledem do zahrady se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horský dům

9,5

Horský dům

Ubytování (Penzion) Horský dům. Horský dům stojí ve svahu v horách a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, saunu a prostornou zahradu s grilem a altánem. Ubytování Horský dům se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horská chalupa U Hančilů

9,5

Horská chalupa U Hančilů

Ubytování (Chata) Horská chalupa U Hančilů. Horská chalupa U Hančilů se nachází asi 11 km od Sněžky a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do vlastní zahrady, sdíleným salonkem a bezplatným... Ubytování Horská chalupa U Hančilů se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Pod sjezdovkou

9,5

Apartmán Pod sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod sjezdovkou. Apartmán Pod sjezdovkou se nachází v domě v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou, 100 metrů od lanovky na sjezdovky Javor I a II. Ubytování Apartmán Pod sjezdovkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka Kristýnka

9,5

Roubenka Kristýnka

Ubytování (Penzion) Roubenka Kristýnka. Roubenka Kristýnka se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,5 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí sdílený lounge, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Roubenka Kristýnka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman SKI

9,5

Apartman SKI

Ubytování (Apartmán) Apartman SKI. Apartman SKI se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,6 km od Sněžky a lanovky Růžová hora ᅳ Sněžka, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na řeku, zahradu a neplacené... Ubytování Apartman SKI se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Šohajka

9,5

Chata Šohajka

Ubytování (Penzion – hostinec) Chata Šohajka. Tento hotel se nachází v přírodě Krkonošského národního parku. Ubytování Chata Šohajka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Skalicky

9,5

Pension Skalicky

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Skalicky. Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. Ubytování Pension Skalicky se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residence Post

9,4

Residence Post

Ubytování (Aparthotel) Residence Post. Residence Post se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,8 km od lanovky Růžová hora - Sněžka a 8 km od Sněžky, a nabízí restauraci a výhled na řeku. Ubytování Residence Post se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHATA LESOVNA

9,3

CHATA LESOVNA

Ubytování (Hotel) CHATA LESOVNA. CHATA LESOVNA se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,7 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště a terasu. Ubytování CHATA LESOVNA se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Říp

9,3

Pension Říp

Ubytování (Penzion) Pension Říp. Penzion Říp se nachází v údolí Velké Úpy v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Říp se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

HOTEL PECR DEEP

9,3

HOTEL PECR DEEP

Ubytování (Aparthotel) HOTEL PECR DEEP. HOTEL PECR DEEP se nachází v Peci pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji, 2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka. Ubytování HOTEL PECR DEEP se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman De Luxe, Pec pod Snezkou

9,3

Apartman De Luxe, Pec pod Snezkou

Ubytování (Apartmán) Apartman De Luxe, Pec pod Snezkou. Apartman De Luxe, Pec pod Sněžkou se nachází 1,5 km od lanové dráhy Růžová hora – Sněžka. Ubytování Apartman De Luxe, Pec pod Snezkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ubytování u Javoru 232/9

9,3

ubytování u Javoru 232/9

Ubytování (Apartmán) ubytování u Javoru 232/9. Ubytování u Javoru 232/9 se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování ubytování u Javoru 232/9 se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Javor Apartment

9,2

Javor Apartment

Ubytování (Apartmán) Javor Apartment. Javor Apartment se nachází v Peci pod Sněžkou, jen 2,9 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Ubytování Javor Apartment se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán ve SkiResortu Poustevník - Pec pod Sněžkou

9,2

Apartmán ve SkiResortu Poustevník - Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve SkiResortu Poustevník - Pec pod Sněžkou. Apartmán ve SkiResortu Poustevník - Pec pod Sněžkou nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Peci pod Sněžkou. Ubytování Apartmán ve SkiResortu Poustevník - Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Horalka

9,2

Apartman Horalka

Ubytování (Apartmán) Apartman Horalka. Apartmán Horalka je apartmán s výhledem na řeku a Wi-Fi zdarma situovaný v Peci pod Sněžkou. K zázemí patří zahrada a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Horalka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Zmatlíková

9,2

Ubytování Zmatlíková

Ubytování (Privát) Ubytování Zmatlíková. Ubytování Zmatlíková se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 300 metrů od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Ubytování Zmatlíková se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou

9,2

Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmány) Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou. Apartmá Turista se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od sjezdovky Javor, 1,8 km od rozhledny Bramberk a 1,9 km od sjezdovky Zahrádky. Ubytování Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kovárna Residence

9,2

Kovárna Residence

Ubytování (Apartmány) Kovárna Residence. Kovárna Residence se nachází 1,2 km od lyžařského areálu Růžová hora – Sněžka a nabízí ubytování s barem, restaurací a pokojovou službou. Ubytování Kovárna Residence se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Aparthouse Javor

9,2

Aparthouse Javor

Ubytování (Aparthotel) Aparthouse Javor. Aparthouse Javor nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se v Peci pod Sněžkou, 2 km od Růžové hory - Sněžky. Ubytování Aparthouse Javor se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Aparthotel Svatý Vavřinec

9,2

Aparthotel Svatý Vavřinec

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Svatý Vavřinec. Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází v Peci pod Sněžkou. Ubytování Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

PEC 313

9,1

PEC 313

Ubytování (Apartmány) PEC 313. PEC 313 se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PEC 313 se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Aparthotel Kovarna Residence

9,1

Aparthotel Kovarna Residence

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Kovarna Residence. Aparthotel Kovárna Residence se nachází 1,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka. Nabízí restauraci, bar a bankomat. Ubytování Aparthotel Kovarna Residence se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán v Srdci Hor Cihlářka

9,1

Apartmán v Srdci Hor Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Srdci Hor Cihlářka. Apartmán v Srdci hor Cihlářka 205 je situován v nadmořské výšce 1000 metrů mezi Pecí pod Sněžkou, Černým Dolem a Janskými Lázněmi. Ubytování Apartmán v Srdci Hor Cihlářka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Residence Sněžka

9,1

Residence Sněžka

Ubytování (Apartmány) Residence Sněžka. Rezidence Sněžka se nachází v Peci pod Sněžkou. Nabízí restauraci, turistické informace a výhled na jezero. Ubytování Residence Sněžka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Zelený potok

9,1

Hotel Zelený potok

Ubytování (Hotel) Hotel Zelený potok. Hotel Zelený potok se nachází v Peci pod Sněžkou, 3,2 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a přímý přístup na... Ubytování Hotel Zelený potok se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Děvín

9,1

Hotel Děvín

Ubytování (Hotel) Hotel Děvín. Tento hotel se nachází v poklidné lokalitě a sídlí v tradiční dřevěné budově. Ubytování Hotel Děvín se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v soukromí Kouba

9,1

Ubytování v soukromí Kouba

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Kouba. Ubytování v soukromí Kouba se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 300 metrů od sjezdovky Javor. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v soukromí Kouba se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bouda Pod Sněžkou

9

Bouda Pod Sněžkou

Ubytování (Penzion) Bouda Pod Sněžkou. Tříhvězdičkový penzion Bouda Pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou, 80 metrů od lanovky Růžová hora – Sněžka. Ubytování Bouda Pod Sněžkou se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion u Veselých

9

Penzion u Veselých

Ubytování (Penzion) Penzion u Veselých. Rodinný Penzion u Veselých se nachází ve známém lyžařském areálu Velká Úpa na území Krkonošského národního parku a nabízí tradičně zařízené pokoje s... Ubytování Penzion u Veselých se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

HOTEL PECR WELL

9

HOTEL PECR WELL

Ubytování (Aparthotel) HOTEL PECR WELL. Hotel PECR je situován v centru Pece pod Sněžkou, pouhých 50 metrů od zastávky skibusu, 600 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a nedaleko od lanovky na... Ubytování HOTEL PECR WELL se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Bouda Jana

9

Hotel Bouda Jana

Ubytování (Hotel) Hotel Bouda Jana. Bouda Jana nabízí klidné ubytování mezi krkonošskými údolím a vrcholkem Sněžky. Ubytování Hotel Bouda Jana se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata U Kohoutů

9

Chata U Kohoutů

Ubytování (Penzion) Chata U Kohoutů. Chata U Kohoutů se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,8 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí společný lounge, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování Chata U Kohoutů se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování U Vořechovských

9

Ubytování U Vořechovských

Ubytování (Privát) Ubytování U Vořechovských. Ubytování U Vořechovských se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bezplatné Wi-Fi, lyžařskou škola a půjčovnu lyžařského vybavení a jízdních kol. Ubytování Ubytování U Vořechovských se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Logla

9

Penzion Logla

Ubytování (Hotel) Penzion Logla. Penzion Logla se nachází v klidném prostředí s výhledem na Pec pod Sněžkou, 800 metrů od lyžařského rezortu a 200 metrů od menší sjezdovky. Ubytování Penzion Logla se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horská bouda Dimrovka

9

Horská bouda Dimrovka

Ubytování (Penzion) Horská bouda Dimrovka. Horská bouda Dimrovka se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Horská bouda Dimrovka se nachází ve českém městě Pec pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Pec pod Sněžkou

Momentálně pro vás evidujeme celkem 185 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Pec pod Sněžkou. Město Pec pod Sněžkou je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.