Hledat

Ubytování

Ubytování město Třeboň

V českém městě Třeboň máme celkem 143 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Třeboň

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Třeboň

Relax apartmán Třeboň

10

Relax apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Relax apartmán Třeboň. Relax apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, necelý 1 km od zámku. Ubytování Relax apartmán Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cyklo Apartmán Třeboň

9,9

Cyklo Apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Cyklo Apartmán Třeboň. Cyklo Apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cyklo Apartmán Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 10

9,9

Apartmán 10

Ubytování (Apartmán) Apartmán 10. Apartmán 10 se nachází v Třeboni nedaleko zámku Třeboň. Nabízí přístup na balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán 10 se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Rožmberka Třeboňsko

9,8

U Rožmberka Třeboňsko

Ubytování (Prázdninový dům) U Rožmberka Třeboňsko. U Rožmberka Třeboňsko je prázdninový dům situovaný v Lužnici, 49 km od Tábora. Nabízí zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování U Rožmberka Třeboňsko se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Eliška

9,8

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází 1,1 km od zámku Třeboň. Nabízí výhled na město, zázemí pro vodní sporty, balkon a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Exkluzivní apartmány u lázní

9,7

Exkluzivní apartmány u lázní

Ubytování (Apartmány) Exkluzivní apartmány u lázní. Exkluzivní apartmány u lázní se nachází 1 km od zámku Třeboň. Nabízí restauraci, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Exkluzivní apartmány u lázní se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Třeboň Vila EVIO

9,7

Apartmány Třeboň Vila EVIO

Ubytování (Apartmány) Apartmány Třeboň Vila EVIO. Apartmány Třeboň Vila EVIO se nachází v Třeboni v Jihočeském kraji, 1,9 km od zámku Třeboň, a nabízí gril a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Apartmány Třeboň Vila EVIO se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany 21 Třeboň

9,7

Apartmany 21 Třeboň

Ubytování (Apartmány) Apartmany 21 Třeboň. Apartmány 21 Třeboň se nachází v Třeboni, 1,2 km od zámku Třeboň. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmany 21 Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxusní apartmán Třeboň

9,7

Luxusní apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Luxusní apartmán Třeboň. Luxusní apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, jen 1,1 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na město a balkon. Ubytování Luxusní apartmán Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Řeky Lužnice

9,7

U Řeky Lužnice

Ubytování (Vila) U Řeky Lužnice. U Řeky Lužnice stojí jen 8 km od zámku v Třeboni a nabízí ubytování se zahradou, společným obývacím prostorem a sdílenou kuchyní. Ubytování U Řeky Lužnice se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Třeboň

9,7

Ubytování Třeboň

Ubytování (Apartmán) Ubytování Třeboň. Ubytování Třeboň se nachází 1,9 km od zámku v Třeboni a nabízí balkon, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dům u lázní Federer

9,7

Dům u lázní Federer

Ubytování (Apartmány) Dům u lázní Federer. Dům u lázní Federer se nachází v Třeboni, necelý 1 km od zámku Třeboň, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Dům u lázní Federer se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Třeboňské Apartmány

9,7

Třeboňské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Třeboňské Apartmány. Třeboňské Apartmány se nachází 700 metrů od zámku Třeboň. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Třeboňské Apartmány se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion U starých sádek

9,7

Penzion U starých sádek

Ubytování (Penzion) Penzion U starých sádek. Penzion U starých sádek se nachází v Třeboni, 1,6 km od místního zámku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U starých sádek se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Wittingau

9,6

Apartmán Wittingau

Ubytování (Apartmán) Apartmán Wittingau. Apartmán Wittingau se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Wittingau se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Třeboň č. 1

9,6

Apartmán Třeboň č. 1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Třeboň č. 1. Apartmán Třeboň č. 1 se nachází v jihočeské Třeboni a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Třeboň č. 1 se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Čtyřlístek u lázní Aurora

9,6

Čtyřlístek u lázní Aurora

Ubytování (Apartmán) Čtyřlístek u lázní Aurora. Čtyřlístek u lázní Aurora je situován v Třeboni a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Čtyřlístek u lázní Aurora se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Odměny U Třeboně

9,6

Apartments Odměny U Třeboně

Ubytování (Apartmán) Apartments Odměny U Třeboně. Apartmán Odměny u Třeboně je apartmán s výhledem na rybník a Wi-Fi zdarma situované kousek od pláže, 3,4 km od zámku Třeboň. Ubytování Apartments Odměny U Třeboně se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment U Karla

9,6

Apartment U Karla

Ubytování (Apartmán) Apartment U Karla. Apartmán U Karla se nachází v Třeboni, 1,1 km od zámku Třeboň. K dispozici je výhled na město. Ubytování Apartment U Karla se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Cizku u Trebone

9,6

Penzion Cizku u Trebone

Ubytování (Penzion) Penzion Cizku u Trebone. Penzion Čížků u Třeboně se nachází v Třeboni, 5 km od tamního zámku, a nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Penzion Cizku u Trebone se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ubytování u Smolíků

9,6

ubytování u Smolíků

Ubytování (Privát) ubytování u Smolíků. Ubytování u Smolíků se nachází v Třeboni, 1,9 km od třeboňského zámku. Ubytování ubytování u Smolíků se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Zuzana

9,6

Penzion Zuzana

Ubytování (Penzion) Penzion Zuzana. Penzion Zuzana se nachází v Lužnici, 1 km od rybníka Rožmberk. Nabízí zahradu s dětským bazénem a hřištěm, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Zuzana se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán 99 Klec

9,6

Apartmán 99 Klec

Ubytování (Privát) Apartmán 99 Klec. Apartmán 99 Klec s výhledem do zahrady nabízí ubytování s grilem, asi 11 km od zámku Třeboň. Ubytování Apartmán 99 Klec se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány na Hlíně

9,6

Apartmány na Hlíně

Ubytování (Apartmány) Apartmány na Hlíně. Apartmány na Hlíně jsou apartmány s výhledem do zahrady situované v Třeboni. K zázemí patří zahrada a hosté si mohou zajít také do restaurace a do baru. Ubytování Apartmány na Hlíně se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion U zámeckého parku

9,6

Penzion U zámeckého parku

Ubytování (Penzion) Penzion U zámeckého parku. Penzion U zámeckého parku se nachází v Třeboni, 400 metrů od zámku Třeboň, a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Penzion U zámeckého parku se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Na sadech

9,6

Apartmány Na sadech

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na sadech. Apartmány Na sadech se nacházejí v Třeboni v Jihočeském kraji, nedaleko zámku Třeboň. Ubytování Apartmány Na sadech se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Pod Světem

9,6

Ubytování Pod Světem

Ubytování (Apartmán) Ubytování Pod Světem. Ubytování Pod Světem se nachází v Třeboni, 700 metrů od zámku Třeboň, v oblasti, kde si můžete užít turistiku. Ubytování Ubytování Pod Světem se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Nikol

9,6

Apartmán Nikol

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nikol. Apartmán Nikol se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmán Nikol se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jihočeská pohoda U pláže

9,5

Jihočeská pohoda U pláže

Ubytování (Penzion) Jihočeská pohoda U pláže. Prázdninový dům Jihočeská pohoda U Pláže se nachází v Třeboni, 9 minut chůze od zámku. Ubytování Jihočeská pohoda U pláže se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán na Lukách

9,5

Apartmán na Lukách

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Lukách. Apartmán na Lukách se nachází asi 2 km od zámku Třeboň a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán na Lukách se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rožmberská 62, Třeboň

9,5

Rožmberská 62, Třeboň

Ubytování (Penzion) Rožmberská 62, Třeboň. Rožmberská 62, Třeboň nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v Třeboni, 200 metrů od zámku Třeboň. Všechny pokoje mají rychlovarnou konvici. Ubytování Rožmberská 62, Třeboň se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Žlutý domeček

9,5

Apartmány Žlutý domeček

Ubytování (Apartmány) Apartmány Žlutý domeček. Apartmány Žlutý domeček se nachází v Třeboni, jen 1,2 km od zámku Třeboň. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmány Žlutý domeček se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Svoboda na Novém Světě

9,5

Apartmán Svoboda na Novém Světě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svoboda na Novém Světě. Apartmán Svoboda na Novém Světě se nachází v Třeboni, jen 1,2 km od zámku. Nabízí výhled na město, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Svoboda na Novém Světě se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Třeboň Nové apartmány Rožmberk a Svět

9,5

Ubytování Třeboň Nové apartmány Rožmberk a Svět

Ubytování (Apartmán) Ubytování Třeboň Nové apartmány Rožmberk a Svět. Ubytování Třeboň Nové apartmány Rožmberk a Svět se nachází 1 600 metrů od státního zámku Třeboň. Ubytování Ubytování Třeboň Nové apartmány Rožmberk a Svět se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán-Třeboň-centrum

9,5

Apartmán-Třeboň-centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán-Třeboň-centrum. Apartmán-Třeboň-centrum se nachází v Třeboni, asi 700 metrů od zámku Třeboň. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán-Třeboň-centrum se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Bertík

9,5

Apartment Bertík

Ubytování (Apartmán) Apartment Bertík. Apartmán Bertík se nachází v Třeboni, 1,5 km od třeboňského zámku, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Apartment Bertík se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Záblatský mlýn

9,5

Záblatský mlýn

Ubytování (Prázdninový dům) Záblatský mlýn. Záblatský mlýn se nachází přibližně 15 km od zámku Třeboň. Ubytování Záblatský mlýn se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

trebonsky-penzion

9,5

trebonsky-penzion

Ubytování (Penzion) trebonsky-penzion. Trebonsky-penzion se nachází v Třeboni, 400 metrů od zámku Třeboň, a nabízí klimatizované pokoje a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování trebonsky-penzion se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion a lazebna Bílý jednorožec

9,4

Penzion a lazebna Bílý jednorožec

Ubytování (Penzion) Penzion a lazebna Bílý jednorožec. Penzion a lazebna Bílý jednorožec se nachází naproti hradu na historickém náměstí v Třeboni. Nabízí pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Penzion a lazebna Bílý jednorožec se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Masne kramy

9,4

Apartman Masne kramy

Ubytování (Apartmán) Apartman Masne kramy. Apartmán Masné krámy se nachází v Třeboni, 200 metrů od třeboňského zámku. Ubytování Apartman Masne kramy se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Lázní D22

9,4

Apartmán U Lázní D22

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Lázní D22. Apartmán U Lázní D22 se nachází v Třeboni, 1,9 km od zámku Třeboň. Nabízí ubytování s výhledem na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán U Lázní D22 se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Radka

9,4

Apartments Radka

Ubytování (Apartmány) Apartments Radka. Apartments Radka se nachází v Třeboni, 250 metrů od historického Masarykova náměstí a 500 metrů od zámku Třeboň, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartments Radka se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování U Aurory

9,4

Ubytování U Aurory

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Aurory. Ubytování U Aurory v Třeboni se nachází hned vedle lázeňského parku Aurora a nabízí moderní studio s kuchyňským koutem, bezplatné Wi-Fi, malou terasu a... Ubytování Ubytování U Aurory se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Dům Evropa

9,4

Vila Dům Evropa

Ubytování (Vila) Vila Dům Evropa. Vila Dům Evropa se nachází v Třeboni a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí výhled na město a je 10 minut chůze od zámku Třeboň. Ubytování Vila Dům Evropa se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Reve

9,4

Apartmány Reve

Ubytování (Apartmány) Apartmány Reve. Apartmány Reve se nacházejí v budově ze 16. století, přímo na náměstí v historickém centru Třeboně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Reve se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Lázní D23

9,4

Apartmán U Lázní D23

Ubytování (Aparthotel) Apartmán U Lázní D23. Apartmán U Lázní D23 se nachází v Třeboni, 1,9 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán U Lázní D23 se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán na Okružní 01

9,4

Apartmán na Okružní 01

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Okružní 01. Apartmán na Okružní 01 se nachází v Třeboni, pouhých 2,1 km od tamního zámku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán na Okružní 01 se nachází ve českém městě Třeboň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Třeboň

Momentálně pro vás evidujeme celkem 143 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Třeboň. Město Třeboň je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.