Hledat

Ubytování

Ubytování město Zaječí

V českém městě Zaječí máme celkem 12 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Zaječí

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Zaječí

Penzion U vinařství

9,6

Penzion U vinařství

Ubytování (Penzion) Penzion U vinařství. Penzion U vinařství se nachází v Zaječí a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzion U vinařství se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Zaječák

9,3

Apartmány Zaječák

Ubytování (Apartmány) Apartmány Zaječák. Apartmány Zaječák se nachází v Zaječí, 37 km od města Laa an der Thaya. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Denně se zde podává snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmány Zaječák se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion u Herůfků

9,2

Penzion u Herůfků

Ubytování (Penzion) Penzion u Herůfků. Vinařství Herůfek se nachází v Zaječí. Nabízí bar, společné posezení, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion u Herůfků se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vinařství U Kapličky

8,9

Vinařství U Kapličky

Ubytování (Hotel) Vinařství U Kapličky. Vinařství U Kapličky se nachází v Zaječí a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Vinařství U Kapličky se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion u Palečků

8,8

Penzion u Palečků

Ubytování (Penzion) Penzion u Palečků. Penzion U Palečků se nachází v obci Zaječí. Nabízí sdílenou kuchyň, společenskou místnost a úschovu zavazadel. Ubytování Penzion u Palečků se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Zajecak

8,7

Penzion Zajecak

Ubytování (Penzion) Penzion Zajecak. Penzion Zajecak se nachází v Zaječí a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, dětský klub i dětské hřiště. Ubytování Penzion Zajecak se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování u Dany

8,7

Ubytování u Dany

Ubytování (Apartmány) Ubytování u Dany. Ubytování u Dany se nachází v Zaječí, 38 km od Brna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Dany se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Kanika ubytování v soukromí

8,6

Kanika ubytování v soukromí

Ubytování (Privát) Kanika ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí Kanika se nachází v Zaječí v Jihomoravském kraji, 37 km od Brna, a nabízí terasu a slunnou terasu. Ubytování Kanika ubytování v soukromí se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pura Vida

8,3

Pura Vida

Ubytování (Penzion) Pura Vida. Pura Vida se nachází ve vinařské vesnici Zaječí a má vinný sklípek i půjčovnu kol. Ubytování Pura Vida se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Zajíček

8,2

Penzion Zajíček

Ubytování (Penzion) Penzion Zajíček. Penzion Zajíček se nachází v Zaječí a nabízí gril, terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Penzion Zajíček se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Domek u Čermáků

Domek u Čermáků

Ubytování (Prázdninový dům) Domek u Čermáků. Domek u Čermáků se nachází v Zaječí a nabízí sdílený lounge, gril a terasu. 37 km od Brna. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domek u Čermáků se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Zaječský šenk

Penzion Zaječský šenk

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Zaječský šenk. Penzion Zaječský šenk se nachází v Zaječí a nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, restauraci, společnou kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Penzion Zaječský šenk se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Natálie v Zaječí

Apartmán Natálie v Zaječí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Natálie v Zaječí. Apartmán Natálie v Zaječí se nachází v Zaječí a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Apartmán Natálie v Zaječí se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Domek u Čermáků

Domek u Čermáků

Ubytování (Penzion) Domek u Čermáků. Domek u Čermáků se nachází v Zaječí a nabízí gril a terasu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Domek u Čermáků se nachází ve českém městě Zaječí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Zaječí

Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Zaječí. Město Zaječí je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.