Hledat

Ubytování

Apartmán 18 - Jestřáb Apartmán

Luční 348 Jestřáb - Apartmán 18, Janské Lázně, 542 25, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán 18 - Jestřáb. Ubytování se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Apartmán 18 - Jestřáb má balkon. 47 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán 18 - Jestřáb se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmán 18 - Jestřáb

Apartmán je vzdálený 16 km od města Karpacz a 28 km od města Szklarska Poręba. Apartmán 18 - Jestřáb má balkon. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a koupelnu se sprchou. 47 km od Zagórze Śląskie. V okolí se lze věnovat pěší turistice a lyžování. Na letiště Pardubice je to 90 km. Na místě je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů a možnost lyžování přímo od budovy. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Lázně a wellness
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Janské Lázně

Apartman 300

9,9

Apartman 300

Ubytování (Apartmán) Apartman 300. Apartman 300 se nachází u lesa, 100 metrů od sjezdovky Duncan vhodné pro rodinné lyžování a 700 metrů od centra Janských Lázní. Ubytování Apartman 300 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Lanovky

9,8

Apartmán U Lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Lanovky. Apartmán U Lanovky se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 42 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmán U Lanovky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cedrovka

9,8

Cedrovka

Ubytování (Bed and breakfast) Cedrovka. Cedrovka se nachází v Janských Lázních, 44 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ve vlastní koupelně hosté najdou sprchu a fén. Ubytování Cedrovka se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jestřáb

9,8

Apartmán Jestřáb

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb. Apartmán Jestřáb se nachází v Janských Lázních. Ubytování leží 43 km od Rokytnice nad Jizerou a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Jestřáb se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Jánky

9,7

Apartmány Jánky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jánky. Apartmány Jánky se nachází na klidném místě v Janských Lázních, 1 km od lyžařského areálu Černá Hora, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartmány Jánky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pardubické boudy

9,7

Pardubické boudy

Ubytování (Chata) Pardubické boudy. Pardubické boudy se nachází v Janských Lázních a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. 47 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Pardubické boudy se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 7 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Kamínku

9,7

Apartmány U Kamínku

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Kamínku. Apartmány U Kamínku se nachází v Janských Lázních, 36 km od Sklářské Poruby. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Kamínku se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Jestřáb 5 a 10

9,7

Apartmány Jestřáb 5 a 10

Ubytování (Apartmány) Apartmány Jestřáb 5 a 10. Apartmány Jestřáb 5 a 10 se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od vleku Černohorský expres a 1,2 km od vleku Protěž. Ubytování Apartmány Jestřáb 5 a 10 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jestřáb č.15

9,6

Apartmán Jestřáb č.15

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb č.15. Apartmán Jestřáb č.15 se nachází v Janských Lázních, 43 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí restauraci, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Jestřáb č.15 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán Jestřáb 14

9,6

apartmán Jestřáb 14

Ubytování (Apartmán) apartmán Jestřáb 14. Apartmán Jestřáb 14 se nachází v Janských Lázních, pouhých 38 km od Harrachova. Ubytování apartmán Jestřáb 14 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Jas

9,6

Penzion Jas

Ubytování (Penzion) Penzion Jas. Penzion Jas se nachází v Janských Lázních. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni i lounge, bezplatné... Ubytování Penzion Jas se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Zlatá Vyhlídka

9,6

Apartmán Zlatá Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zlatá Vyhlídka. Apartmán Zlatá Vyhlídka nabízí apartmány v bytovém domě 1 km od centra Jánských Lázní a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Černá hora. Ubytování Apartmán Zlatá Vyhlídka se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylový apartmán přímo u lanovky

9,5

Stylový apartmán přímo u lanovky

Ubytování (Apartmán) Stylový apartmán přímo u lanovky. Stylový apartmán přímo u lanovky nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v Janských Lázních. Ubytování Stylový apartmán přímo u lanovky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata - Srub Kašparáci

9,5

Chata - Srub Kašparáci

Ubytování (Penzion) Chata - Srub Kašparáci. Chata - Srub Kašparáci se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od lyžařského vleku Košťálky 2, a nabízí možnost lyžování až k budově, zázemí pro grilování... Ubytování Chata - Srub Kašparáci se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dvořáků

9,5

Apartment Dvořáků

Ubytování (Apartmány) Apartment Dvořáků. Apartment Dvořáků se nachází v klidné oblasti v Janských Lázních. Ubytování Apartment Dvořáků se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Jana

9,5

Apartmany Jana

Ubytování (Apartmány) Apartmany Jana. Apartmány Jana se nachází v Janských Lázních, 42 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Jana se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Valja

9,4

Pension Valja

Ubytování (Penzion) Pension Valja. Penzion Valja se nachází 50 metrů od lyžařského vleku a 200 metrů od kabinové lanovky na Černou horu. Má bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Pension Valja se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 299

9,4

Apartment 299

Ubytování (Apartmány) Apartment 299. Apartmán 299 se nachází v Janských Lázních, 43 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment 299 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský dům OLYMPIA

9,4

Horský dům OLYMPIA

Ubytování (Horské chaty) Horský dům OLYMPIA. Hotel Horský dům OLYMPIA se nachází v Jánských Lázních v Královéhradeckém kraji, 16 km od města Karpacz a 14 km od Špindlerova Mlýnu. Ubytování Horský dům OLYMPIA se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Janský Potok I.

9,4

Pension Janský Potok I.

Ubytování (Apartmány) Pension Janský Potok I.. Pension Janský Potok v Janských Lázních stojí 500 metrů od sjezdovek lyžařského letoviska Černá Hora a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Pension Janský Potok I. se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kozel 1

9,4

Kozel 1

Ubytování (Apartmán) Kozel 1. Kozel 1 se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 36 km od Sklářské Poruby, a nabízí balkon, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kozel 1 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vyhlídka

9,4

Hotel Vyhlídka

Ubytování (Hotel) Hotel Vyhlídka. Hotel Vyhlídka se nachází v Janských Lázních a nabízí wellness centrum, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Hotel Vyhlídka se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jana

9,4

Villa Jana

Ubytování (Penzion) Villa Jana. Villa Jana se nachází v Janských Lázních. Ubytování zahrnuje zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Jana se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Ruth

9,4

Residence Ruth

Ubytování (Penzion) Residence Ruth. Residence Ruth se nachází v Janských Lázních. Nabízí ubytování s terasou. Tento 3hvězdičkový penzion má pokoje s výhledem do zahrady. Ubytování Residence Ruth se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiosek U Staré Lanovky

9,4

Kiosek U Staré Lanovky

Ubytování (Bed and breakfast) Kiosek U Staré Lanovky. Kiosek U Staré Lanovky se nachází na vrcholu Černé hory, 300 metrů od 8sedačkové lanovky a nedaleko lyžařského střediska Černá hora-Pec. Ubytování Kiosek U Staré Lanovky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Duncan

9,3

Penzion Duncan

Ubytování (Penzion) Penzion Duncan. Penzion Duncan se nachází na klidném místě v Janských Lázních, vedle lyžařských vleků, a nabízí vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Duncan se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Smrčiny

9,3

Chalupa u Smrčiny

Ubytování (Penzion) Chalupa u Smrčiny. Chalupa U Smrčiny se nachází ve městě Janské Lázně a nabízí zahradu i přístup na sjezdovku. Ubytování Chalupa u Smrčiny se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HARMONY Apartment

9,3

HARMONY Apartment

Ubytování (Apartmán) HARMONY Apartment. HARMONY Apartment se nachází v Janských Lázních a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování HARMONY Apartment se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně

9,3

Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně. Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně se nachází v Janských Lázních, 43 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky

9,3

Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky. Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky se nachází v Janských Lázních, 43 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Janský Potok II.

9,3

Pension Janský Potok II.

Ubytování (Apartmány) Pension Janský Potok II.. Penzion Janský Potok II. se nachází v Janských Lázních, 500 metrů od sjezdovek ve ski areálu Černá hora a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Pension Janský Potok II. se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kamínek

9,3

Penzion Kamínek

Ubytování (Penzion) Penzion Kamínek. Penzion Kamínek se nachází v Janských Lázních, vstupní brány do Krkonošského národního parku, a jen 300 metrů od lyžařského vleku Protěž. Ubytování Penzion Kamínek se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Karina

9,3

Apartmány Karina

Ubytování (Apartmány) Apartmány Karina. Apartmány Karina se nacházejí v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Karina se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánek Protěž

9,3

Apartmánek Protěž

Ubytování (Apartmán) Apartmánek Protěž. Apartmánek Protěž se nachází v Jánských Lázních, 17 km od města Karpacz. Apartmán má přímý přístup na balkon, 1 ložnici, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ubytování Apartmánek Protěž se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kábrtova bouda

9,3

Kábrtova bouda

Ubytování (Chata) Kábrtova bouda. Kábrtová bouda se nachází na vrcholu Černé hory, 350 metrů od rozhledny Černá hora, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dodávku potravin a na požádání také snídaně. Ubytování Kábrtova bouda se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lesní dům

9,2

Hotel Lesní dům

Ubytování (Hotel) Hotel Lesní dům. Hotel Lesní dům se nachází v Janských Lázních v Krkonošském národním parku a má venkovní bazén. Ubytování Hotel Lesní dům se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánek U lanovky

9,2

Apartmánek U lanovky

Ubytování (Apartmány) Apartmánek U lanovky. Apartmánek U Lanovky se nachází v Janských Lázních, 42 km od města Karpacz. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmánek U lanovky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Hainiš

9,1

Penzion Hainiš

Ubytování (Penzion) Penzion Hainiš. Penzion Hainiš se nachází v Janských Lázních a nabízí zahradu, přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Hainiš se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Maruška

9,1

Apartmán Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Maruška. Apartmán Maruška se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Nabízí balkon, výhled na město, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Maruška se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

KOZEL 2

9,1

KOZEL 2

Ubytování (Apartmán) KOZEL 2. KOZEL 2 se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 42 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování KOZEL 2 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Adrie

9,1

Pension Adrie

Ubytování (Penzion) Pension Adrie. Pension Adrie stojí 50 metrů od skiareálu Černá Hora a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Přímo před budovou sídlí lyžařská škola. Ubytování Pension Adrie se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Martin

9,1

Penzion Martin

Ubytování (Penzion) Penzion Martin. Penzion Martin se nachází v Jánských Lázních, 16 km od města Karpacz, a nabízí dětské hřiště, krytý bazén a prostředí bez alergenů. Ubytování Penzion Martin se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Julie 2

9,1

Julie 2

Ubytování (Apartmán) Julie 2. Julie 2 se nachází v Janských Lázních, 43 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Julie 2 se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kamila

9,1

Apartman Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartman Kamila. Apartmán Kamila se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartman Kamila se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zátiší

9

Hotel Zátiší

Ubytování (Hotel) Hotel Zátiší. Hotel Zátiší se nachází v Jánských Lázních, jen několik kroků od lanovky Černohorský Express a nabízí přístup až k ubytování na lyžích, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Zátiší se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Večernice

9

Hotel Večernice

Ubytování (Hotel) Hotel Večernice. Hotel Večernice se nachází v Janských Lázních a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Hotel Večernice se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Eva

8,9

Apartmány Eva

Ubytování (Penzion) Apartmány Eva. Apartmány Eva se nachází v Janských Lázních, jen 2 minuty chůze od sjezdovky Duncan. Ubytování nabízí bezbariérové ​​pokoje a zahradu s grilem. Ubytování Apartmány Eva se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Švýcarského dvora

8,9

Apartmány U Švýcarského dvora

Ubytování (Privát) Apartmány U Švýcarského dvora. Apartmány U Švýcarského dvora se nachází v Janských Lázních, 45 km od Zagórze Śląskie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Švýcarského dvora se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Arnika

8,9

Hotel Arnika

Ubytování (Hotel) Hotel Arnika. Hotel Arnika se nachází v malém lázeňském městečku Janské Lázně, 5 minut chůze od jeho centra a lázeňské kolonády a 400 metrů od lyžařského areálu Černá... Ubytování Hotel Arnika se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Vladimír

8,8

Pension Vladimír

Ubytování (Penzion) Pension Vladimír. Pension Vladimír se nachází v Janských Lázních a nabízí přímý přístup na sjezdovku, prodej skipasů, společný lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Pension Vladimír se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel U Kabinky

8,8

Hotel U Kabinky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kabinky. Čtyřhvězdičkový hotel U Kabinky se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od lyžařského vleku Černá Hora, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Hotel U Kabinky se nachází ve českém městě Janské Lázně, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)