Hledat

Ubytování

Apartmány Mia Valtice Apartmány

Růžová, Valtice, 691 42, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mia Valtice. Apartmány Mia Valtice se nacházejí ve Valticích, nedaleko zámku Valtice a kolonády na Reistně. K zázemí patří zahrada. Ubytování Apartmány Mia Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmány Mia Valtice

Apartmány jsou klimatizované, vybavené TV s plochou obrazovkou a mají obývací pokoj s pohovkou a dobře vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, myčkou, ledničkou, varnou konvicí, kávovarem a jídelní částí. Letiště Brno-Tuřany odtud leží 62 km. Standardem je dále vlastní koupelna s bidetem, fénem a toaletními potřebami zdarma. Apartmány Mia Valtice se nacházejí ve Valticích, nedaleko zámku Valtice a kolonády na Reistně. K zázemí patří zahrada.

Vybavení ubytování Apartmány Mia Valtice

 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování není možné.
 • Trezor
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Bezpečnostní alarm
 • Bezbariérový přístup
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Svatební apartmá
 • Bezbariérové

Jiná ubytování ve městě Valtice

Rezidence Adalbert

9,9

Rezidence Adalbert

Ubytování (Prázdninový dům) Rezidence Adalbert. Rezidence Adalbert je klimatizovaný prázdninový dům se zahradou situovaný ve Valticích, 800 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od Kolonády na Rajstně. Ubytování Rezidence Adalbert se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Nella

9,8

Apartmán Nella

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nella. Apartmán Nella se nachází ve Valticích, 1,1 km od zámku Valtice a 2,1 km od kolonády na Reistně, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Apartmán Nella se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HARDY - Cognac & Pension

9,8

HARDY - Cognac & Pension

Ubytování (Penzion) HARDY - Cognac & Pension. HARDY - Cognac & Pension se nachází 700 metrů od zámku ve Valticích. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování HARDY - Cognac & Pension se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Lesíku v rodinném domě

9,8

Apartmán u Lesíku v rodinném domě

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Lesíku v rodinném domě. Apartmán u Lesíku v rodinném domě se nachází ve Valticích, necelý 1 km od zámku Valtice a 1,9 km od kolonády na Reistně. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmán u Lesíku v rodinném domě se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Málek

9,7

Apartmány Málek

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Málek. Apartmány Málek se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Málek se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Mia Valtice

9,7

Vila Mia Valtice

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Mia Valtice. Vila Mia Valtice, samostatný prázdninový dům, se nachází ve Valticích, 500 metrů od zámku Valtice a v těsné blízkosti zámecké zahrady zapsané na seznamu... Ubytování Vila Mia Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nad Šťastným sklepem

9,7

Nad Šťastným sklepem

Ubytování (Apartmán) Nad Šťastným sklepem. Nad Šťastným sklepem se nachází ve Valticích, 1,7 km od zámku Valtice a méně než 1 km od Kolonády na Reistně, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Nad Šťastným sklepem se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Vlků

9,6

Penzion U Vlků

Ubytování (Penzion) Penzion U Vlků. Penzion U Vlků se nachází 150 metrů od historického centra Valtic a 300 metrů od Valtického hradu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Vlků se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Prinz

9,6

Penzion Prinz

Ubytování (Penzion) Penzion Prinz. Penzion Prinz se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, 600 metrů od zámku Valtice a 1,6 km od Kolonády na Reistně. Na místě je terasa. Ubytování Penzion Prinz se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PENZION POD ZÁMKEM

9,6

PENZION POD ZÁMKEM

Ubytování (Penzion) PENZION POD ZÁMKEM. PENZION POD ZÁMKEM se nachází ve Valticích, 300 metrů od místního zámku a 1,9 km od Kolonády na Reistně, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování PENZION POD ZÁMKEM se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Za radnicí

9,5

Penzion Za radnicí

Ubytování (Penzion) Penzion Za radnicí. Penzion Za radnicí se nachází ve Valticích, méně než 1 km od valtického zámku a 18 minut chůze od kolonády na Reistně, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Penzion Za radnicí se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MODERNÍ BYT V CENTRU Valtic

9,5

MODERNÍ BYT V CENTRU Valtic

Ubytování (Apartmán) MODERNÍ BYT V CENTRU Valtic. Moderní byt v centru Valtic se nachází ve Valticích, 500 metrů od zámku Valtice a 1,7 km od kolonády na Reistně, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MODERNÍ BYT V CENTRU Valtic se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Za radnicí

9,5

Apartmán Za radnicí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Za radnicí. Apartmán Za radnicí se nachází ve Valticích, necelý 1 km od zámku a 17 minut chůze od Kolonády na Reistně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Za radnicí se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek

9,5

Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek

Ubytování (Apartmán) Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek. Apartmán v centru Valtic – hlavního města vína a památek se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 1,3 km od Kolonády na Reistně. Ubytování Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa

9,5

Villa

Ubytování (Apartmány) Villa. Villa se nachází ve Valticích, 800 metrů od zámku Valtice a 1,9 km od Kolonády na Rajstně. Hosté apartmánů mohou využívat terasu. Ubytování Villa se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Vila Edith Valtice

9,5

Penzion Vila Edith Valtice

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Edith Valtice. Penzion Vila Edith Valtice se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 1 500 metrů od kolonády na Rajstně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion Vila Edith Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

9,4

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

Ubytování (Penzion) Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM. Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM se nachází ve Valticích, 1,3 km od zámku Valtice. Ubytování Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Železný Hrozen

9,4

Apartment Železný Hrozen

Ubytování (Apartmán) Apartment Železný Hrozen. Apartment Železný Hrozen se nachází ve Valticích, 1,2 km od místního zámku. Ubytování Apartment Železný Hrozen se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Valtice

9,4

Apartmán Valtice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Valtice. Apartmán Valtice se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od kolonády na Reistně. Ubytování Apartmán Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Satlava Valtice

9,4

Satlava Valtice

Ubytování (Apartmány) Satlava Valtice. Satlava Valtice se nachází v jihomoravském regionu Valtice, poblíž zámku Valtice a kolonády na Reistně. Ubytování Satlava Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování André

9,4

Ubytování André

Ubytování (Penzion) Ubytování André. Ubytování André se nachází v centru Valtic, v Lednicko-Valtickém areálu, který je na seznamu UNESCO. Ubytování Ubytování André se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmá na Špičce

9,4

Apartmá na Špičce

Ubytování (Privát) Apartmá na Špičce. Apartmá na Špičce nabízí ubytování ve Valticích, 600 metrů od zámku Valtice a 600 metrů od kolonády na Reistně. Toto ubytování v soukromí má zahradu. Ubytování Apartmá na Špičce se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Na Vinici

9,3

Ubytování Na Vinici

Ubytování (Privát) Ubytování Na Vinici. Ubytování Na Vinici se nachází v klidném prostředí, mezi vinicemi s cyklistickou stezkou, která vede Lednicko-valtickým areálem. Ubytování Ubytování Na Vinici se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PROSECCO RESIDENCE MARKO

9,3

PROSECCO RESIDENCE MARKO

Ubytování (Hotel) PROSECCO RESIDENCE MARKO. Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO se nachází ve Valticích, 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od Kolonády na Reistně. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování PROSECCO RESIDENCE MARKO se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinařství Obelisk

9,3

Vinařství Obelisk

Ubytování (Bed and breakfast) Vinařství Obelisk. Vinařství Obelisk se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vinařství Obelisk se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Na bidýlku

9,3

Apartmán Na bidýlku

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na bidýlku. Apartmán Na bidýlku se nachází ve Valticích, 700 metrů od valtického zámku a 1,5 km od kolonády Na Rajstně. Ubytování Apartmán Na bidýlku se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Tramín

9,3

Penzion Tramín

Ubytování (Penzion) Penzion Tramín. Penzion Tramín se nachází ve Valticích, 1 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s barem, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Penzion Tramín se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Klaret

9,2

Hotel Garni Klaret

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Klaret. Pension Klaret se nachází ve Valticích. K dispozici je vinný sklípek, krytá terasa s krbem, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Garni Klaret se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Domečku Valtice

9,2

Na Domečku Valtice

Ubytování (Prázdninové domy) Na Domečku Valtice. Na Domečku Valtice se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Valtice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Na Domečku Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sommelierka

9,2

Sommelierka

Ubytování (Privát) Sommelierka. Privát Sommelierka se nachází ve Valticích, 1 km od zámku Valtice a 2,3 km od kolonády na Reistně. Nabízí společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sommelierka se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Dobré časy

9,1

Penzion Dobré časy

Ubytování (Penzion) Penzion Dobré časy. Penzion Dobré časy se nachází ve Valticích, 5 km od zámku Valtice. Ubytování Penzion Dobré časy se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Siesta

9,1

Penzion Siesta

Ubytování (Penzion) Penzion Siesta. Penzion Siesta se nachází na klidném místě na okraji Valtic na jižní Moravě, méně než 1 km od centra města a Valtického zámku. Ubytování Penzion Siesta se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pumpion

9,1

Pumpion

Ubytování (Penzion) Pumpion. Pumpion se nachází ve Valticích, 1,1 km od zámku Valtice a 2,1 km od kolonády na Reistně. Na místě je bar. Ubytování Pumpion se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Max Valtice

9,1

Pension Max Valtice

Ubytování (Penzion) Pension Max Valtice. Penzion Max Valtice nabízí zahradu s grilem a uzamykatelnou úschovnu kol. Dostupné je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Max Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování nad sklípkem

9,1

Ubytování nad sklípkem

Ubytování (Apartmán) Ubytování nad sklípkem. Ubytování nad sklípkem je apartmán situovaný v budově z roku 1970 ve Valticích, 1,1 km od kolonády na Reistně. Ubytování Ubytování nad sklípkem se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u Bilkovičů

9,1

Ubytování u Bilkovičů

Ubytování (Penzion) Ubytování u Bilkovičů. Ubytování u Bilkovičů se nachází ve Valticích, 1,1 km od místního zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Kolonáda na Reistně je vzdálená 2,2 km. Ubytování Ubytování u Bilkovičů se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Salety

8,9

Hotel Salety

Ubytování (Hotel) Hotel Salety. Hotel Salety se nachází v historické části Valtic, v moravské vinařské oblasti, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkování a terasu. Ubytování Hotel Salety se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Besední Dům

8,9

Hotel Besední Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Besední Dům. Hotel Besední Dům se nachází v historickém centru Valtic v Lednicko-valtickém areálu, 2 minuty chůze od náměstí. Ubytování Hotel Besední Dům se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Moravská oáza

8,8

Penzion Moravská oáza

Ubytování (Penzion) Penzion Moravská oáza. Penzion Moravská oáza se nachází ve Valticích a nabízí dětské hřiště a sluneční terasu. Parkování na místě je zdarma. Pokoje jsou vybavené TV. Ubytování Penzion Moravská oáza se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Castello

8,8

Penzion Castello

Ubytování (Penzion) Penzion Castello. Penzion Castello se nachází ve Valticích, 1 km od zámku a 1,1 km od kolonády na Reistně. Ubytování Penzion Castello se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům Valtice

8,8

Prázdninový dům Valtice

Ubytování (Prázdninové domy) Prázdninový dům Valtice. Prázdninový dům Valtice se nachází ve Valticích, nedaleko zámku Valtice a kolonády na Reistně, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Prázdninový dům Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Ema

8,7

Apartmán Ema

Ubytování (Apartmány) Apartmán Ema. Apartmán Ema se nachází v Lednicko-valtickém areálu chráněném UNESCO, 7 minut pěšky od centra Valtic a zdejšího zámku. Ubytování Apartmán Ema se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Svět pohádek a strašidel

8,7

Svět pohádek a strašidel

Ubytování (Privát) Svět pohádek a strašidel. Svět pohádek a strašidel se nachází ve Valticích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Zámek Valtice je vzdálený 400 metrů. Ubytování Svět pohádek a strašidel se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Irena

8,7

Penzion Irena

Ubytování (Penzion) Penzion Irena. Penzion Irena se nachází ve Valticích, jen asi 200 metrů od zámku Valtice a necelý 1 km od kolonády na Reistně, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Irena se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Kapitána

8,6

Penzion U Kapitána

Ubytování (Penzion) Penzion U Kapitána. Penzion U Kapitána se nachází ve Valticích, 600 metrů od zámku, a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion U Kapitána se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Čech

8,5

Penzion Čech

Ubytování (Penzion) Penzion Čech. Penzion Čech s vinným sklepem se nachází ve Valticích a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost využívat sdílenou kuchyň. Ubytování Penzion Čech se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

V Aleji - ubytování v soukromí

8,4

V Aleji - ubytování v soukromí

Ubytování (Penzion) V Aleji - ubytování v soukromí. Penzion V Aleji se nachází v českém městě Valtice, pouhých 1,3 km od známého zámku Valtice. Koupelny tohoto penzionu jsou vybavené toaletou a sprchou. Ubytování V Aleji - ubytování v soukromí se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Apollon

8,2

Hotel Apollon

Ubytování (Hotel) Hotel Apollon. Hotel Apollon se nachází mezi centrem Valtic a vlakovým nádražím Valtice město. Ubytování Hotel Apollon se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vinařský dvůr

8,1

Vinařský dvůr

Ubytování (Penzion) Vinařský dvůr. Nově zrekonstruovaný hotel Vinařský dvůr ve Valticích nabízí okouzlující vinárnu s kachlovými kamny, bazén, saunu a bezplatná garážová stání. Ubytování Vinařský dvůr se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Valtice

7,4

Hostel Valtice

Ubytování (Hostel) Hostel Valtice. Hostel Valtice nabízí možnost jednoduchého ubytování s domácími mazlíčky ve Valticích. Pokoje na stejném patře sdílejí koupelnu i toaletu. Ubytování Hostel Valtice se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Růža

Růža

Ubytování (Apartmán) Růža. Růža is an accommodation located in Valtice, 1.1 km from Chateau Valtice and 1.1 km from Colonnade na Reistně. Ubytování Růža se nachází ve českém městě Valtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.