Hledat

Ubytování

Chalupa Na Stráni Prázdninový dům

Jablonec nad Jizerou 326, Jablonec nad Jizerou, 512 43, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Stráni. Chalupa Na Stráni se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí bar a terasu. Ubytování Chalupa Na Stráni se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 10 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chalupa Na Stráni

Prázdninový dům má 4 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Na letiště Pardubice je to 79 km. Chalupa Na Stráni stojí 24 km od města Karpacz a 16 km od města Szklarska Poręba. Jelenia Góra je vzdálená 31 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Chalupa Na Stráni se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí bar a terasu. Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Jablonec nad Jizerou

Krkonoše apartment

9,6

Krkonoše apartment

Ubytování (Apartmán) Krkonoše apartment. Apartmán Krkonoše se nachází v Jablonci nad Jizerou, 49 km od obce Świeradów-Zdrój. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Krkonoše apartment se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Alice

9,5

Apartmán Alice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alice. Tento apartmán se nachází v Jablonci nad Jizerou, 13 km od Špindlerova Mlýna a 25 km od města Karpacz. Ubytování Apartmán Alice se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Zemánků

9,4

Penzion U Zemánků

Ubytování (Penzion) Penzion U Zemánků. Penzion U Zemánků se nachází v Jablonci nad Jizerou. Je přístupný na lyžích a nabízí lyžárnu, zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Penzion U Zemánků se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Rydvalovi

9,4

Apartmán Rydvalovi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rydvalovi. Apartmán Rydvalovi se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na řeku. Ubytování Apartmán Rydvalovi se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion - Sklenařice 193

9,4

Penzion - Sklenařice 193

Ubytování (Penzion) Penzion - Sklenařice 193. Penzion - Sklenařice 193 se nachází v Jablonci nad Jizerou. Nabízí zahradu, lyžárnu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion - Sklenařice 193 se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Votrubcová

9,2

Apartment Votrubcová

Ubytování (Apartmán) Apartment Votrubcová. Apartment Votrubcová se nachází v Jablonci nad Jizerou, v blízkosti Krkonošského národního parku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartment Votrubcová se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Sport Buřany

9,2

Chalupa Sport Buřany

Ubytování (Chata) Chalupa Sport Buřany. Chalupa Sport Buřany se nachází v Jablonci nad Jizerou. V této horské chatě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupa Sport Buřany se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ulrich

9,1

Apartment Ulrich

Ubytování (Privát) Apartment Ulrich. Ubytování Ulrich se nachází v Jablonci nad Jizerou, asi 5 minut pěšky od lanovky. Ubytování Apartment Ulrich se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pod Kamencem

9,1

Apartman Pod Kamencem

Ubytování (Apartmány) Apartman Pod Kamencem. Apartmán Pod Kamencem se nachází v Jablonci nad Jizerou, 52 km od Karpacze, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Pod Kamencem se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány TAS

8,9

Apartmány TAS

Ubytování (Apartmány) Apartmány TAS. Apartmány TAS se nachází v Jablonci nad Jizerou, 45 km od polského lázeňského města Świeradów-Zdrój, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Apartmány TAS se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Počátky

8,7

Chalupa Počátky

Ubytování (Chata) Chalupa Počátky. Chalupa Počátky se nachází v Libereckém kraji v Jablonci nad Jizerou. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa Počátky se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buranka Apartment

8,5

Buranka Apartment

Ubytování (Apartmán) Buranka Apartment. Buranka Apartment se nachází v Jablonci nad Jizerou, 23 km od města Karpacz, a nabízí terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Buranka Apartment se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata Krosnov

8,5

Horská chata Krosnov

Ubytování (Penzion) Horská chata Krosnov. Horská chata Krosnov je situovaná v Jablonci nad Jizerou. U chaty je terasa. Nabízí zahradu, lyžárnu a společný salonek. Ubytování Horská chata Krosnov se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u vleku

8,1

Penzion u vleku

Ubytování (Penzion) Penzion u vleku. Penzion u vleku se nachází v Jablonci nad Jizerou, 200 metrů od lyžařského vleku Kamenec. Ubytování Penzion u vleku se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány MELMEN

8,1

Apartmány MELMEN

Ubytování (Apartmány) Apartmány MELMEN. Apartmány MELMEN se nachází v Jablonci nad Jizerou, 1,2 km od lyžařského areálu Kamenec - Jablonec nad Jizerou, a nabízí sezonní venkovní bazén, Wi-Fi... Ubytování Apartmány MELMEN se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Breuer

8

Penzion Breuer

Ubytování (Penzion) Penzion Breuer. Penzion Breuer se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí restauraci, bar, společný lounge, zahradu, sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Penzion Breuer se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Končiny

7,6

Chalupa Končiny

Ubytování (Horské chaty) Chalupa Končiny. Chalupa Končiny se nachází v Jablonci nad Jizerou, 50 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí společný obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Končiny se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krakonos

6,5

Hotel Krakonos

Ubytování (Hotel) Hotel Krakonos. Hotel Krakonoš se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. K dispozici je dětské hřiště a rodinné pokoje. Ubytování Hotel Krakonos se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Jablonec nad Jizerou 2142

Apartment in Jablonec nad Jizerou 2142

Ubytování (Apartmán) Apartment in Jablonec nad Jizerou 2142. Located in Jablonec nad Jizerou in the Liberec region, Apartment in Jablonec nad Jizerou 2142 features a balcony. Ubytování Apartment in Jablonec nad Jizerou 2142 se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka Bratrouchov

Roubenka Bratrouchov

Ubytování (Chata) Roubenka Bratrouchov. Roubenka Bratrouchov is set in Jablonec nad Jizerou and offers a garden and a terrace. Ubytování Roubenka Bratrouchov se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Buřany

Apartmán Buřany

Ubytování (Apartmán) Apartmán Buřany. Apartmán Buřany is situated in Jablonec nad Jizerou. The accommodation is 23 km from Karpacz. Ubytování Apartmán Buřany se nachází ve českém městě Jablonec nad Jizerou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)