Hledat

Ubytování

Chata Maxík Chata

Dolní Maxov, Josefův Důl, 468 44, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chata Maxík. Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Ubytování Chata Maxík se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata Maxík

Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Chata Maxík stojí 46 km od Zhořelce a 36 km od Karpacze. Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Chata má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Josefův Důl

Ašika

9,9

Ašika

Ubytování (Chata) Ašika. Ašika se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji, 22 km od Harrachova. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ašika se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Antonínov

9,8

Apartmány Antonínov

Ubytování (Apartmány) Apartmány Antonínov. Apartmány Antonínov se nachází v Josefově Dole, 36 km od Kurortu Oybin, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Antonínov se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ala ubytovani

9,6

Ala ubytovani

Ubytování (Apartmán) Ala ubytovani. Ubytování Ala se nachází v blízkosti lesa a říčky Kamenice a nabízí nekuřácké ubytování 700 metrů od sjezdovek v lyžařském středisku Lucifer. Ubytování Ala ubytovani se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata Bludička

9,6

Horská chata Bludička

Ubytování (Chata) Horská chata Bludička. Horská chata Bludička se nachází v Josefově dole, 24 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horská chata Bludička se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská Chata Olympia

9,4

Horská Chata Olympia

Ubytování (Penzion) Horská Chata Olympia. Horská chata Olympia je penzion situovaný v Josefově Dole. Nabízí zahradu a lyžárnu. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Horská Chata Olympia se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Josefa

9,3

Chalupa u Josefa

Ubytování (Penzion) Chalupa u Josefa. Chalupa u Josefa se nachází v Josefově Dole a nabízí zahradu a vybavení pro grilování. Všechny apartmány mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Chalupa u Josefa se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Medvídek

9,2

Penzion Medvídek

Ubytování (Penzion) Penzion Medvídek. Penzion Medvídek se nachází v Josefově dole a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Medvídek se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Kramárů

9,2

Ubytování U Kramárů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kramárů. Ubytování U Kramárů se nachází v Josefově Dole, 2,8 km od Špičáku 1 a 2,9 km od Přibližováku, a nabízí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování U Kramárů se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Potoka

9,2

Chalupa U Potoka

Ubytování (Penzion) Chalupa U Potoka. Chalupa U Potoka se nachází v Josefově Dole, 6 minut chůze od nejbližší sjezdovky. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Chalupa U Potoka se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel v Nebi

9,1

Hotel v Nebi

Ubytování (Penzion) Hotel v Nebi. Hotel v Nebi se nachází na klidném místě na kopci, 600 metrů od centra Josefova Dolu, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, restauraci s nabídkou à-la-carte... Ubytování Hotel v Nebi se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Walterů

9,1

Penzion U Walterů

Ubytování (Penzion) Penzion U Walterů. Penzion U Walterů se nachází v Josefově Dole. Nabízí restauraci, bar, společné posezení, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U Walterů se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Peklo

9,1

Chata Peklo

Ubytování (Penzion) Chata Peklo. Chata Peklo se nachází v Josefově dole, 6 km od lanovky Špičák 1. Ubytování Chata Peklo se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maxova Bouda

9

Maxova Bouda

Ubytování (Penzion) Maxova Bouda. Maxova Bouda se nachází pouhých 20 metrů od lyžařského centra Bukovka, 100 metrů od zastávky skibusu i železniční stanice, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Maxova Bouda se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka

9

Roubenka

Ubytování (Chata) Roubenka. Roubenka stojí hned u lyžařského areálu Lucifer v Josefově Dole. Ubytování Roubenka se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata U Vleku

8,9

Chata U Vleku

Ubytování (Chata) Chata U Vleku. Chata U vleku se nachází v Josefově Dole a nabízí půjčovnu lyžařského vybavení, bezplatné parkoviště i přístup do lyžařského areálu Ski Lucifer na lyžích... Ubytování Chata U Vleku se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Josefina Jizerské hory

8,8

Vila Josefina Jizerské hory

Ubytování (Apartmány) Vila Josefina Jizerské hory. Vila Josefina Jizerské hory se nachází v Josefově Dole, 26 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Josefina Jizerské hory se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům Josefův Důl

8,8

Prázdninový dům Josefův Důl

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Josefův Důl. Prázdninový dům Josefův Důl se nachází v Josefově Dole, 22 km od Harrachova. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Prázdninový dům Josefův Důl se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Joseph Mine

8,7

Chalet Joseph Mine

Ubytování (Chata) Chalet Joseph Mine. Tato luxusní horská chata Chalet Joseph Mine se nachází v Josefově Dole v Krkonoších v nadmořské výšce 600 metrů. Ubytování Chalet Joseph Mine se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Borovice

8,7

Penzion Borovice

Ubytování (Penzion) Penzion Borovice. Penzion Borovice stojí u lesa v Josefově Dole a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Borovice se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion 707

8,7

Penzion 707

Ubytování (Penzion) Penzion 707. Penzion 707 se nachází v horské vesničce Josefův Důl, jen 2 km od lyžařského areálu Špičák a Severák, a nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzion 707 se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HORSKÝ PENZION U SPLAVU

8,7

HORSKÝ PENZION U SPLAVU

Ubytování (Penzion) HORSKÝ PENZION U SPLAVU. HORSKÝ PENZION U SPLAVU má restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge v Josefově Dole. Nabízí soukromou pláž, lyžárnu, zahradu a gril. Ubytování HORSKÝ PENZION U SPLAVU se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niky

8,6

Niky

Ubytování (Penzion) Niky. Niky se nachází v Josefově Dole v Jizerských horách, 500 metrů od lyžařského areálu Lucifer, a nabízí saunu a lyžařskou školu za příplatek. Ubytování Niky se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horsky hotel Sport

8,5

Horsky hotel Sport

Ubytování (Hotel) Horsky hotel Sport. Horský hotel Sport se nachází v Josefově Dole. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s vlastní terasou, výhled a přístup do zahrady, restauraci, dětské hřiště,... Ubytování Horsky hotel Sport se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Mája

7,8

Penzion Mája

Ubytování (Penzion) Penzion Mája. Penzion Mája se nachází v Josefově Dole, 800 metrů od sjezdovky Lucifer. Nabízí vlastní restauraci s terasou, zahradu s venkovním grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzion Mája se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Perla Jizery

7,6

Hotel Perla Jizery

Ubytování (Hotel) Hotel Perla Jizery. Tento hotel se nachází jen 100 metrů od sjezdovek a lanovek, v malebné obci Josefův Důl v Jizerských horách. Ubytování Hotel Perla Jizery se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maxov

6,5

Hotel Maxov

Ubytování (Hotel) Hotel Maxov. Tříhvězdičkový hotel Maxov se nachází v Josefově Dole a nabízí restauraci, bar, společný lounge, zahradu, lyžárnu a dětský klub. Ubytování Hotel Maxov se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chalupa U Advokátů

Horská chalupa U Advokátů

Ubytování (Apartmán) Horská chalupa U Advokátů. Horská chalupa u advokátů is situated in Josefuv dul and offers a bar. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Horská chalupa U Advokátů se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 33 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Peklo

Hotel Peklo

Ubytování (Hotel) Hotel Peklo. Hotel Peklo is set in Josefuv dul and has a restaurant and a bar. With a garden, the property also features a terrace. Guests can enjoy garden views. Ubytování Hotel Peklo se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Dvou skal

Penzion U Dvou skal

Ubytování (Chata) Penzion U Dvou skal. Penzion U Dvou skal se nachází v Josefově Dole a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou relaxovat na terase nebo v zahradě. Ubytování Penzion U Dvou skal se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Josefuv Dul 1726

Holiday home in Josefuv Dul 1726

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Josefuv Dul 1726. Holiday home in Josefuv Dul 1726 is located in Josefuv dul. Ubytování Holiday home in Josefuv Dul 1726 se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herberk U Modré křepelky

Herberk U Modré křepelky

Ubytování (Chata) Herberk U Modré křepelky. Herberk U Modré křepelky se nachází v Josefově Dole a nabízí sdílený lounge a zahradu. 36 km od Kurort Oybin. Ubytování Herberk U Modré křepelky se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 17 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion "U Lípy"

Penzion "U Lípy"

Ubytování (Horské chaty) Penzion "U Lípy". Penzion "U Lípy" se nachází v Josefově Dole, 36 km od Kurortu Oybin, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion "U Lípy" se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horská chata Retro

Horská chata Retro

Ubytování (Chata) Horská chata Retro. Horská chata Retro se nachází v Josefově Dole a nabízí bar, zahradu a výhled na hory. Do Sklářské Poruby je to 33 km. Ubytování Horská chata Retro se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château Josefův Důl

Château Josefův Důl

Ubytování (Prázdninový dům) Château Josefův Důl. Château Josefův Důl se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu. 34 km od Kurort Oybin. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Château Josefův Důl se nachází ve českém městě Josefův Důl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 19 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)