Hledat

Ubytování

DoMo apartment Apartmán

166 Nové Středokluky, Středokluky, 252 68, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) DoMo apartment. DoMo apartment se nachází ve Středoklukech a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování DoMo apartment se nachází ve českém městě Středokluky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování DoMo apartment

Na letiště Václava Havla Praha jsou to 2 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. DoMo apartment se nachází ve Středoklukech a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. DoMo apartment stojí 13 km od Prahy a 30 km od Mělníka. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté si mohou zaplavat v soukromém bazénu. Apartmán se nachází v přízemí a má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. K dispozici je dětské hřiště a terasa.

Jiná ubytování ve městě Středokluky

Luxury accommodation near Prague airport

9,6

Luxury accommodation near Prague airport

Ubytování (Apartmán) Luxury accommodation near Prague airport. Luxury accommodation near Prague airport se nachází ve Středoklukách ve Středočeském kraji, 20 km od Prahy. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury accommodation near Prague airport se nachází ve českém městě Středokluky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension u Sv. Prokopa

7,8

Pension u Sv. Prokopa

Ubytování (Penzion) Pension u Sv. Prokopa. Pension u Sv. Prokopa se nachází se v obci Středokluky, 5 km od pražského letiště Václava Havla, a má zahradu s posezením. Ubytování Pension u Sv. Prokopa se nachází ve českém městě Středokluky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ubytování kousek za letištěm

ubytování kousek za letištěm

Ubytování (Apartmán) ubytování kousek za letištěm. Ubytování kousek za letištěm is set in Středokluky. The property is 20 km from Prague and free private parking is offered. Ubytování ubytování kousek za letištěm se nachází ve českém městě Středokluky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.