Hledat

Ubytování

Líšný 105 Prázdninový dům

Líšný 2.díl 105, Železný Brod, 468 22, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Líšný 105. Líšný 105 se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Sklářská Poruba je vzdálená 29 km. Ubytování Líšný 105 se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Líšný 105

Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Líšný 105 stojí 41 km od Karpacze a 39 km od Kurort Oybin. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Líšný 105 se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na letiště Pardubice je to 80 km. V ubytování Líšný 105 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Sklářská Poruba je vzdálená 29 km. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou.

Jiná ubytování ve městě Železný Brod

Baroque chaplain house Kaplanka 1796 A. D. - historical luxury apts in Bohemian Paradise

9,7

Baroque chaplain house Kaplanka 1796 A. D. - historical luxury apts in Bohemian Paradise

Ubytování (Apartmány) Baroque chaplain house Kaplanka 1796 A. D. - historical luxury apts in Bohemian Paradise. Barokní kaplan house se nachází v Železném Brodě, 28 km od města Szklarska Poręba. Kaplanka 1796 A. D. Ubytování Baroque chaplain house Kaplanka 1796 A. D. - historical luxury apts in Bohemian Paradise se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji

9,6

Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji

Ubytování (Apartmány) Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji. Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji se nachází v Železném Brodě, 28 km od Sklářské Poruby, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barokní fara Český ráj

9,4

Barokní fara Český ráj

Ubytování (Apartmány) Barokní fara Český ráj. Barokní fara Český ráj se nachází v Železném Brodě, 32 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí ubytování v apartmánech, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Barokní fara Český ráj se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Kuby

9,4

Chalupa u Kuby

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Kuby. Chalupa u Kuby se nachází v Železném Brodě, 5 km od lyžařských sjezdovek, a nabízí možnost vlastního stravování, terasu s výhledem, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Kuby se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Železný Brod

9,3

Privat Železný Brod

Ubytování (Privát) Privat Železný Brod. Privat Železný Brod se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 24 km od Harrachova. Nabízí zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Železný Brod se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vesely

8,7

Hotel Vesely

Ubytování (Hotel) Hotel Vesely. Hotel Veselý se nachází v Železném Brodě. Nabízí restauraci, terasu, Wi-Fi zdarma, turistické informace a směnárnu. Ubytování Hotel Vesely se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Malá Skála

8,7

Chata Malá Skála

Ubytování (Apartmán) Chata Malá Skála. Chata Malá Skála se nachází v Malé Skále a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata Malá Skála se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Formanka

8,2

Pension Formanka

Ubytování (Penzion) Pension Formanka. Pension Formanka se nachází v osadě Splzov, 3 km od Železného Brodu, a nabízí pokoje se satelitní TV a výhledem do okolí i vlastní restauraci připravující... Ubytování Pension Formanka se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jarin

Jarin

Ubytování (Prázdninový dům) Jarin. Jarin se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 31 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu. Ubytování Jarin se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Splzov

Chata Splzov

Ubytování (Vila) Chata Splzov. Chata Splzov se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 34 km od Harrachova, a nabízí terasu, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Splzov se nachází ve českém městě Železný Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)