Hledat

Ubytování

Penzion Mikeš Penzion

Pec pod Sněžkou 241, Pec pod Sněžkou, 54101, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzion Mikeš. Penzion Mikeš se nachází na hlavní ulici v Peci pod Sněžkou, má lyžařskou školu, recepci otevřenou 24 hodin denně a za poplatek poskytuje Wi-Fi. Ubytování Penzion Mikeš se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Penzion Mikeš

Autobusová zastávka v Peci pod Sněžkou se nachází 500 metrů od penzionu a vlakové nádraží ve Svobodě nad Úpou je 10 km daleko. Penzion Mikeš se nachází na hlavní ulici v Peci pod Sněžkou, má lyžařskou školu, recepci otevřenou 24 hodin denně a za poplatek poskytuje Wi-Fi. K dispozici je také společná kuchyň, která je vybavena mikrovlnnou troubou, myčkou, chladničkou, sporákem a nádobím. Penzion je dále vzdálen 400 metrů od obchodu s potravinami a nakupovat mohou hosté také v Trutnově, kam je to 20 km. Za poplatek si hosté mohou objednat snídani. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a mají společné sociální zařízení. Parkovat lze na místě za poplatek. Další stravování je možné v restauraci U Javoru, 100 metrů od penzionu. Penzion stojí 100 metrů od lyžařského areálu Javor a 1 km od lanovky na Sněžku. Pokud si hosté budou chtít zaplavat, krytý bazén najdou také v Trutnově.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Penzion Mikeš

 • Terasa
 • Společná kuchyně
 • Přímo u sjezdovky
 • Půjčovna lyžařského vybavení
 • Lyžárna Dodatečný poplatek
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole Dodatečný poplatek
 • Pěší prohlídky
 • Cyklistika
 • Pěší turistika Dodatečný poplatek
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za 4 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Společenská místnost
 • Úschova zavazadel
 • Recepce 24 hodin denně
 • Televizní programy pro děti
 • Hasicí přístroje
 • Venkovní kamerový systém
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Hotely v Peci pod Sněžkou

Studio Markéta

9,6

Studio Markéta

Ubytování (Apartmán) Studio Markéta. Studio Markéta se nachází v Peci pod Sněžkou, jen 1,8 km od Růžové hory - Sněžky i od Sněžky. Ubytování Studio Markéta se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House U Marie

9,6

Guest House U Marie

Ubytování (Penzion) Guest House U Marie. Penzion U Marie se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,3 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Ubytování Guest House U Marie se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Marienka

9,5

Penzion Marienka

Ubytování (Hotel) Penzion Marienka. Pension Marienka se nachází 400 metrů od sjezdovky Portášky a centra Velké Úpy, 2 km od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a 400 metrů od zastávky... Ubytování Penzion Marienka se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Eden

9,4

Vila Eden

Ubytování (Apartmány) Vila Eden. Vila Eden nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka. Ubytování Vila Eden se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Kocová

9,4

Ubytování Kocová

Ubytování (Penzion) Ubytování Kocová. Ubytování Kocová se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,7 km od lanovky Růžová hora – Sněžka. Ubytování Ubytování Kocová se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oddech

9,3

Hotel Oddech

Ubytování (Hotel) Hotel Oddech. Hotel Oddech se nachází v Peci pod Sněžkou, 5 km od lanovky Růžová hora – Sněžka. Ubytování Hotel Oddech se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Javor

9,3

Ubytování Javor

Ubytování (Apartmán) Ubytování Javor. Ubytování Javor se nachází v Peci pod Sněžkou. Nabízí zahradu, přístup na sjezdovku, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Javor se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Lucie

9,2

Penzion Lucie

Ubytování (Penzion) Penzion Lucie. Penzion Lucie se nachází na poklidném místě v bezprostřední blízkosti řeky Úpy, 200 metrů od sjezdovky lyžařského areálu Velká Úpa, a nabízí prakticky... Ubytování Penzion Lucie se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Javor Apartmán

9,2

Javor Apartmán

Ubytování (Apartmán) Javor Apartmán. Javor Apartmán se nachází u sjezdovky a lyžařských vleků Javor I a Javor II v Peci pod Sněžkou. Budete zde mít možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Javor Apartmán se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u vleku Javor

9

Apartmán u vleku Javor

Ubytování (Apartmán) Apartmán u vleku Javor. Apartmán Javor se nachází v Peci pod Sněžkou, 100 metrů od lyžařského vleku Javor. Ubytování Apartmán u vleku Javor se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bouda Racek

9

Bouda Racek

Ubytování (Chata) Bouda Racek. Bouda Racek se nachází v Peci pod Sněžkou, 5 km od stanice lanovky Růžová hora - Sněžka a 10 km od Sněžky. Nabízí výhledy na hory, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bouda Racek se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Toska

8,9

Penzion Toska

Ubytování (Penzion) Penzion Toska. Penzion Toska se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,6 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí zahradu, restauraci, bar, společný lounge a soukromé... Ubytování Penzion Toska se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v Peci pod Sněžkou

8,9

Ubytování v Peci pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Peci pod Sněžkou. Ubytování v Peci pod Sněžkou stojí 500 metrů od Sněžky a pouhých 400 metrů od centra Pece pod Sněžkou. Je odtud výhled na hory. Ubytování Ubytování v Peci pod Sněžkou se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Čertice

8,9

Pension Čertice

Ubytování (Penzion) Pension Čertice. Pension Čertice se nachází v Peci pod Sněžkou, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu zajišťujícího spojení s 3 minuty jízdy vzdáleným stejnojmenným... Ubytování Pension Čertice se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Lion

8,8

Penzion Lion

Ubytování (Penzion) Penzion Lion. Penzion Lion se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bar, restauraci, Wi-Fi zdarma, přístup k penzionu na lyžích a v létě tenisový kurt. Ubytování Penzion Lion se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horsky hotylek Kladenka

8,8

Horsky hotylek Kladenka

Ubytování (Hotel) Horsky hotylek Kladenka. Horský hotýlek Kladenka se nachází uprostřed Krkonoš a nabízí krytý bazén a pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem do krajiny. Ubytování Horsky hotylek Kladenka se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion A+A

8,7

Penzion A+A

Ubytování (Penzion) Penzion A+A. Penzion A+A se nachází vedle sjezdovky Na Velké Pláni v Peci pod Sněžkou. K penzionu náleží horská restaurace. Ubytování Penzion A+A se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Pod Javorem

8,6

Apartmány Pod Javorem

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Javorem. Apartmány Pod Javorem se nachází na okraji lesa v Krkonoších, 70 metrů od lyžařského vleku Javor. Ubytování Apartmány Pod Javorem se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Pec pod Sněžkou

8,6

Apartmán Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pec pod Sněžkou. Apartmán Pec pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi se nachází v centru města, 250 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Apartmán Pec pod Sněžkou se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion & Restaurant Veronika

8,6

Penzion & Restaurant Veronika

Ubytování (Penzion) Penzion & Restaurant Veronika. Penzion & Restaurant Veronika se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,6 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Ubytování Penzion & Restaurant Veronika se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Atlas

8,6

Hotel Atlas

Ubytování (Hotel) Hotel Atlas. Tradiční Hotel Atlas se nachází v centru Velké Úpy, v těsné blízkosti lyžařského areálu Portášky. Ubytování Hotel Atlas se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Horizont

8,5

Hotel Horizont

Ubytování (Hotel) Hotel Horizont. Hotel Horizont stojí v centru horského rezortu Pec pod Sněžkou, přímo na úpatí Sněžky, nejvyšší hory Krkonoš. Ubytování Hotel Horizont se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani LD V Soukromi

8,5

Ubytovani LD V Soukromi

Ubytování (Apartmány) Ubytovani LD V Soukromi. Ubytování LD V Soukromí se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 50 metrů od místního lyžařského areálu. Poskytuje ubytování ve vybavených apartmánech. Ubytování Ubytovani LD V Soukromi se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata Amor

8,4

Horská chata Amor

Ubytování (Horské chaty) Horská chata Amor. Horská Chata Amor se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou, 1 km od lyžařského rezortu a 600 metrů od sjezdovky Velká Pláň. Ubytování Horská chata Amor se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kobr

8,2

Penzion Kobr

Ubytování (Penzion) Penzion Kobr. Penzion Kobr se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Penzion Kobr se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Orlik

8

Chata Orlik

Ubytování (Horské chaty) Chata Orlik. Chata Orlík se nachází na severním svahu v Peci pod Sněžkou, odkud se otevírá výhled na Studniční horu a do sousedního údolí. Ubytování Chata Orlik se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Malá Plan

7,9

Pension Malá Plan

Ubytování (Penzion) Pension Malá Plan. Pension Malá Pláň nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Peci pod Sněžkou. Ubytování Pension Malá Plan se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Corso

7,8

Hotel Corso

Ubytování (Hotel) Hotel Corso. Hotel Corso sídlí v historické dřevěné budově v samém centru Pece pod Sněžkou. Nabízí ubytování v rustikálním stylu a restauraci. Ubytování Hotel Corso se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Pec pod Snezkou 2156

7,7

Holiday home in Pec pod Snezkou 2156

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Pec pod Snezkou 2156. Prázdninový dům v Peci pod Sněžkou 2156 se nachází ve Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, pouhých 44 km od Jelení Hory. Ubytování Holiday home in Pec pod Snezkou 2156 se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Modranka

7,6

Penzion Modranka

Ubytování (Penzion) Penzion Modranka. Penzion Modranka stojí 200 metrů od centra města Pec pod Sněžkou a nabízí praktické ubytování, vlastní restauraci a terasu s barem. Ubytování Penzion Modranka se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolínská Bouda

7,4

Kolínská Bouda

Ubytování (Horské chaty) Kolínská Bouda. Historická chata Kolínská Bouda nabízí ubytování se zahradou a barem na hřebenu jednoho z vrcholků v Peci pod Sněžkou, 1,9 km od Bramberku. Ubytování Kolínská Bouda se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion na Krizovatce

7,3

Penzion na Krizovatce

Ubytování (Penzion) Penzion na Krizovatce. Penzion na Křižovatce obklopený přírodou se nachází ve Velké Úpě, pouhých 500 metrů od místní sjezdovky a v bezprostřední blízkosti zastávky skibusu... Ubytování Penzion na Krizovatce se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Pec pod Snezkou 2100

Apartment in Pec pod Snezkou 2100

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment in Pec pod Snezkou 2100. Apartmán Pec pod Sněžkou 3 se nachází ve Velké Úpě, 10 km od města Karpacz a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment in Pec pod Snezkou 2100 se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Zdarek (PPU110)

Apartment Haus Zdarek (PPU110)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Zdarek (PPU110). Apartment Haus Zdarek (PPU110) offers accommodation in Pec pod Sněžkou, 8 km from Sniezka mountain. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Haus Zdarek (PPU110) se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment in Pec pod Snezkou 2098

Apartment in Pec pod Snezkou 2098

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pec pod Snezkou 2098. Apartment in Pec pod Snezkou 2098 is located in Velká Úpa. Ubytování Apartment in Pec pod Snezkou 2098 se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zdarek 113S

Haus Zdarek 113S

Ubytování (Apartmán) Haus Zdarek 113S. Boasting river views, Apartment Haus Zdarek (PPU113) features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.1 km from Sniezka mountain. Ubytování Haus Zdarek 113S se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Haus Zdarek 114S

Haus Zdarek 114S

Ubytování (Apartmán) Haus Zdarek 114S. Featuring river views, Apartment Haus Zdarek (PPU114) provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.1 km from Sniezka mountain. Ubytování Haus Zdarek 114S se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Marketa 3+1

Apartment Marketa 3+1

Ubytování (Apartmán) Apartment Marketa 3+1. Offering free WiFi and city views, Apartment Marketa 3+1 is an accommodation located in Pec pod Sněžkou. Ubytování Apartment Marketa 3+1 se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Zdarek (PPU112)

Apartment Haus Zdarek (PPU112)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Zdarek (PPU112). Apartment Haus Zdarek (PPU112) offers accommodation in Pec pod Sněžkou, 8 km from Sniezka mountain. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Haus Zdarek (PPU112) se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment .4

Apartment .4

Ubytování (Apartmán) Apartment .4. Apartment.4 offers accommodation in Pec pod Sněžkou, 5 km from Sniezka mountain. The accommodation is 1. Ubytování Apartment .4 se nachází ve českém městě Hotely v Peci pod Sněžkou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.