Hledat

Ubytování

Rašovka - Bílý dům Privát

Na Výhledí, Šimonovice, 463 12, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Rašovka - Bílý dům. Rašovka - Bílý dům se nachází v Šimonovicích, 27 km od Žitavy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rašovka - Bílý dům se nachází ve českém městě Šimonovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Rašovka - Bílý dům

Na letiště Václava Havla Praha je to 85 km. Některé apartmány mají posezení a/nebo balkon. Na místě je dětské hřiště. Po dni stráveném pěší turistikou nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Rašovka - Bílý dům stojí 26 km od Kurortu Oybin a 37 km od města Szklarska Poręba. Rašovka - Bílý dům se nachází v Šimonovicích, 27 km od Žitavy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Šimonovice

Pension Jitka

9,2

Pension Jitka

Ubytování (Penzion) Pension Jitka. Pension Jitka se nachází na klidném místě v obci Šimonovice, nedaleko Liberce a 8 km od jeho centra, a nabízí pohodlné pokoje s převážně dřevěným zařízením... Ubytování Pension Jitka se nachází ve českém městě Šimonovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Eliška

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Set in Šimonovice in the Liberec region, Apartmán Eliška has a terrace. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve českém městě Šimonovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)