Hledat

Ubytování

Vysočina

V českém regionu Vysočina máme celkem 422 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Vysočina doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Telč (43), Jihlava (34), Třebíč (26), Nové Město na Moravě (23), Žďár nad Sázavou (15), Humpolec (15), Pelhřimov (10), Sněžné (10), Škrdlovice (7), Havlíčkův Brod (7). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Vysočina

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Vysočina

Apartmány Grasel

10

Apartmány Grasel

Ubytování (Apartmány) Apartmány Grasel. Apartmány Grasel se nachází v Nových Syrovicích na Vysočině a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Grasel se nachází ve českém městě Nové Syrovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani U Smejkalu

10

Ubytovani U Smejkalu

Ubytování (Apartmán) Ubytovani U Smejkalu. Ubytování U Smejkalů se nachází v Telči, 5 km od historického centra a 5 km od zámku Telč. Ubytování Ubytovani U Smejkalu se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adliapartmán 2020

10

Adliapartmán 2020

Ubytování (Apartmán) Adliapartmán 2020. Adliapartmán 2020 se nachází ve Vlasenicích na Vysočině, 42 km od Třeboně. Nabízí patio, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Adliapartmán 2020 se nachází ve českém městě Vlasenice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Lípy

10

Apartmán u Lípy

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Lípy. Apartmán u Lípy se nachází v Kamenici nad Lipou. K dispozici je sdílená kuchyň a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Lípy se nachází ve českém městě Kamenice nad Lipou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na Vysočině

9,9

Apartmán na Vysočině

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Vysočině. Apartmán na Vysočině se nachází v Přibyslavi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán na Vysočině se nachází ve českém městě Přibyslav, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Grejdy

9,9

Chata Grejdy

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Grejdy. Prázdninový dům Chata Grejdy se nachází ve městě Žďár nad Sázavou, přibližně 5 km od poutního kostela sv. Ubytování Chata Grejdy se nachází ve českém městě Žďár nad Sázavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Harvanek

9,9

Penzion Harvanek

Ubytování (Penzion) Penzion Harvanek. Penzion Harvánek je situovaný na tichém soukromém místě v ústraní, 2 km od lyžařského areálu Harušák a 4 km od Nového Města, a nabízí Wi-Fi zdarma a velkou... Ubytování Penzion Harvanek se nachází ve českém městě Vlachovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Kocourek

9,9

Apartmány Kocourek

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kocourek. Apartmány Kocourek se nachází ve vesnici Jelcovy Lhotky, 27 km od Jihlavy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. U domu je dětské hřiště. Ubytování Apartmány Kocourek se nachází ve českém městě Pelhřimov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Pramene Virskeho Vanku

9,9

U Pramene Virskeho Vanku

Ubytování (Apartmány) U Pramene Virskeho Vanku. U Pramene Vírského Vánku se nachází v městečku Vír, 34 km od Podlesí, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V koupelně je sprcha a toaletní potřeby zdarma. Ubytování U Pramene Virskeho Vanku se nachází ve českém městě Vír, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOME 223 - designový byt

9,8

HOME 223 - designový byt

Ubytování (Apartmán) HOME 223 - designový byt. HOME 223 - moderní byt 55 m² se nachází v Jihlavě a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování HOME 223 - designový byt se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jitkovsky mlyn

9,8

Jitkovsky mlyn

Ubytování (Apartmány) Jitkovsky mlyn. Jitkovský mlýn se nachází v Chotěboři na Vysočině a hostům nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Jitkovsky mlyn se nachází ve českém městě Chotěboř, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka u Bílého potoka

9,8

Chaloupka u Bílého potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka u Bílého potoka. Chaloupka U Bílého potoka se nachází v obci Kuklík, 7 km od Podlesí. Ubytování Chaloupka u Bílého potoka se nachází ve českém městě Kuklík, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pivonická chalupa u Fišerů

9,8

Pivonická chalupa u Fišerů

Ubytování (Prázdninový dům) Pivonická chalupa u Fišerů. Pivonická chalupa u Fišerů se nachází v Bystřici nad Pernštejnem, 35 km od Podlesí. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Pivonická chalupa u Fišerů se nachází ve českém městě Bystřice nad Pernštejnem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Pod Kostelem

9,8

Apartman Pod Kostelem

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Kostelem. Tento prostorný apartmán se nachází v centru Polné, 150 metrů od místního hradu a zámku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Pod Kostelem se nachází ve českém městě Polná, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Nad Arénou NMNM

9,8

Apartmán Nad Arénou NMNM

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nad Arénou NMNM. Apartmán Nad Arénou NMNM se nachází na Vysočině, 12 km od Podlesí, a nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizaci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nad Arénou NMNM se nachází ve českém městě Nové Město na Moravě, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány na náměstí

9,8

Apartmány na náměstí

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí se nachází v Nedvědicích a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány na náměstí se nachází ve českém městě Nedvědice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Okamžik Stanovice

9,8

Penzion Okamžik Stanovice

Ubytování (Penzion) Penzion Okamžik Stanovice. Penzion Okamžik Stanovice se nachází v Nové Cerekvi a nabízí sdílený lounge, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a službu půjčení... Ubytování Penzion Okamžik Stanovice se nachází ve českém městě Nová Cerekev, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Křivánků

9,8

Ubytování U Křivánků

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování U Křivánků. Ubytování U Křivánků se nachází v Telči, 5 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ubytování Ubytování U Křivánků se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka

9,8

Chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka. Chaloupka se nachází v Telči, 7 km od historického centra města Telč a zámku. Ubytování Chaloupka se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Židovské brány

9,8

U Židovské brány

Ubytování (Apartmán) U Židovské brány. U Židovské brány se nachází v Třebíči, pouhých 400 metrů od baziliky sv. Prokopa a 100 metrů od židovské čtvrti. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování U Židovské brány se nachází ve českém městě Třebíč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Florián Telč

9,8

Penzion Florián Telč

Ubytování (Penzion) Penzion Florián Telč. Penzion Florián Telč se nachází v Telči, 100 metrů od zámku a nabízí restauraci i výhled na město. Ubytování Penzion Florián Telč se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion pod Čeřinkem

9,8

Penzion pod Čeřinkem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Čeřinkem. Penzion pod Čeřinkem se nachází v Mirošově a nabízí zahradu a gril. Ubytování Penzion pod Čeřinkem se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek Vranč

9,8

Statek Vranč

Ubytování (Privát) Statek Vranč. Statek Vranč se nachází v Bítově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou, zázemím pro grilování, neplaceným soukromým parkovištěm a výhledem do... Ubytování Statek Vranč se nachází ve českém městě Bítov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Kapličky

9,8

Ubytování U Kapličky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kapličky. Ubytování U Kapličky se nachází v Novém Městě na Moravě a má sdílený obývací prostor, zahradu, terasu, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Ubytování U Kapličky se nachází ve českém městě Nové Město na Moravě, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Aromasalon

9,7

Apartmán Aromasalon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Aromasalon. Apartmán Aromasalon se nachází v Třebíči, 1,8 km od baziliky sv. Prokopa a 1,8 km od židovské čtvrti. Ubytování Apartmán Aromasalon se nachází ve českém městě Třebíč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Janoušek

9,7

Apartmán Janoušek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janoušek. Apartmán Janoušek se nachází v Humpolci, 31 km od Jihlavy, a nabízí soukromé parkoviště i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Janoušek se nachází ve českém městě Humpolec, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Prázdninový dům Holubka

9,7

Prázdninový dům Holubka

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Holubka. Prázdninový dům Holubka se nachází v Novém Městě na Moravě, 14 km from Podlesí, a nabízí společný lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň, turistické... Ubytování Prázdninový dům Holubka se nachází ve českém městě Nové Město na Moravě, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stříbrný Dvůr-klid a příroda

9,7

Stříbrný Dvůr-klid a příroda

Ubytování (Apartmán) Stříbrný Dvůr-klid a příroda. Stříbrný Dvůr-klid příroda se nachází v Jihlavě. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stříbrný Dvůr-klid a příroda se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amenity

9,7

Villa Amenity

Ubytování (Apartmány) Villa Amenity. Villa Amenity s výhledem na město se nachází v centru Světlé nad Sázavou, pouhých 100 metrů od řeky Sázavy. Ubytování Villa Amenity se nachází ve českém městě Světlá nad Sázavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Mlyn Trestice

9,7

Penzion Mlyn Trestice

Ubytování (Penzion) Penzion Mlyn Trestice. Penzion Mlýn Třeštice se nachází v Třešticích. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování Penzion Mlyn Trestice se nachází ve českém městě Třeštice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Pod Jáchymem

9,7

Penzion Pod Jáchymem

Ubytování (Apartmány) Penzion Pod Jáchymem. Penzion Pod Jáchymem se nachází v Dobré Vodě v Geoparku Vysočina, 5 km od historického centra Telče a telčského zámku. Ubytování Penzion Pod Jáchymem se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Horní Brána

9,7

Apartmán Horní Brána

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Brána. Apartmán Horní Brána se nachází v Telči, 200 metrů od historického centra a telčského zámku a 700 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartmán Horní Brána se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Větrníku

9,7

Apartmán u Větrníku

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Větrníku. Apartmán u Větrníku se nachází v Jihlavě. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování leží 48 km od Podlesí a 70 km od letiště v Pardubicích. Ubytování Apartmán u Větrníku se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka

9,7

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka

Ubytování (Apartmán) Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka. Apartmán POD HRADEM se nachází v Bítově v kraji Vysočina a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka se nachází ve českém městě Bítov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Čáslava

9,7

Penzion Čáslava

Ubytování (Penzion) Penzion Čáslava. Penzion Čáslava se nachází v Rokytně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Pokoje a studio jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Čáslava se nachází ve českém městě Jaroměřice nad Rokytnou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Krátká

9,7

Apartmán Krátká

Ubytování (Apartmán) Apartmán Krátká. Apartmán Krátká se nachází v Krátké, 5 km od Podlesí. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Krátká se nachází ve českém městě Krátká, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Chornitzeruv dum

9,7

Apartmany Chornitzeruv dum

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Chornitzeruv dum. Apartmány Chornitzerův dům sídlí v budově ze 16. století na historickém náměstí v Telči, jejíž historické jádro je zapsané na seznamu kulturního dědictví... Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa pod Zubštejnem

9,7

Chalupa pod Zubštejnem

Ubytování (Apartmány) Chalupa pod Zubštejnem. Chalupa pod Zubštejnem se nachází v Bystřici nad Pernštejnem, 35 km od Podlesí. Ubytování Chalupa pod Zubštejnem se nachází ve českém městě Bystřice nad Pernštejnem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Letná

9,7

Penzion Letná

Ubytování (Apartmán) Penzion Letná. Penzion Letná se nachází ve Velkém Meziříčí, 45 km od Jihlavy. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Letná se nachází ve českém městě Velké Meziříčí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Valerie

9,7

Rezidence Valerie

Ubytování (Apartmány) Rezidence Valerie. Rezidence Valerie se nachází v Jihlavě v kraji Vysočina. Nabízí ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence Valerie se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Křížku

9,7

Apartmán U Křížku

Ubytování (Apartmány) Apartmán U Křížku. Apartmán U Křížku se nachází v Jihlavě a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Křížku se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Ptáčků

9,7

Chalupa U Ptáčků

Ubytování (Apartmány) Chalupa U Ptáčků. Chalupa U Ptáčků se nachází v Kamenici nad Lipou a nabízí ubytování se vstupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Součástí apartmánu je i terasa. Ubytování Chalupa U Ptáčků se nachází ve českém městě Kamenice nad Lipou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2)

9,7

Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2)

Ubytování (Apartmán) Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2). Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2) se nachází v Jihlavě na Vysočině. Nabízí balkon, výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2) se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Rančířov

9,7

Apartmány Rančířov

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Rančířov. Apartmány Rančířov se nachází v Jihlavě. Nabízí výhled do zahrady, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Rančířov se nachází ve českém městě Jihlava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Batelov

9,7

Apartmány Batelov

Ubytování (Apartmány) Apartmány Batelov. Apartmány Batelov se nachází v Batelově, 17 km od Jihlavy, a nabízí terasu, výhled na město, saunu a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Apartmány Batelov se nachází ve českém městě Batelov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Vojta

9,7

Apartmány Vojta

Ubytování (Apartmány) Apartmány Vojta. Apartmány Vojta se nachází na okraji města Telč zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí venkovní bazén se zatahovací střechou, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Vojta se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau Svetla nad Sazavou

9,7

Chateau Svetla nad Sazavou

Ubytování (Hotel) Chateau Svetla nad Sazavou. Zámek Světlá nad Sázavou se nachází ve Světlé nad Sázavou a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, neplacené soukromé parkoviště a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Chateau Svetla nad Sazavou se nachází ve českém městě Světlá nad Sázavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat No. 40

9,7

Privat No. 40

Ubytování (Apartmán) Privat No. 40. Privat No. 40 se nachází na hlavním náměstí v Telči, která je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Ubytování Privat No. 40 se nachází ve českém městě Telč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Na statku

9,7

Apartmán Na statku

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na statku. Apartmán Na statku se nachází v Náměšti nad Oslavou a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmán Na statku se nachází ve českém městě Náměšť nad Oslavou, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Style Cottage

9,6

Old Style Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Old Style Cottage. Old Style Cottage se nachází v obci Horní Paseka na Vysočině a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Old Style Cottage se nachází ve českém městě Horní Paseka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům - PACL Červená Řečice

9,6

Prázdninový dům - PACL Červená Řečice

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům - PACL Červená Řečice. Prázdninový dům - PACL Červená Řečice se nachází v klidné oblasti, 1 km od jezera Trnávka a 4 km od Želivského Kláštera premonstrátů. Ubytování Prázdninový dům - PACL Červená Řečice se nachází ve českém městě Červená Řečice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Vysočina

Ubytování ve městech v českém regionu Vysočina

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Vysočina

Momentálně pro vás evidujeme celkem 422 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Vysočina.

Pro český region Vysočina doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Telč (43), Jihlava (34), Třebíč (26), Nové Město na Moravě (23), Žďár nad Sázavou (15), Humpolec (15), Pelhřimov (10), Sněžné (10), Škrdlovice (7), Havlíčkův Brod (7). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Vysočina máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ubytovani U Smejkalu (10*), Apartmán u Lípy (10*), Apartmán na Vysočině (9,9*), Chata Grejdy (9,9*), Penzion Harvanek (9,9*), Apartmány Kocourek (9,9*), U Pramene Virskeho Vanku (9,9*), HOME 223 - designový byt (9,8*), Jitkovsky mlyn (9,8*), Chaloupka u Bílého potoka (9,8*).

Region Vysočina může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.