Hledat

Ubytování

Zlínský kraj

V českém regionu Zlínský kraj máme celkem 522 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Zlínský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Luhačovice (72), Zlín (41), Velké Karlovice (36), Rožnov pod Radhoštěm (36), Kroměříž (27), Horní Bečva (25), Uherské Hradiště (24), Vsetín (14), Valašské Meziříčí (12), Karolinka (10). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Zlínský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Zlínský kraj

Chalupa Pohoda

10

Chalupa Pohoda

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pohoda. Chalupa Pohoda se nachází ve Velkých Karlovicích. Nabízí bar, vybavení pro grilování, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Pohoda se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

ReKrea Chřiby

10

ReKrea Chřiby

Ubytování (Prázdninový dům) ReKrea Chřiby. ReKrea Chřiby se nachází v Koryčanech. Nabízí sdílený lounge, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, Wi-Fi zdarma, výhled na město, stolní tenis a neplacené... Ubytování ReKrea Chřiby se nachází ve českém městě Koryčany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány pod Pustevnami

10

Apartmány pod Pustevnami

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami se nachází v Prostřední Bečvě a nabízí zahradu a terasu. 43 km od Ostravy. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod Pustevnami se nachází ve českém městě Prostřední Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Justina na potůčku

10

U Justina na potůčku

Ubytování (Prázdninový dům) U Justina na potůčku. U Justina na potůčku se nachází ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 48 km od Těšína. Ubytování U Justina na potůčku se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

apartmán Marica

9,9

apartmán Marica

Ubytování (Apartmán) apartmán Marica. Apartmán Marica je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný v Luhačovicích ve Zlínském kraji, 44 km od slovenské Dubmice nad Váhom. Ubytování apartmán Marica se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

View on Skyscraper of Bata - loft XL

9,9

View on Skyscraper of Bata - loft XL

Ubytování (Apartmán) View on Skyscraper of Bata - loft XL. View on Skyscraper of Bata - loft XL se nachází ve Zlíně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování View on Skyscraper of Bata - loft XL se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Meadow Ranch Holiday Home

9,9

Meadow Ranch Holiday Home

Ubytování (Farma) Meadow Ranch Holiday Home. Meadow Ranch Holiday Home se nachází v Jaroslavických Pasekách ve Zlínském kraji, 35 km od Uherského Hradiště, a nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi... Ubytování Meadow Ranch Holiday Home se nachází ve českém městě Jaroslavické Paseky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Anežka

9,9

Apartmán Anežka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anežka. Apartmán Anežka se nachází v Luhačovicích, známém lázeňském městě, pouhých 5 minut chůze od termálních lázní, a nabízí moderní stylové studio s prostornou... Ubytování Apartmán Anežka se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Hrozenka

9,9

Chata Hrozenka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hrozenka. Chata Hrozenka se nachází v Novém Hrozenkově. Nabízí bar a terasu. Ubytování Chata Hrozenka se nachází ve českém městě Nový Hrozenkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila ANA

9,9

Vila ANA

Ubytování (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA se nachází v Uherském Brodě, 14 km od Luhačovic. Nabízí sdílený salonek, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, turistické informace a výhled na město. Ubytování Vila ANA se nachází ve českém městě Uherský Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Hutisko 769

9,9

Apartmány Hutisko 769

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hutisko 769. Apartmány Hutisko 769 se nachází v Hutisku a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Hutisko 769 se nachází ve českém městě Hutisko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Červení voli Ranč Lapač

9,9

Červení voli Ranč Lapač

Ubytování (Prázdninový dům) Červení voli Ranč Lapač. Červení voli ranč Lapač se nachází Polici, 23 km od Rožnova pod Radhoštěm. Nabízí ubytování v prázdninovém domě, zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Červení voli Ranč Lapač se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila pod Černou horou

9,9

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata v Beskydech

9,9

Chata v Beskydech

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v Beskydech. Chata v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata v Beskydech se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ateliér sklep

9,8

Ateliér sklep

Ubytování (Privát) Ateliér sklep. Ateliér sklep nabízí ubytování s terasou v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji, 34 km od obce Skalica. Ubytování Ateliér sklep se nachází ve českém městě Uherské Hradiště, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Holubů

9,8

Apartmány U Holubů

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Holubů se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Javorník a Javorníček

9,8

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytování (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chaloupka U Justina

9,8

Chaloupka U Justina

Ubytování (Chata) Chaloupka U Justina. Chaloupka U Justina se nachází ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaloupka U Justina se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Anna Wellness

9,8

Vila Anna Wellness

Ubytování (Apartmány) Vila Anna Wellness. Vila Anna se nachází na klidném místě v CHKO Beskydy a nabízí vybavené apartmány, rybník, rybářské vybavení, bezplatný soukromý lyžařský vlek i zdarma... Ubytování Vila Anna Wellness se nachází ve českém městě Halenkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Amélie

9,8

Apartment Amélie

Ubytování (Apartmán) Apartment Amélie. Apartmán Amélie se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, 2 km od centra města a 43 km od Ostravy. Ubytování Apartment Amélie se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Magion

9,8

Apartmán Magion

Ubytování (Apartmány) Apartmán Magion. Apartmán Magion se nachází v Luhačovicích. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Apartmán Magion se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytko 96 Tučapy

9,8

Ubytko 96 Tučapy

Ubytování (Venkovský dům) Ubytko 96 Tučapy. Ubytko 96 Tučapy se nachází v Uherském Hradišti, 35 km od Skalice. Nabízí vlastní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytko 96 Tučapy se nachází ve českém městě Uherské Hradiště, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Na Fojtství

9,8

Penzion Na Fojtství

Ubytování (Penzion) Penzion Na Fojtství. Penzion Na Fojtství se nachází v Zašové a nabízí společný lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a placenou dopravu na... Ubytování Penzion Na Fojtství se nachází ve českém městě Zašová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Valašský dvůr

9,8

Valašský dvůr

Ubytování (Apartmány) Valašský dvůr. Valašský dvůr se nachází v klidném prostředí, 500 metrů od lyžařského areálu Razula a 5 km od centra Velkých Karlovic. Ubytování Valašský dvůr se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Skalici

9,8

Pension Skalici

Ubytování (Hotel) Pension Skalici. Pension Skalici se nachází v Karolince a nabízí společný lounge, zahradu a terasu. Ubytování Pension Skalici se nachází ve českém městě Karolinka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Helena

9,8

Chata Helena

Ubytování (Chata) Chata Helena. Chata Helena se nachází v obci Střílky a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Tato chata má vlastní bazén, zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata Helena se nachází ve českém městě Střílky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Hutisko

9,8

Chalupa Hutisko

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hutisko. Chalupa Hutisko se nachází v Hutisku a nabízí terasu, soukromý bazén, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Hutisko se nachází ve českém městě Hutisko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vila Vodičkovi

9,8

Vila Vodičkovi

Ubytování (Apartmán) Vila Vodičkovi. Vila Vodičkovi se nachází v Luhačovicích ve Zlínském kraji, 31 km od Uherského Hradiště, a nabízí balkon, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování Vila Vodičkovi se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany pod Pustevnami

9,8

Apartmany pod Pustevnami

Ubytování (Apartmány) Apartmany pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami se nachází v Prostřední Bečvě, 43 km od Ostravy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany pod Pustevnami se nachází ve českém městě Prostřední Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmany Silverado

9,8

Apartmany Silverado

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmany Silverado. Apartmány Silverado se nachází v Horní Bečvě, 22 km od Velkých Karlovic, a nabízí restauraci, bar, přímý přístup na sjezdovku, soukromé parkoviště a... Ubytování Apartmany Silverado se nachází ve českém městě Horní Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán BON

9,8

Apartmán BON

Ubytování (Apartmán) Apartmán BON. Apartmán BON se nachází v Horní Bečvě, 21 km od Velkých Karlovic. K dispozici je i zahrada a bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán BON se nachází ve českém městě Horní Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm

9,8

Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm

Ubytování (Apartmán) Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm. Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm se nachází 44 km od Ostravy a 48 km od Žiliny. Ubytování Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Hážovský Dvůr

9,7

Apartments Hážovský Dvůr

Ubytování (Apartmány) Apartments Hážovský Dvůr. Apartmány Hážovský Dvůr se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm, 44 km od Ostravy. Nabízejí výhled na hory, gril a saunu. Ubytování Apartments Hážovský Dvůr se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ranč Milovice

9,7

Ranč Milovice

Ubytování (Penzion) Ranč Milovice. Ranč Milovice in Kroměříž has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Ranč Milovice se nachází ve českém městě Kroměříž, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování u Sáry

9,7

Ubytování u Sáry

Ubytování (Apartmány) Ubytování u Sáry. Ubytování u Sáry se nachází v Zubří a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Ubytování u Sáry se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman Razula

9,7

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Lenka

9,7

Apartmán Lenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka. Apartmán Lenka se nachází v Boršicích ve Zlínském kraji a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve českém městě Boršice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Matěje

9,7

U Matěje

Ubytování (Prázdninový dům) U Matěje. U Matěje se nachází v Luhačovicích, 44 km od Dubnice nad Váhom. Nabízí terasu, zázemí pro grilování a bezplatné parkování. Ubytování U Matěje se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u skanzenu

9,7

Apartmány u skanzenu

Ubytování (Apartmány) Apartmány u skanzenu. Apartmány u skanzenu se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u skanzenu se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman 13 Vsemina

9,7

Apartman 13 Vsemina

Ubytování (Apartmán) Apartman 13 Vsemina. Apartmán 13 Všemina se nachází v obci Všemina, 16 km od Zlína, 31 km od Velkých Karlovic a 46 km od Trenčína. Ubytování Apartman 13 Vsemina se nachází ve českém městě Všemina, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Brunetti Design Zlín

9,7

Brunetti Design Zlín

Ubytování (Apartmán) Brunetti Design Zlín. Apartmán Brunetti Design Zlín se nachází ve Zlíně. Nabízí balkon, výhled na řeku, zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Brunetti Design Zlín se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses

9,7

Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses

Ubytování (Kemp) Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses. Wallachian Yjurts - glemp se nachází ve Vsetíně a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses se nachází ve českém městě Vsetín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Tylovice

9,7

Apartmány Tylovice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tylovice. Apartmány Tylovice se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Tylovice se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Brunetti Suite Zlín

9,7

Brunetti Suite Zlín

Ubytování (Apartmán) Brunetti Suite Zlín. Brunetti Suite Zlín se nachází ve Zlíně a nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brunetti Suite Zlín se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Zlínský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Zlínský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Zlínský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 522 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Zlínský kraj.

Pro český region Zlínský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Luhačovice (72), Zlín (41), Velké Karlovice (36), Rožnov pod Radhoštěm (36), Kroměříž (27), Horní Bečva (25), Uherské Hradiště (24), Vsetín (14), Valašské Meziříčí (12), Karolinka (10). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Zlínský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmán Vila Radmila (10*), Apartmány Areál Zavadilka (10*), Chalupa Pohoda (10*), ReKrea Chřiby (10*), apartmán Marica (9,9*), Prázdninový dům (9,9*), Apartmán Anežka (9,9*), Chata Hrozenka (9,9*), Meadow Ranch Holiday Home (9,9*), Vila ANA (9,9*).

Region Zlínský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.