Hledat

Ubytování

Zlínský kraj

V českém regionu Zlínský kraj máme celkem 522 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Zlínský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Luhačovice (72), Zlín (41), Velké Karlovice (36), Rožnov pod Radhoštěm (36), Kroměříž (27), Horní Bečva (25), Uherské Hradiště (24), Vsetín (14), Valašské Meziříčí (12), Karolinka (10). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Zlínský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Zlínský kraj

Apartmán Vila Radmila

10

Apartmán Vila Radmila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vila Radmila. Apartmán Vila Radmila se nachází v Luhačovicích ve Zlínském kraji, 31 km od Uherského Hradiště. Ubytování Apartmán Vila Radmila se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Areál Zavadilka

10

Apartmány Areál Zavadilka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Areál Zavadilka. Apartmány Areál Zavadilka se nacházejí v Prostřední Bečvě, 42 km od Žiliny. K zázemí patří zahrada a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Areál Zavadilka se nachází ve českém městě Prostřední Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Pohoda

10

Chalupa Pohoda

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pohoda. Chalupa Pohoda se nachází ve Velkých Karlovicích. Nabízí bar, vybavení pro grilování, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Pohoda se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ReKrea Chřiby

10

ReKrea Chřiby

Ubytování (Prázdninový dům) ReKrea Chřiby. ReKrea Chřiby se nachází v Koryčanech. Nabízí sdílený lounge, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, Wi-Fi zdarma, výhled na město, stolní tenis a neplacené... Ubytování ReKrea Chřiby se nachází ve českém městě Koryčany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán Marica

9,9

apartmán Marica

Ubytování (Apartmán) apartmán Marica. Apartmán Marica je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný v Luhačovicích ve Zlínském kraji, 44 km od slovenské Dubmice nad Váhom. Ubytování apartmán Marica se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům

9,9

Prázdninový dům

Ubytování (Privát) Prázdninový dům. Prázdninový dům se nachází v Uherském Ostrohu, 24 km od Skalice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Prázdninový dům se nachází ve českém městě Uherský Ostroh, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Anežka

9,9

Apartmán Anežka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anežka. Apartmán Anežka se nachází v Luhačovicích, známém lázeňském městě, pouhých 5 minut chůze od termálních lázní, a nabízí moderní stylové studio s prostornou... Ubytování Apartmán Anežka se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Hrozenka

9,9

Chata Hrozenka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hrozenka. Chata Hrozenka se nachází v Novém Hrozenkově. Nabízí bar a terasu. Ubytování Chata Hrozenka se nachází ve českém městě Nový Hrozenkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meadow Ranch Holiday Home

9,9

Meadow Ranch Holiday Home

Ubytování (Farma) Meadow Ranch Holiday Home. Meadow Ranch Holiday Home se nachází v Jaroslavických Pasekách ve Zlínském kraji, 35 km od Uherského Hradiště, a nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi... Ubytování Meadow Ranch Holiday Home se nachází ve českém městě Jaroslavické Paseky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila ANA

9,9

Vila ANA

Ubytování (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA se nachází v Uherském Brodě, 14 km od Luhačovic. Nabízí sdílený salonek, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, turistické informace a výhled na město. Ubytování Vila ANA se nachází ve českém městě Uherský Brod, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Hutisko 769

9,9

Apartmány Hutisko 769

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hutisko 769. Apartmány Hutisko 769 se nachází v Hutisku a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Hutisko 769 se nachází ve českém městě Hutisko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Červení voli Ranč Lapač

9,9

Červení voli Ranč Lapač

Ubytování (Prázdninový dům) Červení voli Ranč Lapač. Červení voli ranč Lapač se nachází Polici, 23 km od Rožnova pod Radhoštěm. Nabízí ubytování v prázdninovém domě, zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Červení voli Ranč Lapač se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila pod Černou horou

9,9

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ateliér sklep

9,8

Ateliér sklep

Ubytování (Privát) Ateliér sklep. Ateliér sklep nabízí ubytování s terasou v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji, 34 km od obce Skalica. Ubytování Ateliér sklep se nachází ve českém městě Uherské Hradiště, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka U Justina

9,8

Chaloupka U Justina

Ubytování (Chata) Chaloupka U Justina. Chaloupka U Justina se nachází ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaloupka U Justina se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Holubů

9,8

Apartmány U Holubů

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Holubů se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Javorník a Javorníček

9,8

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytování (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Anna Wellness

9,8

Vila Anna Wellness

Ubytování (Apartmány) Vila Anna Wellness. Vila Anna se nachází na klidném místě v CHKO Beskydy a nabízí vybavené apartmány, rybník, rybářské vybavení, bezplatný soukromý lyžařský vlek i zdarma... Ubytování Vila Anna Wellness se nachází ve českém městě Halenkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Amélie

9,8

Apartment Amélie

Ubytování (Apartmán) Apartment Amélie. Apartmán Amélie se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, 2 km od centra města a 43 km od Ostravy. Ubytování Apartment Amélie se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytko 96 Tučapy

9,8

Ubytko 96 Tučapy

Ubytování (Venkovský dům) Ubytko 96 Tučapy. Ubytko 96 Tučapy se nachází v Uherském Hradišti, 35 km od Skalice. Nabízí vlastní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytko 96 Tučapy se nachází ve českém městě Uherské Hradiště, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Fojtství

9,8

Penzion Na Fojtství

Ubytování (Penzion) Penzion Na Fojtství. Penzion Na Fojtství se nachází v Zašové a nabízí společný lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a placenou dopravu na... Ubytování Penzion Na Fojtství se nachází ve českém městě Zašová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Magion

9,8

Apartmán Magion

Ubytování (Apartmány) Apartmán Magion. Apartmán Magion se nachází v Luhačovicích. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Apartmán Magion se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valašský dvůr

9,8

Valašský dvůr

Ubytování (Apartmány) Valašský dvůr. Valašský dvůr se nachází v klidném prostředí, 500 metrů od lyžařského areálu Razula a 5 km od centra Velkých Karlovic. Ubytování Valašský dvůr se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vodičkovi

9,8

Vila Vodičkovi

Ubytování (Apartmán) Vila Vodičkovi. Vila Vodičkovi se nachází v Luhačovicích ve Zlínském kraji, 31 km od Uherského Hradiště, a nabízí balkon, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování Vila Vodičkovi se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Helena

9,8

Chata Helena

Ubytování (Chata) Chata Helena. Chata Helena se nachází v obci Střílky a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Tato chata má vlastní bazén, zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata Helena se nachází ve českém městě Střílky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Hutisko

9,8

Chalupa Hutisko

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hutisko. Chalupa Hutisko se nachází v Hutisku a nabízí terasu, soukromý bazén, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Hutisko se nachází ve českém městě Hutisko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Skalici

9,8

Pension Skalici

Ubytování (Hotel) Pension Skalici. Pension Skalici se nachází v Karolince a nabízí společný lounge, zahradu a terasu. Ubytování Pension Skalici se nachází ve českém městě Karolinka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán BON

9,8

Apartmán BON

Ubytování (Apartmán) Apartmán BON. Apartmán BON se nachází v Horní Bečvě, 21 km od Velkých Karlovic. K dispozici je i zahrada a bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán BON se nachází ve českém městě Horní Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm

9,8

Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm

Ubytování (Apartmán) Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm. Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm se nachází 44 km od Ostravy a 48 km od Žiliny. Ubytování Agroturistika kozí farma Rožnov pod Radhoštěm se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Silverado

9,8

Apartmany Silverado

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmany Silverado. Apartmány Silverado se nachází v Horní Bečvě, 22 km od Velkých Karlovic, a nabízí restauraci, bar, přímý přístup na sjezdovku, soukromé parkoviště a... Ubytování Apartmany Silverado se nachází ve českém městě Horní Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Hážovský Dvůr

9,7

Apartments Hážovský Dvůr

Ubytování (Apartmány) Apartments Hážovský Dvůr. Apartmány Hážovský Dvůr se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm, 44 km od Ostravy. Nabízejí výhled na hory, gril a saunu. Ubytování Apartments Hážovský Dvůr se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranč Milovice

9,7

Ranč Milovice

Ubytování (Penzion) Ranč Milovice. Ranč Milovice in Kroměříž has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Ranč Milovice se nachází ve českém městě Kroměříž, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Razula

9,7

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lenka

9,7

Apartmán Lenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka. Apartmán Lenka se nachází v Boršicích ve Zlínském kraji a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve českém městě Boršice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Matěje

9,7

U Matěje

Ubytování (Prázdninový dům) U Matěje. U Matěje se nachází v Luhačovicích, 44 km od Dubnice nad Váhom. Nabízí terasu, zázemí pro grilování a bezplatné parkování. Ubytování U Matěje se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u skanzenu

9,7

Apartmány u skanzenu

Ubytování (Apartmány) Apartmány u skanzenu. Apartmány u skanzenu se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u skanzenu se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 13 Vsemina

9,7

Apartman 13 Vsemina

Ubytování (Apartmán) Apartman 13 Vsemina. Apartmán 13 Všemina se nachází v obci Všemina, 16 km od Zlína, 31 km od Velkých Karlovic a 46 km od Trenčína. Ubytování Apartman 13 Vsemina se nachází ve českém městě Všemina, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunetti Design Zlín

9,7

Brunetti Design Zlín

Ubytování (Apartmán) Brunetti Design Zlín. Apartmán Brunetti Design Zlín se nachází ve Zlíně. Nabízí balkon, výhled na řeku, zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Brunetti Design Zlín se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private room in flat in Otrokovice

9,7

Private room in flat in Otrokovice

Ubytování (Apartmán) Private room in flat in Otrokovice. Private room in flat in Otrokovice se nachází ve Zlíně a má balkon s výhledem na město. Ubytování Private room in flat in Otrokovice se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses

9,7

Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses

Ubytování (Kemp) Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses. Wallachian Yjurts - glemp se nachází ve Vsetíně a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Glamp V Hluboké - Yurts and Wooden Houses se nachází ve českém městě Vsetín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Karolinka

9,7

Penzion Karolinka

Ubytování (Penzion) Penzion Karolinka. Penzion Karolinka se nachází v městečku Karolinka a nabízí společný obývací prostor, zahradu, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Karolinka se nachází ve českém městě Karolinka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunetti Suite Zlín

9,7

Brunetti Suite Zlín

Ubytování (Apartmán) Brunetti Suite Zlín. Brunetti Suite Zlín se nachází ve Zlíně a nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brunetti Suite Zlín se nachází ve českém městě Zlín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Luhačovice, apartmán Royal

9,7

Apartmány Luhačovice, apartmán Royal

Ubytování (Apartmán) Apartmány Luhačovice, apartmán Royal. Apartmány Luhačovice se nacházejí v Luhačovicích. Nabízejí ubytování s výhledem na hory, terasu a balkon. Ubytování Apartmány Luhačovice, apartmán Royal se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Tylovice

9,7

Apartmány Tylovice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tylovice. Apartmány Tylovice se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Tylovice se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Na Čtvrtích

9,7

Apartmány Na Čtvrtích

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Na Čtvrtích. Apartmány Na Čtvrtích se nacházejí v Dolní Bečvě v Zlínském kraji a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Na Čtvrtích se nachází ve českém městě Dolní Bečva, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Smetanova

9,7

Hotel Smetanova

Ubytování (Hotel) Hotel Smetanova. Tříhvězdičkový Hotel Smetanova se nachází ve Vsetíně. Nabízí bar, fitness centrum a pokoje s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Smetanova se nachází ve českém městě Vsetín, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Samont

9,7

Apart Samont

Ubytování (Aparthotel) Apart Samont. Apart Samont se nachází ve Velkém Ořechově, 21 km od Uherského Hradiště. Nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Samont se nachází ve českém městě Velký Ořechov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Přehrady

9,7

Ubytování U Přehrady

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Přehrady. Ubytování U Přehrady se nachází v Karolince. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Přehrady se nachází ve českém městě Karolinka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

COMFORT Rožnov

9,7

COMFORT Rožnov

Ubytování (Apartmán) COMFORT Rožnov. COMFORT Rožnov se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování COMFORT Rožnov se nachází ve českém městě Rožnov pod Radhoštěm, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Radun

9,6

Hotel Radun

Ubytování (Hotel) Hotel Radun. Radun je 4hvězdičkový butikový hotel situovaný v klidném parku v lázeňském městě Luhačovice, který sídlí ve funkcionalistické vile z 30. let 20. Ubytování Hotel Radun se nachází ve českém městě Luhačovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský apartmán Razula

9,6

Horský apartmán Razula

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Razula. Tento apartmán se nachází ve Velkých Karlovicích a 48 km od Visly. Nabízí výhled na hory a balkon. Ubytování Horský apartmán Razula se nachází ve českém městě Velké Karlovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Zlínský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Zlínský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Zlínský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 522 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Zlínský kraj.

Pro český region Zlínský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Luhačovice (72), Zlín (41), Velké Karlovice (36), Rožnov pod Radhoštěm (36), Kroměříž (27), Horní Bečva (25), Uherské Hradiště (24), Vsetín (14), Valašské Meziříčí (12), Karolinka (10). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Zlínský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmán Vila Radmila (10*), Apartmány Areál Zavadilka (10*), Chalupa Pohoda (10*), ReKrea Chřiby (10*), apartmán Marica (9,9*), Prázdninový dům (9,9*), Apartmán Anežka (9,9*), Chata Hrozenka (9,9*), Meadow Ranch Holiday Home (9,9*), Vila ANA (9,9*).

Region Zlínský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.