Hledat

Ubytování

Ubytování město Pavlov

V českém městě Pavlov máme celkem 35 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Pavlov

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Pavlov

Prázdninový dům Pavlov

9,8

Prázdninový dům Pavlov

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Pavlov. Prázdninový dům Pavlov se nachází v Jihomoravském kraji v Pavlově, 34 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Prázdninový dům Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Čtrnáct

9,8

Apartmán Čtrnáct

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čtrnáct. Apartmán Čtrnáct se nachází v Pavlově. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 36 km od Brna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Čtrnáct se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Pálava

9,8

Rezidence Pálava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pálava. Rezidence Pálava se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od Laa an der Thaya. Ubytování Rezidence Pálava se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Pálava

9,7

Apartmán Pálava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálava. Apartmán Pálava se nachází v Pavlově, 36 km d města Laa an der Thaya. Ubytování Apartmán Pálava se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U JOSÍFKA

9,7

U JOSÍFKA

Ubytování (Penzion) U JOSÍFKA. Penzion U JOSÍFKA se nachází v historickém centru obce Pavlov. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. U penzionu je zahrada. Ubytování U JOSÍFKA se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Prázdninový dům Mandorle - Pavlov

9,7

Prázdninový dům Mandorle - Pavlov

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Mandorle - Pavlov. Prázdninový dům Mandorle - Pavlov se nachází v Pavlově a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prázdninový dům Mandorle - Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Tilia

9,6

Apartmán Tilia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tilia. Apartmán Tilia se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 36 km od města Laa an der Thaya, a nabízí terasu, výhled na přehradní nádrž, zdarma dostupné... Ubytování Apartmán Tilia se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

9,6

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

Ubytování (Apartmán) Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova. Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova se nachází v jihomoravské obci Pavlov a nabízí balkon s výhledem na jezero. Ubytování Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Pavlov

9,6

Rezidence Pavlov

Ubytování (Apartmány) Rezidence Pavlov. Rezidence Pavlov se nachází v Pavlově, 34 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rezidence Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán se sklípkem

9,5

Apartmán se sklípkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán se sklípkem. Apartmán se sklípkem nabízí klimatizované ubytování s terasou v Pavlově. Ubytování stojí 34 km od Laa an der Thaya. K dispozici je bezplatné parkování. Ubytování Apartmán se sklípkem se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Pálava

9,5

Apartmán Pálava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálava. Apartmán Pálava se nachází v obci Pavlov ležící na území CHKO Pálava a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, volně přístupnou vířivku, zdarma... Ubytování Apartmán Pálava se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Rezidence Pálava

9,5

Rezidence Pálava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pálava. Rezidence Pálava se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od města Laa an der Thaya, a nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizaci, bezplatné... Ubytování Rezidence Pálava se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Pálavská Riviéra

9,4

Ubytování Pálavská Riviéra

Ubytování (Privát) Ubytování Pálavská Riviéra. Ubytování Pálavská Riviéra se nachází v Pavlově, 34 km od města Laa an der Thaya, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Pálavská Riviéra se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Lehocká

9,4

Ubytování Lehocká

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lehocká. Ubytování Lehocká s terasou se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Lehocká se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Venuše

9,3

Apartmán U Venuše

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Venuše. Apartmán U Venuše se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od městečka Laa an der Thaya, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na hory a... Ubytování Apartmán U Venuše se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mobilní domek na Pálavě

9,3

Mobilní domek na Pálavě

Ubytování (Apartmán) Mobilní domek na Pálavě. Mobilní domek na Pálavě se nachází v Pavlově a nabízí restauraci, zahradu a gril. Do Brna je to 36 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mobilní domek na Pálavě se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Letní dům Pavlov

9,3

Letní dům Pavlov

Ubytování (Apartmán) Letní dům Pavlov. Letní dům Pavlov se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od městečka Laa an der Thaya. Ubytování Letní dům Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Luxusní Vinařská Villa

9,3

Luxusní Vinařská Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní Vinařská Villa. Luxusní Vinařská Villa Pavlov se nachází v budově z roku 2013 v Pavlově a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxusní Vinařská Villa se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Restaurace - Apartmány Bobule

9,2

Restaurace - Apartmány Bobule

Ubytování (Penzion) Restaurace - Apartmány Bobule. Restaurace - Apartmány Bobule se nachází v centru vinařské obce Pavlov, 1 km od jezera Nové Mlýny. Ubytování Restaurace - Apartmány Bobule se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u pláže s terasou

9,2

Apartmán u pláže s terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmán u pláže s terasou. Apartmán u pláže s terasou se nachází v Pavlově, 36 km od rakouského Laa an der Thaya. Je klimatizovaný a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán u pláže s terasou se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Nad jezerem

9,1

Penzion Nad jezerem

Ubytování (Penzion) Penzion Nad jezerem. Penzion Nad jezerem se nachází v Pavlově a nabízí bar, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Nad jezerem se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pálavské Apartmány

9,1

Pálavské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Pálavské Apartmány. Pálavské Apartmány v Pavlově mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout s nádobím a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, terasu, pohovku a... Ubytování Pálavské Apartmány se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Dům Přátel Pavlova

9,1

Dům Přátel Pavlova

Ubytování (Penzion) Dům Přátel Pavlova. Dům Přátel Pavlova se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům Přátel Pavlova se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

VilaPavlov

9,1

VilaPavlov

Ubytování (Penzion) VilaPavlov. VilaPavlov se nachází v Pavlově. Nabízí zařízení pro vodní sporty, kuchyňský kout, koupelnu, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování VilaPavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Marianna

9

Apartmán Marianna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Marianna. Apartmán Marianna se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Apartmán Marianna se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány U Venuše s velkou terasou

9

Apartmány U Venuše s velkou terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Venuše s velkou terasou. Apartmány U Venuše s velkou terasou se nachází v Pavlově, 34 km od města Laa an der Thaya, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Venuše s velkou terasou se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Za Vinicí Pavlov

8,9

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Ubytování (Apartmány) Ubytování Za Vinicí Pavlov. Ubytování Za Vinicí se nachází v Pavlově, 33 km od městečka Laa an der Thaya, a nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Za Vinicí Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Pavlov

8,9

Hotel Pavlov

Ubytování (Hotel) Hotel Pavlov. Hotel Pavlov se nachází v obci Pavlov na břehu Novomlýnských nádrží. Ubytování Hotel Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pálavské Vinohrady

8,7

Pálavské Vinohrady

Ubytování (Apartmány) Pálavské Vinohrady. Pálavské Vinohrady se nachází v obci Pavlov, v kopcích uprostřed vinohradů, 100 metrů od vodního díla Nové Mlýny. Ubytování Pálavské Vinohrady se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pavlov24 - Zahradní Apartmány

8,7

Pavlov24 - Zahradní Apartmány

Ubytování (Apartmány) Pavlov24 - Zahradní Apartmány. Pavlov24 - Zahradní Apartmány se nachází 740 metrů od Novomlýnské vodní nádrže a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a zahradu s grilem, který... Ubytování Pavlov24 - Zahradní Apartmány se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel IRIS

8,6

Hotel IRIS

Ubytování (Hotel) Hotel IRIS. Orea Wellness Hotel Iris se nachází uprostřed CHKO Pálava, 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny, a svým hostům nabízí restauraci s terasou a lázně se saunou,... Ubytování Hotel IRIS se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion u Bednářů

8,5

Penzion u Bednářů

Ubytování (Penzion) Penzion u Bednářů. Tento 3hvězdičkový nekuřácký penzion se nachází pouze 500 metrů od přehrady Nové Mlýny v obci Pavlov, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k... Ubytování Penzion u Bednářů se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pavlov24-Venkovský dům

8,4

Pavlov24-Venkovský dům

Ubytování (Venkovský dům) Pavlov24-Venkovský dům. Pavlov24 – Venkovský dům se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od rakouského městečka Laa an der Thaya, a nabízí zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Pavlov24-Venkovský dům se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pavlov Devicky

8,1

Pavlov Devicky

Ubytování (Penzion) Pavlov Devicky. Pavlov Děvičky se nachází v Pavlově a poskytuje ubytování se zahradou a terasou. Na místě je sdílená kuchyň a lounge. Každý pokoj má šatní skříň. Ubytování Pavlov Devicky se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Na Pálavě

4,3

Penzion Na Pálavě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Pálavě. Penzion Na Pálavě se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Penzion Na Pálavě se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Foltýn

Ubytování Foltýn

Ubytování (Apartmán) Ubytování Foltýn. Ubytování Foltýn se nachází v Pavlově a nabízí zahradu a gril. Ubytování je vzdálené 36 km od Brna a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Foltýn se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sousedi Pavlov

Sousedi Pavlov

Ubytování (Bed and breakfast) Sousedi Pavlov. Penzion Sousedi Pavlov se nachází v Pavlově, 32 km od městečka Laa an der Thaya. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sousedi Pavlov se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chaloupka Pálava

Chaloupka Pálava

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Pálava. Located in Pavlov, Chaloupka Pálava provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Chaloupka Pálava se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích

CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích

Ubytování (Chata) CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích. CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích se nachází v Pavlově a nabízí saunu. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mobilheim Za Vinicí

Mobilheim Za Vinicí

Ubytování (Apartmán) Mobilheim Za Vinicí. Apartmán Mobilheim Za Vinicí se nachází v obci Pavlov. Nabízí bar, zahradu a terasu. Výhled směřuje na jezero. Do Laa an der Thaya je to 33 km. Ubytování Mobilheim Za Vinicí se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U VENUŠE Apartmán č.1

U VENUŠE Apartmán č.1

Ubytování (Apartmán) U VENUŠE Apartmán č.1. U VENUŠE Apartmán č.1 se nachází v Pavlově a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování U VENUŠE Apartmán č.1 se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Pod hradem

Ubytování Pod hradem

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Pod hradem. Ubytování Pod hradem se nachází v Pavlově, 33 km od městečka Laa an der Thaya. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni i lounge a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování Pod hradem se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

cottage with swimming pool

cottage with swimming pool

Ubytování (Apartmán) cottage with swimming pool. Cottage with swimming pool is located in Pavlov and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování cottage with swimming pool se nachází ve českém městě Pavlov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Pavlov

Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Pavlov. Město Pavlov je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.