Hledat

Ubytování

Ubytování město Plzeň

V českém městě Plzeň máme celkem 111 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Plzeň

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Plzeň

Magic Apartment centre mezonet

9,9

Magic Apartment centre mezonet

Ubytování (Aparthotel) Magic Apartment centre mezonet. Magic Apartment centre mezonet se nachází v Plzni, 600 metrů od galerie Jiřího Trnky a 700 metrů od Doosan Areny. Ubytování Magic Apartment centre mezonet se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

New luxurious apartment in the city centre

9,9

New luxurious apartment in the city centre

Ubytování (Apartmán) New luxurious apartment in the city centre. Nový luxusní apartmán v centru města se nachází v Plzni, pouhých 300 metrů od Západočeského muzea a divadla Josefa Kajetána Tyla, 1,1 km od muzea Škoda... Ubytování New luxurious apartment in the city centre se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán DaFi

9,8

Apartmán DaFi

Ubytování (Apartmán) Apartmán DaFi. Apartmán DaFi se nachází v Plzni, v blízkosti Velké synagogy a 1,8 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a katedrály sv. Ubytování Apartmán DaFi se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Fara Chudenice

9,8

Fara Chudenice

Ubytování (Vila) Fara Chudenice. Fara Chudenice se nachází v obci Chudenice, 48 km od Viechtachu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyni. Ubytování Fara Chudenice se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Korn-Hof

9,8

Korn-Hof

Ubytování (Aparthotel) Korn-Hof. Korn-Hof se nachází v Kornatitzu, 18 km od Plzně, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Korn-Hof se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylish Apartment in the City Center

9,8

Stylish Apartment in the City Center

Ubytování (Apartmán) Stylish Apartment in the City Center. Stylish Apartment in the City Center je apartmán s výhledem na řeku a město a Wi-Fi zdarma situovaný v Plzni, 500 metrů od Západočeského muzea a necelý 1... Ubytování Stylish Apartment in the City Center se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,8

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, jen 400 metrů od katedrály sv. Ubytování SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Magic Apartment centre Pilsen

9,8

Magic Apartment centre Pilsen

Ubytování (Apartmány) Magic Apartment centre Pilsen. Magic Apartment centre Pilsen se nachází 600 metrů od galerie Jiřího Trnky a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Magic Apartment centre Pilsen se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sv. Petr (St. Peter)

9,8

Sv. Petr (St. Peter)

Ubytování (Apartmán) Sv. Petr (St. Peter). Sv. Petr (St. Peter) se nachází necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí. Ubytování Sv. Petr (St. Peter) se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jacob´s Apartement

9,7

Jacob´s Apartement

Ubytování (Apartmán) Jacob´s Apartement. Jacob's Apartement se nachází v Plzni, pouhých 1,9 km od Západočeského muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Jacob´s Apartement se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,7

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Private guesthouse near city center

9,7

Private guesthouse near city center

Ubytování (Apartmán) Private guesthouse near city center. Ubytování Private guesthouse near city center se nachází v Plzni, 1,3 km od katedrály sv. Ubytování Private guesthouse near city center se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sunny, fully furnished Studio type with terrace

9,7

Sunny, fully furnished Studio type with terrace

Ubytování (Apartmán) Sunny, fully furnished Studio type with terrace. Sunny, fully furnished Studio type with terrace se nachází v Plzni, 300 metrů od Muzea Škoda a 400 metrů od Velké synagogy. Nabízí zahradu, a terasu. Ubytování Sunny, fully furnished Studio type with terrace se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na Samotě Ve Srubu

9,7

Na Samotě Ve Srubu

Ubytování (Farma) Na Samotě Ve Srubu. Na Samotě ve srubu se nachází v Plzni. Nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled na jezero a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Harmony - Roudná

9,6

Apartmán Harmony - Roudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Harmony - Roudná. Apartmán Harmony - Roudná se nachází přibližně 1,6 km od Stadionu města Plzně a 1,3 km od katedrály sv. Bartoloměje. Ubytování Apartmán Harmony - Roudná se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány KVĚTNÁ

9,6

Apartmány KVĚTNÁ

Ubytování (Apartmán) Apartmány KVĚTNÁ. Apartmány Květná 759/41 se nachází v Plzni, 10 minut chůze od ČEZ Areny. Nabízí ubytování s výhledem na město, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Apartmány KVĚTNÁ se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Bílá Hora - Roudná

9,6

Apartmán Bílá Hora - Roudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bílá Hora - Roudná. Apartmán Plzeň – Roudná se nachází 5 minut jízdy od centra Plzně. Má balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také garáž pro motocykly. Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartman U Jeziska

9,6

Apartman U Jeziska

Ubytování (Apartmán) Apartman U Jeziska. Apartmán U Ježíška se nachází v Plzni, 1,1 km od Západočeského muzea, 1,6 km od divadla Josefa Kajetána Tyla, 1,7 km od galerie Jiřího Trnky a 1,8 km od... Ubytování Apartman U Jeziska se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Cardinal Richelieu Apartment

9,6

Cardinal Richelieu Apartment

Ubytování (Apartmán) Cardinal Richelieu Apartment. Apartmán Cardinal Richelieu se nachází v Plzni a nabízí restauraci, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady, balkon a dětské hřiště. Ubytování Cardinal Richelieu Apartment se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Prazdroje

9,5

Apartmán U Prazdroje

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Prazdroje. Apartmán U Prazdroje se nachází v Plzni, 9 minut chůze od Západočeského muzea, 50 metrů od hlavní brány pivovaru Pilsner Urquell, 10 minut chůze od... Ubytování Apartmán U Prazdroje se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Vita & Kata apartment

9,5

Vita & Kata apartment

Ubytování (Apartmán) Vita & Kata apartment. Apartmán Víťa & Káťa se nachází v Plzni, 700 metrů od vědeckého centra Techmania a Muzea Škoda Plzeň a necelý 1 km od Divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Vita & Kata apartment se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Martinův dvůr

9,5

Martinův dvůr

Ubytování (Apartmány) Martinův dvůr. Martinův dvůr se nachází v Plzni v Plzeňském kraji, 6 km od Západočeského muzea. Ubytování Martinův dvůr se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Zelený Háj

9,5

Penzion Zelený Háj

Ubytování (Penzion) Penzion Zelený Háj. Penzion a Chatová osada Zelený Háj se nachází v obci Merklín. Penzion a chatová osada Zelený Háj nabízí zahradu, bar a hernu. Ubytování Penzion Zelený Háj se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Palác Ehrlich

9,5

Apartmán Palác Ehrlich

Ubytování (Apartmán) Apartmán Palác Ehrlich. Apartmán Palác Ehrlich se nachází v Plzni, 600 metrů od galerie Jiřího Trnky, 700 metrů od katedrály sv. Bartoloměje a 800 metrů od Západočeského muzea. Ubytování Apartmán Palác Ehrlich se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pilsner Apartments

9,5

Pilsner Apartments

Ubytování (Apartmán) Pilsner Apartments. Pilsner Apartments se nachází v Plzni, 700 metrů od Západočeského muzea, 1,1 km od Divadla Josefa Kajetána Tyla, 1,6 km od Muzea Škoda Plzeň a 1,8 km od... Ubytování Pilsner Apartments se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Avantgarde apartments

9,5

Avantgarde apartments

Ubytování (Aparthotel) Avantgarde apartments. Apartmány Avantgarde se nachází v Plzni, v blízkosti divadla Josefa Kajetána Tyla, muzea ŠKODA Plzeň a Velké synagogy, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Avantgarde apartments se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Poslední Patro Apartment

9,4

Poslední Patro Apartment

Ubytování (Apartmán) Poslední Patro Apartment. Apartmán Poslední Patro se nachází v Plzni, 200 metrů od Západočeského muzea, 700 metrů od divadla Josefa Kajetána Tyla a necelý 1 km od Galerie Jiřího... Ubytování Poslední Patro Apartment se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Amazing view apartment

9,4

Amazing view apartment

Ubytování (Apartmán) Amazing view apartment. Amazing view apartment nabízí ubytování s výhledem na město a Wi-Fi zdarma v Plzni, 3,4 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Amazing view apartment se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

New equipped apartment in the city center

9,4

New equipped apartment in the city center

Ubytování (Apartmán) New equipped apartment in the city center. New equipped apartment in the city center se nachází v Plzni, jen 300 metrů od Západočeského muzea a divadla Josefa Kajetána Tyla, 1,1 km od Muzea Škoda... Ubytování New equipped apartment in the city center se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Republika 24 Apartments

9,4

Hotel Republika 24 Apartments

Ubytování (Apartmány) Hotel Republika 24 Apartments. Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Ubytování Hotel Republika 24 Apartments se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Mrakodrap

9,4

Apartmán Mrakodrap

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mrakodrap. Stylově zařízený apartmán Mrakodrap se nachází v centru Plzně, kousek pěšky od hlavních turistických atrakcí, jako je Západočeské muzeum, katedrála sv. Ubytování Apartmán Mrakodrap se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Champion II

9,4

Apartmán Champion II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Champion II. Apartmán Champion II se nachází v Plzni, 700 metrů od katedrály sv. Bartoloměje a 700 metrů od Doosan Areny. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán Champion II se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán pod kostelem

9,4

Apartmán pod kostelem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod kostelem. Apartmán pod kostelem se nachází ve Strážově. 45 km od Sankt Englmaru. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán pod kostelem se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments & Suites Žlutá Hruška

9,4

Apartments & Suites Žlutá Hruška

Ubytování (Apartmány) Apartments & Suites Žlutá Hruška. Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází 1,3 km od katedrály sv. Bartoloměje a nabízí restauraci, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Černý Tulipán #5

9,4

Apartmány Černý Tulipán #5

Ubytování (Apartmán) Apartmány Černý Tulipán #5. Apartmány Černý Tulipán #5 se nachází v Plzni, pouhých 400 metrů od galerie Jiřího Trnky a 500 metrů od katedrály sv. Ubytování Apartmány Černý Tulipán #5 se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion u vody

9,3

Penzion u vody

Ubytování (Penzion) Penzion u vody. Penzion u vody se nachází v Plzni, 4,3 km od katedrály sv. Bartoloměje a 5 km od Arény Doosan. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion u vody se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa U Staníčka

9,3

Chalupa U Staníčka

Ubytování (Vila) Chalupa U Staníčka. Vila Chalupa U Staníčka se nachází v Ostružně v Plzeňském kraji a nabízí balkon, terasu a výhled do zahrady i na hory. Ubytování Chalupa U Staníčka se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány u vlčích jam

9,3

Apartmány u vlčích jam

Ubytování (Apartmán) Apartmány u vlčích jam. Apartmány u vlčích jam se nachází ve Strunkově, 20 km od obce Bayerisch Eisenstein, a nabízí zahradu, vybavení pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmány u vlčích jam se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Venkovská usedlost Horšice

9,3

Venkovská usedlost Horšice

Ubytování (Prázdninový dům) Venkovská usedlost Horšice. Venkovská usedlost Horšice se nachází v Horšicích v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. 24 km od Plzně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Venkovská usedlost Horšice se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán

9,3

Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán

Ubytování (Apartmán) Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán se nachází v Plzni, pouhých 500 metrů od katedrály sv. Ubytování Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka u Vlčích jám

9,2

Roubenka u Vlčích jám

Ubytování (Apartmán) Roubenka u Vlčích jám. Roubenka u Vlčích jám se nachází v Petrovicích u Susice v Plzeňském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Zwiesel je vzdálený 27 km. Ubytování Roubenka u Vlčích jám se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartsee

9,2

Apartsee

Ubytování (Apartmány) Apartsee. Apartsee se nachází v Plzni, v pěší vzdálenosti od Muzea ŠKODA Plzeň, vědeckého centra Techmania a divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Apartsee se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Černý Tulipán #3

9,2

Apartmány Černý Tulipán #3

Ubytování (Apartmán) Apartmány Černý Tulipán #3. Apartmány Černý Tulipán #3 se nachází v Plzni a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Josef Kajetán je vzdálený 700 metrů. Ubytování Apartmány Černý Tulipán #3 se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Černý Tulipán #4

9,2

Apartmány Černý Tulipán #4

Ubytování (Apartmán) Apartmány Černý Tulipán #4. Apartmány Černý Tulipán #4 se nachází v Plzni a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmány Černý Tulipán #4 se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Bolevec Tower

9,1

Bolevec Tower

Ubytování (Apartmán) Bolevec Tower. Bolevec Tower se nachází v Plzni a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Bolevec Tower se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Krásný byt v Plzni

9,1

Krásný byt v Plzni

Ubytování (Apartmán) Krásný byt v Plzni. Krásný byt v Plzni nabízí ubytování s výhledem na jezero, balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 2,7 km od Velké synagogy. Ubytování Krásný byt v Plzni se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Wellness penzion U GIGANTU

9,1

Wellness penzion U GIGANTU

Ubytování (Penzion) Wellness penzion U GIGANTU. Wellness penzion U GIGANTU se nachází v Plzni, 1,7 km od ČEZ Areny a 4,5 km od pivovaru Plzeňský Prazdroj, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Wellness penzion U GIGANTU se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Černý Tulipán # 1

9,1

Apartmány Černý Tulipán # 1

Ubytování (Apartmán) Apartmány Černý Tulipán # 1. Má zahradu a terasu. Apartmány Černý Tulipán # 1 se nachází v Plzni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Josef Kajetán je vzdálený 700 metrů. Ubytování Apartmány Černý Tulipán # 1 se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

apartmán Poděbradka

9,1

apartmán Poděbradka

Ubytování (Apartmán) apartmán Poděbradka. Apartmán Poděbradka nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v budově z roku 2019 v Plzni, 500 metrů od muzea Škoda Plzeň, 700 metrů od divadla Josefa Kajetána... Ubytování apartmán Poděbradka se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Livingstone - Roudna

9,1

Apartmán Livingstone - Roudna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Livingstone - Roudna. Apartmán Livingstone - Roudná se nachází v Plzni, jen 1,2 km od Doosan Arény a necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje. Ubytování Apartmán Livingstone - Roudna se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Plzeň

Momentálně pro vás evidujeme celkem 111 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Plzeň. Město Plzeň je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.