Hledat

Ubytování

Plzeňský kraj

V českém regionu Plzeňský kraj máme celkem 598 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Plzeňský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plzeň (111), Železná Ruda (85), Kašperské Hory (35), Sušice (25), Klatovy (17), Stříbro (15), Domažlice (13), Srní (13), Hartmanice (10), Tachov (9). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Plzeňský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Plzeňský kraj

Pension Tauchen

10

Pension Tauchen

Ubytování (Prázdninový dům) Pension Tauchen. Pension Tauchen je prázdninový dům v Rabí, který nabízí vybavení pro grilování, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Tauchen se nachází ve českém městě Sušice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Charmante Ferienwohnung im Landhausstil

10

Charmante Ferienwohnung im Landhausstil

Ubytování (Apartmán) Charmante Ferienwohnung im Landhausstil. Charmante Ferienwohnung im Landhausstil se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji a nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Charmante Ferienwohnung im Landhausstil se nachází ve českém městě Kašperské Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem

10

Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem

Ubytování (Apartmán) Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem. Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem se nachází ve Frischwinkelu v Plzeňském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem se nachází ve českém městě Frischwinkel, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Horský apartmán Prášily

10

Horský apartmán Prášily

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Prášily. Horský apartmán Prášily se nachází v Prášilech a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování Horský apartmán Prášily se nachází ve českém městě Prášily, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Magic Apartment centre mezonet

9,9

Magic Apartment centre mezonet

Ubytování (Aparthotel) Magic Apartment centre mezonet. Magic Apartment centre mezonet se nachází v Plzni, 600 metrů od galerie Jiřího Trnky a 700 metrů od Doosan Areny. Ubytování Magic Apartment centre mezonet se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zelenohorská pošta

9,9

Zelenohorská pošta

Ubytování (Apartmán) Zelenohorská pošta. Zelenohorská pošta se nachází v Nepomuku a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Apartmán sídlí v budově ze 17. Ubytování Zelenohorská pošta se nachází ve českém městě Nepomuk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Matej

9,9

Matej

Ubytování (Prázdninový dům) Matej. Matej sídlí v Železné Rudě, 5 km od města Bayerisch Eisenstein. Ubytování Matej se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Redfoxapartment

9,9

Redfoxapartment

Ubytování (Apartmán) Redfoxapartment. Apartmán Redfoxapartment se nachází v centru gotického města Kašperské Hory, nejvýše položeného města České republiky, 26 km od Bavorské Rudy. Ubytování Redfoxapartment se nachází ve českém městě Kašperské Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Rezidence Javor Wellness

9,9

Apartment Rezidence Javor Wellness

Ubytování (Apartmány) Apartment Rezidence Javor Wellness. Apartment Rezidence Javor Wellness se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Rezidence Javor Wellness se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Home MB Ranch

9,9

Holiday Home MB Ranch

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home MB Ranch. Tento prázdninový dům s terasou a výhledem do zahrady leží v Bílé Hoře, 5 km od Plzně. Ubytování Holiday Home MB Ranch se nachází ve českém městě Bílá Hora, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

New luxurious apartment in the city centre

9,9

New luxurious apartment in the city centre

Ubytování (Apartmán) New luxurious apartment in the city centre. Nový luxusní apartmán v centru města se nachází v Plzni, pouhých 300 metrů od Západočeského muzea a divadla Josefa Kajetána Tyla, 1,1 km od muzea Škoda... Ubytování New luxurious apartment in the city centre se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán DaFi

9,8

Apartmán DaFi

Ubytování (Apartmán) Apartmán DaFi. Apartmán DaFi se nachází v Plzni, v blízkosti Velké synagogy a 1,8 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a katedrály sv. Ubytování Apartmán DaFi se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Josefa

9,8

Apartmán U Josefa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Josefa. Apartmán U Josefa se nachází v Sušici, 31 km od Železné Rudy. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Josefa se nachází ve českém městě Sušice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Maringotka Gerlovka Šumava

9,8

Maringotka Gerlovka Šumava

Ubytování (Kemp) Maringotka Gerlovka Šumava. Maringotka Gerlovka Šumava se nachází v Čachrově, 31 km od Viechtachu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maringotka Gerlovka Šumava se nachází ve českém městě Čachrov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Fara Chudenice

9,8

Fara Chudenice

Ubytování (Vila) Fara Chudenice. Fara Chudenice se nachází v obci Chudenice, 48 km od Viechtachu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyni. Ubytování Fara Chudenice se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24

9,8

Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24

Ubytování (Apartmán) Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24. Apartmán „U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24 se nachází v Železné Rudě, 18 km od Zwieselu. Ubytování Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24 se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Klostermann 006

9,8

Apartment Klostermann 006

Ubytování (Apartmán) Apartment Klostermann 006. Apartmán Klostermann 006 se nachází v Železné Rudě, 3,2 km od Bayerisch Eisensteinu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Klostermann 006 se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování u Zámku

9,8

Ubytování u Zámku

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Zámku. Ubytování u Zámku se nachází v Sušici v Plzeňském kraji, 35 km od Železné Rudy. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování u Zámku se nachází ve českém městě Mokrosuky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Nadějov

9,8

Penzion Nadějov

Ubytování (Penzion) Penzion Nadějov. Penzion Nadějov se nachází na odlehlém místě nedaleko Žlíbku, 5 km od Kašperských Hor a 36 km od Bodenmais. Ubytování Penzion Nadějov se nachází ve českém městě Kašperské Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Polosamota pod Kašperkem Příčná

9,8

Polosamota pod Kašperkem Příčná

Ubytování (Prázdninový dům) Polosamota pod Kašperkem Příčná. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází ve vesnici Bohdašice v obci Dlouhá Ves. Ubytování Polosamota pod Kašperkem Příčná se nachází ve českém městě Dlouhá Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Korn-Hof

9,8

Korn-Hof

Ubytování (Aparthotel) Korn-Hof. Korn-Hof se nachází v Kornatitzu, 18 km od Plzně, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Korn-Hof se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Arber

9,8

Apartmány Arber

Ubytování (Apartmány) Apartmány Arber. Apartmány Arber se nachází v Železné Rudě, 3,2 km od obce Bayerisch Eisenstein. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Arber se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

9,8

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

Ubytování (Prázdninový dům) Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava. Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází v obci Strunkov, 27 km od Železné Rudy. Ubytování Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází ve českém městě Strunkov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Stylish Apartment in the City Center

9,8

Stylish Apartment in the City Center

Ubytování (Apartmán) Stylish Apartment in the City Center. Stylish Apartment in the City Center je apartmán s výhledem na řeku a město a Wi-Fi zdarma situovaný v Plzni, 500 metrů od Západočeského muzea a necelý 1... Ubytování Stylish Apartment in the City Center se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,8

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, jen 400 metrů od katedrály sv. Ubytování SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Magic Apartment centre Pilsen

9,8

Magic Apartment centre Pilsen

Ubytování (Apartmány) Magic Apartment centre Pilsen. Magic Apartment centre Pilsen se nachází 600 metrů od galerie Jiřího Trnky a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Magic Apartment centre Pilsen se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Horšovský Týn

9,8

Apartmán Horšovský Týn

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horšovský Týn. Apartmán Horšovský Týn se nachází v obci Horšovský Týn, 48 km od města Bad Koetzting. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Horšovský Týn se nachází ve českém městě Horšovský Týn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

samota Hajenka NEBE

9,8

samota Hajenka NEBE

Ubytování (Apartmány) samota Hajenka NEBE. Samota Hájenka NEBE se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování samota Hajenka NEBE se nachází ve českém městě Kašperské Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata na Šumavě

9,8

Chata na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Šumavě. Chata na Šumavě nabízí ubytování v Sušici, 40 km od německé obce Bodenmais. Nabízí zahradu, terasu, výhled na bazén a do Zwieselu je to 35 km. Ubytování Chata na Šumavě se nachází ve českém městě Sušice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Šumavská chalupa

9,8

Šumavská chalupa

Ubytování (Penzion) Šumavská chalupa. Šumavská chalupa se nachází v Hojsově Stráži. Nabízí zahradu, prodej skipasů, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Šumavská chalupa se nachází ve českém městě Hojsova Stráž, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sv. Petr (St. Peter)

9,8

Sv. Petr (St. Peter)

Ubytování (Apartmán) Sv. Petr (St. Peter). Sv. Petr (St. Peter) se nachází necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí. Ubytování Sv. Petr (St. Peter) se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Na barokní cestě

9,8

Penzion Na barokní cestě

Ubytování (Apartmán) Penzion Na barokní cestě. Penzion Na Barokní cestě nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou v obci Plasy, 29 km od Plzně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Na barokní cestě se nachází ve českém městě Plasy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Jacob´s Apartement

9,7

Jacob´s Apartement

Ubytování (Apartmán) Jacob´s Apartement. Jacob's Apartement se nachází v Plzni, pouhých 1,9 km od Západočeského muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Jacob´s Apartement se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Holiday Home U Fišerů

9,7

Holiday Home U Fišerů

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Fišerů. Tento prázdninový dům se nachází v Kašperských Horách a nabízí terasu. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště a do města Bodenmais je to 35 km. Ubytování Holiday Home U Fišerů se nachází ve českém městě Kašperské Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Modern Apartment Klatovy

9,7

Modern Apartment Klatovy

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Klatovy. Modern Apartment Klatovy se nachází v Klatovech, 37 km od města Lam. Ubytování Modern Apartment Klatovy se nachází ve českém městě Klatovy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Come&Sleep Hostel

9,7

Come&Sleep Hostel

Ubytování (Hostel) Come&Sleep Hostel. Come&Sleep Hostel se nachází v Horních Lukavicích. Nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyň a obývací prostor. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Come&Sleep Hostel se nachází ve českém městě Horní Lukavice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,7

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Private guesthouse near city center

9,7

Private guesthouse near city center

Ubytování (Apartmán) Private guesthouse near city center. Ubytování Private guesthouse near city center se nachází v Plzni, 1,3 km od katedrály sv. Ubytování Private guesthouse near city center se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Champion

9,7

Apartmán Champion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Champion. Moderní apartmán blízko centra se nachází v Plzni, 1,2 km od Západočeského muzea a 1,5 km od katedrály sv. Bartoloměje. Ubytování Apartmán Champion se nachází ve českém městě Buková, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment No25 Residence Javor

9,7

Apartment No25 Residence Javor

Ubytování (Apartmán) Apartment No25 Residence Javor. Apartment No25 Residence Javor se nachází v Železné Rudě a nabízí restauraci, kasino a gril. 26 km od Viechtachu. Ubytování Apartment No25 Residence Javor se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension Big Apple

9,7

Pension Big Apple

Ubytování (Penzion) Pension Big Apple. Pension Big Apple se nachází v Železné Rudě a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Pension Big Apple se nachází ve českém městě Železná Ruda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Horska Kvilda

9,7

Penzion Horska Kvilda

Ubytování (Apartmány) Penzion Horska Kvilda. Penzion Horská Kvilda se nachází v Horské Kvildě a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Horska Kvilda se nachází ve českém městě Horská Kvilda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Ve Mlejně

9,7

Apartmány Ve Mlejně

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Ve Mlejně. Apartmány Ve mlejně se nachází nedaleko obce Čachrov, pouhých 20 km od Železné Rudy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Ve Mlejně se nachází ve českém městě Čachrov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Brusinka

9,7

Apartment Brusinka

Ubytování (Apartmány) Apartment Brusinka. Apartmán Brusinka se nachází na okraji Kašperských Hor, 5 minut chůze od náměstí i od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Apartment Brusinka se nachází ve českém městě Kašperské Hory, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Sunny, fully furnished Studio type with terrace

9,7

Sunny, fully furnished Studio type with terrace

Ubytování (Apartmán) Sunny, fully furnished Studio type with terrace. Sunny, fully furnished Studio type with terrace se nachází v Plzni, 300 metrů od Muzea Škoda a 400 metrů od Velké synagogy. Nabízí zahradu, a terasu. Ubytování Sunny, fully furnished Studio type with terrace se nachází ve českém městě Plzeň, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Hartmanice

9,7

Apartmán Hartmanice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hartmanice. Apartmán Hartmanice se nachází v Sušici. 49 km od Sankt Englmaru. Ubytování Apartmán Hartmanice se nachází ve českém městě Hartmanice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Rabské Hradčany

9,7

Apartmány Rabské Hradčany

Ubytování (Apartmány) Apartmány Rabské Hradčany. Apartmány Rabské Hradčany se nachází v Rabí. Nabízí bezplatné Wi-Fi a vybavení pro grilování. Ubytování Apartmány Rabské Hradčany se nachází ve českém městě Sušice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment U Anděla

9,7

Apartment U Anděla

Ubytování (Apartmán) Apartment U Anděla. Apartmán U Anděla se nachází v Dlouhé Vsi, 5 km od Sušice, směrem k lyžařské oblasti Kašperské Hory a na okraji národního parku Šumava. Ubytování Apartment U Anděla se nachází ve českém městě Dlouhá Ves, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Plzeňský kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Plzeňský kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Plzeňský kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 598 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Plzeňský kraj.

Pro český region Plzeňský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plzeň (111), Železná Ruda (85), Kašperské Hory (35), Sušice (25), Klatovy (17), Stříbro (15), Domažlice (13), Srní (13), Hartmanice (10), Tachov (9). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Plzeňský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Pension Tauchen (10*), Charmante Ferienwohnung im Landhausstil (10*), Matej (9,9*), Redfoxapartment (9,9*), Holiday Home MB Ranch (9,9*), New luxurious apartment in the city centre (9,9*), Apartmán U Josefa (9,8*), Apartmán DaFi (9,8*), Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24 (9,8*), Penzion Nadějov (9,8*).

Region Plzeňský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.