Hledat

Ubytování

Ubytování město Rejštejn

V českém městě Rejštejn máme celkem 2 hotelů a ubytování, které můžete využít pro dovolenou po Česku

Nejlepší ubytování ve městě Rejštejn

Nejlepší ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných druzích ubytování ve městě Rejštejn

Penzion Rejštejn

9

Penzion Rejštejn

Ubytování (Penzion) Penzion Rejštejn. Penzion Rejštejn se nachází v Rejštejně a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích a k penzionu patří terasa. Ubytování Penzion Rejštejn se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Turnerova chata

8,7

Turnerova chata

Ubytování (Penzion) Turnerova chata. Penzion Turnerova chata se nachází v Rejštejně a nabízí restauraci, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. V nabídce nechybí ani rodinné pokoje. Ubytování Turnerova chata se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Klášterský mlýn

8,6

Penzion Klášterský mlýn

Ubytování (Penzion) Penzion Klášterský mlýn. Penzion Klášterský mlýn se nachází v obci Rejštejn a nabízí restauraci, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a placené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Klášterský mlýn se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata U Dračí skály

8,6

Chata U Dračí skály

Ubytování (Chata) Chata U Dračí skály. Chata U Dračí skály se nachází v Rejštejně, 22 km od Bavorské Železné Rudy. Nabízí restauraci, bar, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chata U Dračí skály se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Bystřina

5,8

Penzion Bystřina

Ubytování (Penzion) Penzion Bystřina. Penzion Bystřina se nachází v Rejštejně a nabízí bar, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. K vybavení pokojů patří šatní skříň. Ubytování Penzion Bystřina se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Rejštejn

Apartmány Rejštejn

Ubytování (Penzion) Apartmány Rejštejn. Apartmány Rejštejn se nachází v Rejštejně a nabízí terasu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Rejštejn se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa Svojše

Chalupa Svojše

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Svojše. Chalupa Svojše is situated in Rejštejn and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chalupa Svojše se nachází ve českém městě Rejštejn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování v českém městě Rejštejn

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a jiných druhů ubytování ve městě Rejštejn. Město Rejštejn je jednou z možností, kde můžete strávit dovolenou v Česku.