Hledat

Ubytování

Savoy Exclusive Mountain Apartment Apartmán

159 Bedřichov, Špindlerův Mlýn, 543 51, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Savoy Exclusive Mountain Apartment. Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 300 metrů od autobusového nádraží a 400 metrů od bobové dráhy, a nabízí... Ubytování Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Savoy Exclusive Mountain Apartment

Na letiště Pardubice je to 80 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má lyžárnu a terasu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Savoy Exclusive Mountain Apartment se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 300 metrů od autobusového nádraží a 400 metrů od bobové dráhy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. V ubytování Savoy Exclusive Mountain Apartment máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a balkon s výhledem na řeku. Savoy Exclusive Mountain Apartment stojí necelý 1 km od aquaparku Špindlerův Mlýn.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Lyžování
  • Bezbariérové

Jiná ubytování ve městě Špindlerův Mlýn

Panorama 19

10

Panorama 19

Ubytování (Apartmán) Panorama 19. Luxusní apartmán 19 ve Špindlerově Mlýně se nachází ve Špindlerově Mlýně, 500 metrů od autobusového nádraží, necelý 1 km od bobové dráhy a 16 minut pěšky... Ubytování Panorama 19 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Svatý Petr

10

Apartmán Svatý Petr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svatý Petr. Apartmán Svatý Petr se nachází ve Špindlerově Mlýně, 2 km od aquaparku Špindlerův Mlýn. Na místě je bar. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je vzdálená 2,2 km. Ubytování Apartmán Svatý Petr se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Andante

9,8

Pension Andante

Ubytování (Penzion) Pension Andante. Pension Andante se nachází 500 metrů od lyžařského rezortu Medvědín a 15 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna. Ubytování Pension Andante se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 315 Špindlerův Mlýn

9,7

Apartmán 315 Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmán 315 Špindlerův Mlýn. Apartmán 315 Špindlerův Mlýn je apartmán s výhledem do zahrady, terasou a varnou konvicí situovaný asi 200 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn. Ubytování Apartmán 315 Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selské stavení Melchior Häusler

9,7

Selské stavení Melchior Häusler

Ubytování (Prázdninový dům) Selské stavení Melchior Häusler. Selské stavení Melchior Häusler se nachází ve Šonově v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu. 23 km od obce Polanica-Zdrój. Ubytování Selské stavení Melchior Häusler se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Medvědín

9,7

Apartments Medvědín

Ubytování (Apartmán) Apartments Medvědín. Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, 30 metrů od aquaparku a pouhých 50 metrů od sjezdovek, a nabízí ubytování s vlastním stravováním a... Ubytování Apartments Medvědín se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Popelka

9,7

Pension Popelka

Ubytování (Penzion) Pension Popelka. Pension Popelka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 5 km od lyžařských areálů Svatý Petr a Hromovka. Ubytování Pension Popelka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Novotných

9,6

U Novotných

Ubytování (Penzion) U Novotných. Penzion U Novotných se nachází na klidném místě ve Špindlerově Mlýně, přímo u sjezdovky a vleku. Ubytování U Novotných se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe

9,6

Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe

Ubytování (Apartmán) Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe. Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe se nachází ve Špindlerově Mlýně, 300 metrů od autobusového nádraží, 500 metrů od bobové dráhy a necelý 1 km od aquaparku... Ubytování Špindlerův Mlýn-Apartmán Bílé Labe se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartment Špindlerův Mlýn

9,6

Family Apartment Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Špindlerův Mlýn. Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 600 metrů od lyžařského areálu Hromovka a 1,2 km od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí ve všech... Ubytování Family Apartment Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn

9,6

Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmány) Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn. Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn jsou apartmány s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situované ve Špindlerově Mlýně, 3,6 km od místního autobusového nádraží. Ubytování Apartmány Adélka Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suites & Apartments Medvědín

9,6

Suites & Apartments Medvědín

Ubytování (Apartmány) Suites & Apartments Medvědín. Suites & Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, jen pár kroků od lyžařského areálu Medvědín a 1,6 km od lyžařského areálu Hromovka. Ubytování Suites & Apartments Medvědín se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bystrenka

9,5

Pension Bystrenka

Ubytování (Penzion) Pension Bystrenka. Pension Bystřenka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 700 metrů od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn, a nabízí ubytování se společným obývacím prostorem,... Ubytování Pension Bystrenka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Adélka

9,5

Apartmán Adélka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Adélka. Apartmán Adélka se nachází v budově z roku 2018, 2,6 km od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn, 3,5 km od aquaparku Špindlerův Mlýn a 4,2 km od místní... Ubytování Apartmán Adélka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medvědín Apartmán 106

9,5

Medvědín Apartmán 106

Ubytování (Apartmán) Medvědín Apartmán 106. Medvědín Apartmán 106 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 500 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 3,2 km od Hromovky. Ubytování Medvědín Apartmán 106 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bílé Labe 38

9,5

Apartment Bílé Labe 38

Ubytování (Apartmán) Apartment Bílé Labe 38. Apartmán Bílé Labe 38 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 400 metrů od autobusové stanice Špindlerův Mlýn, 1,6 km od aquaparku a 2 km od bobové dráhy... Ubytování Apartment Bílé Labe 38 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Brnenka

9,5

Penzion Brnenka

Ubytování (Penzion) Penzion Brnenka. Penzion Brněnka stojí jen 400 metrů od lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín a nabízí úschovnu lyží a kol. Ubytování Penzion Brnenka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medvědín 331/409

9,5

Apartment Medvědín 331/409

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 331/409. Apartmán Medvědín 331/409 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiareálu Medvědín. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Medvědín 331/409 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adélka 104 with private whirlpool

9,5

Apartment Adélka 104 with private whirlpool

Ubytování (Apartmán) Apartment Adélka 104 with private whirlpool. Apartment Adélka 104 with private whirlpool nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Apartment Adélka 104 with private whirlpool se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Silva

9,5

Pension Silva

Ubytování (Penzion) Pension Silva. Penzion Silva se nachází na sjezdovce Krakonoš, 10 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna a lyžařských areálů Sv. Petr a Medvědín. Ubytování Pension Silva se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hana

9,5

Pension Hana

Ubytování (Penzion) Pension Hana. Pension Hana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 10 minut chůze od lyžařských areálů Medvědín a Svatý Petr. Ubytování Pension Hana se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luční dům Okružní

9,5

Luční dům Okružní

Ubytování (Apartmán) Luční dům Okružní. Luční dům Okružní se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 700 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn a 1,4 km od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn. Ubytování Luční dům Okružní se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Peter Apartment

9,5

St. Peter Apartment

Ubytování (Apartmán) St. Peter Apartment. Apartmán Sv. Peter se nachází asi 1,5 km od autobusového nádraží ve Špindlerově Mlýně a nabízí balkon, rychlovarnou konvici, výhled na hory a soukromé... Ubytování St. Peter Apartment se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Villa Miluška

9,4

Pension Villa Miluška

Ubytování (Penzion) Pension Villa Miluška. Pension Villa Miluška se nachází ve Špindlerově Mlýně v regionu Hradec Králové. Ubytování Pension Villa Miluška se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy House Apartments

9,4

Happy House Apartments

Ubytování (Aparthotel) Happy House Apartments. Happy House Apartments nabízí kompletně vybavené apartmány s kuchyňským koutem v klidné části Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Ubytování Happy House Apartments se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savoy Hotel

9,4

Savoy Hotel

Ubytování (Hotel) Savoy Hotel. Savoy Hotel se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Nabízí wellness centrum Spa by L'Occitane se saunou a vířivkou, business centrum, herní místnost se... Ubytování Savoy Hotel se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Spindleruv Mlyn

9,4

Holiday Apartment Spindleruv Mlyn

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Spindleruv Mlyn. Apartmán Holiday Špindlerův Mlýn se nachází asi 1,1 km od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn a nabízí výhled na jezero, balkon, rychlovarnou konvici a... Ubytování Holiday Apartment Spindleruv Mlyn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palace Apartments

9,4

Palace Apartments

Ubytování (Hotel) Palace Apartments. Palace Apartments se nachází ve Špindlerově Mlýně, 300 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn a 400 metrů od bobové dráhy. Ubytování Palace Apartments se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krakonošova Dílna "WOODHAUS"

9,4

Krakonošova Dílna "WOODHAUS"

Ubytování (Aparthotel) Krakonošova Dílna "WOODHAUS". Krakonošova Dílna se nachází ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od sjezdovek Hromovka a Svatý Petr. Ubytování Krakonošova Dílna "WOODHAUS" se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Medvědín 307

9,4

Apartman Medvědín 307

Ubytování (Apartmán) Apartman Medvědín 307. Apartmán Medvědín 307 se nachází ve Špindlerově Mlýně, v blízkosti aquaparku. Ubytování Apartman Medvědín 307 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 3 Špindlerův Mlýn

9,4

Apartmán 3 Špindlerův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmán 3 Špindlerův Mlýn. Apartmán 3 Špindlerův Mlýn stojí 1,4 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,5 km od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn. Ubytování Apartmán 3 Špindlerův Mlýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medvědín 87

9,4

Apartment Medvědín 87

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 87. Apartment Medvědín 87 se nachází ve Špindlerově Mlýně, v budově z roku 2014. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Medvědín 87 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medvědín 331/110

9,4

Apartment Medvědín 331/110

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 331/110. Apartmán Medvědín 331/110 se nachází ve Špindlerově Mlýně a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do... Ubytování Apartment Medvědín 331/110 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupy Adršpach

9,4

Chalupy Adršpach

Ubytování (Apartmán) Chalupy Adršpach. Chalupy Adršpach nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování stojí 29 km od Karpacze a 36 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Chalupy Adršpach se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

pension George

9,4

pension George

Ubytování (Penzion) pension George. Pension George se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,1 km od bobové dráhy, a nabízí ubytování se zahradou, soukromé neplacené parkoviště a přímý přístup na... Ubytování pension George se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Pohoda

9,4

Pension Pohoda

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Pohoda. Pension Pohoda se nachází ve Špindlerově Mlýně přímo u zastávky skibusu, 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr a 1,7 km od areálu Svatý Petr - Pláň. Ubytování Pension Pohoda se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Happy Superior

9,4

Pension Happy Superior

Ubytování (Penzion) Pension Happy Superior. Pension Happy Superior se nachází ve Špindlerově Mlýně, 800 metrů od centra a 10 minuty chůze od sjezdovky Hromovka. Ubytování Pension Happy Superior se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Adelka

9,4

Luxury Apartments Adelka

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Adelka. Luxury Apartments Adelka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 3,6 km od autobusového nádraží, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Luxury Apartments Adelka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 5 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Jasany

9,3

Hotel Pod Jasany

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Jasany. Hotel Pod Jasany se nachází uprostřed Krkonošského národního parku, jen 1 km od centra lyžařského střediska Špindlerův Mlýn, a nabízí wellness centrum. Ubytování Hotel Pod Jasany se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Buffalo

9,3

Residence Buffalo

Ubytování (Penzion) Residence Buffalo. Residence Buffalo je penzion s rodinnou atmosférou nacházející se ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém kraji. Ubytování Residence Buffalo se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Medvědín 92

9,3

Apartment Medvědín 92

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 92. Apartmán Medvědín 92 se nachází ve Špindlerově Mlýně, v blízkosti aquaparku Špindlerův Mlýn a 1,5 km od autobusového nádraží. Ubytování Apartment Medvědín 92 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 91/65 Špindlerův MLýn

9,3

Apartment 91/65 Špindlerův MLýn

Ubytování (Apartmán) Apartment 91/65 Špindlerův MLýn. Apartmán 91/65 Špindlerův Mlýn se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,1 km od autobusového nádraží a 1,6 km od bobové dráhy. Ubytování Apartment 91/65 Špindlerův MLýn se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medvědín 331/210

9,3

Apartment Medvědín 331/210

Ubytování (Apartmán) Apartment Medvědín 331/210. Apartmán Medvědín 331/210 se nachází ve Špindlerově Mlýně, přímo naproti aquaparku, 200 metrů od lyžařského střediska Medvědín, 1,1 km od lyžařského... Ubytování Apartment Medvědín 331/210 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Labská

9,3

Apartmán Labská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Labská. Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,7 km od skiareálu Hromovka, a nabízí Wi-Fi zdarma a možnost bezplatného parkování v garáži. Ubytování Apartmán Labská se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Valon

9,3

Apartmány Valon

Ubytování (Apartmány) Apartmány Valon. Apartmány Valon se nachází 1 km od bobové dráhy ve Špindlerově Mlýně a nabízí vybavení pro grilování, terasu a pokojovou službu. Ubytování Apartmány Valon se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Slunečnice

9,3

Pension Slunečnice

Ubytování (Penzion) Pension Slunečnice. Pension Slunečnice se nachází v malebném údolí Krkonoš, nedaleko lyžařského areálu Svatý Petr. Nabízí moderní lázně a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Slunečnice se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Medvědín 109

9,3

Apartmán Medvědín 109

Ubytování (Apartmán) Apartmán Medvědín 109. Apartmán Medvědín 109 poskytuje ubytování s možností vlastního stravování ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od lyžařského vleku v lyžařském areálu Medvědín a... Ubytování Apartmán Medvědín 109 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Medvědín 110

9,3

Apartmán Medvědín 110

Ubytování (Apartmán) Apartmán Medvědín 110. Apartmán Medvědín 110 se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém regionu, pouhých 50 metrů od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí slunnou terasu a... Ubytování Apartmán Medvědín 110 se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Medvědín

9,3

Ubytování Medvědín

Ubytování (Apartmán) Ubytování Medvědín. Ubytování Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, pouhých 200 metrů od aquaparku Špindlerův Mlýn a 1,5 km od autobusového nádraží. K dispozici je balkon. Ubytování Ubytování Medvědín se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hromovka

9,3

Apartment Hromovka

Ubytování (Apartmány) Apartment Hromovka. Apartment Hromovka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od autobusového nádraží Špindlerův Mlýn. Ubytování Apartment Hromovka se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartments Residence Grand

9,3

Apartments Residence Grand

Ubytování (Apartmány) Apartments Residence Grand. Apartments Residence Grand se nachází ve Špindlerově Mlýnu, 600 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Residence Grand se nachází ve českém městě Špindlerův Mlýn, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)