Hledat

Ubytování

Relax v Čenkovicích Chata

Čenkovice č. e. 72, Čenkovice, 561 64, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Relax v Čenkovicích. Relax v Čenkovicích se nachází v Čenkovicích. 48 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Relax v Čenkovicích se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Relax v Čenkovicích

Chata má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem na hory. 48 km od města Duszniki Zdrój. Relax v Čenkovicích se nachází v Čenkovicích. Na letiště Pardubice je to 68 km. Chata stojí 45 km od obce Polanica-Zdrój a 47 km od Kłodzka. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Jiná ubytování ve městě Čenkovice

Pod lesem

10

Pod lesem

Ubytování (Chata) Pod lesem. Pod lesem se nachází v Čenkovicích a nabízí bar, přímý přístup na sjezdovku a gril. Využívat můžete bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Pod lesem se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srub Midla a chata Bondovka

9,7

Srub Midla a chata Bondovka

Ubytování (Horské chaty) Srub Midla a chata Bondovka. Horské chaty Srub Midla se nacházejí v obci Čenkovice a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a terasou. Ubytování Srub Midla a chata Bondovka se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Čenkovice

9,3

Chata Čenkovice

Ubytování (Chata) Chata Čenkovice. Chata Čenkovice se nachází v Čenkovicích v Pardubickém kraji a má balkon a výhled na hory. Ubytování Chata Čenkovice se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Chata pod sjezdovkou

8,1

Penzion Chata pod sjezdovkou

Ubytování (Penzion) Penzion Chata pod sjezdovkou. Penzion Chata pod sjezdovkou se nachází v obci Čenkovice a nabízí restauraci, sezonní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Penzion Chata pod sjezdovkou se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Bohemika

7,6

Chata Bohemika

Ubytování (Horské chaty) Chata Bohemika. Chata Bohemika se nachází v Čenkovicích a nabízí ubytování s přímým přístupem na lyžích, bezplatným Wi-Fi a saunou. Ubytování Chata Bohemika se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Chata U Zámků

Penzion Chata U Zámků

Ubytování (Penzion) Penzion Chata U Zámků. Chata U Zámků has a garden and a terrace in Čenkovice. Ubytování Penzion Chata U Zámků se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tré

Tré

Ubytování (Chata) Tré. Tré se nachází v Čenkovicích v Pardubickém kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 48 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Tré se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)