Hledat

Ubytování

Pardubický kraj

V českém regionu Pardubický kraj máme celkem 468 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Pardubický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Dolní Morava (50), Pardubice (44), Litomyšl (28), Červená Voda (20), Králíky (20), Hlinsko (13), Svitavy (12), Žamberk (10), Ústí nad Orlicí (9), Lanškroun (8). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Pardubický kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Pardubický kraj

Relax v Čenkovicích

10

Relax v Čenkovicích

Ubytování (Chata) Relax v Čenkovicích. Relax v Čenkovicích se nachází v Čenkovicích. 48 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Relax v Čenkovicích se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Mountain Cabin Postolka

10

Mountain Cabin Postolka

Ubytování (Chata) Mountain Cabin Postolka. Mountain Cabin Postolka se nachází ve Valteřicích, 6 km od ski resortu Buková hora – Čenkovice/Červená Voda. Nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Mountain Cabin Postolka se nachází ve českém městě Výprachtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Seč

10

Chata Seč

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Seč. Chata Seč se nachází v Seči, 48 km od Kolína. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a soukromým neplaceným parkovištěm. Ubytování Chata Seč se nachází ve českém městě Seč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pod lesem

10

Pod lesem

Ubytování (Chata) Pod lesem. Pod lesem se nachází v Čenkovicích a nabízí bar, přímý přístup na sjezdovku a gril. Využívat můžete bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Pod lesem se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Pod Sněžníkem

10

Apartmán Pod Sněžníkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Sněžníkem. Apartmán Pod Sněžníkem se nachází v Dolní Moravě. Ubytování je vzdálené 41 km od města Duszniki Zdrój a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmán Pod Sněžníkem se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata u Horynů

10

Chata u Horynů

Ubytování (Chata) Chata u Horynů. Chata u Horynů se nachází v obci Přívrat a nabízí sezonní venkovní bazén, vybavení pro grilování a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Chata u Horynů se nachází ve českém městě Česká Třebová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány NA DAŘILCE

10

Apartmány NA DAŘILCE

Ubytování (Penzion) Apartmány NA DAŘILCE. Apartmány NA DAŘILCE se nacházejí v Prostřední Libchavách. Ubytování Apartmány NA DAŘILCE se nachází ve českém městě Dolní Libchavy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

4 DOMY

9,9

4 DOMY

Ubytování (Chata) 4 DOMY. 4 DOMY se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji, 45 km od Kłodzka, a nabízí patio, výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování 4 DOMY se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Lipka

9,9

Ubytování Lipka

Ubytování (Apartmány) Ubytování Lipka. Ubytování Lipka se nachází v Králíkách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Ubytování Lipka se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka U Tří skřítků

9,9

Roubenka U Tří skřítků

Ubytování (Apartmán) Roubenka U Tří skřítků. Roubenka U Tří skřítků se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 32 km od polské vesnice Międzygórze. Ubytování Roubenka U Tří skřítků se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány OMEGA

9,9

Apartmány OMEGA

Ubytování (Apartmány) Apartmány OMEGA. Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány OMEGA se nachází ve českém městě Lanškroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

9,9

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

Ubytování (Apartmány) "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům. "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - tzn. dům se nachází v Červené Vodě, 39 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel & Gallery Kopacka

9,9

Hotel & Gallery Kopacka

Ubytování (Penzion) Hotel & Gallery Kopacka. Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve Svitavách. Nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve českém městě Svitavy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány pod lípou

9,8

Apartmány pod lípou

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod lípou. Apartmány Pod Lipou se nachází v Horních Heřmanicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Apartmány pod lípou se nachází ve českém městě Horní Heřmanice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na samotě u lesa

9,8

Na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Na samotě u lesa. Na samotě u lesa se nachází v Žamberku, 15 km od místa konání festivalu Jamrock. Ubytování Na samotě u lesa se nachází ve českém městě Žamberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na Vejměnku

9,8

Na Vejměnku

Ubytování (Chata) Na Vejměnku. Na Vejměnku je chata situovaná v Dolní Moravě, 33 km od polské vesnice Międzygórze. Ubytování Na Vejměnku se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata pod Jasanem

9,8

Chata pod Jasanem

Ubytování (Chata) Chata pod Jasanem. Chata pod Jasanem se nachází v Dolní Moravě, 33 km od Miedzygorze. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata pod Jasanem se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Vcelakov

9,8

Apartment Vcelakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Vcelakov. Apartmán Včelákov se nachází 44 km od Hradce Králové. Nabízí výhled na bazén, Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vcelakov se nachází ve českém městě Včelákov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U dvou smrků apartmán Karina

9,8

U dvou smrků apartmán Karina

Ubytování (Apartmán) U dvou smrků apartmán Karina. U dvou smrků apartmán Karina se nachází v Dolní Moravě, 25 km od městečka Stronie Śląskie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování U dvou smrků apartmán Karina se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

9,8

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Suchého buku - Buková Hora. Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází v Červené Vodě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chalupa U Zezulků

9,8

Chalupa U Zezulků

Ubytování (Chata) Chalupa U Zezulků. Chalupa U Zezulků se nachází v Králíkách v Pardubickém kraji. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Využívat můžete bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Zezulků se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmánový dům 13 Mezonet 2

9,8

Apartmánový dům 13 Mezonet 2

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům 13 Mezonet 2. Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází v Seči. Kutná Hora je vzdálená 30 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází ve českém městě Seč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány v domečku

9,8

Apartmány v domečku

Ubytování (Privát) Apartmány v domečku. Apartmány v domečku se nachází v Hlinsku, 33 km od Pardubic, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány v domečku se nachází ve českém městě Hlinsko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Horynů

9,8

Apartmán u Horynů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horynů. Apartmán u Horynů se nachází v České Třebové, 49 km od Podlesí. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán u Horynů se nachází ve českém městě Česká Třebová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

House of Relax

9,8

House of Relax

Ubytování (Vila) House of Relax. Vila House of Relax se nachází v Řečanech nad Labem, 26 km od Kutné Hory. Ubytování House of Relax se nachází ve českém městě Řečany nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel & Depandance Kopacka

9,8

Hotel & Depandance Kopacka

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Depandance Kopacka. Hotel & Depandance Kopacka se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel & Depandance Kopacka se nachází ve českém městě Lanškroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Chata Dvě Sestry

9,8

Chata Dvě Sestry

Ubytování (Venkovský dům) Chata Dvě Sestry. Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Ubytování Chata Dvě Sestry se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán NA KOPCI Krucemburk

9,8

Apartmán NA KOPCI Krucemburk

Ubytování (Apartmán) Apartmán NA KOPCI Krucemburk. Apartmán NA KOPCI se nachází v Křížové. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 40 km od Pardubic a 38 km od Jihlavy. Ubytování Apartmán NA KOPCI Krucemburk se nachází ve českém městě Křížová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Bajt

9,7

Apartment Bajt

Ubytování (Apartmán) Apartment Bajt. Apartment Byte je ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory v Králíkách, 15 minut chůze od centra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bajt se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Horynů

9,7

U Horynů

Ubytování (Chata) U Horynů. Chata U Horynů se nachází asi 5 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování U Horynů se nachází ve českém městě Litomyšl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap

9,7

Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap

Ubytování (Penzion) Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap. Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap se nachází ve Skuteči a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap se nachází ve českém městě Skuteč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Výprachtice L.V.

9,7

Výprachtice L.V.

Ubytování (Apartmány) Výprachtice L.V.. Výprachtice L.V. nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se ve Výprachticích. Ubytování Výprachtice L.V. se nachází ve českém městě Výprachtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Roubenka Elisabeth

9,7

Roubenka Elisabeth

Ubytování (Penzion) Roubenka Elisabeth. Roubenka Elisabeth se nachází ve Studené v Orlických horách a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Roubenka je obklopena loukami a lesy. Ubytování Roubenka Elisabeth se nachází ve českém městě Jablonné nad Orlicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán U Mamuta

9,7

Apartmán U Mamuta

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mamuta. Apartmán U Mamuta se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 41 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Apartmán U Mamuta se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hradiska

9,7

Hradiska

Ubytování (Apartmán) Hradiska. Hradiska se nachází v Jablonném nad Orlicí v Pardubickém kraji a nabízí balkon, výhled do zahrady, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené... Ubytování Hradiska se nachází ve českém městě Jablonné nad Orlicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány pod Kraličákem

9,7

Apartmány pod Kraličákem

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Kraličákem. Apartmány pod Kraličákem se nacházejí v obci Dolní Morava, 35 km od obce Miedzygorze, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod Kraličákem se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Tobiho

9,7

U Tobiho

Ubytování (Apartmány) U Tobiho. U Tobiho se nachází v Písařově v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování U Tobiho se nachází ve českém městě Olomoucký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

U Paluku

9,7

U Paluku

Ubytování (Apartmány) U Paluku. U Paluku se nachází v Chrudimi, 44 km od Kutné Hory, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Paluku se nachází ve českém městě Chrudim, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Zámecké apartmány Litomyšl

9,7

Zámecké apartmány Litomyšl

Ubytování (Apartmány) Zámecké apartmány Litomyšl. Zámecké apartmány Litomyšl se nachází v historickém areálu zámku v Litomyšli, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl se nachází ve českém městě Litomyšl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování pod rozhlednou

9,7

Ubytování pod rozhlednou

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování pod rozhlednou. Ubytování pod rozhlednou se nachází ve Skuteči a nabízí sdílený lounge, zahradu a tenisový kurt. Ubytování Ubytování pod rozhlednou se nachází ve českém městě Skuteč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Cassiopea

9,7

Apartment Cassiopea

Ubytování (Apartmán) Apartment Cassiopea. Apartmán Cassiopea se nachází v Pardubicích, 43 km od Kolína, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Cassiopea se nachází ve českém městě Pardubice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmány Pod Čápy, Nasavrky

9,7

Apartmány Pod Čápy, Nasavrky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pod Čápy, Nasavrky. Apartmány Pod Čápy, Nasavrky se nachází v Nasavrkách, 22 km od Pardubic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Čápy, Nasavrky se nachází ve českém městě Nasavrky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Srub Midla a chata Bondovka

9,7

Srub Midla a chata Bondovka

Ubytování (Horské chaty) Srub Midla a chata Bondovka. Horské chaty Srub Midla se nacházejí v obci Čenkovice a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a terasou. Ubytování Srub Midla a chata Bondovka se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Penzion Terezka

9,7

Penzion Terezka

Ubytování (Apartmány) Penzion Terezka. Penzion Terezka se nachází v Králíkách, 46 km od polského města Stronie Śląskie. Nabízí společný lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Terezka se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán Polička

9,7

Apartmán Polička

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Polička. Apartmán Polička se nachází v Poličce v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. V tomto prázdninovém domě můžete zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Polička se nachází ve českém městě Polička, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování ve městech v českém regionu Pardubický kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Pardubický kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Pardubický kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 468 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Pardubický kraj.

Pro český region Pardubický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Dolní Morava (50), Pardubice (44), Litomyšl (28), Červená Voda (20), Králíky (20), Hlinsko (13), Svitavy (12), Žamberk (10), Ústí nad Orlicí (9), Lanškroun (8). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Pardubický kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Mountain Cabin Postolka (10*), Pod lesem (10*), Chata Seč (10*), Chata u Horynů (10*), Apartmány NA DAŘILCE (10*), 4 DOMY (9,9*), Chaloupka u Marienky (9,9*), Unique Roubenka Melánka (9,9*), Roubenka U Tří skřítků (9,9*), Apartmány pod lípou (9,8*).

Region Pardubický kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.