Hledat

Ubytování

Pardubický kraj

V českém regionu Pardubický kraj máme celkem 468 hotelů, penzionů, apartmánů a jiných druhů ubytování.

Pro český region Pardubický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Dolní Morava (50), Pardubice (44), Litomyšl (28), Červená Voda (20), Králíky (20), Hlinsko (13), Svitavy (12), Žamberk (10), Ústí nad Orlicí (9), Lanškroun (8). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Pardubický kraj

Nejlepší ubytování v hotelech v českém regionu Pardubický kraj

Mountain Cabin Postolka

10

Mountain Cabin Postolka

Ubytování (Chata) Mountain Cabin Postolka. Mountain Cabin Postolka se nachází ve Valteřicích, 6 km od ski resortu Buková hora – Čenkovice/Červená Voda. Nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Mountain Cabin Postolka se nachází ve českém městě Výprachtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod lesem

10

Pod lesem

Ubytování (Chata) Pod lesem. Pod lesem se nachází v Čenkovicích a nabízí bar, přímý přístup na sjezdovku a gril. Využívat můžete bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Pod lesem se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Seč

10

Chata Seč

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Seč. Chata Seč se nachází v Seči, 48 km od Kolína. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a soukromým neplaceným parkovištěm. Ubytování Chata Seč se nachází ve českém městě Seč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Horynů

10

Chata u Horynů

Ubytování (Chata) Chata u Horynů. Chata u Horynů se nachází v obci Přívrat a nabízí sezonní venkovní bazén, vybavení pro grilování a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Chata u Horynů se nachází ve českém městě Česká Třebová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány NA DAŘILCE

10

Apartmány NA DAŘILCE

Ubytování (Penzion) Apartmány NA DAŘILCE. Apartmány NA DAŘILCE se nacházejí v Prostřední Libchavách. Ubytování Apartmány NA DAŘILCE se nachází ve českém městě Dolní Libchavy, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 DOMY

9,9

4 DOMY

Ubytování (Chata) 4 DOMY. 4 DOMY se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji, 45 km od Kłodzka, a nabízí patio, výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování 4 DOMY se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka u Marienky

9,9

Chaloupka u Marienky

Ubytování (Apartmán) Chaloupka u Marienky. Chaloupka u Marienky se nachází v obci Jamné nad Orlicí a nabízí společný prostor pro posezení, sdílenou kuchyň, zahradu, terasu, soukromé neplacené... Ubytování Chaloupka u Marienky se nachází ve českém městě Jamné nad Orlicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Unique Roubenka Melánka

9,9

Unique Roubenka Melánka

Ubytování (Venkovský dům) Unique Roubenka Melánka. Unique Roubenka Melánka je ubytování, které získalo ocenění. Nachází se na Vysočině ve vesnici Rváčov, 4 km od Skanzenu lidových staveb. Ubytování Unique Roubenka Melánka se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Ubytování Lipka

9,9

Ubytování Lipka

Ubytování (Apartmány) Ubytování Lipka. Ubytování Lipka se nachází v Králíkách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Ubytování Lipka se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka U Tří skřítků

9,9

Roubenka U Tří skřítků

Ubytování (Apartmán) Roubenka U Tří skřítků. Roubenka U Tří skřítků se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 32 km od polské vesnice Międzygórze. Ubytování Roubenka U Tří skřítků se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány pod lípou

9,8

Apartmány pod lípou

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod lípou. Apartmány Pod Lipou se nachází v Horních Heřmanicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Apartmány pod lípou se nachází ve českém městě Horní Heřmanice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Cechovní

9,8

Apartmány Cechovní

Ubytování (Apartmány) Apartmány Cechovní. Apartmány Cechovní se nacházejí v Moravské Třebové a nabízejí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Cechovní se nachází ve českém městě Moravská Třebová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartmán u Fišerů

9,8

Apartmán u Fišerů

Ubytování (Privát) Apartmán u Fišerů. Apartmán U Fišerů se nachází v Petrovicích, 22 km od Dolní Moravy a 61 km od města Kudowa-Zdrój. Nabízí terasu, zahradu a koupací jezírko. Ubytování Apartmán u Fišerů se nachází ve českém městě Petrovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Na samotě u lesa

9,8

Na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Na samotě u lesa. Na samotě u lesa se nachází v Žamberku, 15 km od místa konání festivalu Jamrock. Ubytování Na samotě u lesa se nachází ve českém městě Žamberk, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Vejměnku

9,8

Na Vejměnku

Ubytování (Chata) Na Vejměnku. Na Vejměnku je chata situovaná v Dolní Moravě, 33 km od polské vesnice Międzygórze. Ubytování Na Vejměnku se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vcelakov

9,8

Apartment Vcelakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Vcelakov. Apartmán Včelákov se nachází 44 km od Hradce Králové. Nabízí výhled na bazén, Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vcelakov se nachází ve českém městě Včelákov, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U dvou smrků apartmán Karina

9,8

U dvou smrků apartmán Karina

Ubytování (Apartmán) U dvou smrků apartmán Karina. U dvou smrků apartmán Karina se nachází v Dolní Moravě, 25 km od městečka Stronie Śląskie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování U dvou smrků apartmán Karina se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod Jasanem

9,8

Chata pod Jasanem

Ubytování (Chata) Chata pod Jasanem. Chata pod Jasanem se nachází v Dolní Moravě, 33 km od Miedzygorze. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata pod Jasanem se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Zezulků

9,8

Chalupa U Zezulků

Ubytování (Chata) Chalupa U Zezulků. Chalupa U Zezulků se nachází v Králíkách v Pardubickém kraji. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Využívat můžete bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Zezulků se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 6 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Horynů

9,8

Apartmán u Horynů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horynů. Apartmán u Horynů se nachází v České Třebové, 49 km od Podlesí. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán u Horynů se nachází ve českém městě Česká Třebová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of Relax

9,8

House of Relax

Ubytování (Vila) House of Relax. Vila House of Relax se nachází v Řečanech nad Labem, 26 km od Kutné Hory. Ubytování House of Relax se nachází ve českém městě Řečany nad Labem, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Depandance Kopacka

9,8

Hotel & Depandance Kopacka

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Depandance Kopacka. Hotel & Depandance Kopacka se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel & Depandance Kopacka se nachází ve českém městě Lanškroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Dvě Sestry

9,8

Chata Dvě Sestry

Ubytování (Venkovský dům) Chata Dvě Sestry. Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Ubytování Chata Dvě Sestry se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán NA KOPCI Krucemburk

9,8

Apartmán NA KOPCI Krucemburk

Ubytování (Apartmán) Apartmán NA KOPCI Krucemburk. Apartmán NA KOPCI se nachází v Křížové. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 40 km od Pardubic a 38 km od Jihlavy. Ubytování Apartmán NA KOPCI Krucemburk se nachází ve českém městě Křížová, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bajt

9,7

Apartment Bajt

Ubytování (Apartmán) Apartment Bajt. Apartment Byte je ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory v Králíkách, 15 minut chůze od centra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bajt se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Horynů

9,7

U Horynů

Ubytování (Chata) U Horynů. Chata U Horynů se nachází asi 5 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování U Horynů se nachází ve českém městě Litomyšl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka Elisabeth

9,7

Roubenka Elisabeth

Ubytování (Penzion) Roubenka Elisabeth. Roubenka Elisabeth se nachází ve Studené v Orlických horách a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Roubenka je obklopena loukami a lesy. Ubytování Roubenka Elisabeth se nachází ve českém městě Jablonné nad Orlicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Výprachtice L.V.

9,7

Výprachtice L.V.

Ubytování (Apartmány) Výprachtice L.V.. Výprachtice L.V. nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se ve Výprachticích. Ubytování Výprachtice L.V. se nachází ve českém městě Výprachtice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hradiska

9,7

Hradiska

Ubytování (Apartmán) Hradiska. Hradiska se nachází v Jablonném nad Orlicí v Pardubickém kraji a nabízí balkon, výhled do zahrady, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené... Ubytování Hradiska se nachází ve českém městě Jablonné nad Orlicí, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Tobiho

9,7

U Tobiho

Ubytování (Apartmány) U Tobiho. U Tobiho se nachází v Písařově v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování U Tobiho se nachází ve českém městě Olomoucký kraj, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Paluku

9,7

U Paluku

Ubytování (Apartmány) U Paluku. U Paluku se nachází v Chrudimi, 44 km od Kutné Hory, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Paluku se nachází ve českém městě Chrudim, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány pod Kraličákem

9,7

Apartmány pod Kraličákem

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Kraličákem. Apartmány pod Kraličákem se nacházejí v obci Dolní Morava, 35 km od obce Miedzygorze, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod Kraličákem se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zámecké apartmány Litomyšl

9,7

Zámecké apartmány Litomyšl

Ubytování (Apartmány) Zámecké apartmány Litomyšl. Zámecké apartmány Litomyšl se nachází v historickém areálu zámku v Litomyšli, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl se nachází ve českém městě Litomyšl, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování pod rozhlednou

9,7

Ubytování pod rozhlednou

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování pod rozhlednou. Ubytování pod rozhlednou se nachází ve Skuteči a nabízí sdílený lounge, zahradu a tenisový kurt. Ubytování Ubytování pod rozhlednou se nachází ve českém městě Skuteč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cassiopea

9,7

Apartment Cassiopea

Ubytování (Apartmán) Apartment Cassiopea. Apartmán Cassiopea se nachází v Pardubicích, 43 km od Kolína, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Cassiopea se nachází ve českém městě Pardubice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Terezka

9,7

Penzion Terezka

Ubytování (Apartmány) Penzion Terezka. Penzion Terezka se nachází v Králíkách, 46 km od polského města Stronie Śląskie. Nabízí společný lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Terezka se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Jelena

9,7

U Jelena

Ubytování (Apartmán) U Jelena. Apartmán U Jelena se nachází v Červené Vodě a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni a pokojovou službu. Ubytování U Jelena se nachází ve českém městě Červená Voda, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Srub Midla a chata Bondovka

9,7

Srub Midla a chata Bondovka

Ubytování (Horské chaty) Srub Midla a chata Bondovka. Horské chaty Srub Midla se nacházejí v obci Čenkovice a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a terasou. Ubytování Srub Midla a chata Bondovka se nachází ve českém městě Čenkovice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Polička

9,7

Apartmán Polička

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Polička. Apartmán Polička se nachází v Poličce v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. V tomto prázdninovém domě můžete zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Polička se nachází ve českém městě Polička, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Pod Lomem

9,6

Chalupa Pod Lomem

Ubytování (Chata) Chalupa Pod Lomem. Chalupa Pod Lomem se nachází v Dolní Moravě. Nabízí ubytování s TV, vířivkou, plně vybavenou kuchyní s myčkou nádobí a troubou. Ubytování Chalupa Pod Lomem se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 4 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kůlna

9,6

Penzion Kůlna

Ubytování (Penzion) Penzion Kůlna. Penzion Kůlna se nachází ve Slatiňanech a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kůlna se nachází ve českém městě Slatiňany, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Dolní Morava

9,6

Chalupa Dolní Morava

Ubytování (Prázdninový areál) Chalupa Dolní Morava. Chalupa Dolní Morava je obklopena loukami a nabízí výhled na hory, zahradní bazén a saunu. Hosté tu mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Chalupa Dolní Morava se nachází ve českém městě Dolní Morava, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolarova Apartmán

9,6

Tolarova Apartmán

Ubytování (Apartmán) Tolarova Apartmán. Apartmán Tolarova se nachází v Pardubicích. Nabízí balkon, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tolarova Apartmán se nachází ve českém městě Pardubice, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa pod Klepáčem

9,6

Chalupa pod Klepáčem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod Klepáčem. Chalupa pod Klepáčem se nachází na klidném místě nedaleko lesa, na okraji pohoří Králický Sněžník, jen 4 km od horského střediska Dolní Morava a 3 km od... Ubytování Chalupa pod Klepáčem se nachází ve českém městě Králíky, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Kadov

9,6

Chalupa Kadov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kadov. Chalupa Kadov se nachází v obci Sněžné a nabízí ubytování s patiem. Tento prázdninový dům má výhled do zahrady a stojí 7 km od Podlesí. Ubytování Chalupa Kadov se nachází ve českém městě , do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Můza

9,6

Apartmán Můza

Ubytování (Apartmán) Apartmán Můza. Apartmán Můza se nachází v obci Červený Potok, pouhý 1 km od rezortu Dolní Morava se zázemím pro lyžování, cyklistiku, wellness a mnoho dalších aktivit. Ubytování Apartmán Můza se nachází ve českém městě Červený Potok, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pod Dratnikem

9,6

Penzion Pod Dratnikem

Ubytování (Hotel) Penzion Pod Dratnikem. Čtyřhvězdičkový penzion Pod Dratníkem se nachází ve Svratce. Ubytování Penzion Pod Dratnikem se nachází ve českém městě Svratka, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hlinsko apartment

9,6

Hlinsko apartment

Ubytování (Apartmán) Hlinsko apartment. Hlinsko Apartment v Hlinsku má sezonní venkovní bazén, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Hlinsko apartment se nachází ve českém městě Hlinsko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge Hlinsko

9,6

Lodge Hlinsko

Ubytování (Chata) Lodge Hlinsko. Chata Hlinsko se nachází v Hlinsku v Pardubickém kraji a nabízí terasu, výhled do zahrady, soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lodge Hlinsko se nachází ve českém městě Hlinsko, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v Proseči

9,6

Ubytování v Proseči

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Proseči. Ubytování v Proseči se nachází v Proseči a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou, grilem a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytování v Proseči se nachází ve českém městě Proseč, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Martina****

9,6

Penzion Martina****

Ubytování (Penzion) Penzion Martina****. Penzion Martina**** v Lanškrouně nabízí rodinné pokoje, terasu a Wi-Fi zdarma. Recepce je otevřená 24 hodin denně a k dispozici je i směnárna. Ubytování Penzion Martina**** se nachází ve českém městě Lanškroun, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v českém regionu Pardubický kraj

Ubytování ve městech v českém regionu Pardubický kraj

Dovolená a ubytování po Česku v regionu Pardubický kraj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 468 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v českém regionu Pardubický kraj.

Pro český region Pardubický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Dolní Morava (50), Pardubice (44), Litomyšl (28), Červená Voda (20), Králíky (20), Hlinsko (13), Svitavy (12), Žamberk (10), Ústí nad Orlicí (9), Lanškroun (8). Tato česká města rozhodně stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou po česku.

V českém regionu Pardubický kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Mountain Cabin Postolka (10*), Pod lesem (10*), Chata Seč (10*), Chata u Horynů (10*), Apartmány NA DAŘILCE (10*), 4 DOMY (9,9*), Chaloupka u Marienky (9,9*), Unique Roubenka Melánka (9,9*), Roubenka U Tří skřítků (9,9*), Apartmány pod lípou (9,8*).

Region Pardubický kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené po Česku se svou rodinou či jako jednotlivec.