Hledat

Ubytování

Střešní apartmán s terasou Apartmán

Jana Koziny, Hradec Králové, 500 03, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Ubytování Střešní apartmán s terasou se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Střešní apartmán s terasou

Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Na letiště Pardubice je to 22 km. Střešní apartmán s terasou je vzdálený 45 km od města Duszniki Zdrój a 19 km od Pardubic. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Hradec Králové

Timber House

9,9

Timber House

Ubytování (Apartmán) Timber House. Timber House se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji. Nabízí patio a výhled do zahrady. Ubytování Timber House se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Velke namesti. Apartmán Velké náměstí se nachází v Hradci Králové, 26 km od Pardubic. Z ubytování je výhled na město a na místě je také restaurace. Ubytování Apartment Velke namesti se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Přemyslova

9,9

Apartmány Přemyslova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Přemyslova. Apartmány Přemyslova se nacházejí na okraji historické části Hradce Králové, nedaleko lesa a 8 km od letiště Hradec Králové. Ubytování Apartmány Přemyslova se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Holata

9,8

Apartment Holata

Ubytování (Apartmán) Apartment Holata. Apartment Holata se nachází v Hradci Králové, 22 km od Pardubic. Nabízí restauraci a terasu. Ubytování Apartment Holata se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt V Klidu

9,8

Byt V Klidu

Ubytování (Apartmán) Byt V Klidu. BYT V KLIDU nabízí výhled na řeku, balkon, rychlovarnou konvici a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Byt V Klidu se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na Slezském Předměstí

9,8

Apartmán na Slezském Předměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Slezském Předměstí. Apartmán na Slezském Předměstí se nachází v Hradci Králové. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na Slezském Předměstí se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malý útulný byt V Lipkách

9,7

Malý útulný byt V Lipkách

Ubytování (Apartmán) Malý útulný byt V Lipkách. Malý útulný byt V Lipkách se nachází v Hradci Králové, 24 km od Pardubic. Ubytování Malý útulný byt V Lipkách se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pouchov Apartmán Hradec Králové

9,7

Pouchov Apartmán Hradec Králové

Ubytování (Apartmán) Pouchov Apartmán Hradec Králové. Pouchov Apartmán Hradec Králové se nachází v Hradci Králové. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pouchov Apartmán Hradec Králové se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gonda Apartments

9,6

Gonda Apartments

Ubytování (Apartmány) Gonda Apartments. Gonda Apartments v Hradci Králové se nachází na poklidném místě v rezidenční čtvrti plné zeleně, nedaleko ramene Labe a 2 km od historického centra města. Ubytování Gonda Apartments se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kristýna

9,6

Apartmán Kristýna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kristýna. Apartmán Kristýna se nachází v Hradci Králové a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Kristýna se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Holata 2nd Floor TWIN BED

9,6

Apartment Holata 2nd Floor TWIN BED

Ubytování (Apartmán) Apartment Holata 2nd Floor TWIN BED. Apartment Holata 2nd Floor TWIN BED se nachází v Hradci Králové, 22 km od Pardubic. Ubytování Apartment Holata 2nd Floor TWIN BED se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové

9,5

Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové

Ubytování (Apartmány) Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové. Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt Puškinova

9,5

Byt Puškinova

Ubytování (Apartmán) Byt Puškinova. Byt Puškinova se nachází v Hradci Králové. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Byt Puškinova se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Stříbrných

9,5

Apartmány U Stříbrných

Ubytování (Aparthotel) Apartmány U Stříbrných. Apartmány U Stříbrných se nachází v Hradci Králové a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Stříbrných se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply

9,5

AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply

Ubytování (Apartmán) AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply. AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Jednoduše se nachází v budově z roku 2018 v Hradci Králové. Ubytování AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spi v Kuklenách

9,5

Spi v Kuklenách

Ubytování (Apartmán) Spi v Kuklenách. Spi v Kuklenách se nachází v Hradci Králové, 23 km od Pardubic. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spi v Kuklenách se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply"

9,5

AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply"

Ubytování (Apartmán) AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply". AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply" se nachází v Hradci Králové. Ubytování AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply" se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v rodinném domě

9,4

Apartmán v rodinném domě

Ubytování (Apartmán) Apartmán v rodinném domě. Apartmán v rodinném domě se nachází v Hradci Králové a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán v rodinném domě se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Nad Oborou

9,4

Penzion Nad Oborou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Oborou. Penzion Nad Oborou sídlí ve zrekonstruovaném statku v klidné lokalitě na kraji Hradce Králové, 2 km od centra. Nabízí tenisový kurt, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Nad Oborou se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meditation Corner w/ wonderful city view

9,4

Meditation Corner w/ wonderful city view

Ubytování (Apartmán) Meditation Corner w/ wonderful city view. Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází v Hradci Králové. 20 km od Pardubic. Ubytování Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments - Penzion Lena

9,3

Apartments - Penzion Lena

Ubytování (Penzion) Apartments - Penzion Lena. Penzion Lena se nachází v Hradci Králové a nabízí soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, gril a dětské hřiště. Ubytování Apartments - Penzion Lena se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unique Central SQUARE business apt.

9,3

Unique Central SQUARE business apt.

Ubytování (Apartmán) Unique Central SQUARE business apt.. Unique Central SQUARE business apt. se nachází v Hradci Králové, 26 km od Pardubic. Nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Unique Central SQUARE business apt. se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern family apt. with Central Square entrance

9,3

Modern family apt. with Central Square entrance

Ubytování (Apartmán) Modern family apt. with Central Square entrance. Modern family apt. With Central Square entrance se nachází v Hradci Králové a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Modern family apt. with Central Square entrance se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hnízdo Snů

9,3

Hnízdo Snů

Ubytování (Penzion) Hnízdo Snů. Hnízdo Snů se nachází v Hradci Králové a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a vlastní restauraci. Ubytování Hnízdo Snů se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

9,3

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

Ubytování (Apartmán) °°°Carolina's Modern Apartment °°°. Modern Apartment ° Carolina's Modern Apartment °Apartmán °° má balkon. 18 km od Pardubic. Ubytování °°°Carolina's Modern Apartment °°° se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Slatina

9,2

Apartment Slatina

Ubytování (Apartmán) Apartment Slatina. Apartmán Slatina se nachází v Hradci Králové. 40 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Apartment Slatina se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Orlice - HK

9,2

Chata u Orlice - HK

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Orlice - HK. Chata u Orlice - HK se nachází v Hradci Králové. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata u Orlice - HK se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boromeum Residence

9,2

Boromeum Residence

Ubytování (Aparthotel) Boromeum Residence. Rezidence Boromeum je situovaná v historické, památkově chráněné budově v centru Hradce Králové a nabízí vkusně zařízené apartmány s kuchyňským koutem a... Ubytování Boromeum Residence se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooftop Triplex Apartment in Centre

9,2

Rooftop Triplex Apartment in Centre

Ubytování (Apartmán) Rooftop Triplex Apartment in Centre. Klimatizovaný střešní apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází v Hradci Králové, 1,1 km od místního fotbalového stadionu, a nabízí terasu s... Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Konference Park Hotel

9,1

Konference Park Hotel

Ubytování (Hotel) Konference Park Hotel. Konference Park Hotel se nachází na okraji Hradce Králové, přímo u golfového hřiště a provozuje à-la-carte restauraci, která nabízí mezinárodní kuchyni. Ubytování Konference Park Hotel se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EA Hotel Tereziánský dvůr

9,1

EA Hotel Tereziánský dvůr

Ubytování (Hotel) EA Hotel Tereziánský dvůr. Hotel Tereziánský Dvůr se nachází jen 5 minut chůze od historického centra Hradce Králové. Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fifty Shades of Gray studio, city center

9,1

Fifty Shades of Gray studio, city center

Ubytování (Apartmán) Fifty Shades of Gray studio, city center. Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází v Hradci Králové, 26 km od Pardubic. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

9,1

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

Ubytování (Apartmán) Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové. Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází v Hradci Králové. Nabízí zahradu, vybavení pro grilování, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

No. 34

9

No. 34

Ubytování (Apartmány) No. 34. No. 34 se nachází v Hradci Králové a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 40 km od městečka Kudowa-Zdrój a 47 km od Janských Lázní. Ubytování No. 34 se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazy Sofa ° Apartment

9

Lazy Sofa ° Apartment

Ubytování (Apartmán) Lazy Sofa ° Apartment. Lazy Sofa ° Apartment se nachází v Hradci Králové. 19 km od Pardubic. Ubytování Lazy Sofa ° Apartment se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

°°°Carolina's Stylish Apartment°°°

9

°°°Carolina's Stylish Apartment°°°

Ubytování (Apartmán) °°°Carolina's Stylish Apartment°°°. °°°Carolina's Stylish Apartment°°° se nachází v Hradci Králové, 25 km od Pardubic, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na město a soukromé parkoviště. Ubytování °°°Carolina's Stylish Apartment°°° se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Komenskeho

9

Apartment Komenskeho

Ubytování (Apartmán) Apartment Komenskeho. Apartmán Komenského se nachází v Hradci Králové. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Komenskeho se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku.

Hotel Vacek Pod Věží

8,9

Hotel Vacek Pod Věží

Ubytování (Hotel) Hotel Vacek Pod Věží. Hotel Vacek Pod Věží se nachází v historickém centru Hradce Králové. Zdarma poskytuje omezený vstup do posilovny. Ubytování Hotel Vacek Pod Věží se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Okresní Dům

8,9

Hotel Okresní Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Okresní Dům. Butikový Hotel Okresní Dům je skvělým příkladem secesní budovy v Hradci Králové. Ubytování Hotel Okresní Dům se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Uno

8,8

Penzion Uno

Ubytování (Penzion) Penzion Uno. Penzion Uno se nachází v Hradci Králové a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i letní terasu s grilem. Ubytování Penzion Uno se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension u Svateho Jana

8,7

Pension u Svateho Jana

Ubytování (Penzion) Pension u Svateho Jana. Tento penzion je situován na klidném místě ve vesnici Svobodné Dvory. Ubytování Pension u Svateho Jana se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Smetanuv statek

8,7

Pension Smetanuv statek

Ubytování (Penzion) Pension Smetanuv statek. Pension Smetanův statek se těší klidné poloze přibližně 7 km od historického centra Hradce Králové a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a TV. Ubytování Pension Smetanuv statek se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel u České koruny

8,7

Hotel u České koruny

Ubytování (Hotel) Hotel u České koruny. Hotel u České koruny se nachází v historické budově stojící v centru Hradce Králové, 300 metrů od Bílé věže a místní katedrály. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel u České koruny se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hertz

8,7

Hotel Hertz

Ubytování (Hotel) Hotel Hertz. Hotel Hertz se nachází v Hradci Králové a nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Hertz se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel U Královny Elišky

8,6

Hotel U Královny Elišky

Ubytování (Hotel) Hotel U Královny Elišky. Tento hezký hotel sídlí v historické budově v centru Hradce Králové, která patří do komplexu městských domů ze 14. století. Ubytování Hotel U Královny Elišky se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmony Hall

8,6

Harmony Hall

Ubytování (Penzion) Harmony Hall. Penzion Harmony Hall se nachází v Hradci Králové, pouhých 7 minut chůze od hlavního vlakového a autobusového nádraží, a nabízí sdílený lounge se zdarma... Ubytování Harmony Hall se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EA Congress Hotel Aldis

8,6

EA Congress Hotel Aldis

Ubytování (Hotel) EA Congress Hotel Aldis. EA Congress Hotel Aldis nabízí ubytování v Hradci Králové. Ubytování EA Congress Hotel Aldis se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurace a penzion Zděná Bouda

8,5

Restaurace a penzion Zděná Bouda

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Zděná Bouda. Restaurace a penzion Zděná Bouda se nachází v rekreační oblasti u lesa, 5 km od centra Hradce Králové. Ubytování Restaurace a penzion Zděná Bouda se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wine apartments Hradec centre

8,5

Wine apartments Hradec centre

Ubytování (Apartmány) Wine apartments Hradec centre. Wine apartments Hradec centre se nachází v Hradci Králové, 19 km od Pardubic, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wine apartments Hradec centre se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmony Hall Apartments

8,4

Harmony Hall Apartments

Ubytování (Apartmány) Harmony Hall Apartments. Apartmány Harmony Hall se nachází v Hradci Králové. V okolí můžete podnikat výlety na kole. Ubytování Harmony Hall Apartments se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion MAR

8,4

Penzion MAR

Ubytování (Penzion) Penzion MAR. Penzion MAR nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a placeným soukromým parkovištěm v Hradci Králové. Ubytování Penzion MAR se nachází ve českém městě Hradec Králové, do kterého si můžete naplánovat vaší další dovolenou po česku. V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)